Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

16 Ağustos 2006 - Sarsılalım Ama Yıkılmayalım.....etkinliği...

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    savaş abi benmi göremedim akşam nerede toplanıcaz 17 agustos da benim ailemin evi yıkıldı o günden beri istanbul dalar..
    ben gelirim ama nerede nasıl 3 e kadar beklicez anlamadım..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty
    Ben bakırköylü olup birkaç gün sonra avcılara taşınıyorum tabii daha öncede avcılarda oturdum iyi bilirim depremi yaşınılanları ancak keşke daha uygun bir zamana dek gelse idi benim açımdan tam taşınma telaşı arası ve etilerde pek yakın sayılmaz haliyle ;Avcılar veya çevresinde bir etkinlik olsa idi bir fedakarlık eder zamanımdan gelirdim,ama etiler benim için böyle bir zamanda çok uzak;Organizasyonu yapanlara ve katılacak arkadaşlara şahsım adına teşşekürü bir borç bilirim.Kazasız hayırlı günler dilerim.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Ben şu an Bozcaada dayım. Ancak böyle önemli bir konu için ne yapıp edip gelmeye çalışacağım.. Umarım yetişebilirim...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşlar
    helal olsun valla verielen desteğe benımle alakası olmasada lafta duyarlı görünen herlkeze teşekkur ederım....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    canımızla gönlümüzle oradayız abi ne demek ....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    bende aranız dayım arkadaşlar.........
    şu parkın bi krokisi falan varmıydı acaba ,başlığa bi atsanız.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Zincirlikuyu mevkiinden Etiler girişine girdiniz... Yaklaşık 1 km. sonra Ulus kavşağı var. Burdan sağa girdikten sonra, bir köprü üstünden önce sol sonra sağ Ulus a kıvrılır ( Adnan Saygun cd.)... Hemen sağda Turizm Taxi durağını göreceksiniz... 20 m. solda Ulus Finansbank Şb. ile Otoparkın arasından dar bir yol girer. 20 m. sonra solda Aykut Barka Deprem Parkını göreceksiniz
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    savaş çok canlar yandı ...lanet olsun çok uzaktayım orda olsam aynen darülaceze gibi bunada katılırdım ...sırf arkadaşlarımla yol yapmak için bile bu organizasyona katılırdım ....yolunuz açık olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

cesetcik_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2000 model !
    abi gelecek durumum olsa inan hiç düşünmeden gelirdim !! ama kalbim hep sizinle olucak gazanız mübarek olsun !!
    [COLOR="Red"][I][B]FORMA için 90 dakika değil.ÖMÜR BOYU.ayrı değil. OMUZ OMUZA Şerefsizce değil.GURURLA Skorda değil.HER MAÇTA Yuhlayan değil.ALKIŞLAYAN Oturan değil.ZIPLAYAN Puroyla değil.ATKIYLA Çekirdekle değil.BAYRAKLA TEZAHÜRATLA.Şampiyonken değil.HASRETKEN.ÖLÜMÜNE GALATASARAY'lı yaşayanlara;GERCEK TARAFTAR.denir[/B][/I][/COLOR]

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 ağustos sabahı çok canlar yanmıştı çok ocaklar sönmüştü... Sonrasında da çok acılar çekildi... Belki bu sitedekilerin büyük çoğunluğu bu acılara sadece dışarıdan ortak oldu; Allah onlara, yakınlarına bu acıları yaşatmadı... Zaman herşeyin ilacı derler, belki bizler bu acı günleri hayatın koşturmacası içinde unuttuk unutmaya çalıştık. Peki 17 ağustosta sevdiklerini, analarını, babalarını çocuklarını kaybedenler... Onlar unutabildi mi.? Elbette unutmadı, unutamazda.
    O günlerde karınca kararınca yardım etti herkes yaraları sarmak için... Şimdi hiç sarılamayacak yaralarında aynı özveriyle, aynı hassasiyetle onların yanlarında olmamız gerekmez mi? Belki acıları hafiflemeyecek, belki dertlerine derman olamayacağız ama sadece acılarını paylaştığımızı göstermek için, dualarına ortak olmak için orada olmamız gerekmez mi ?

Savaş Abi ben orada olacağım. Eminim motosiklet.net ailesi ve yönetimi bizi yanlız bırakmayacaktır...

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    savaş abi allah kaza bela vermezse ben öglene doğru yanına gelirim akşamda kaç çıkacaksak beraber gidelim ben mehmet hani senin iş yerine 2-3 sokak ötede oturuyodum haa birde sana bi işim düştü yarın her iki olay içinde geleceğim yanına mutlaka beni yaz abi okaaaadaaar!

hadi bakalım beyler yazılalım listeye ...pamuk eller havaya
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    helal olsun valla verielen desteğe benımle alakası olmasada lafta duyarlı görünen herlkeze teşekkur ederım....

Savaş Abi bilirsin seni severim ama lafımıda esirgemem...bana olan sevginin biteceğinide bilsem lafımı bir Allahın kulundan esirgemem...

Abi şimdi o dönem acılar yaşandı malum...ölenlere Allah rahmet eylesin...Allah sabır versin....çok canlar yandı yürekler dağlandı...fakat bu ambians bana gereksiz görünüyor...gecenin bir saati yıldönümü diye Ulusa çağırıyorsun...bana fantastik bir durum gibi geldi...

yani katılımın olacağını sanmıyorum...ha bunuda senin sitemkar mesajın üzerine yazdım...abi bak kızma ama saçma bir etkinlik...orada gecenin bir vakti ne anılacak...saygı duruşundamı bulunulacak...törenmi olacak ne yapılacak...maksat motor kardeşliği muhabbet diyosan doğru zamanda doğru mekanda aşağıya Ortaköye inin takılın kafanıza göre...depremi kim hatırlamak ister...

Not: ya her düşündüğümü klavyeye dökersem ben çok dost kaybederim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    mete han abi biz hatırlamak istiyoruz istersen sende katıl ister katılma istersen depremi unut evet çok acı bi gündü hatırlanmak istenmeye bilir ama o acılardan ders alınması adına kimseye 17 ağustosu unutturmamalı UNUTTURMAYACAZ...

metehan nerdeyse yüz yıl geçti adamlar ta avusturalyadan kalkıp çanakkaleye geliyolar gelenler sadece ölenlerin yakınları değil...şafak ayini diyolar buna ...biz neden bu kadar duyarsız olduk yaaa ....50000 kişi öldü şimdi bu acıyı yaşayan biri o günün anısına bişeyler yapmak istiyo...anneler günü, babalar günü , sevgililer günü hep böle ortaya çıktı...niye manasız olsun bence çok manalı...valla ben olsam giderdim ...
    anneler günü manalıda bu neden manasız....

bunun cevabı sakın annemiz var ama depremde vefat eden yakınımız yok olmasın

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    yaz baba barış yaz !kafaya bindir bizi savaşxxl desperadost başla yazmaya sen yaz barışcım bu bizim metehan iyidir candır aslında ama unutmaya çalışıyor ama unutmayan ne analar ne babalar bebeler var yaz barışcım yaz ...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yani diyecek laf bulamadım metehan abi, ve senden böyle bir yazı ilginç?

maksat dikkat çekmek değilmi, olası deprmlere karşı ne tedbir alındı 18 ağustos sonrasında şu gün deprem olsa ne olur, bunları hiç düşünüyomusun! En azından böyle bir etkinlikle yılda bir kezde olsa bu konuya İNSANLARIN dikkatlerini çekmek ve yaşamını yitiren insanların ruhuna birer fatiha okumak istemezmisin.Allah başımıza böyle bir felaketi birdaha vermesin ben birebir acil serviste nöbette yaşadım depremi, eğer nöbetimi değiştirebilirsem bende oradayım yaz Savaş abi.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Savaş dostum, depremi yaşayan birisi olarak uzakta da olsam seninleyim..

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    yanlız arkadaşlar buluşmada ne kadar süre motorla gezeceğiz vede organizasyonun içeriği tam olarak nedir ?yani nerelere gideceğiz ve savaş abibende 125 lik ramsey var sizler şimdi 1000 -1100 lük motorlarla basar gidersiniz nasıl arkanızdan gelecez hız yapmazsanız bende geilirim gerçi hız yapsanızda takıla bildiğim kadar arkdanızdan gelirim.

valla depremi hem 5inci katda tek başıma yaşadım depremzeden kampında görevlidim ve vefat eden akrabalarım bile vardı ülkede böyle acılar oldugunu anları unutmayalım beyler bayanlar herkez nasıl tek yürek olmuştu bazen çok duygu dolu anlar yaşamıştım anlatmakla bitiremem ama yüce rabbim aynı günleri tekrar göstermez inşallah...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı motti60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

maksat dikkat çekmek değilmi, olası deprmlere karşı ne tedbir alındı 18 ağustos sonrasında şu gün deprem olsa ne olur, bunları hiç düşünüyomusun!
    arkadaşlar tepkinizde haklısınız katılıyorum ama Türkiyede yaşıyorsunuz...Bir zamanlar Çin toplumunun lideri demişki herkes zıplarsa Amerikada deprem yaratabiliriz..Ve herkes zıplamış....

işte aynı mantık bana göre...çünkü biz eylem nedir bilmiyoruz...bu hükümetlerin dikkatini ışık açıp kapayarak...kornaya basarak...mum yakarak...tencereye vurarak...düdük çalarak çekemezsin...HSBC yi bombalarsan...metroyu delersen...uçak kaçırırsan çekersin ancak...

yani iyiniyetinizden hiç şüphem yok ama bunlar vakit ve emek kaybı...şimdi bu mesajları yazan ellerinizi kalbinize götürüp bir dua okuyun 1000 kez daha hayırlıdır...(ulan 400 yıllık İslam alimi gibi yazdım yav...)

depremden medyaya yansımayan neler oldu kimbilir...bizim bilmediğimiz...sahipsiz anasını babasını kaybeden çocuklar...kimi kimsesiz yaşlılar...aklını yitirip halen kim olduğunu bilmeyen insanlar...kayıp insanlar...vs...hırsızlığa deprem bölgesine akın eden şerefsizler...yardım malzemelerini zulalayan imansızlar...hangisine dikkat çekelim sizce...bu basiretsiz yöneticiler olduğu sürece biz bu doğal olaylarda en hasarlı şekilde çıkarız...

şu an bir depreme bile gerek yok...medya-toplum-aile üçgenine baktığında zaten herşeyin yıkıldığını göreceksiniz...binaların sağlam olduğuna bakmayın...içindekiler yıkılmış...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler