Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

[MT İstanbul] 4 Ağustos Cuma Galata Der Saadet 7

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    heralde televizyon kadar ilgi çekmedi,tv ye çıkan herkes meşhur oluyor ya bizim orda böyle birşey yok.......

beni alakadar eden kısım yukarıdaki bölümdür sanatcı zenaatkar kısmı benı bağlamıyor...
    beni ilgilendiren kısım yok d emişsin ama tv programına katılımı ben düzenledim... oradaki katılımın fazla olmasına bi gönderme var...
    geriside beni bağlamıyor zaten..
    benim anlamadığım mesele bu galata buluşmasının nasıl olupta tv de çıkan insanlaraa bağlandığı
    .peki levent sence bunun tv ile bir bağlantısı nasıl oldu bende onu anlayamadım...
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Alıntı chopper250 adlı üyeden alıntı
    ismet yaw kardeşim sende ne cevherler varmış çok beğendik hele besten çok güzeldi. Şimdi alona yla konuşuyorduk, vokalistlerin harikaydı
    Övgünüz için teşekkür ederim reha abi,ama dediğin gibi vokallerim çok iyiydi.Şimdi gelecek teklifleri bekliyoruz.En kısa zamanda bi turne düzenleyeceğiz,grubun adı keyif adamları.Saygılar.

Slm arkadaşlar. deer saadet gecesine ilk defa katıldım burdan organizasyonu yapan ve katılan herkese ve daha önce gitmeyenlere deer saadetler diliyorum. Dostdark şu toplu çekildiğimiz fotoğraf vardı ya onu da koysana, yoksa içinde bende varım diye üyelerin korkmalarındanmı çekiniyorsun
    Elle, kolla değil, sarıyla, kırmızıyla, alnımızın akıyla. ŞAMPİYON GALATASARAY

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    güzel bir geceydi..herkese teşekkürler..
    ben gezilere , dersaadete ,darülacazeye,kamplara ve bilimum organizasyona katılan biriyim..(tabi vaktim elverdikce ).
    benim anlamadıgım bu ignelemelerin bu tür laf sokuşturmanın acaba başka bir sebebi varmı..bana ters geliyor
    sen oraya gittin ben buraya.. nedir bu arkadaşlar.
    herkes bir sevda ugruna yani motorsiklet sevdası ugruna bir araya gelmilş insanlarız.bizim konuşmamız gereken şeyler bunlar degil.
    ilk defa bu tür bir yazı yazıyorum ve hiç de hoşuma gitmiyor. lütfen ben bu kargaşa içinde olmak taraftarı degilim.tabiiki topluluklarda karşı fikirler olacaktır.ama bu sitenin amacı dışında olunca ,yazıları okumak bile beni rahatsız ediyor.
    hepinizi seviyorum.
    mutlu olun , güzel olun ve hep birlikte olalım..
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Bizki ustasıyız vatan sevmenin...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    savaş ben sana herhangi bir ithamda bulunmadım atlamışsın ama boşuna....Seninle her platformda her konuyu her zaman tartışacak en az senin kadar bilgi birikimi ve kültüre sahibim sen rahat ol,laf sokmama gerek yok....

Gelelim benim başka organizasyonlarda bulunup bulunmamama,sen eğer bir org.yapıyor ve öncelikli olarak birtakım insanlar gelecek sonra siz diyorsan benim için bitersin zaten o anda ve üstüne üstlük bazılarımızın buna alınıp kırıldığını görüp, hala alınırsanız alının gibi bir üslüp takınırsan,o zaman yerim senin yapacağın organizasyonu!!!!!!!!!!......

sen yarın milleti mariah careyle tanıştırmaya gitsen ama önce şunlar gelecek diye başlarsan konuya,,feriştahı olsa beni senin yaptığın yere getiremez,önce nasıl iş yapılır onu öğren sonra bana dostluktan bahset...Eğerki birilerini öncelikli bir yerlere götüreceksen o zaman topik açma arkadaşım....hadi kal sağlıcakla....Yüksek kültürün sebebiylede bana cevap verme,benim gibi basit insanlarla polemiğe girme ne de olsa bugüne bugün kooooskoca organizatörsün........
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

cesetcik_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2000 model !
    bende burdayım akalteke abim beraber gidelim mi ?
    FORMA için 90 dakika değil.ÖMÜR BOYU.ayrı değil. OMUZ OMUZA Şerefsizce değil.GURURLA Skorda değil.HER MAÇTA Yuhlayan değil.ALKIŞLAYAN Oturan değil.ZIPLAYAN Puroyla değil.ATKIYLA Çekirdekle değil.BAYRAKLA TEZAHÜRATLA.Şampiyonken değil.HASRETKEN.ÖLÜMÜNE GALATASARAY'lı yaşayanlara;GERCEK TARAFTAR.denir

Judas25, gecede söylediğin şarkılar için teşekkürler, ama şunu unutma ben senin o gece en fanatik hayranındım. Sahneye kadar gelmeyi başarıp hatta dostdarkı bile geçip, göbeğime imza attırdım ve hala oramı yıkamadım, göbeğim artık kokmaya başladı kız arkadaşım bile bana 2 metreden fazla yaklaşamıyor. İlerde ona gaz maskesi alıcam yoksa beni terkedecek. Eğer ünün bu kulübün sınırlarını aşıpta başka hayranların olursa onlara da böyle imzalar atarsan seninle bozuşuruz ona göre
    Neyse şaka bir tarafa nişanlın la sana ömür boyu mutluluklar.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    tam tatil arifesinde harika bi gece oldu.... müthiş hopladık zıpladık şarkılar söledik emeğe geçen herkese , gelen gelemeyen herkese tşk 1 hafta sonra istanbulda olacağım şimdilik bana iyi tatillerrr.......
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Alıntı cuneyt034 adlı üyeden alıntı
    Judas25, gecede söylediğin şarkılar için teşekkürler, ama şunu unutma ben senin o gece en fanatik hayranındım. Sahneye kadar gelmeyi başarıp hatta dostdarkı bile geçip, göbeğime imza attırdım ve hala oramı yıkamadım, göbeğim artık kokmaya başladı kız arkadaşım bile bana 2 metreden fazla yaklaşamıyor. İlerde ona gaz maskesi alıcam yoksa beni terkedecek. Eğer ünün bu kulübün sınırlarını aşıpta başka hayranların olursa onlara da böyle imzalar atarsan seninle bozuşuruz ona göre
    Neyse şaka bir tarafa nişanlın la sana ömür boyu mutluluklar.
    Cüneyt arkadaşım yenge izin verirse ben seni yarın hamamda keselerim misler gibi kokarsın. Çok sempatik bi arkadaşımızsın tanıştığımıza memnun oldum.Saygılar

Judas25 yengene yarın havuza geliyorsan sorarsın, malum orda hamam hatta sauna bile varmış. Ama bir şartım var dün tanıştığım Erdoğan bu yazıyı okuyorsa eğer hamamda kocakadınlar nasıl bayılır numarasını yapmasını isterim
    İltifatın için teşekkürler sizlerde çok candan arkadaşlarsınız ben de tanıştığımıza çok memnun oldum

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110

çok eğlendik çokkkkk...... :-)

(makinenin tarıhını ayarlamayı unutmuşuz... )

____it's my life_1982____

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    dün gece için hepinize çok teşekkür ederim organızasyon mükemmeldi şahsıma göstermiş olduğunuz ve hakketmediğim yüksek ilgi ve alakanız muhteşemdi hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımı bir brç bilirim.esen kalın

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    ahh ahhh hayat istanbulda bi gün kaçıp gelicem galataya diyecem ben bbaday ağırlayın bakalım beni
    evet dostum keyifli bir akşama senide bekleriz

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı
    dün gece için hepinize çok teşekkür ederim organızasyon mükemmeldi şahsıma göstermiş olduğunuz ve hakketmediğim yüksek ilgi ve alakanız muhteşemdi hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımı bir brç bilirim.esen kalın
    abicim seninle tanışmak çok büyük bir zevkti
    bütün türkiyede dolaşıp istanbul galata akşamına geldiğin için çok teşekkürler
    yolun açık rüzgarın bol olsun
    KAMP ADAMLARI

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Dostlar ben gelicem dedim sözümü tuttum, saat 21 civarı mekana geldim, içeriye kaskımla girdim, sizleri gördüm, gözlerimle slm verdim. Kimse sallamadı, tuhaf oldum açıkçası biraz kırıldım. MT dostluğuna yakışmadı. Size bol eğlenceler.
    My mOtO LoVé is indescribablé ..!

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Dostlar ben gelicem dedim sözümü tuttum, saat 21 civarı mekana geldim, içeriye kaskımla girdim, sizleri gördüm, gözlerimle slm verdim. Kimse sallamadı, tuhaf oldum açıkçası biraz kırıldım. MT dostluğuna yakışmadı. Size bol eğlenceler.
    dostum gerçekten çok üzüldüm
    bu bizim guruba gelip sitem edilen ilk yazı
    biz genelde herkezle kaynaşırız ama istisna bir durum olmuş özür dileriz
    bunu kesinlikle şahsi algılama
    bir başka gezide telafi edriz merak etme
    saygılar
    KAMP ADAMLARI

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    yaw dostum,madem geldin neden masamıza gelip tanıştırmadın kendini?ben şahsen o gürültüde değil göz selamı bazen en yakın arkadaşımı bile göremiyorum. üstelik elinde kaskta varmış.ayrıca sitemkar mesajındanda anladığım kadarıyla alıngan biri ve çekingensin.dostum ben 42 yaşında bir adamım ve hayatımda yaptığım en güzel şeyin bu insanlarla tanışmak olduğunu söyliyebilirim. şimdi haftaya gel ve kendini tanıtta kucaklaşalım...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    üzücü
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Çok üzücü şahsım adına özür dilerim. ama sonerin dediği gibi bir sonraki gezide telafi ederiz.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    oraya bazen yanlız motorcularda geliyor onlarla karısmış olabilir onlarda sadece kafa veya göz kırprak selam verir kendi ortamlarını yaşarlar..
    oraya erken gelen genelde soner dir(DOTDARK) onu sor onunla tanış gerisini hatırlamıcaksın bi bakıcaksınki birleriyle onuz omuza halay cekiyorsun..
    insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler