Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

ist.(MT)27.08.2006 ÇATALCAYA DENİZ SEFASINA

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar üzülmeyin Çatalca gezisi sadece bu hafta iptal oldu.
    İnşallah en kısa zamanda organizasyon yapıp gideceğiz Çatalca ya.
    Proğram aynı kalsın kahvaltı bende sözüm söz. Hatta Göksel tarih için anket açsın mesela 17 Eylül olabilir bence. Bu seferki biraz aceleye geldi ayrıca şu polis ceza olayı falan tuzu biberi oldu. 17 Eylül ileri bir tarih olduğu için hem havalar serinler hem de gelecek arkadaşlar proğramını şimdiden ayarlar diye düşünüyorum.
    Arkadaşlar hiç üzülmeyin hiçbirşey olmazsa şu mangal yakılan K.çekmece kıyısında sabah 9.30 ile 10.30 arası her pazar kahvaltı düzenleriz. Alırız kahvaltılıkları plastik tabak bardak ve çaydanlık tüp getiririz şen şakrak yaparız kahvaltımızı ve herkes 10.30 - 11.00 gibi işine gücüne bakar müsait olanlar da orada karar verir gideriz biryerlere şöyle şehirden uzak gürültüsüz stressiz bir ortama.
    Hepinizi çok seviyorum. Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    gercekten psıkolojıkman coktuk bunlar rahat durmıcaktır motorların ustune bu olaydan sora daha cok duscekler bence hadı kendı semtımıze yakın yerlerde dolasıyoruz bıde catalcada veya tekırdagda baglatsaydık ozaman nolurdu acaba
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Bende geziye katılmak istiyorum.Yer bana oldukça uzak ama problem değil.Maltepe'den gelicem yanlız sanırım dün geceki tatsız olaydan sonra yazışmalar durdu/gezi iptalmi oldu?
    Biraz sonra çıkıcam ve evde internetim yok.Gezide problem yoksa bana bi mesaj atarsanız sevinirim 0532 620 55 30 Serdar Kayacık...
    Arkadaşlar sizlere yukarıdaki mesajı göndermiştim ve evde internet olmadığı için akşam bakamıyacağımı ve yazmış olduğum cep telefonuna programda değişiklik olursa içinizden birinin mesaj çekmesini rica etmiştim.
    Sonuç:
    Değişiklikten haberim olmadı.Kimse mesaj çekmedi ve ben Maltepe'den karşıya gecip bu saate kadar bekledim.Bir internet cafe buldum.Buradan sizlere yazıyorum.Bundan sonraki organizasyonlar daha dikkatli yapılmalı ve sorumluluğu üstüne alanlar ceplerini yazmalı ve açık tutmalı...
    (maalesef Çatalca forumunda kimsenin cebi yazmıyor ve benim gibi yeni üyeler kimseye ulaşamıyor.)

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    BENDE GELMEK ISTERIM SIZLERLE DIYE YAZDIM YINELIYORUM BOYLE GEZILERE GIDILECEGI ZAMAN ERKEN BIR TARIHTE BILDIRILIRSE BENDE GELMEK ISTERIM BEN gaziosmanpaşada OTURUYORUM AMA YOL SORUN OLMAS KESINLIKLE BILDIRMENIZ YETERLİ

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar sizlere yukarıdaki mesajı göndermiştim ve evde internet olmadığı için akşam bakamıyacağımı ve yazmış olduğum cep telefonuna programda değişiklik olursa içinizden birinin mesaj çekmesini rica etmiştim.
    Sonuç:
    Değişiklikten haberim olmadı.Kimse mesaj çekmedi ve ben Maltepe'den karşıya gecip bu saate kadar bekledim.Bir internet cafe buldum.Buradan sizlere yazıyorum.Bundan sonraki organizasyonlar daha dikkatli yapılmalı ve sorumluluğu üstüne alanlar ceplerini yazmalı ve açık tutmalı...
    (maalesef Çatalca forumunda kimsenin cebi yazmıyor ve benim gibi yeni üyeler kimseye ulaşamıyor.)
    Sen nereye geldin anlamadım, buluşma yerine gelseydin seni mutlaka görürdük, çünkü sabah buluşma yerine gelen arkadaşlar oldu, telefon konusunda haklısın, birdahaki sefere,

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty

Hayırlısı ile..

Herşeyin hayırlısı ,bu işte de bi hayır vardır ;
    Olsun başka bir gün inşallah daha keyifle, daha tedbirli,daha ince hesap yaparak gideriz pür neşede döneriz inş.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nereye geldin anlamadım, buluşma yerine gelseydin seni mutlaka görürdük, çünkü sabah buluşma yerine gelen arkadaşlar oldu, telefon konusunda haklısın, birdahaki sefere,
    Boyner karşısı Teknosa önünde idim.Saat 08:40 ta geldim ve 09:20 ye kadar bekledim ,sonrada internet cafe aradım.Geldiğimde Girişte 2 tane kırmızı motor vardı.Güvvenliğe sordum,personelin dediler.Binanınn ismi ise Ömür Plaza imiş.YAA aslında bunun ne önemi var.Önemli olan sabah oraya kadar gelip orada beklememdi.Göksel'in ve diğer arkadaşların morallerinin bozuk olması etkili oldu.Bir sonraki sefere sağlıklı bir organizasyonda tanışmak dileğiyle...

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    talihsiz geçen 2 günün ardından herkese
    günaydın arkadaşlar bakırköy topigini gören oldumu
    cuma akşamki tatsız durumdan dolayı ceza ya maruz kalan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun.

Boyner karşısı Teknosa önünde idim.Saat 08:40 ta geldim ve 09:20 ye kadar bekledim ,sonrada internet cafe aradım.Geldiğimde Girişte 2 tane kırmızı motor vardı.Güvvenliğe sordum,personelin dediler.Binanınn ismi ise Ömür Plaza imiş.YAA aslında bunun ne önemi var.Önemli olan sabah oraya kadar gelip orada beklememdi.Göksel'in ve diğer arkadaşların morallerinin bozuk olması etkili oldu.Bir sonraki sefere sağlıklı bir organizasyonda tanışmak dileğiyle...
    kusura bakma arkadaşım.
    pazar sabahı olaydan haberi olmayan arkadaşları bilgilendirmek için sabah buluşma noktasına gelmeye çalıştım ama olmadı organizasyonda bir problem yok problem sadece 35-40 motor birden çevrilip hesapta olmayan bir durumla karşılaşmak oldu seninde anlayışla karşılayacagını tahmin ediyorum .
    ve bir dahaki sefere diyorum.

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    talihsiz geçen 2 günün ardından herkese
    günaydın arkadaşlar bakırköy topigini gören oldumu
    cuma akşamki tatsız durumdan dolayı ceza ya maruz kalan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun..
    günaydin ne dicemi bilmiyorum tekrar tekrar geçmis olsun hepinize
    göksel topic burda
    http://www.motosiklet.net/forum/show...=18812&page=65

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    hepinize geçmiş olsun.geziler tekrar yapılır.sağlık olsun.morallerinizi yüksek tutun.göksel mutlaka yağmurlardan önce bir gezi tertipler. iyi haftalar

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Başınıza gelen tatsız olaya çok üzüldüm.Herkeze geçmiş olsun.

olayı yeni öğrendim çok üzüldüm tüm arkadaşlara geçmiş olsun bende başka tadsız olay yaşadım neyse bize bişi olmasın hepimize grçmiş olsun arkadaşlar kardeşle.r

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    Arkadaşlar çok geçmiş olsun başınıza gelen olay deyip duruyorsunuz ne oldu allah aşkına merak etdim bende kaza falan deyildir umarım...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    grup olarak bizzat emniyet müdürü celalettin cerrah tarafından uygulamaya denk geldik diyelim kısaca 7 motor baglattık aydıncım dolayısıyla çatalca gezisi iptal oldu hadi şanslısın belki bu pazar yaparız sende gelirsin

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    grup olarak bizzat emniyet müdürü celalettin cerrah tarafından uygulamaya denk geldik diyelim kısaca 7 motor baglattık aydıncım dolayısıyla çatalca gezisi iptal oldu hadi şanslısın belki bu pazar yaparız sende gelirsin
    Herkeze çok geçmiş olsun diyorum tekrardan sağlık olsun bende daha kötü birşey oldu sandım......bunada şükür canınıza birşey olmasında gerisi hallolur.Piknik nasıl geçti acaba diye meraketmiştim bende oda olmamış şnsımıza haftaya nasip olursa katılırım bende artık.......

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    malum sebeplerden dolayı erteledigimiz yarım kalan çatalca gezisini önümüzdeki pazar yapalımmı arkadaşlar???

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    hehe iptalmi etmiştiniz, hiç haberim yok, barışa rock için iptal etmediniz umarım.

Ben gelebilirim ama kesin cvb.ı cuma günü falan veririm listeye eklemeyin ltf.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe iptalmi etmiştiniz, hiç haberim yok, barışa rock için iptal etmediniz umarım.

Ben gelebilirim ama kesin cvb.ı cuma günü falan veririm listeye eklemeyin ltf.
    yok canım iptal sebebimiz barışla rakla alakası yok onlardan daha ciddi sebeplerden dolayı iptal etmiştik.

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    yok canım iptal sebebimiz barışla rakla alakası yok onlardan daha ciddi sebeplerden dolayı iptal etmiştik.

Göksel Aga,
    Bu hafta daha önceden planlanmış Abant gezisi var,
    Nedersiniz sizi de Abant'a alsak mı ?Çatalca'yı 1 sonraki hafta yaparız.Gelin hep beraber gidelim.
    Avrupa Yakası,BEKLERİZ!...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Göksel Aga,
    Bu hafta daha önceden planlanmış Abant gezisi var,
    Nedersiniz sizi de Abant'a alsak mı ?Çatalca'yı 1 sonraki hafta yaparız.Gelin hep beraber gidelim.
    Avrupa Yakası,BEKLERİZ!...

ucanlaz aga
    kısmet bakarız abant yolu biraz kasabilir

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler