Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2.GELENEKSEL 17 AGUSTOS 2006 Tophane Sohbet,Nargile,Çay,Tavla Turnuvası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Savaş Kardeşim sana canım feda biliyorsun, ama bu tophane işi inan sadece beni değil birçok insanı o gün rahatsız etti, benim arkadaşlarımdan birinin hemde kız arkadaşının yanında tartaklanması bana çok koydu ama o akşam inan hiçbirşey yapamamanın verdiği huzursuzlukla eve döndüm, ben bidaha asla o tophaneye gitmem, zaten o it takımını da bugün valiliğe şikayet ettim, derhal ilgileneceklerini söylediler, başka bir yer bulalım herkes araştırsın abi İstanbulda yer mi yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    abi aynı şeyleri söyluyoruz...
    rica ediyorum topu bana atmayın
    haftada bir gun buluşabileceğimiz bir ortak yer olsun istiyorum hem avrup yakasından hemde anadolu yakasından gelen arkadaşlar ulaşım ve yeri bulma konusunda rahat etsınler
    varsa oyle bir yer
    siz yerı söyleyın ben gider çatır çatır pazarlık
    yaparım....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    anadolu yakasında bi yer biliom ben ama saat 12 de kapanıyo aile çay bahcesi

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anadolu yakasında bi yer biliom ben ama saat 12 de kapanıyo aile çay bahcesi
    serkan döverim s eni..
    affetmiştim yine gaza getirme benı
    ya karşıda çamlıcada bir sürü yer var 3-4 e kadar açık....
    zaten yer ayarladım çamlıcada...
    ama biz avvrupa yakasımnda sohbet edecek yer bakıyorum..
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty

Yer...???

Arkadaşlar yer seçerken lütfen daha özgür bir yer seçelim mesela ben nargileyi geçin sigara bile içilmesinden hoşlanmayan biriyim(sigara bırakanlar böledir çekilmezler 8-9sene önce bıraktım) daha yaz aylarındayız şöle açık biryerler olsa yanii..NOT:Bu arada daha çok yeni olduğum için altarnatif bir teklifte bulunmuyorum ; İlgilenen herkese teşekkürler ederim.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı dj-roer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yer seçerken lütfen daha özgür bir yer seçelim mesela ben nargileyi geçin sigara bile içilmesinden hoşlanmayan biriyim(sigara bırakanlar böledir çekilmezler 8-9sene önce bıraktım) daha yaz aylarındayız şöle açık biryerler olsa yanii..
    sevgili kardeşim gecen sefer geldınmı s en??
    kapalı yerde toplandığımızı nereden çıkardın onu anlamadım..
    buyur sun bir yer oraya gidelım..
    bul fiyatda ve yer açısından uygunbir yer mekan
    hemen kaydıralım toplantıyı..

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Abi ayarladıysan Çamlıca'da gidip bir deneyelim...
    Orayı da beğenmezsek başka yerler aramaya devam ederiz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty
    Savaş kardeş ben yazılardan okuyarak bu sonuca vardım henüz yeni olduğum için bu ortama uyum sağlamaya çalışıyorummuhendis1959 isimli arkadaş demişki:zorda olsa kendimize yer bulduk ama öyle sıcak ve havasız bi yerdiki inanın bunaldım, bu mekanda da garsonların ukela,umursamaz,kaba hareketleriyle karşılaştık,şimdi doal olarak bunu okuyunca öle düşündüm vede fikrimi yazdım ..
    İlgilendiğiz için teşekkürler.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    bende gelicem abiler bi aksilik olmazssa benide yazın listeye hade bakalım
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    tophane Toplantisida Iptal Edilmiştir Yeni Bir Yer Ayarlanincaya Kadar Herkezden özür Diliyorum...
    17 Ağustosta Toplanmiyoruz Tophanede...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler