Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT - İstanbul] Kanuni kullanıcılarının fabrikayı ziyaret organizasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Üst NOt :
    Kanuni Serhat Bey ile yaptığımız görüşme sonrasında davet için gün ve tarih bekliyoruz...

eveeet arkadaşlar sitede onca arkadaşımız abimiz kardeşimiz sıkıntı çekiyoruz ben derimki kullanıcı arkadaşlar sorunlarını, görüşlerini, önerilerini ve teşekkürlerini bildirmek üzere belirlenen bir tarihte kanuni dudullu fabrikasına çay içme ziyaretine gidelim. katılımcı arkadaşlar lütfen listeye eklenmek üzere not bırakın ve belirtilen tarihte buluşma noktasında olun

Bu organizasyonu neden yapma kararı aldık?
    Çünki sorunlarımız var ve üreticilerin sorunlarımızı dinlemesini istiyoruz. Bu ilk defa düzenlenecek organizasyonda diğer üye arkadaşlarımızına desteğini bekliyoruz bir gün onlarda kendi üreticilerine çay içmeye gitmek isteyeceklerdir. O zaman bizlerde onlarla birlikte düzenleyecekleri gezilere katılacağız. Motosiklet.net sadece gezi ve tanışma organizasyonu mekanı değil sorunlarını ve isteklerinide ilgililere iletmek isteyen insanların olduğu bir mekandır...

işte listemiz

1-NicemaN
    2-Akalteke
    3-ammsav
    4-ZipZİp
    5-Tencere
    6-okanogur
    7-Slwer
    8-harput
    9-dostdark
    10-enişteeee
    11-desparadost
    12-ÇAĞ
    13-araltı
    14-piriyatel
    15-..........
    16-..........
    17-..........

Arkadaşlar motosikletimi geçen hafta itibari ile teslim aldım ve yeniden rodaj a girdi

Sırası ile değişen parçalar:

1- Sıfır Km bir motor
    2- kuyruk kapağı (Bagaj anahtarının takıldığı yer)
    3- bende bilmiyorum

Koşulsuz müşteri memnuniyeti dahilinde yapılan işlemler:

1- Motor garanti kapsamında değiştirildi.
    2- Kuyruk kısmındaki kapak
    3- Zincir in gevşemesinden kaynaklanan sesi kesmek için özel bir aparat(tahminim ihtiyacı olan diğer arkadaşlara örnek olması için)
    4- Sol grenajdaki çizikler için boya tadilatı
    5- Sağlamlaştırmak için değiştirilen ve altına yeni kauçuk takozlar yerleştirilen bilimum civatalar.
    6- Bilimum ayar vs işlemleri

Bugüne kadar yaşadığım sorunları dinleyen kanuni yöneticilerine başta Serhat KURAKBELLİ (Satış sonrası hizmetler ve teknik servis müdürü) ve özelliklede Serhat bey'in yokluğunda konuya yakın hassasiyet gösteren Sedat DEMİRTEN (Fabrika Müdür Yardımcısı) beye sorunlarım ile ilgilenip çözümler buldukları için teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Bugüne kadar yaşadığım sorunlar ile ilgili olarak söylemek istediğim şey ise en baştan bu yana motosikletimi severek aldığımı ve arkasında kanuni olduğu için aldığımı belirtmemin yanısıra son yaşadıklarımdan dolayı Kanuni firmasına olan güvenimin yerine gelmesi ile artık sorun yaşamayacağımı düşünmemdir. İlgili arkadaşlar ile yaptığım görüşmeler sonrasında ilerideki kullanım sonrasında aynı ilgi ve alakayı benim gibi diğer tüm kullanıcılarında göreceğine dair şüphem kalmamıştır. Yine ilgi ve alakalarından dolayı tüm Kanuni çalışanlarına çok teşekkürlerimi sunar ve yeni model ve arızalarının takipçisi olacağımı bildirmek isterim ......

Saygılarımla
    NicemaN
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hocam orada güvenlikler falan sana bişey yapmasın... o kadar kulaklarını çınlatmışlığın var adamların...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen gelirsen hiç bişi yapmazlar abi

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    hocam orada güvenlikler falan sana bişey yapmasın... o kadar kulaklarını çınlatmışlığın var adamların...

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    beni de ekle kardesim.
    burada ne yazdıysak aynılarını kendilerine de iletmezsek olmaz.

ZipZip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History

bende varım

çok sorun yaşamasamda destek amacıyla yannınızda olabilirim.
    Öğrenecek Çok Şey Var..!

Motosikleti
    Racer 200 cc
    ol kardesim sende yanımızda ol ki biz müsterilerinin ne kadar kararlı oldugunu görebilsinler..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    başka gelmek isteyen elleri görelim hadi

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Düşünce olarak harika, tebrik ederim NicemaN
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bak güzel kardeşim buraya eğlenmeye paylaşmaya geliyoruz hepimiz ancak aynı zamanda buradaki üye olan insanlar sorunlarınıda anlatmak veya dinletmek için bir organizasyon düzenleyebilir pekala. ayrıca senin motosikletin ile ilgili sorunlarını dinlemesi için üreticiyi ziyaret etmen ve bunu toplu olarak yapman ne kadar olumlu sonuçlanız var sen karar ver buna...

Alıntı mondial110 adlı üyeden alıntı
    benimki de sadece bi teklifti nazlı ablalara 5 çayına gidelim dedim kötü mü ettim . hem ben neden okumuyacakmısın mesajını yaptıgım yorum illa olumlu olacak diye birşey yok ben kendi fikrimi soyledim . senden de fikre saygı beklerim . ( ama çok beklerim )

aaaaaa bakın nazlı ablanın kardeşi de burda h. geldin murat

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    »»»»»» Bu Başlık Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: komtan **************

Motosikleti
    Racer 200 cc
    Bir admin bu kadar hızlı olabilir. Teşekkür ediyorum yoksa burada katliama ramak kalmıstı...

Beyler gün ve saat sonradanmı belli olacak.. Haftasonu muhatab bulabilirmiyiz acaba ?
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Bizim orda bir laf vardır. Çok beğenirim. sanki bu kadar cuk oturan bir ata süzü zor olur.

"...Nerde bir eşşek öpsek orda bir saksağan peydah olur..."

burda ben öpsek kelimesini elimden geldiğince sansürleyerek yazdım. Şimdi mondial kardeşim. "Sana ne" Bu fikir beyan isteği olan bir konumu. Canın çay istiyorsa gel pazar akşamları Eyübe istediğin kadar ısmarlıyayım. En azından burda konuya burnunu sokacağına orda çaya sokarsın burnunu.

Ha bu arada ben Artvin'liyim.

saygılarımla
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler bir kaç gün bekleyelim kanuni nin davetini
    olmadı biz gideriz çat kapı tanrı misafiri olarak

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    arkadaşlar bende gelebilirim suan başka bir motor kullansamda. yardımım olursa gelebilirim zaten bende imeste bir fabrikaya bakıyorum.

yanlız şöyle bir durum var. bende gitmek istemiştim. kendilerinede bildirdim. içeri alamayız dediler.

yani gövenlikte takılıp dışarda sinir olmayalım.

ara sor istersen. sonra polis gelip izinsiz gözteri yapıyorsunuz demesin. bize

Motosikleti
    Racer 200 cc
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Bizim orda bir laf vardır. Çok beğenirim. sanki bu kadar cuk oturan bir ata süzü zor olur.

"...Nerde bir eşşek öpsek orda bir saksağan peydah olur..."

burda ben öpsek kelimesini elimden geldiğince sansürleyerek yazdım. Şimdi mondial kardeşim. "Sana ne" Bu fikir beyan isteği olan bir konumu. Canın çay istiyorsa gel pazar akşamları Eyübe istediğin kadar ısmarlıyayım. En azından burda konuya burnunu sokacağına orda çaya sokarsın burnunu.

Ha bu arada ben Artvin'liyim.

saygılarımla

Hay ağzına sağlık be tamer abi. Sen nerdeydin simdiye kadar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide gösteri veya toplantı yapmaya gitmiyoruzki polis gelse ne olucak abi çay içip sorunlarımızı anlatmaya geldik dicez adam almıyor içeri bizimlede konuşmuyor ha birde basının kulağına su kaçar o arada gösteri diyince bi iki yerde haber olur kim karlı kim zararlı çıkar bu işten kanuni karar versin artık... biz insanca gidip insanca geri döneceğiz olayımız budur...

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bende gelebilirim suan başka bir motor kullansamda. yardımım olursa gelebilirim zaten bende imeste bir fabrikaya bakıyorum.

yanlız şöyle bir durum var. bende gitmek istemiştim. kendilerinede bildirdim. içeri alamayız dediler.

Motosikleti
    Racer 200 cc
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı

Kendileri bilirler. Bizim için hava hoş. Biz iyi niyet çerçevesinde elimizden gelen herşeyi yapmış olmanın huzuru içerisinde oluruz en azından. Sonra siz uzlaşma yollarını denemediniz yada bizim haberimiz yok hiçbirşeyden deme hakkına sahil olamazlar asla. Ha bu arada biz yada en azından ben tüm fikri olmayan arkadasların üzerinde bilinçlendirme calısmaları içerisinde kanuninin satış grafiği hakkında bir çalışma sağlarım seve seve ;)
    Emin ol o cizgi ne düz gider nede yukarı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    o diilde Hyosung kullanıcıları bi toplantı yapıyorlar hyosung yetkilileri tam kadro kalkıp geliyor organizasyona millet böyle çalışıyor bizimkiler napıcak bakalım bu arada beyler baklavayı ben alırım malum tatlı yiyip tatlı konuşmak gerek

Motosikleti
    Racer 200 cc
    İşte abi olay bu.
    Biz bunu istiyoruz. Herzaman söyledigim gibi. Parcalar vs kalitesiz olabilir bu kabul edilebilir ama arkasında duracaksın malının. sattıgın musterinin her zaman yanında olacaksın. cunki ben sana para kazandıracagım. Bir tane ben aldıysam ikincisini sana ben sattırırım bunu unutmayacaksın. Ama tersi durumda tüm herşey tersi yonde olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler