Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT [İZMİR] Cumartesi akşamı Okan BayÜlgen in Televizyon makinesi Programına Haydi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    hey arkadaşlar toplanıp gelin yawwww.... Eeeeeee hadi ama
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    İZMİRDEN OTOBÜS KALDIRIN yoksa uçak kiralıyalım helikopterde olur yoksa fzr 1000 arkasına romork takalım kaçırmayalım beylerbeyindeki ayran balık muhabbetini yoksa telefonla katılalım OKAN ŞAŞIRSIN NE OLDUĞUNU
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ayran balıkmı ne miğde var beee rakı balık olacaktı o

halaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v-strom 2005 transalp 2008
    evet bende geliyorum ama ben cumartesi sabahı ist bulda olurum akşama kadar kadar uyuyacak yer bulun cünkükamyonla gelicem cuma gecesinden gelecek olan varsa 2 kiş alabilirim 5354821176 dönüş otobüsle.

karınca ezmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor250
    KATILIMCI LİSTESİ YAPARKEN SANIRIM BIRAZ SECMECE OLUYOR YADA BEN YANLIS ANLAMIS OLABILIRIM AMA GERCEKTEN SAYILI DAVETIYE VARSA BU BIRAZ AYRIMA GIRER BENCE OKAN BAYULGENDE BI DEGISIKLIK YAPIP PROGRAMINI ACIK HAVADA GERCEKLESTIRSIN TUM MOTORCULAR GELSIN GELSINDE INSANLAR BIZI GORSUN CAMİANIN BUYUKLUGUNU ANLASIN AYRICA OKAN PROGRAMINA DA RENK KATMIS OLUR EEE BUTUN UNLULERI PROGRAMA GETIREBILR AMA MOTORCU AİLESİ FARKLIDIR NE DERSİNİZ

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı karınca ezmez adlı üyeden alıntı
    KATILIMCI LİSTESİ YAPARKEN SANIRIM BIRAZ SECMECE OLUYOR YADA BEN YANLIS ANLAMIS OLABILIRIM AMA GERCEKTEN SAYILI DAVETIYE VARSA BU BIRAZ AYRIMA GIRER BENCE OKAN BAYULGENDE BI DEGISIKLIK YAPIP PROGRAMINI ACIK HAVADA GERCEKLESTIRSIN TUM MOTORCULAR GELSIN GELSINDE INSANLAR BIZI GORSUN CAMİANIN BUYUKLUGUNU ANLASIN AYRICA OKAN PROGRAMINA DA RENK KATMIS OLUR EEE BUTUN UNLULERI PROGRAMA GETIREBILR AMA MOTORCU AİLESİ FARKLIDIR NE DERSİNİZ
    offfffffff ulen offffffffff yedınız omrumü derim başkada bişey demem adam açık havada yapacakmış vs vs bekara karı boşamak kolay.....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    Alıntı karınca ezmez adlı üyeden alıntı
    iyice azıttınız be kardeşim....

adam negüzel 200kişilik yer ayarladı hala yok öğle olsaydı yok be olsaydı diyorsnuz. ayıp ayıp....

koskoca admin bile ismini sıraya yazdırmak için pm atıyor. siz hala bıdı bıdı peşindesiniz...
    önceden davranıp ta yazdırsaydın ismini.. başta sölendi sınırlı sayıda diye

tikky_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    chooper 150
    savaş abi ben tarık bende sözlümle okan bayugene gelmek istiyorum ama adımı yazdıramıyorum yardımcı olurmusun

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı tikky_ adlı üyeden alıntı
    savaş abi ben tarık bende sözlümle okan bayugene gelmek istiyorum ama adımı yazdıramıyorum yardımcı olurmusun
    dostum malesef
    kayıtlar bitti
    üzgünüm....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    Alıntı tikky_ adlı üyeden alıntı
    ya niye bu saate kaldinki abicim yaa

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    MT İzmir eğer kocaeli üzerinden geçeriz diyorsanız bizde yolda size iLave oLuruz :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler