Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasım Ayı Tur Planında Yardımlarınızı Bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar 10. Ayın 25 inde nasip olursa askerliğim bitiyor askerlik bittikden 3 gün sonra abimin düğünü var durum böyle olunca bende Ekim'in sonunda yola çıkmayı düşünüyorum. Rotayı geçen seneki gibi yapıcam yani Marmaris'den girip Antalya'dan çıkıcam. Ama ilk defa bu aylarda yola çıkıcağımdan bazı düşünceler aldı beni. Yolların durumu kamp alanları vs.. Sormak istediklerim şunlar..
    Çadır kamp alanları ne zamanlara kadar açık kalır veya da çadır kurmaktansa motel tarzı bir yerlede kalmak dahamı mantıklı olur?? 2. Olarak yolların durumları nasıl olur mesala kaş demre kalkan arası falan? Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? İyi günler tekeriniz düz bassın
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allahın kulu da cevap yazmamış Ben de cevapları merak ediyorum, umarım tecrübesi olan birileri çıkar.

iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    ekim sonu hava durumunu şimdiden kestirmek çok güç ama geçen sene ekim sonunda hava oldukça iyiydi ve hiç yagmura yakalanmadım, kampingler genelde ekim sonu kapatıyorlar ama sıkıntı yok çünkü o tarihlerde pansiyonların fiyatları kamping fiyatlarına iniyor. (oda+kahvaltıya 40 tl verdim) denk getirebilirsen 29 ekimde kaş'ta olmanı da şiddetle tavsiye ederim...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Anlıyorum, askerdesin, bunaldın bi kafa dağıtmak istiyorsunda o tarihlerde keyif alabilecek misin?

Motosikleti
    4. motor Honda
    motorumla.net

Geçtiğimiz yıllarda Alp o rotanın çok uzununu Aralık- Ocak ayında bajaj boxer ile yapmış

http://www.motorumla.net/category/ge...deniz-2500-km/

Bence her türlüsü güzel olur, hele askerden sonra..... ama her zaman olduğu gibi iyi ekipman şart.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Herhalukarda gecelerin souk olcagini düşünüyorum gunduzleri sikinti olmaz tahminim cok fazla... kamp cadir biraz daha kislik olmali bence, 1 kademe daha korumali ve kaliyeli ekipmana yonelmelisin..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Kasım ayında Akdeniz ve çevresi gündüzleri sıcak olur.Tabiki yazın ki gibi bir sıcaklık beklenemez.Ancak İstanbul'un Eylül'ü gibi bir bir gündüz sıcaklığı olur.Gece ise soğur.Henüz kapanmamış kamping bulursan,battaniye ve polarlarla geceyi geçirebilirsin ancak dediğin gibi uygun fiyata pansiyon bulabilirisin.Birde o tarihlerde yağmurlar çokca yağar.bol bol ıslanmaya hazırlıklı olmalısın.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kasım 1 de denize girmişliğim vardır.
    Buralar (Antalya) sıcak olur sıkıntı yok. 50-60 TL arası pansiyonlar mevcut yük taşımana gerek yok.
    Yağış olmaz ise Antalya ya geldiğinde yazarsan güzergahında varsa seninle Konya ya kadar gelebilirim orada fırın kebabı yer yolları ayırırız istersen. Ben geri dönerim sen devam edersin.
    Banada bahane olur, ne zamandır gidip yiyemedim bi yerlerim şişecek valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)