Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İstanbul grubu saat kaçda buluşsun? (Kozyatağı Carrefour)

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Saat 7:00

22 44.00%
  • Saat 7:30

7 14.00%
  • Saat 8:00

21 42.00%

10 Eylül Abant Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    savaş abi Boluya gitmedinmi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı kenan0014 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaşxxl kardeş benim yaşım 42 Mayıs 2006 tarihinde Jandarma teşkilatından alnımın akıyla emekli oldum.Bu güne kadar İstanbul gezilerinize katılamadıysak dağda eşkiya peşinde gezmekten (En son Van da Görevliydim) ama bundan sonra çağırırsanız elbet katılırız. Yalnız ba topiği baştan sona okursan o kızın ne yapmak istediğini daha iyi anlarsın. Teşekkür ederim
    Mayıs 2006 emekli olmanıza üzüldüm....
    Mayıs ayından b eri Yani emekli olduğunuz tarihten bu yana istanbul gezilerinin haddi hesabı yok dağlardaki gezME misyonunuzu tamamladığınız halde neden katılmadınız??
    LÜTFEN İŞİNİZ İLE ALAKALI AJİTASYON YAPMAYIN HERKEZIN İŞİ KENDİNE GÖRE KUTSALDIR ...
    BENDE SİZ EMEKLİ OLDUĞUNUZ MAYIS AYINDAN BERİDİR EVLATLARIM İÇİN SAAT 22:00 LARA KADAR İŞYERIMI BEKLİYORUM HIRSIZA UĞURSUZA DOLANDIRICIYA GASPCIYA KARŞI...
    BEN KIZIN !(ONUNBİR ADI-NİCKİ VAR) AVUKATLIĞINI YAPMIYORUM...
    AMA DİREK İNSANA BU ŞEKİLDE SÖZLER SARFETMEK İÇİN EMEKLİLİĞİNİZİ VE İŞİNİZİ BAĞLAMAYINIZ..
    SEVGİLER SAYGILAR..
    DERİN !NOT:BİZ GEZİ TOPİKLERİMİZİ AÇARKEN KİMSEYE ÖZEL GEL VEYA GELME DİYE YORUMLARDA BULUNMUYORUZ..YİNE SEVGİLER SAYGILAR..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

DERİN !NOT:BİZ GEZİ TOPİKLERİMİZİ AÇARKEN KİMSEYE ÖZEL GEL VEYA GELME DİYE YORUMLARDA BULUNMUYORUZ...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

wolfman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    arkadaşlar ben gurupla gittim abanta cok güzeldi we tek yagmur damlası yoktu gelmeyenlere yazık oldu walla bence çok güzeldi

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı wolfman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben gurupla gittim abanta cok güzeldi we tek yagmur damlası yoktu gelmeyenlere yazık oldu walla bence çok güzeldi
    afferimde niye tek d amla yoktu deme gereği duydun güzel geçti demen yeterli .. damlaların sayısını belirtmene gerek yok...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    ewet bizde şimdi geldik eskişehir mt temsilcileri olarak ama siz bizi hatırlamassınız yan masadaydık...abant çok güzel yollar çok güzel köpekler çok güzel mt yi abantda 1 saat beklemek güzel sadece eskişehir olarak biz çok eğlendik

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yemekler güzeldi ama gölün orası pis soğuktu be abi.
    hala ısınamadım bırrr
    ==============================

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Damla nası yoktu ya erhan tek başınamı gitti ...kesin damlayla gitmiştir...Yani en az bi damla olmalı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5

Bizde yola çıkmıştık ama...

Bizde yola çıkmıştık ama olmadı... yapamadık... careffour un önünden 7 motor çıkıtk yola aramızdan 2 arkadaş direk gitti.biz geri kalanlar (5 kişi) ise sert rüzgara ve yağmur yağma riskine karşı koyamadık ve bu nedenle gidemedik... öncelikle orada bizi bekleyen arkadaşlara özür dileriz. (arkadaşlar sizin adınıza konuşmuş gibi oldum amasizde özür diliyosunuz dimi ) amma velakin bizde boş durmadık mademki buluşmuşuz ve sehirler arası yolu gözümüze kestirememişiz bizde toplanıp istanbul turu yapalım dedik ve soluğu istanbul MT avrupa yakasının sevgili sürücülerinin yanında aldık... sağolsunlar onlarda bizi bağırlarına bastılar...

burası dönmeğe karar verdiğimiz yer (evet galeriye benzediği doğru...)

burasıda bizim istanbul mt ya giden yol ( evet arkada yangın var... )

burasıda istanbul mt avrupa yakasının bizi böörlerine bastığı yer {evet böörlerine (go cart yaptık güzel oldu) }
    Dorado V5

Motosikleti
    ybr 125
    bazı arkadaşlar cok yagmurlu geçicek diyolardı ben onun için deme geregi duydum

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahh abant ahhh... Çok özledim be 3 senedir gitmiyorum... Uzak kaldık memleketimizden (Düzce) Arkadaşlar hiç foto çeken olmadı mı bari fotolara bakalım
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

Motosikleti
    ybr 125
    arkadasım fotolar yarın weya bi iki güne yayımlanır myheart arkadasımız bayagı fotograf cekti bol bol bakarsın artık

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    katılan herkese teşekkürler , izmit öncesinde az biraz yağmur yağdı onun dışında hava rüzgarlı ve güzeldi. Çektiğim fotoğrafları hafta içi gönderirim .Sevgiler saygılar.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    ya bu chaplin 7 veya 8 kere arabayla giden yokmu diye sordu arabayla onu götüren olmayınca geziyi nasıl bozsam diye oyun bozanlık ediyor. Yalansa söylesin sanki ondan başka meteoroloji sitelerini bilen yok!!!!

hani bizleri düşündüğünden değil

Konuyu bilmeyen bazı arkadaşlarda kız haklı falan gibi yorumlar yapıyor
    savaşxxl kardeş benim yaşım 42 Mayıs 2006 tarihinde Jandarma teşkilatından alnımın akıyla emekli oldum.Bu güne kadar İstanbul gezilerinize katılamadıysak dağda eşkiya peşinde gezmekten (En son Van da Görevliydim) ama bundan sonra çağırırsanız elbet katılırız. Yalnız ba topiği baştan sona okursan o kızın ne yapmak istediğini daha iyi anlarsın. Teşekkür ederim
    Sevgili kenan abi!(o adam değil "abi")
    O kız diye bahsettiğin bendenizi neredeyse bütün istanbul mt tanır.
    Ben bu gezi uzun zamandır gündemde olmasına rağmen çok geç karar vermiştim katılmaya.ilk attığım mesajın tarihine bakarsan anlarsın zaten.sonra yağmurlu havada piknik yapmak istemediğim için de vazgeçtim.
    ucunda ölüm yok ya!
    Hem mesajımı dikkatli okursan "bunu iptal edin aman erteleyin" falan da demedim!sadece acemi olan ve yağmur için gereki kıyafeti vs. olmayanlar yola çıkmasın dedim.hem zaten bu iyi niyetli bir ricadan başka bir şey değildi.kimsryi tehdit etmedim kimseyi zorlamadım.herkesin kendi hür iradesi var.ben sadece kaza haberi almaktan ve bu yüzden de üzülmekten çok ama çok bıktığım için bu uyarıyı yaptım!evet arabalı birini bulamadım.olabilir.
    ama ömerli barajı tarafında istanbul riders ın gezisine gidecektim zaten yağmur yağmayacak olsaydı.
    yani evde kös kös oturmayacaktım bugün.yağmur uyarısını onlara da yaptım.ve evde kaldım.
    anlayamadığım nokta:
    istanbulda bulunan üyeler neden bir art niyet sezmiyorlar mesajlarımdan da sadece Bolu'daki üyeler seziyor?
    bunca zaman sesimi çıkartmadım ama yazanlar olmuş madem söyleyeyim...

nedeni çok basit.çünkü bu sizin organizasyonunuz...çünkü bunun olmasını -hatta çok kalabalık bir katılımla olmasını o kadar çok istediniz ki birileri bunu engeller diye korktunuz.siz belki 30 belki 45 dak bi yoldan gelecektiniz İstanbuldakiler 3-3.5 saatlik bir yoldan.siz rahatça eve dönüp üzerinizi değiştirip uzanacaktınız,İstanbuldakiler yollarda harap olacaktı.tabi bu sizi ilgilendirmez siz rahatsınız ya!
    ve bunun olmasını istemeyen mt üyelerini düşünen biri çıktı karşınıza.siz de var gücünüzle saldırdınız...neden ...çünkü iyi niyetle insanları uyaran kişi "o kız" o "erkek" değil.gücünüz yeter yani.
    yanıldınız ama çok özür dilerim.
    beni bilen bilir,tanıyan tanır,seven sever.kimsenin boş suçlamalarına kulak asmaz beni tanıyanlar.ne yazarsanız yazın beni ezemezsiniz o yüzden.
    benim art niyetli olup olmadığımın herkes farkında!siz de dahil!
    art niyetli olan sizsiniz ki böyle komik senaryolar üretiyor ve insanlara çamur atmaya çalışıyorsunuz.yaş 42...çok yazık .benim yaşım 27 ama sizden çok daha olgun olduğum gün gibi ortada.
    insanların yaşları ya da meslekleri burda hiç bir önem taşımıyor.yanlış yerdesiniz sanırım.insanlar toplumda yaşlarıyla meslekleriyle ya da paralarıyla saygı görmezler....davranış ve konuşmalarıyla saygı görür ve sevilirler...
    ben "ukalalık olacak belki ama" istanbul mt'de hem yaşıtlarımdan hem de büyüklerimden hakkettiğim saygı ve sevgiyi gördüğüme inanıyorum.
    varsın beni tanımayan 3-4 kişi beni sevmesin saymasın.umrumda değil.
    ortada bana ait bir hata-bir art niyet -bir oyun bozanlık yok...
    Sevgiler,O KIZ...
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili emekli arkadaş, ne güzel ki sana genc sayılacak bir yaşta emekli olmuşsun. Türkiye'de bu cok az insana nasib olur. Ayrıca dağlarda eşkiya peşinde gezmen iyi hoş da konu ile alakasını anlamadım. Burada bahsedilen konu ile bir yakınlığını göremedim. Ayrıca "o kız" diye tabir ettiğin insanın bir adı var ki bunu bilmeyebilirsin, en azından bir nickname'i var. Daha kibar bir üslup kullanabilirsin. Şu anda şehirdeyiz sevgili komutan. O insanı yüz yüze ve uzun zamandır burada Savaş da dahil çoğumuz tanıyoruz. Topicte kendisinin yazıklarını da okuduk ve ona göre yorum yapıyoruz. Hiçbir negatif sayılabilecek bir yorumunu göremedim. Rica ederim burada alakasız konular ortaya atarak ben buyum ben böyleyim pozisyonlarına adaylığımızı koymayalım.

Gidecek arkadaşlara şahsım adına şimdiden kolaylıklar diliyorum. Umuyorum yağışsız ve kazasız bir gezi yaparsınız. Sizlere iyi eğlenceler arkadaşlar.
    hani şu kız diorsun ya.bende sana su kenan 007.5 diyorum.Burcu sevdiğimiz saydıgımız bir arkadasımız.asılsız gereksiz saçma ve sapan yorumlarını kendine bırak.ondan sonra bana sinirlendi diyorlar.sinirlenirim ben.gun gecmiyorki sacma bir adam cıkıp sacma yorumlar yapmasın.yahu ne alakası var dağda eşkiya kovalamakla.yoksa inceden bir vietnam sendromu vakasımı var.varsa bu devletin dağda eşkiya kovalayan aslanları oldugu gibi.nörologu var,psikyatrı var.marangozu var.veterineri var.var oğlu var.kendini hangi sınıfa sokuyorsan gider tedavini olursun.ama rica edicem kaba yorumlarda bulunma sevdiğimiz saydığımız bayan arkadaşlarımıza.cenk menderes abi aslında senin yorumuna artı bir yapıp gecicektim.ama üstüne ekledim biraz.mazur gör

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar motora binmek benim ve belki bir çoğumuz için zevk meselesi. yani arabası olsa da şartlar müsaitse bir yere gitmek icin motorumu tercih edenlerdenim.
    Bu sabah ben ve kuzenim (sawyer) izmit ten 9 da yola çıkmak icin hazırlıgımız yapmıstık ama sabah kalkınca kapalı bir hava ve hafif ciseleyen yagmuru gorunce yola cıkmaktan vazgectik, cunku ben üşüyerek keyif yapamıyorum. sonra 11:30 kadar bekledik hava biraz düzelince en azından adapazarına kadar gidip gezelim dedik. adapazarına gelince açık havayı gorunce abanta gitmeye kadar verdik. bir geç oldu ama temiz oldu.
    yollarda yagmura yakalanmamıs olmamız bence sanştı çünkü göl cevresinde oyle bir soguk vardı ki kar yağsa şaşırmazsın.
    hülasa yamuru görüp gelemeyenleri anlıyorum hele ki istanbul dan gelmek kolay iş değil. keyif yapacagım diye hasta olmaya gelmez. sağlıcakla kalın.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda (kadıköy) hava günlük güneşlik şu an...
    ama çok şiddetli rüzgar var..
    şu arkadaşlar bi gidip gelseler de anlatsalar nasıl gittiklerini..
    Bugün 11:45 maltepeden Kadıköy'e dogru yola çıktım E5'te şerit içinde sabit kalmak ölümdü
    Öyle bir rüzgar vardı ki birden vurup kaydırıyordu. Göztepe ve yenisahra'da yiyebileceğim rüzgarı düşündüm de Bostancı'dan minibüs yoluna inip devam ettim. Bu rüzgar yarında böyle olursa dikkatli olmak gerekir. Diğer araçlarla sağ sol mesafesini koruyun diğer araçlarında korumasını sağlayın.
    Sadobey

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    abant a gittik geldik istanbulda hafif yagmur vardı ama izmitten ilerisi günlük güneşlikti yolculuk gayet iyi gecti abant cok güzeldi abant gölü ve tepe yolculugu harikaydı yemekler çok lezizdi tıka basa yedik cameram cantamda acık kaldıgı için şarzı bitmişti malesef resim cekemedim bolu mt deki bütün arkadaslara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim güzel bi gündü tekrar davet edilirsek seve seve giderim

Cizmeli Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde yola çıkmıştık ama olmadı... yapamadık... careffour un önünden 7 motor çıkıtk yola aramızdan 2 arkadaş direk gitti.
    ben 8 saydıydım yanlış mı saymışım
    Herneyse o basıp gidenlerden olarak (ardcı olarak) yolu şöyle özetleyebilirim yağmur çiselemek şeklinde izmit civarına kadar vardı ama az hız keserek rahat geldik, rüzgar biraz kuvvetliydi yordu bizi ama değer. (Değdi hatta)

Yemekler ve ilgi çok güzeldi, Bolu'nun altı sıcak, üstü soğuk havası çok güzeldi. Yaz mevsiminden çıkıp kışa yolculuk yaptık diyebilirim yukarı tırmandıkça.

Ben özellikle yakın ilgi için teşekkür etmek istiyorum harikaydınız Çayları içemedik gerçi ama olsun başka sefere

(Serkan79'un kadrolu ardcısı)
    ben değil [B]BİZ[/B]

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abant a gittik geldik istanbulda hafif yagmur vardı ama izmitten ilerisi günlük güneşlikti yolculuk gayet iyi gecti abant cok güzeldi abant gölü ve tepe yolculugu harikaydı yemekler çok lezizdi tıka basa yedik cameram cantamda acık kaldıgı için şarzı bitmişti malesef resim cekemedim bolu mt deki bütün arkadaslara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim güzel bi gündü tekrar davet edilirsek seve seve giderim
    bir bolulu olarak ben we arkadaşlarım sizi herzaman bekliyoruz kapılarımız sonuna kadar acık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler