Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor tutkunları Bajaj Festivali'nde buluşuyor. 9 Temmuz 2017 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye distribütörlüğü Kuralkan Holding tarafından yürütülen Bajaj, motosiklet tutkunlarını bir araya getiriyor. 9 Temmuz tarihinde Tuzla Tepeören’de bulunan Kuralkan tesislerinin bahçesinde düzenlenecek olan “Bajaj Festivali” tüm motosiklet severlere açık.

Katılımın ücretsiz olduğu festivalde, Bajaj kullanıcılarına özel ücretsiz yağ değişimi, zincir temizleme gibi temel bakım işlemleri de ücretsiz yapılacak. Mangal partisi ve canlı müziğin renk katacağı “Bajaj Festivali”nde düzenlenen çeşitli yarışmalar sonunda yüzlerce hediye katılımcılarını bekliyor olacak.

PROGRAM:
    Tarih: 9 Temmuz 2017, Pazar
    Saat: 10:00 – 18:00
    Yer: Kuralkan Fabrika. Eski İzmit Yolu Üzeri Tepeören Mevkii 34940 Tuzla / İstanbul

http://bajaj.com.tr/turkce/
    Facebook Etkinlik Linki: https://goo.gl/64NKBc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Sivil toplum kuruluşları yapamıyor böyle etkinlikleri kuralkanı tebrik ediyorum. Keşke Ankarada da yapılsa

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Adamlar kendini aştı

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Kuralkandan çok Bajaj kaynaklı bir etkinlik bence , ücretsiz servis günü, yarışmalar, yiyecek,içecek ve bu sırada yapılacak anketler. Hindistan da ve Hintli firmaların araçlarını ihraç ettiği diğer ülkelerde gerçekleştirilen pazarlama aktiviteleridir . Hero da yapıyor ama yoğunluk, uygulama ciddiyeti ve katılım Bajaj da daha fazla. Başarı ile uygulanması ise Distribütörün işini daha ciddiye alması ile alakalı. Güzel aktivite.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bu sene bebekten dolayi katilamayacagim benim yerimede gidenler sucuk ekmekten gömçürsün
    Böyle etkinlikler guzel oluyor keyifli bir gun geciriyorsunuz marka adinada kullanicilari adinada guzel aktiviteler bunlar
    Shrieker bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Gidemesemde bizimde böyle aktivitelerimiz olması güzel.

bryler motorunuzun illa ki bajaj mı olması lazım aktiviteye gitmek için

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıklamayı okumadınız sanırım. Tüm motor severlere açıktır demişler

Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam,test sürüşü de varmış.Bu yüzden sadece bajaj kullanıcıları için değildir diye düşünüyorum.Belki hediye kısmında öyle birşey yapabilirler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı degisikmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam,test sürüşü de varmış.Bu yüzden sadece bajaj kullanıcıları için değildir diye düşünüyorum.Belki hediye kısmında öyle birşey yapabilirler.
    girişte isim yazdırıyorsunuz katılım sağlayanlar arasında yapılıyor bajaj olması gerekmiyor diye biliyorum ayrıca çekiliş etkinlik sonunda yapılıyor beklemetip gidenlere çıkınca yeniden çekiyorlar katılırsanız gün sonunu bekleyin
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    girişte isim yazdırıyorsunuz katılım sağlayanlar arasında yapılıyor bajaj olması gerekmiyor diye biliyorum ayrıca çekiliş etkinlik sonunda yapılıyor beklemetip gidenlere çıkınca yeniden çekiyorlar katılırsanız gün sonunu bekleyin
    Teşekkürler hocam.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Hazır yeni dominar da almısım kim tutar beni

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidicek olanlar.. V15 e binin fotolarini cekin

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    İzmir veya Manisa çevresinden gidecek olan var mı?Eşimle gitmeyi düşünüyorum.

özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Gittim 3 tane test motoru vardı 2 tanesini kaza yapıp teste kapattılar sadece dominar kaldı 25 veya 30 tane hediye verdiler sadece 4 tane go pro için çekiliş yaptılar diğer hediyeleri kendi istedikleri kişilere verdiler bir tanesi geçen yıl motosiklet kazanan kişiydi hediye çekilişi hiç uygun olmadı katılım 720 kişi olması lazımdı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı özgürgenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittim 3 tane test motoru vardı 2 tanesini kaza yapıp teste kapattılar sadece dominar kaldı 25 veya 30 tane hediye verdiler sadece 4 tane go pro için çekiliş yaptılar diğer hediyeleri kendi istedikleri kişilere verdiler bir tanesi geçen yıl motosiklet kazanan kişiydi hediye çekilişi hiç uygun olmadı katılım 720 kişi olması lazımdı
    motosiklet kazanan kişi yarışmayı kazandığı için verdiler öyle sizin dediğiniz gibi olmadı olay ve diğer kişilere verilen hediyeleri bilemem.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Alıntı özgürgenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli özgürgenç; bu kadar kolay suçlama yapmayın. evet 709 kişi katıldı. 4 adet go pro tüm katılna persone arasından çekiliş ile verildi. Diğer 25-30 adet hediyeler ise (power bank, termos, kupa bardak.. gibi) küçük yarışmaları kazananlara verildi. Niçin bunları istediğimiz kişilere verelim. Bunu yapar mıyız? Niçin yapalım? Bu nereye sığar?

Lütfen adresinizi verin, size de gönderelim. ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Yapmayın şöyle zanlı ifadeleri. Her şeyin bir hesabı var. Bir de bu vebalin altına mı gireceğiz?

Bazen şaşırıyorum...
    kdiner ve enescanatar bunu beğendiler.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli özgürgenç; bu kadar kolay suçlama yapmayın. evet 709 kişi katıldı. 4 adet go pro tüm katılna persone arasından çekiliş ile verildi. Diğer 25-30 adet hediyeler ise (power bank, termos, kupa bardak.. gibi) küçük yarışmaları kazananlara verildi. Niçin bunları istediğimiz kişilere verelim. Bunu yapar mıyız? Niçin yapalım? Bu nereye sığar?

Yapmayın şöyle zanlı ifadeleri. Her şeyin bir hesabı var. Bir de bu vebalin altına mı gireceğiz?

Bazen şaşırıyorum...
    Kapak yapti Ekrem abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bazen şaşırıyorum...
    Ekrem bey bajaj türkiyede tuttu böyle gider o belli scooter bekliyoruz abi opcx xcenter dengi bir scooter getir de alt üst et piyasay 2. el pcx satar sfr alırm hemen

Değerli istanbul-gezg; en az sizler kadar ben de istiyorum. Yüzlerce mesaj alıyorum. Kesin olmamakla beraber sanki 2018 yılında bajaj scooter göreceğiz gibi...

Ama başka hiç bir bilgi yok. Model,cc, güç, hepsi sonra...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Bu vesile ile yoğun sıcaklara rağmen tüm katılan arkadaşlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)