Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

28/07/2006 keyifli bir eyüp akşamı......

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    cuk_o beni 40. sıraya alabilirmisin kardeşim

sonercim bir ufak elmalı olsun nargilem

cihancım kaseti unuttum ya gel bi arada vereyim şunu

cd lerden ne haber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Bu akşam kaseti sana zahmet getirebilirsen mesut ve bahtiyar olurum.. olmadı bi ara evinden alırım abi. sanırım işetn direkt çıkıp gelicen.. direkt çıkıp gelirsen eve uğrayamazsın dolayısıyla kaseti getiremezsin ama çıkışta ben de gelemem çünkü işe gidicem neden böle salakça uzatıyorum bilmiyorum sanırım uykusuzluktan en iyisi sen yarın RedBull eyr reyste getir abi kaseti.. cd ye bu gece çekerim mevzuatı savaş abiden kaset için ses çıkmıyo savaş abi uyuyo muuuuuuuuuuuuuuuu???
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    KASKIN BENDE GÜZEL KARDEŞİM.......

MERAK ETME Bİ SORUN YOK AKŞAMA GETİRECEGİM.AKŞAMA GÖRÜŞMEK DİLEĞİ
    İLE..............
    hatice teyzeye vermissin kaski oda ters takmis ala lal yaaaa
    görüsürüz aksam

evden cıkarken fotgaf makinesini aldim zannediorum ama sadece kablosunu almisim afyonum patlamadi hala . yolda dusurdüm zanıomyaa

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    ya arkadaşla bu çayları söyleyen arkadaş bayta zorlanacak herelde bence tüketici kradisi falan alsın telefonla falan veriyolar ben bi akşamda 15 bardak çay rahat içerim
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşla bu çayları söyleyen arkadaş bayta zorlanacak herelde bence tüketici kradisi falan alsın telefonla falan veriyolar ben bi akşamda 15 bardak çay rahat içerim
    Çayları AKALTEKE Tamer söyliyecek, malum onun daveti, ben onun adına zaten tüketici kredisi aldım, Tamer merak etme sen, kredi hazır.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    tüm MT selamlar....
    arkadaslar bırsey sormak ıstıyorum
    ''darülaceze gunu cekılen vıdeo kaydından'' herhalgı bır haber varmı.??
    ısteyen uyelere bırer kopya dagıtılsa yada sıteye eklense....
    ____it's my life_1982____

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Çayları AKALTEKE Tamer söyliyecek, malum onun daveti, ben onun adına zaten tüketici kredisi aldım, Tamer merak etme sen, kredi hazır.
    Güüüünaydın arkadaşlar işte müthiş güzel bir günnnn
    ve bu akşam Akalteka Tamer abimizin davetlisi olarak eyüp e gidip ikram ettiği çaylardan içip güzel sohbetler edeceğiz
    Yaşasııınnnnnnnnn
    KAMP ADAMLARI

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Arkadaşlar (dostdark) Sonerin bana özelden bildirdiğine göre bu sabah itibari ile gideceğimiz mekanda garsonlar 20 ye yakın kuş ölüsü bulmuşlar. İl hıfsıssıhanın açıklamasına göre kuşların telef olmasının sebebi kuş gribiymiş. Üstüne üstlük aynı mekandan dün itibarı ilede 3 garsonla sekiz müşteri yüksek ateş ve baş dönmesi nedeniyle kaldırıldıkları Eyüp ssk hatahanesinde kene ısırması sonucu kırım kongo kanamalı hastlığına yakalandıklarına kanaat getirilmiş.

Bu kadarda olurmu cinsinden olayda bir önceki gün gene aynı yerde yaşanması kafaları karıştırdı. Bu akşam gideceğimiz çay bahçesine büyük şehir belediye ekiplerinin baskınında Çernobil faciasının sonrasında karadeniz bölgesinde imha edilmek için ayrılan çaylardan paket paket bulunduğu açıklandı.

Vallaha Sonerin Yalancısıyım.

Saygılarımla

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    +1 yazmadık ama üye olan bayan arkadaşları nic lerinle yazdık +1 yazınca fırça yiğiyoruzda ondan
    diğilmi şükrüüü
    vala soner abi benim için pek sorun olmuyo allah razı olsun yengelerimin hepsi beni severler bu yüzden basit bişey için fırça atma gereği duymazlar sen düşün

Alıntı karakedi adlı üyeden alıntı
    Günaydın MT.. günaydın batu... Abicim nargile çay pierre lotti oooooooh .. hafif serinlik.. yarın da direksiyon sınavı ondan sonra da RedBull Air Race .. OOOOOOH yarasın.. cillop cillop.
    şşş olm yavaş piyerlotiye kadar çıkmıyosun haritaya baksana

gerek yok ordan kredi açıyolarmış

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    yok abi daveti yapan benim ikincisi istendiği için yapıldı akalteke nin bi suçu yok
    ama soner abi çok ısrar etti ille ben ısmarlayim diye bizde kabul ettik napalım yani ayıp olmasın diye

Alıntı soner abi adlı üyeden alıntı
    Güüüünaydın arkadaşlar işte müthiş güzel bir günnnn
    ve bu akşam Akalteka Tamer abimizin davetlisi olarak eyüp e gidip ikram ettiği çaylardan içip güzel sohbetler edeceğiz
    Yaşasııınnnnnnnnn

şşşşşşşşşşşşşttttttttttttt çamura yatma çayları ben ısmarlicam diye ısrar eden sendin ne var yani 4 kişi gidicektik 40 kişi gidicez bir "0" ın lafınımı yapıyosun ayıp ayıp gelmeyim ofise şimdi
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Motosikleti
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar (dostdark) Sonerin bana özelden bildirdiğine göre bu sabah itibari ile gideceğimiz mekanda garsonlar 20 ye yakın kuş ölüsü bulmuşlar. İl hıfsıssıhanın açıklamasına göre kuşların telef olmasının sebebi kuş gribiymiş. Üstüne üstlük aynı mekandan dün itibarı ilede 3 garsonla sekiz müşteri yüksek ateş ve baş dönmesi nedeniyle kaldırıldıkları Eyüp ssk hatahanesinde kene ısırması sonucu kırım kongo kanamalı hastlığına yakalandıklarına kanaat getirilmiş.

Bu kadarda olurmu cinsinden olayda bir önceki gün gene aynı yerde yaşanması kafaları karıştırdı. Bu akşam gideceğimiz çay bahçesine büyük şehir belediye ekiplerinin baskınında Çernobil faciasının sonrasında karadeniz bölgesinde imha edilmek için ayrılan çaylardan paket paket bulunduğu açıklandı.

Saygılarımla

T.D.
    Bizi hiçbirşey yıldıramaz, ben herkese gelirken birer aşı yaparım kimseye bişey olmaz,

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    Benim adım listede yok arkadaşlar 40. sıraya yazmak içinmi bekletiyorsunuz 40.sırada olmasamda soner abim nargileyi ısmarlar merak etmeyin.....BENİDE EKLEYİN

Motosikleti
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı

Saygılarımla

T.D.
    Tamer abi bak bütün olumsuzlıklara ramen senin ısmarladığın çayları içeye geliyoruz dostluk dudur işte
    KAMP ADAMLARI

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    yok abi 40. sıraya dayımı yazıcam ben torpil yapıcam
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    millet benide yazın bende gelıyorum bu arada gelmeden oncede 1000 bakımı yaptırmak ıcın 5:30 katrancıya gıdıcem bana katılıcaklar varsa 5:30 katrancıda bulusalım ordanda bırlıkte gecerız mekana ısteyenler bana 05327374526 nolu telden ulasabılırler konuturu olmayanlar cagrı bıraksın bana ben ararım ısyerınden

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    yaww arkadaşlar kaça kadar takılırsınız ben biraz geçikebilirim..
    iş cıktı..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    yaww arkadaşlar kaça kadar takılırsınız ben biraz geçikebilirim..
    iş cıktı..
    sohbet çok uzun olacağa benziyor cıkınca gelirsin veya bana alo de
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    ya arkadaşlar orası küçük biyer hepbirlikte sığacakmıyız oraya ya

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    soner benide yazarsan sewinirim daha önce yazın demişim diye hatırlıyordum ama yazdırmamışım s apıtmaya başladım galiba sanırsam....
    beleş çay içmeye mutlaka geleceğim....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    heralde 40-50 motor olduk bukadar motoru nereye parkedeceğiz

Motosikleti
    heralde 40-50 motor olduk bukadar motoru nereye parkedeceğiz
    Az önce eyüpten geldim yer çok güzel ve önüne park yapabileceğiz, yer çok müsait siz merak etmeyin.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler