Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

[MT - İstanbul] BÜYÜK MT Gezisi / Riva öğümce Köyü

Motovento
    REKLAM ALANI
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Serkan abi sen hiç okudun mu onu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Serkan abi sen hiç okudun mu onu
    yok okumadım valla göz attım

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    hangi bakımdan güvenlik ? sürüş güvenliğinden bahsediyosan geziye katılan arkadaslar http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6569 topiğindeki kuralları uygulayarak güvenli ve zevkli bi şekilde sürüş yapıyolar

işte bu aga eğitici bi liiider

bende aranızda olmak ısterdım amaaaa motorum yoooook
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patron ayrıntı yazıcam dedin bıraktın.Çalışıyorum o gün ama 15:30 civarı size katılmak istiyorum.Detaylara göre cevap yazıcamda!

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    burnum gezi kokusu mu alıyooo bunuda kaçırırsam vururum kendimi

thewall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 A DragStar
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı
    değişik tecrübelere sahip arkadaşlarla gezi düzenlerken güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?
    Kesinlikle Albatros-Fb ' yi bu arkadaşların yanına yaklaştırmamakla en büyük güvenliği sağlamış oluyoruz . Albatros'a güveneceği biri soruyor .... Ahmet şu yöne gezi var ne dersin filan diye yaklaşıyor.Gelen cevap ben o geziye gitmicem olursa o gezi kesinlikle 10 numara güvenlidir
    Haa tecrübeli arkadaşlara göre düzenlemeye gelince bak bu anlattığım hususta o arkadaşların edineceği yüce bi tecrübedir...
    Şaka yaaa aaaaaaaaaaaaaa....
    Formda ana hatlarıyla gezi sırasında uyulacak tüm kurallar belirtilmiş.Bundan sonra bizim yapacağımız geziye çıkanları guruplara göre ayırmak ve ona göre bi sürüş düzeni ayarlamak.Burda ayırmak sözcüğü kesinlikle ayırımcılık olarak algılanmamalı . Yol tecrübesine göre,Yolda gideceği hıza göre ve çekincelere göre bir gurup ayarlamak hem diğer sürücüleri hemde o sürücüyü güvenli bir şekilde istenilen yere vardırır..Ama en önemlisi gurup toplantılarına gelip kaynaşmak ve tanışmak sanırım.Tanıştıkca limitlerini yada diğer dostların limitlerini öğrenebiliriz. vs.vs..Çenem düşmüş yaa yine ..Amaç YOLDA olmak değil Amaç yüreğin istediği , özlemlerin olduğu , bizi sevenlerin beklediği yere sağ salim VARMAK....Amaç Tüm kocaman yürekli dostlarla bir başka gezide yine beraber olabilmek.....

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    merhaba....
    hava guzel ve herkez cesitli aktivitelerde..
    bende ayagim yuzunden eve kapandim kaldim..
    dizimin biran evvel iylesmesi icin haraket ettirmemem lazim..
    siz siz olun ful korumayi unutmayin..
    yok sicak yok gerekli degil demeyin..
    ben yan grenajlari ciziyor diye dizlik giymedim..
    motor benden once yapildi ben hala topal ordek...
    neyse piknikte acisini cikaririm umarim..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet hadi bakalım Darülacezede duygulandık Polenezköyde eğlenelim..Kayıtlar devam edio..
    S&S

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    [QUOTE=thewall]

Kesinlikle Albatros-Fb ' yi bu arkadaşların yanına yaklaştırmamakla en büyük güvenliği sağlamış oluyoruz . Albatros'a güveneceği biri soruyor .... Ahmet şu yöne gezi var ne dersin filan diye yaklaşıyor.Gelen cevap ben o geziye gitmicem olursa o gezi kesinlikle 10 numara güvenlidir

Kadir abi kesinlikle doğru söylüyo tek başıma koca rus ordusunun gezisini resmen p..ç ettim, ama suc benim değil abi adamlar türkçe bilmiyorlarmış sonradan anladım,M.T. nin büyük organizasyonunda en arkadan gelir,sizi toparlarım sen merak etme ama sen istersen motoru amuda kalkar sürerim,he Kadir abi şu kısa gezileri boş gecte senle uzun bi gezi yapalım,planı polonezde yaparız,bide poleneze boş gidilmez abi sen daha tecrübelisin.Polonezde buluşmak üzere hoşca kalın görüşmek üzere [/LIST]
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı
    değişik tecrübelere sahip arkadaşlarla gezi düzenlerken güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?
    benide götürüyolar o zaman
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alper beni artçı alırmısın

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Alper beni artçı alırmısın
    alırım ama biraz az yee denge bozulmasın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @T_uruncu
    Ben 2003 yılından beri çoğu gezilerde bulundum. Deneyimli arkadaşlar deneyimsiz arkadaşlara yardımcı oluyorlar. Şimdiye kadar da çok büyük bir kaza yaşanmadı. Toplu gezilerde deneyimsizler çok daha iyi fırsatlar buluyorlar deneyim kazanmak için.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    XVS 650 A DragStar
    Admin bizi BÜYÜK MT GEZİSİNE GÖTÜR..POLENEZE GÖTÜRRR...

Zaman bi su gibi akıp ellerimizin arasından akıp gittiiiiiii...Büyük geziye bu günü saymassak 6 gün var ve hala sırrını koruyo.Acaba nerde ¿ nereye ¿ nasıl ¿ ne kadar büyük ¿ neden ¿ Bütün bu soruların cevabı pek yakında açıklanacak.Siz sadece motorlarınızın didonlarına tutunun ve bekleyin..Pek yakında burda herşey açıklancak... Ben şahsen meraktan isilik filan oldum. . Adeee Başkan bizi artıkın nere gitceksek götürrrrr.Götürde istersen yerlerde yatır..Olmadı Şarkı gibi oldu bu.Neyse...
    [B]Laylon Mandal ve Ecosystem...[/B]

chopper_melegi:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bişey sormak istiyorum motoru olmayanlar bu gezilere katılabiliyormu

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dün akşam ben, Erhan, Yavuz ve İbrahim mekanı görmeye gittik. Birkaç fotoğraf çektik. Fiyatları konuştuk. Çok iyi fiyatlar aldık. Şimdilik birkaç resim koyayım, Erhan detaylı bilgi verecektir...

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    XVS 650 A DragStar
    Ashes konu dağılmasın diye şifreli yazıyorum..Olur neden olmasın biz geliriz ki büyük geziye ve bu akşam olmasa da bi akşam önceden toplanıp Büyük Gezi Programı yaparız ölee tatlı tatlı kaşınaraktan...Hı hı haklısın bu gezi bizim zihnimizi ve ufkumuzu açacak..Ashesss abi şifreli yazz şifreli Mesela = +&&/_'^&%>< ok...!!&)/=(&/%+

chopper_melegi:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ashes tşk ederim gelmeyi çok istiyorum gelmeye çalışacağım topla tüfekle değilde otobüsle gelirim

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    0533 410 04 26 benle irtibata gec kadir abi polonez gezisine nerden gidecez şifre caktırma
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    XVS 650 A DragStar
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    katılıyor tabiki istersen araba ile gel ister yürüyerek ister tankla topla tüfekle trenle ama gel valla gel
    Chopper melegi Ashes burda dedi ki....Gel amanın ne olursan ol yinede gel. Dedi.. .
    Şaka bir yana gel ya motor bugün yok yarin olur.Motor bugün var yarin olmayabilir..Dostca hatırlıyacağın anıların kalr. Dost' tu , can ' dı ya diyeceğin kişiler baki kalır sonun da..Bi şekilde gelmeye çalış...Biz orda seni beklicez Vay be ne yazdım yaa...Benim bile gelesi çekti canım yaa

Oke Jazzzcı biradersler...You and me and ve are the all peoplee see tomorrow otururuk sitdown yani sea yanına oke...telleşcez..oke...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler