Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sabah namazı etkinliği [2 Eylül Pazar]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    2 Eylül pazar günü Unkapanı ZEYREK camiinde sabah namazını kılıp kahvaltı yapıp oradan da denize girmek üzere bir motorsiklet gurubunun programı var.

Katılmak isteyen arkadaşlar gelebilirler. Ayrıntılar için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Niyet hayr Akıbet de Hayr olur inşallah

Ahmet Turan Peker 05356166558
    bursalıali, Arenli, 06Serhat ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Boxer BM150 / Yamaha MT-25 / Yamaha Cygnus X
    Eyvallah, sizinle iletisime geçeceğim. Motosiklet camiasinda böyle etkinlikler pek rastlanilir değil. Allah yapanlardan razi olsun. Selamlar.
    jackonbir ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 X
    Etkinliği düzenleyenlerden ve duyuranlardan Allah razı olsun.
    bursalıali ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra
    Çok güzel bir etkinlik olacak inşallah, böyle organizasyonların eşine ender rastlanır, emeği geçenleri şimdiden tebrik ediyorum. Ahmet bey irtibatta kalalım.
    bursalıali bunu beğendi.

İstanbul'da olsam katılırdım. Bi daha etkinliğe mutlaka gelirim. Haberdar edersiniz herhalde tekrarı olursa.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ssaral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir etkinlik olacak inşallah, böyle organizasyonların eşine ender rastlanır, emeği geçenleri şimdiden tebrik ediyorum. Ahmet bey irtibatta kalalım.
    Aslında devamlı oluyor ama bira sessiz sedasız

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da olsam katılırdım. Bi daha etkinliğe mutlaka gelirim. Haberdar edersiniz herhalde tekrarı olursa.
    Bir dahaki ne nasip olursa
    bursalıali bunu beğendi.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    merhaba whatsapp grubu varmıdır? Devamlı olan etkinliklerden haberdar olsak??
    bursalıali bunu beğendi.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Etkinliginizi saygi ile karsiliyor ve takdir ediyorum ancak acaba o etkinlige katilan kisiler şehit cenazelerine katiliyormu... madem bu kadar duyarli ve sevk etmeye heveslisiniz neden bu hususta bir girisiminizi goremedik. Bir Allahin kulu aranizdan çikipta dedimi, şehidimizi motosiklet camiasi olarak cennet mekanina ugurlarken biz de hakkimiz haykirarak helal edelim, yedi gökte sesimiz inlesin diye..... salavatlarimiz şehidimize kabul olsun diye.... Ben ne duydum ne gordum......Bu saatten sonra gorsemde samimiyetine inanmam...

Motosikleti
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba whatsapp grubu varmıdır? Devamlı olan etkinliklerden haberdar olsak??
    Facebook gurubu var ama burda paylaşmak olmaz. Buyrun gelin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinliginizi saygi ile karsiliyor ve takdir ediyorum ancak acaba o etkinlige katilan kisiler şehit cenazelerine katiliyormu... madem bu kadar duyarli ve sevk etmeye heveslisiniz neden bu hususta bir girisiminizi goremedik. Bir Allahin kulu aranizdan çikipta dedimi, şehidimizi motosiklet camiasi olarak cennet mekanina ugurlarken biz de hakkimiz haykirarak helal edelim, yedi gökte sesimiz inlesin diye..... salavatlarimiz şehidimize kabul olsun diye.... Ben ne duydum ne gordum......Bu saatten sonra gorsemde samimiyetine inanmam...
    İyi temennileriniz için teşekkürler. Hangi gurup nedir bilmeden itham etmenizi anlayamadım. Şehit cenazesine katıldık diye reklam yapmak ne kadar doğrudur takdiri sizin olsun. O tip katılımların çokta kurumsallaşmaması gerekir.

Zaten inanmayacaginizi soylemissiniz. Çok ta lafa gerek yok zannimca. Ama çok isterseniz de 2-3 sene öncesinin gorsellerini özel iletişimini bildirmeniz halinde gönderebilirim

Zannımca şehit cenazeleri show yeri olmamalı. Çeşitli insanların cenaze ve anma törenlerine katılan motorcularıda görüyoruz. Kabir başında mum yakmalar mı dersin, cenaze namazı için toplanılan cami avlularında sigara içmek mi dersin daha bir sürü şey. Bu mudur şehide veya herhangi bir cenazeye saygı?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    namaz kılanınkini Allah kabul etsin, kılmayacak ancak sadece etkinliği katılana afiyet olsun... herkes kafasına göre takılır kimsenin sosyal mesaj vermesine gerek yok... bu arada etkinliğin adı "kahvaltı ve oradan da denize girme yol üzerinde kılmak isteyenlerle namaz kılma etkinliği" olabilir...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Namaz etkinliği nedir Allahını seversen. Motosiklet ile bir alaka kuramadım. Buluşacak olan buluşsun.
    infernus, fazil ve oxus bunu beğendiler.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    İbadet yaradan ile kul arasında değil mi?
    Ben mi yanlış biliyorum?
    İlk defa görüyorum namaz etkinliğini, Allah kabul etsin.
    Böyle bir reklam olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah kabul etsin, keyifli sürüşler. İstanbul'da olsam katılmak isterdim.
    Ayrıca uygulamayı her hafta tekrarlarsanız motosiklete yeni başlayan ve gurup arayışı içinde olan kardeşlerimizi namaza teşvik etmiş olursunuz, tadından yenmez .
    bursalıali, kovboy03, Arenli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Yahu size ne oluyor şimdi?
    Neden rahatsız olıyorsunuz namaz denince?
    Yazmayayım diyorum duramıyorum. İşiniz yoksa namazla yazmayın kardeşim,okumayın konuyu.
    Ben hiç evde bira yapımı konusuna yazmış mıyım?
    Yada benzeri bana ters olan bi konuda fikir beyan etmiş miyim?
    Herkes ne çok biliyor arkadaş,ne çok rahatsız oluyor.
    İçkili mangal partisi konusu açılsa salyalarınızla koşarsınız o özgürlüktür ama değil mi?
    Namaz kılmak ve bunu beraber yapmak isteyen dostlarla buluşarak birlikte yapmakta benim özgürlüğüm.
    Gidin ötede oynayın biraz.
    Metilen, babaçi, bursalıali ve 17 diğerleri bunu beğendiler..

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler ayıp ediyorsunuz. Birbirimizi namaz kılan/alkolik/şucu bucu diye ayırmak zaten bizi bu noktaya getirdi. Bişeyci olduğunu megafonla duyurmak ne kadar yanlışsa buna öfkeyle karşı çıkmak o kadar yanlış.

Kaldı ki X gece kulübünde motorcular toplantısı düzenlesem gayet normal görünürken insanların camiye gidiyor oluşu tepki almamalı. Rahatsız olan görmezden gelsin.

Daha net anlaşılsın diye söylüyorum. Müslüman değilim.

(Samet aynı zamanda benzer şeyler yazmışız. Haklısın ama senin mesajın sonu da sert olmuş)

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Namaz etkinliği nedir Allahını seversen. Motosiklet ile bir alaka kuramadım. Buluşacak olan buluşsun.
    Tane tane anlatayım.

Motorsiklet ile beraber herhangi birşey yapmak motorsiklet etkinliği olarak değerlendirilebilir
    Mesela pikniğe gitmenin motorsikletli ne alakası var gibi saçma bir yaklaşım olmuş. Yada denize gitmenin..

Yadirgamanizi anlıyorum. Bilinen motisikletci tanımına uyduramayorsunuz belki ama bizde böyle bir tercihte bulunduk.

Dediğiniz gibi buluşacak olan zaten buluşur.
    bursalıali, kovboy03, Arenli ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel etkinlik devamını bekleriz.
    bursalıali ve Ahmet Turan Peker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbadet yaradan ile kul arasında değil mi?
    Ben mi yanlış biliyorum?
    İlk defa görüyorum namaz etkinliğini, Allah kabul etsin.
    Böyle bir reklam olmaz.
    Bunu reklam olarak mı görüyorsunuz. Namazın reklamımı olur. Kafanizda nasıl bir şey canlandı ki böyle düşündünüz.

Sabah namaza gelin çok hesaplı kampanya var daha ucuzu yok yada yaz sonu indirimi falan mı hayal ettin ki
    mavellen, bursalıali, MSMorkan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence anormal bir durum yok etkinlikte. İsteyen gider, isteyen gitmez. Namaz kılmak istemeyip etkinliğe katılmak isteyen de sorar, öyle gider.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)