Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

[MT]23 Temmuz-Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist.turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Haydi yalnızlıklarını paylaşalım

Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Bu nedenle bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletin öncelikli görevleri arasında ancak bizlerde yaşlılarımıza gereken saygı ve sevgiyi göstermeliyiz. Onların tek isteği HATIRLANMAK ve SEVGİ. İşte bu nedenle yaşlılarımızı ziyaret ederek bir nebze de olsa yalnızlıklarını paylaşmak zor bir şey değil.

Unutmayalım ki zaman çok çabuk geçiyor yarın öbürgün ne olacağımız hiç belli değil.

Bakırköy,Bahçelievler,Merter,yeşilkö ;y,ataköy ve civarı bölgelerin AKŞAM SEFACILARI olarak, geçen haftaki buluşmamızda ortak fikirler sonucunda ortaya çıkan ve gerçekleştirmeyi düşündügümüz DARÜLACEZE’YE ZİYARET ORGANİZASYONUNU sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yaşlılarımıza, yardıma ihtiyacı olan insanlarımıza unutulmadıklarını hissettirmek, inanıyorum ki MT GRUBU olarak hepimizi mutlu edecektir.

27 Haziran 2006 Salı günü Avrupa yakasında yapılan toplantıda bu fikrimizi diger büyüklerimiz ve arkadaşlarımızla paylaştık, bugün de Galatada yapılacak Der saadet’teki buluşmamızda diğer arkadaşlarımızla da paylaşacağız. DARÜLACEZEYE yapacagımız ziyaretin günü ve tarihi haricinde (Hasan arkadaşımız-(Donniedarko) şu anda kurumdan gerekli izin,randevu almaya ve basın-medya kuruluşlarıyla görüşmelere başladı, kendisi de basın mensubu olduğu için bu görevi kendi üstlenmek istedi) ,buluşma noktalarından güzergaha, kuruma yapabilecegimiz yardımlara kadar tüm konuları sizlerin de fikirlerinizi alarak bu kuvvetli ve anlamlı organizasyonu şekillendirmek istiyoruz. KATILIMLARINIZDAN DOLAYI HEPİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

NOT : ZİYARETİ YAPACAĞIMIZ 23 TEMMUZ 2006 TARİHİNDE KATILIMI ARTTIRABİLMEMİZ İÇİN GEZİ PROGRAMLARI DÜZENLEMEMEYE GAYRET EDELİM ...

Vakİt YaklaŞiyor Bİzde Artik BuluŞma Saatlarİmİzİ Belİrleyelİm

23.07.2006 Pazar GÜnÜ DARÜLACEZE ZİYARETİ

Saat 10:15 E-5 İncİrlİ (eskİ ÇarŞi Magazasi) Şİmdİkİ Boyner ÖnÜ
    10:30 Hareket BÜyÜkÇekmece BeylİkdÜzÜ Avcilar
    İstİkametİnden Gelen ArkadaŞlari Belİrtİlen GÜn Ve
    Saatte Burada Bekleyecegİz.

Sariyer Tarabya Bebek OrtakÖy Tarafindan Gelecekler.

Saat 10:15 Maslak Bp KarŞisi Prİncess Otel ÖnÜ BuluŞma
    10:30 Hareket İstİkamet E-5 Ten Okmeydani DarÜlaceze

Anadolu Yakasindan Gelecek ArkadaŞlar

Saat 10:00 KadikÖy İskele ÖnÜ BuluŞma
    10:15 Hareket

Not: Belİrtİlen Saatlerdekİ BuluŞmalar 10-15 Dk Uzatmali Olabİlİr
    GeÇ Kaldim Dİye Acele Etmeyelİm SonuÇta Bu Bİr Hayir İŞİ
    GÖnÜl Alma İŞİ MÜmkÜnse Sİteden Bİrbİrİnİ Taniyan ArkadaŞlar
    Tlf Numaralarini Alsinlar HaberleŞme Ve İletİŞİm İÇİn
    Zİyaretten Sonra Katilimci ArkadaŞlarla Verecegİmİz Ortak
    Kararlarla Bogaz Turu Yapabİlİr Yaptigimiz Organİzasyonda ,
    Aldigimiz Dualarin Verdİgİ Huzurla Çayimizi Yudumlayabİlİr
    TaniŞamadigimiz ArkadaŞlarla TaniŞma Ve Sohbet Etme
    İmkaninmiz Olabİlİr ...

ZİYARET ŞARTLARI ŞÖYLE:

1. KAMERA İÇERİ SOKULMIYACAK SADECE FOTOĞRAF MAKİNASI İÇERİ ALINACAK.
    2. BASIN MENSUPLARI İÇERİ ALINMIYACAK SADECE DIŞARIDA ÇEKİM YAPABİLECEKLER.
    3. İÇERİYE 40 KİŞİ GİREBİLECEK ONLAR ÇIKTIKTAN SONRA DİĞER 40 KİŞİ ALINACAK.
    4. MOTOR GÜRÜLTÜSÜ EN AZ SEVİYEDE OLACAK,
    5. MOTOSİKLETLER BİNA DIŞINDAKİ PARK YERİNE PARK EDECEKLER,
    6. İÇERDE YÜKSEK SESLE KONUŞULMIYACAK,YAŞLI VE HASTA İNSANLARIN RAHATI KAÇIRILMIYACAK.
    7. İÇERİDE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR HİJYEN KURALLARINA UYULMASI GEREKİYOR,

YAPILACAK YARDIMLARLA İLGİLİ İSE:

1. GETİRİLECEK OLAN EŞYALAR BİRER POŞET İÇİNDE YAŞLI İNSANLARA BİRE BİR VERİLEBİLECEK,
    2. YAŞLI VE KİMSESİZ İNSANLARIN GENELLİKLE,KİŞİSEL TEMİZLİK EŞYALARINA İHTİYACI OLUYOR (SABUN ,ŞAMPUAN, DİŞ FIRÇASI VE DİŞ MACUNU, TRAŞ SABUNU V.B.) AYRICA İÇ ÇAMAŞIRI BOL MİKTARDA (GENELLİKLE ZAYIF OLDUKLARINDAN UFAK BOYDA) VE BANYO TERLİĞİ (KESİNLİKLE KAYMIYAN CİNSİNDEN OLACAK)
    3. İSTEYEN HEMEN GİRİŞTEKİ BAĞIŞ ODASINDA MAKBUZ KARŞILIĞI PARA YARDIMINDA BULUNABİLİR.

ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ KURALLARA LÜTFEN UYALIM,YAPILAN YARDIMLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

BULUŞMA YERİNE HAZIRLIKLARINIZI YAPMIŞ VE DOLU DEPOYLA GELMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR>>

DARÜLACEZE BİLGİ HATTI
    müslüm abi (mühendis 1959) 0 532 228 08 59
    göksel... (along ) 0 535 819 32 86
    serhat (frontier ) 0 542 218 47 55
    hasan (donniedarko ) 0 542 244 22 10
    erkin (zikzak ) 0 505 844 73 10
    samet (sametcakar ) 0 532 685 79 10
    cihan [blacat) 0544 569 37 31

liste eksik varsa hatırlatsın

1-mühendis1959-müslüm
    2-along-göksel...
    3-donniedarko-hasan
    4-frontier-sehat
    5-sametçakar
    6-zikzak-erkin
    7-cihan-blacat
    8-crato-yavuz
    9-akalteke-tamer
    10-lespaul-serkan
    11-$ebo-şebnem
    12-vınvın-handee
    13-delipoyraz-funda
    14-batuhan 35
    15-muzo
    16-intercom
    17-soner
    18-johnny rock-sinan
    19-tunoka-tuncel
    20-demonicdreams
    21-belifelesss
    22-gelişim sürücü kursu
    23-gucci
    24-kelsinus-ozan
    25-eko81-erkan
    26-judas2-ismet
    27-not_fear
    28-serkan79
    29-rölanti
    30-pampam-deniz
    31-abimiçin
    32-ashes-ersen
    33-trader
    34-ataper
    35-necdet
    36-musturaki
    37-brubaker-veysel
    38-mete_han
    39-niceman
    40-erkan 1979
    41-beto977
    42-thai-ziya
    43-007-cüneyt
    44-archangel
    45-tmrbaykal-tamer
    46-nautilus
    47-gece
    48-er5
    49-çıtır
    50-zühtüpaşa
    51-enişteee-ümit
    52-scud-kemal
    53-69denizci
    54-chopper250-reha
    55-motti60
    56-nurettin
    57-savaşXXL
    58-reklamcı2003
    59-terminatör-kemal
    60-kömür-yunus
    61-ahmet taner yüksel
    62-aydın ölmez
    63-mak-if
    64-babaadam
    65-lacivertsarı
    66-engineer
    67-mert ybr125
    68-aksi
    69-desparadost
    70-fastboy3
    71-cem.alper

İşte yaşlı bir amca acaba kimlerin babası?

Gördüğünüz gibi bir hayırsever bu tekerlekli sandalyeleri almış, ne mutlu ona.

Kadınlar kısmının önünde dinlenen yaşlı annelerimiz.

Motorları park edeceğimiz park alanı.

Bu da hasan kardeşimiz, nasıl yakışıklı mı?

İşte bu hanımefendi de bizimle çok yakından ilgilenen GÜLÇİÇEK hanım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    müsait olursam ben de orada olacağım

yavuz
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    CBR 125R
    Dostum seninle dolmabahçede hyosungcular buluşmasında tanışmıştık, ben geldiğimde siz gidiyodunuz, dün de geldiğinizde ben gidiyodum. Listeye ekliyorum. Mutlaka bekliyoruz

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Benide yazın
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    vay kardeşim açmışsın topici hayırlı uğurlu olsun hadi bakalım bütün arkadaşlarımızın gerekli duyarlılığı ilgili göstereceğine inanıyor ve herkesin desteğini bekliyoruz. bugün bizler sevgiye, ilgiye ve bakıma muhtaç bu insanlara birkaç saatimizi ayıramazsak, yarın bize de aynısının yapılacağını unutmayalım

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok güzel bir etkinlik. Umarım katılım fazla olur. MT gene güzel bir örnek teşkil edecek inşallah.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    eğer bir işim çıkmazsa mutlaka oradayım

serkan.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adımı listeye eklerseniz sevinirim

( hande )

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Benide yazın
    yazdım abi bu arada sizinlede tanışmak isterim bu arada ismini bilmiyorum ama mail adresinde tamer gördüğüm için tamer olarak ekledim listeye

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    vay kardeşim açmışsın topici hayırlı uğurlu olsun hadi bakalım bütün arkadaşlarımızın gerekli duyarlılığı ilgili göstereceğine inanıyor ve herkesin desteğini bekliyoruz. bugün bizler sevgiye, ilgiye ve bakıma muhtaç bu insanlara birkaç saatimizi ayıramazsak, yarın bize de aynısının yapılacağını unutmayalım
    Hepimize hayırlı olsun kardeşim. umuyorum ki tüm duyarlı arkadaşlar katılacaktır bu etkinliğe. basın yayın olayı sende, bu arada faks hazır birazdan gönderiyorum.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    boyle anlamlı bır etkınlığe katılmayı cok ısterım....
    benide lısteye eklermısın......
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı
    eğer bir işim çıkmazsa mutlaka oradayım

serkan.
    mutlaka bekliyoruz arkadaşım

Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı
    adımı listeye eklerseniz sevinirim

( hande )
    ekledim bile arkadaşlar. programlarınızı bu tarihe göre ayarlamanızı rica ederiz.

Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    boyle anlamlı bır etkınlığe katılmayı cok ısterım....
    benide lısteye eklermısın......
    ekledim bile arkadaşım mutlaka bekliyoruz

ŞUAN ONLINE OLAN ARKADAŞLAR! HEPİNİZİ LİSTEMİZE DAVET EDİYORUZ !!!

''w_y_a_t_t'', -majesty-, 4muratt, @hmedim, ABZAH, acemi_sofer, Aceofspades, açıkyol, afterdarq, aiqa, akalteke, akocatas, AKSEKİLİ, ALBATROS-FB, AloneWolf07, ARCHANGEL, armanada, ashes, assassinwolf, atakan5255, ataper, atilaateşci, atimen, aytskal, aytu, Ballantyne, bandit07, batuhan35, beyhanarslan, bikehoper, Bilge®Gölge, BIYIKLI, Blacat, bluemaster200, bmb, BOO_74, brubaker, bud, Bugaloo, cafeci06, cagdasticaret, Can., cangoss, CartaL, ccbbdd, ceko, ceko35, chocolateman, chopper250, choppersile, cin ali, cobalt, COOL MOTO, crato, crazy_devil, CsaRvoX, Çıtır, darkform, Dartmaul, deamon, delitay, destina, dishchy, donniedarko, dostdark, drbese, egelim, elay, emis, engin_turk, enis89, er5, erdem.gunduz, erkin_125mt, Ertuğrul_Öz, escapesus, evural, fakir ama gururlu, farmBoy, fatoşşş, fly+fly, fragrance_chaplin, fraktal, frontier, garga, gazman, GBYLMZ, gcc_ondr, Gelişim Sürücü Kursu, GEP, gokhankose, golge1977, goodenough, gt06, gucci, gupilya, GÜÇLÜ, hakanacan, hakpek, halileldemir, harduro, hasankarsan, HAYALBUYSA, Hayalperest1975, hunter2, hunterock, hunters, hurricane77, hvarol, insane, intercom, jasmine, johannes falcon, johnny_rook, KaNKa_17, Karşıyakalı, KG 082, komtan, kozmiktohum, kırmızı, kyron, LariX, latifpolat, ledo, LesPaul, lubimaya54, Mad Bike, MadCaT, magpie, mahluk, Makine, maximus decimus meridius, maxx75, McA, mehmet ali, memo, mesut51, metal işleri, METALİ, mete_han, mlmotor, mo-zat, mogur, mondial110, mos, mostwanted_57, motoilyas, motosiklet demek özgürlük, muratdiksöz, mutluemlak, Muzo, narth, necati_yildiz, necdet, newbiker, NicemaN, nightwatcher, obkavi, ODUNCU, okanogur, okram, optik1907, orhanay, ozturk_sertac, PamPam, parvez, PcKopatGhostRider, Peril, praetorian, Ralf, Ramon Salvatore, retox70, Rglad, rıza, Rölanti, SAKAL, sakalsaffet, sametcakar, SAVASXXL, semihcakil, Sems, serdark, Shamyl, shibumi, siyahus, slimshady, spedygonzales, strong333, sunflorist, talkie, tem-ka, Tencere, thewall, THE_LANCET, Thunder79, thunderkiller, TiFOSO, tncy, Tornedo, toros, TRADER, transelo, trasher, trenox, tunoka, TycOOn, ubeyd, uguraynaci, ukaraca, unumoq, uysal33, vipseyahat, voldemort, volkanmet86, vınvın, watercolours, yağmursonrası, yalgin, YeBRu, yfatih, İHTİYAR, İSTİNYE MOTOR LTD ŞTİ, zagortenay

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Benide ekle Göksel....

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    cok güzel bir faliyet, gelmeye gayret göstericegim- listeye yazmayin eksik olucagima fzla dan olayim
    all you need is love

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    budur
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    CBR 125R
    HASAN faks çekildi darülacezeye haberin olsun kardeşim

bu arada millete ne oldu anlamadım kimsede tık yok hala böyle anlamlı bi ziyarete akşam gelde bi kulaklarını çekelim şunların

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    along,
    sinan ben, o tarihte ( eger büyük büyük bir aksilik olmaz ise) kesin katılmak istiyorum, çok güzel bir organizasyon olacak......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    bu arada millete ne oldu anlamadım kimsede tık yok hala böyle anlamlı bi ziyarete akşam gelde bi kulaklarını çekelim şunların

millet şu an olayın şokunu yaşıyo göksel şok durumu geçer geçmez topicte patlama olacak bak gör

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    along,
    sinan ben, o tarihte ( eger büyük büyük bir aksilik olmaz ise) kesin katılmak istiyorum, çok güzel bir organizasyon olacak......
    yazdım arkadaşım mutlaka bekleriz farklı bir organizasyon

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    millet şu an olayın şokunu yaşıyo göksel şok durumu geçer geçmez topicte patlama olacak bak gör
    inşaallah hasanım bir kaç topik geziyim dedim gezdigime pişman oldum motorculugumdan utandım millet nelerle kimlerle ugraşıyor ya valla üzüldüm
    dün akşam BEN VARIM DİYENLERE NE OLDU acaba

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Tüm içtenliğimizle seni ve arkadaşlarını destekliyoruz.

Dün akşamda belirttiğim gibi herkes yapabileceği yardımıda organize bir şekilde bir araya getirirsek dağıtımıda hakeza organize edersek Tv gördüğümüz nahoş görüntüler oluşmaz umarım.İhtiyac olarak belirtiklerinizi herkes getirmeye kalkarsa enflasyon olur o yüzden yardım paketleri hazırlıyalım,katılımcı arkadaşlar neler yapabileceklerini belirtirse (örneğin ben çorap ihtiyaclarını halledebilirim)böylece hem maddi hem manevi destek vermiş oluruz diye düşünüyorum.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Tüm içtenliğimizle seni ve arkadaşlarını destekliyoruz.

Dün akşamda belirttiğim gibi herkes yapabileceği yardımıda organize bir şekilde bir araya getirirsek dağıtımıda hakeza organize edersek Tv gördüğümüz nahoş görüntüler oluşmaz umarım.İhtiyac olarak belirtiklerinizi herkes getirmeye kalkarsa enflasyon olur o yüzden yardım paketleri hazırlıyalım,katılımcı arkadaşlar neler yapabileceklerini belirtirse (örneğin ben çorap ihtiyaclarını halledebilirim)böylece hem maddi hem manevi destek vermiş oluruz diye düşünüyorum.
    desteklerinizden dolayı teşekkür ederim
    dediginiz gibi vereceklerimizi paketler halinde
    yetkililere yada ihtiyacı olanlara direk elden güzel bir şekilde teslim edebiliriz
    kurumun şu an acil olarak temizlik maddelerine ihtiyacı oldugu belirtmek isterim diger arkadaşların bilgisine.

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler