Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gürcistan'a kadar yol arkadaşı arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakk90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Arkadaşlar hepinize merhaba . Son yıllarda hayalini kurduğum istanbul dan gurcistana kadar karadeniz turuma 5 temmuz da başlamıştım. Kız arkadasim la istanbuldan yola çıktık ancak kendisi bartina kadar dayanabildi (motorum sym wolf 250)daha önceden artçilik yapmamisti ve yol gercekten zor geçti onun icin . O yüzden onu bartindan ugurlayip yoluma tek devam etmeye karar verdim. Kamp yaparak veya pansiyonlarda kalarak devam edecegim. Bartindan sonraki duraklarim bi aksilik cikmazsa sinop samsun ordu giresun trabzon rize artvin ve gurcistan olacak sonrasinda daha az gezerek geri döneceğim. Yolun herhangi bir kısmında veya tamamında motoruyla eşlik edecek birilerini arıyorum. Yarin (10temmuz ) kismetse sinopta olacagim . Gelecek arkadasi orada bekleyebilirim . Hepinize iyi günler
    Hadur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Resimler?
    Kaç kilometre tuttu?
    Alınan yakıt lt/fiyat ÷toplam yol

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Konununu üzerinden 1 ay geçmiş hala devam ediyor mu bitti mi? Keşke önceden görseydim bi ihtimal yoldaşlık ederdim. Yol gezi raporu isteriz
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Güncelleme?

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı burakk90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba . Son yıllarda hayalini kurduğum istanbul dan gurcistana kadar karadeniz turuma 5 temmuz da başlamıştım. Kız arkadasim la istanbuldan yola çıktık ancak kendisi bartina kadar dayanabildi (motorum sym wolf 250)daha önceden artçilik yapmamisti ve yol gercekten zor geçti onun icin . O yüzden onu bartindan ugurlayip yoluma tek devam etmeye karar verdim. Kamp yaparak veya pansiyonlarda kalarak devam edecegim. Bartindan sonraki duraklarim bi aksilik cikmazsa sinop samsun ordu giresun trabzon rize artvin ve gurcistan olacak sonrasinda daha az gezerek geri döneceğim. Yolun herhangi bir kısmında veya tamamında motoruyla eşlik edecek birilerini arıyorum. Yarin (10temmuz ) kismetse sinopta olacagim . Gelecek arkadasi orada bekleyebilirim . Hepinize iyi günler
    yarın aksilik olmaz ise bende sinop ta olacağım ordan artvine kadar devam görüşelim orada
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın aksilik olmaz ise bende sinop ta olacağım ordan artvine kadar devam görüşelim orada
    Günaydın

Motosikleti
    CBR 600F
    Arkadaşlar hepinize merhaba . Bu duyuruyu yaptıktan sonra ben turumu tamamlayana kadar mesajım onay almadı o yüzden tek başıma bitirmek zorunda kaldım . Bir daha böyle bir düşüncem olursa tura başlamadan 2 hafta öncesinde buraya yazacağım. Tek başıma olduğum için de pek fazla fotoğraf çekemedim . Hepinizden özür dilerim .

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Geçen hafta oradaydım.

İstanbul - Samsun - Ordu - Giresun - Trabzon - Rize - Artvin - Batum - Ardahan - Erzurum - Erzincan - Sivas - Ankara - İstanbul toplamda 3370 km

Gezi yazılarım Facebook Onur Yollarda sayfasında yayınlanmaya başladı. Beklerim merak eden olursa

Motosikleti
    CBR 600F
    Resim dediğim gibi çekemedim tek başımayken. toplam 2500 km tuttu .Biraz yüklü olduğum için ortalama 100km de 3.2 litre benzin harcadım. Zaten benim için pek alışılmadık birşey olduğundan harcamalarıma pek dikkat etmedim .

Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Senin olay (yola çıkan) ben Amerika ya bisiklet ile gittim ama tek gittim resim cekemedim demekle aynı!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    bu benden olsun o zaman Batum - Ahıska arası 150 km'lik, 5 saatte geçebildiğim "yol"

https://photos.app.goo.gl/4WPdjS8LbTO5NNpt2

10. günde döndüm turum buydu:

https://trips.furkot.com/ts/Cq3SCz

2 arkadaşım İstanbul'dan Taraklı'ya gelerek katıldılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler