Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

28/07/2006 keyifli bir eyüp akşamı......

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    keyifli bir akşamın ardından bizlere ev sahipligi yapan tamer abimize teşekkürler
    abi tulumba kaldımı yav akşam giderken yolda aklıma geldide gecede uyuyamadım kesenize bereket

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    ee resım yok mu:D

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    cok guzel bır aksamdı...
    tamer abı kesene bereket....
    ____it's my life_1982____

gamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 2006
    Bizi bu güzel mekana davet eden tamer arkadaşa teşekkürler.
    MT ailesinin büyüklüğü ve güzelliği her geçen gün artmakta
    Bu arada hesabı vermemek için kıvırtan arkadaşı medrese yetkilileri çok beğenmiş.Şark dansları bölümüne eğitimci olarak almak istiyorlarmış.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    emegi geçen herkese çok teşekkürler

bence bunu geleneksel hale getirelim ayda 1 bu mekanda buluşalım
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    valla ne dicem bilmiyom çay yetiştiremedik tam 7 kez abi çaylar noldu demeye gittim adam sıkıldı getirdi çayları

bu arada metin arkdaşa çok teşekkür ederiz çaylar için

tamer abi sen olmasan istanbulda istanbuldan bi haber yaşayacağız herşey için çok teşekkür ederim abi
    kesene bereket

allah dostluğumuzu ve dostlarımızı eksik etmesin

bide son olarak BABAADAM akşam yapmaya çalıştığı şey aslında o değildi tuncay abiyle muhabbet edicek gibi olduk o arada çukur gibi bişey gördüm yolda oraya girince ufak bi temas yaşandı kusura bakma amacım o değildi özürdilerim...

ya yine sölicem şu klişe olan lafımı

HERKESİ O KADAR ÇOK SEVİYORUMKİ ANLATSAM GÜLERSİNİZ

teşekkürler yaşattığınız herşey için.......
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Arkadaşlarımız her ne kadar bizim adımızı zikretselerde. (Sanırım en geveze ben olduğumdan) Bu güzel akşamın organizasyonunu yapan "cuko (ŞÜkrü)" Sponsor Dostdark (soner) Yahu hangi birinizi sayayım. Gelenden. gelmeyenden, Bilenden , bilmeyenden, Hepinizden Tüm Mt ailesinden Allah razı olsun Gelenler varlıkları ile gelmeyenler gönülleri ile yanımızdaydılar. Sağolun.

Bide söylemeden geçemeyecem sevdiğimiz arkadaslardan birisi listedekilerin yarısı gelmez dediydi. Vallaha bildi.. listedekilerin yarısı gelmemişti üç misli gelmişti. Kendide gelmişti sağolsun.

Birde aksama yaşadığım diyaloğu anlatayım motorcu olmayan biriyle aktarayım. Sanırım bana öncedende gittiğimden dolayı göz aşinalığı var. Lavabonun orda karşılaştık. ...-Abi birşeymi var hayırdır. toplanmışssınız ...-Yoo dedim öylesine sohbet için çay içiyoruz. Allah Allah dedi Pek böyle yerlere gelmessinizde...! Bak Kardeş dedim bizim "sizden hiç bir farkımız yok sadece iki tekerimiz eksik" o kadar...

Saygılarımla

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    tamer abi ağzına sağlık ya
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Bide söylemeden geçemeyecem sevdiğimiz arkadaslardan birisi listedekilerin yarısı gelmez dediydi. Vallaha bildi.. listedekilerin yarısı gelmemişti üç misli gelmişti. Kendide gelmişti sağolsun.
    harbi he
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Motosikletli arkadaşlarla çay içmeye gidiyorum demiştim işten çıkarken. Kimse anlayamıyordu bunun ne demek olduğunu.
    "Motosikletli arkadaşlar da ne? Üniversiteden arkadaşlar, iş arkadaşları, mahalle arkadaşları tamam ama... motosikletli olunca ne oluyor?.."
    "Muhabbet oluyor" dedim. "Bunu anlayamazsın... ya yaşarsın, ya hayal edersin"

Hepinize çok teşekkürler. O güzel mekan sizlerle daha bir güzelleşiyor. Eksik olmayın!..

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    peki ozaman bu lafların altına ben yazayım

şükrüüüüüüü ;üüüüüüüü& #252;ü
    resimlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    cukko çikko kim yav tanışamadık akşam ama sagolsun gelmişler cuk_o

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    akşam geldim ama biraz gecikmişim tamer abiyle yine tanışamadım

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Guzel bır aksam oldugu her halınden bellı.. Ben de bır dahakı sefere yanınızda olucam kısmetse..

Abana'dan selamlar..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    yayında ve yapımda emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim (ULEN MEDYATİK OLDUKYA HERŞEYİ TV MANTIĞIYLA ANLATIYORZZZ MUHEHEH) harika bir ortamdı yepyenı arkadaşlarla tanıştım....
    sohbet ortam gerçekten süperdi ve üzüldüğüm tek bir konu oldu METİN kardeşimizin yaptığı listenın 3 katı oradaydı yazık oldu metin kardeşimize.
    Çıkarken numaradan hesap ödemeye çabalıyormuş gibi yapan(ben ve diğer arkadaşlar) tabiki geri çevrildiler..,
    TAMERİN VE METİN A BİNİN KESESİNE BEREKETTT....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Motosikletli arkadaşlarla çay içmeye gidiyorum demiştim içerken. Kimse anlayamıyordu bunun ne demek olduğunu.
    "Motosikletli arkadaşlar da ne? Üniversiteden arkadaşlar, iş arkadaşları, mahalle arkadaşları tamam ama... motosikletli olunca ne oluyor?.."
    "Muhabbet oluyor" dedim. "Bunu anlayamazsın... ya yaşarsın, ya hayal edersin"

Hepinize çok teşekkürler. O güzel mekan sizlerle daha bir güzelleşiyor. Eksik olmayın!..
    motosiklet.net'ten arkadaşlarla....
    bende bu cümleyı kurmuştum evden cıkarken...
    son 4-5 ay oyle keyıflı eglencelı gectı kı....
    insallah bundan sonra sı daha guzel olacak sızlerle bırlıkte...
    --hıc olmadıgı kadar kalabalık bır arkadas grubana sahıp oldum (askerlık dahil)
    --ıstanbul içi ve ıstanbul dısında farklı mekanlar gordum
    --ılk kez yas gunumü 25-30 kısı ıle kutladım
    aslında anlatacak yazmam gereken cokkk
    şey var ama ben tamer abı kadar yeteneklı değilim...
    kullandıgım motoru almamı sağlayan
    bu sıteye uye olmamda vesıle olan

dostluklarını benden esırgemeyen
    tüm Mt üyelerıne sonsuz TEŞEKKÜRLER....
    ____it's my life_1982____

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    hepinize teleşşkürler arkadaşlar......
    aranızda olmak çok güzeldi.....
    her şey gönlünüzce olsun dostlarım.....

bide son olarak BABAADAM akşam yapmaya çalıştığı şey aslında o değildi tuncay abiyle muhabbet edicek gibi olduk o arada çukur gibi bişey gördüm yolda oraya girince ufak bi temas yaşandı kusura bakma amacım o değildi özürdilerim...

cuk o kardeşim: muhabbet çayda olur çorbada olur ne bilim bir çok şekilde olur.ama motor üstünde giderken olmaz.....şu çukurlarada dikkar et kardeşim mazallah bidakine düştümnü çıkamazsın

özüre gerek yok ama dikkat et kardeş kendinle beraber kimleri riske ettiğini her zaman düşün mesela ana,baba,kardeş evlat...........daha kardşındakinin yakınlarına sıra gelmedi......
    deymez güzelliğine yazık..... kenide iyi bak

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar, ben bu akşamın bu kadar keyifli geçeceğini sanmıyordum, muhabbet o kadar tatlıydıki, erken giden bazı arkadaşların farkına varamadım onlardan özür dilerim.

Yahu daha ne kadar tanışmadığımız MT li varmış akşam benim daha yeni gördüğüm birçok sima vardı, ama onlarlada tanışmamız iyi oldu.

Gökselin motoru olmadığı için plana göre onu ben arkama alacaktım ama zigzag Erkin ısrarla Gökseli vibratöre bindirmek ve ona Vip servis vermek istiyordu, fakat Göksel daha önce vibratöre binip 3 gün kendine gelemediği için binmek istemiyordu, bende incirlide hareket ederken önden fırlayınca Göksel mecburen vibratöre bindi, o yüzdende tulumba tatlılarının hepsini yedi baksana daha varmı diye soruyor, adam hala kendine gelemedi.

Kader kardeşimizin aldığı hosteslik haberide Caferağa nın yüzü suyu hürmetine olmuştur caferağa uğurlu geldi sanıyorum.

Tamer kardeşim gerçekten çok güzel bir toplantı oldu ama, çok kalabalık olduk masraf fazla oldu, sende misafirperverlik gösterdin kimseye para ödettirmedin, ama bence bu ağır oldu, inan benim içime sinmedi, sana çok yük oldu, HAKKINI HELAL ET KARDEŞİM.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Mecburiyetten açıklama

Akşamki hesap konusunda Yahu siz üzmeyin canınızı akşam hesabın tamamı zaten ucu bucağı 50 ytl herşey dahil. Onunda yarısını zaten ayrılan arkadaşlar giderken ödemişler. Kalan yarısınıda kalan arkadaşlar paylaştı tamam. Hepinize afiyet şeker olsun şifa olsun...Hem aramızda üç beş çayın lafımı olur yahu.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Eyüp , akşamları ayrı bi güzel oluyormuş...Hele bir ara o ney sesini duyduğumda kendimden geçtim.Bu güzel Eyüp akşamını bizlere yaşatan, sizlere çok teşekkür ederim.Saygılar sevgiler...

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    arkadaşlar daha nice eyüp akşamımız olacak Tamer abimiz sayesinde
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler