Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MT Izmir Gezi&Buluşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Izmir'deki arkadaşlar,
    Bir arkadaşımızın "MotoSohbet" bölümüne açtığı başlığın yoğun ilgi görmesi üzerine buradan bir organizasyona girebileceğimizi düşündüm.
    Benin fikrim haftasonu sabah erken saatte buluşup, serin bir yerlere kaçıp mordağan vb öğlen yemeği ya da atıştırması,sonrasında yakın başka bir yerde çay kahve ya da soğuk birşeyler içip akşam üstü dönmektir.

Saygılar
    AWESQME bunu beğendi.
    Kaskınıza taş değmesin, kuş pislemesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Örnek program şu şekildedir. Sabah İnciraltı meydanda buluşma. Çay kahve eşliğinde tanışma, rotanın kesinleştirilip yol programının yapılması, kuralların belirlenmesi. Devamında Kuşadası, Urla veya Karaburun turu yapılması. Karaburun olur derseniz, Kaynarpınar'da çay molası, grup uygun olursa (tecrübe, motor vs) Karaburun Sarpıncık Deniz Feneri ziyareti, yemek ve geri dönülmesi. Fener burnun en u noktası olduğu için arka yoldan veya gelinen yoldan geri dönülebilinir. Lütfen katılım için bildiriniz. Sayı çıkarıp WhatsApp grubu kuralım.
    AWESQME bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir aksilik olmazsa katılmak isterim..

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok isterdim katılmak.Motor şuan 600 km'de rodajda size engel olurum.Şimdiden keyifli,kazasız belasız gezmeniz dileğiyle...

Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok isterdim katılmak.Motor şuan 600 km'de rodajda size engel olurum.Şimdiden keyifli,kazasız belasız gezmeniz dileğiyle...
    Rodaj dediğin o kadar ağır bir şey değil korkma. Ayrıca bu yol benim motorları rodaja aldığım yol. Zaten grupta maksimum hız 90 olur ben katılmanı tavsiye ve temenni ederim. Hem gezersin hem rodaj biter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Arkadaşlar WhatsApp grubunu kurduk. Pazar günü İnciraltı'nda buluşalım diyoruz. Katılmak isteyenler bana PM atsın. Ad Soyad ve numara yazın lütfen. Biz isteğe uyduk devamını siz getirin lütfen.
    Onurhan D bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarın akşam kesin haber vereyim size.Şimdi gelirim diyip gelmemezlik olmasın.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Çok güzel olmuş bu gezi. Planımı yapayım. Gelebilirsem akşam pm atayım . Bu benim ilk gezim olacak sanırım gelirsem.

Heyecanlandım şimdi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    O malum konuyu açan biri olarak milleti bu kadar heveslendirip gelmezsem olmaz beni de yazın lütfen bir aksilik olmazsa şuan müsaitim gelebilirim. Her türlü rota bana uyar benden yana sıkıntı yok dört gözle bekliyorum
    cagiran bunu beğendi.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Yok mu arttıran

Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    WhatsApp grupta detayları konuştuk. Bir kere de programı buradan duyuralım.

26.06.2016 Pazar Saat: 10:00 İnciraltı Meydan'da buluşma, tanışma.
    Saat 11:00 - 12:00 gibi yola çıkılması.
    Eski yoldan gidilerek İYTE ayrımında mola.
    Eski ya da yeni yoldan giderek Mordoğan'da mola.
    Karaburun Bodrum Plajı'nda yerleşim ve öğle yemeği.
    Serbest zaman ve denize girilmesi.
    Saat 17:00 civarı arka yoldan ya da gelinen yoldan dönülmesi. Arada mola.
    IYTE ayrımında mola ve kontrol.
    İnciraltı'nda vedalaşma.

Not: Buluşma noktasına dolu depo, eksiksiz evrak ve mutlaka sağlam (vizör ve çene kayışı) bir kask ile geliniz. Gelmeden önce motorunuzun genel kontrolünü yapınız.Eldiven ve mont şartı koymuyoruz fakat giymenizi tavsiye ederiz. Dizlik, pantolon, bot aynı şekilde. Artçılar içinde aynı durum geçerlidir. İsteyen istediği ile yola çıkabilir ama grubun ciddiyeti için bun konularda baştan herkesi kabul etmiş sayıyoruz.

Deniz programı olduğu için yanınızda mayo, terlik, havlu, güneş kremi bulundurunuz. Hava sıcak olduğu için su, yedek tişört (uzun kollu tavsiye) bulundurunuz.

Grup sürüşü öncü ve artçılı (arkadan gelen motor) olacak şekilde yapılacaktır. Bununla ilgili yola çıkış öncesi brifing verilecektir. Sürüş hızı yasal limitler çerçevesinde en yavaş ve en tecrübesiz sürücüye göre belirlenecektir. Gazlamak ve viraj yapmak isteyenler grup sürüşünden önceden bildirerek çıkarak buluşma noktasına gidebilir. Grubun hızını düşürmemek, sürüşü tehlikeye atmamak adına uygunsuz, bakımsız bir motor ile gelmeyiniz. Kapımız herkese açık ama anlayış göstermenizi rica ederiz. Tahmini sürüş hızı anlık tarfik durumuna ve limitlere bağlı olarak 70-90 km/h arasında gerçekleşecektir. Tahmini 250 km yol yapacağız.Akşam 20:00 'de dağılmış oluruz diye düşünüyoruz.

Katılmak isteyenler PM atsın. İzmir MT'den destek bekliyoruz. Biz sizin bir parçanızız. Bizi unutmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Buluşma saati 1 saat öne alınarak 09:00 olmuştur.
    AWESQME bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WhatsApp grupta detayları konuştuk. Bir kere de programı buradan duyuralım.

26.06.2016 Pazar Saat: 10:00 İnciraltı Meydan'da buluşma, tanışma.
    Saat 11:00 - 12:00 gibi yola çıkılması.
    Eski yoldan gidilerek İYTE ayrımında mola.
    Eski ya da yeni yoldan giderek Mordoğan'da mola.
    Karaburun Bodrum Plajı'nda yerleşim ve öğle yemeği.
    Serbest zaman ve denize girilmesi.
    Saat 17:00 civarı arka yoldan ya da gelinen yoldan dönülmesi. Arada mola.
    IYTE ayrımında mola ve kontrol.
    İnciraltı'nda vedalaşma.

Not: Buluşma noktasına dolu depo, eksiksiz evrak ve mutlaka sağlam (vizör ve çene kayışı) bir kask ile geliniz. Gelmeden önce motorunuzun genel kontrolünü yapınız.Eldiven ve mont şartı koymuyoruz fakat giymenizi tavsiye ederiz. Dizlik, pantolon, bot aynı şekilde. Artçılar içinde aynı durum geçerlidir. İsteyen istediği ile yola çıkabilir ama grubun ciddiyeti için bun konularda baştan herkesi kabul etmiş sayıyoruz.

Deniz programı olduğu için yanınızda mayo, terlik, havlu, güneş kremi bulundurunuz. Hava sıcak olduğu için su, yedek tişört (uzun kollu tavsiye) bulundurunuz.

Grup sürüşü öncü ve artçılı (arkadan gelen motor) olacak şekilde yapılacaktır. Bununla ilgili yola çıkış öncesi brifing verilecektir. Sürüş hızı yasal limitler çerçevesinde en yavaş ve en tecrübesiz sürücüye göre belirlenecektir. Gazlamak ve viraj yapmak isteyenler grup sürüşünden önceden bildirerek çıkarak buluşma noktasına gidebilir. Grubun hızını düşürmemek, sürüşü tehlikeye atmamak adına uygunsuz, bakımsız bir motor ile gelmeyiniz. Kapımız herkese açık ama anlayış göstermenizi rica ederiz. Tahmini sürüş hızı anlık tarfik durumuna ve limitlere bağlı olarak 70-90 km/h arasında gerçekleşecektir. Tahmini 250 km yol yapacağız.Akşam 20:00 'de dağılmış oluruz diye düşünüyoruz.

Katılmak isteyenler PM atsın. İzmir MT'den destek bekliyoruz. Biz sizin bir parçanızız. Bizi unutmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Buluşma saati 1 saat öne alınarak 09:00 olmuştur.
    Süper olmuş valla sabırsızlanıyorum
    Kısaca ben;

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    süper program olmuş aksilik çıkmazsa bende katılmak isterim

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Üstte kalsın daha çok insana ulaşşsın

GÜNCEL

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Günceldir gelmek istiyenler wp için bildirsin.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İzmir temsilcisi cem ne oldu.
    Bayadır oganizasyon düzenlenmiyor sanırım

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir temsilcisi cem ne oldu.
    Bayadır oganizasyon düzenlenmiyor sanırım
    Kendini cross a vurmuş öyle duyduk
    Kısaca ben;

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar selamlar,

Öncelikle oguzcum kardeşini hiç aramassan sormassan nereden bileceksin orginisazyon var yok

Koray dostum biz geçen hafta karabuna gittik bizden gelecek olan olmaz diye düşünüyorum biz pazar foça düşünüyoruz ama sizin planınızı bozmayalım.

Fotografları İzmir mt facebook sayfasında paylaştıgım tarih 20 haziran gezi düzenlemiyor diye ön yargıyla yaklaşmayalım. ( bügün ayın 25i )

[IMG][/IMG]

Sizler ne kadar sitem etsenizde gezi düzenliyoruz tabiki arkadaşlar fakat bazı detaylar var ayrıca geziyi düzenleyen koray dostumada tabiki destek ama büyük risk alıyor kendide farkındadır

Şimdi karabuna gittik neden foruma yazmadık ? forum artık eskisi gibi degil çok daha büyük kitlelere hitap ediyor bi gezi çagrısı yapıyorsun 50 kişi gelebiliyor hangisi iyi hangisi kötü kimin ehliyeti var yok bilemiyorsun.Biz ilk toplantıda tanışıp daha sonra gezi düzenliyoruz.

Başıma geldi koray burdan biliyorum aynı gün içinde tanıştıgın sürücülerden biri virajda düştügünde özellikle ( karaburun tam yeri ) seni

suçluyorlar polislerin sordugu ilk soru geziyi kim düzenlendi . 2nci soru bu kadar kalabalık yola çıkmak için kimden izin aldınız trafigin

akışını engelliyorsunuz diye bi ton polemige giriyorsun.

Kalabalık olmak EŞİTTİR MUTLULUK eglence anlamına gelmıyor sagolsun bir kaç arkadaş eleştiri ve sitemle yaklaşıyor ben foruma çok sık mesaj yazmasamda 6 yıldır takip ediyorum bi çogunu görüyorum

Ayrıca ne kadar anlatsanda abi brifingdir fermuar düzenidir 10dklık anlatmayla zor.

Benim tavsiyem önce tanışma toplantısı düzenleyip rotayı kısa tut daha sonra virajlı uzun rotalar çıkar bence

Kazasız belasız iyi yolculuklar fotoları bekliyoruz

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,

Öncelikle oguzcum kardeşini hiç aramassan sormassan nereden bileceksin orginisazyon var yok

Koray dostum biz geçen hafta karabuna gittik bizden gelecek olan olmaz diye düşünüyorum biz pazar foça düşünüyoruz ama sizin planınızı bozmayalım.

Fotografları İzmir mt facebook sayfasında paylaştıgım tarih 20 haziran gezi düzenlemiyor diye ön yargıyla yaklaşmayalım. ( bügün ayın 25i )

http://<a href="http://hizliresim.co...6g.jpg</a></a>

Sizler ne kadar sitem etsenizde gezi düzenliyoruz tabiki arkadaşlar fakat bazı detaylar var ayrıca geziyi düzenleyen koray dostumada tabiki destek ama büyük risk alıyor kendide farkındadır

Şimdi karabuna gittik neden foruma yazmadık ? forum artık eskisi gibi degil çok daha büyük kitlelere hitap ediyor bi gezi çagrısı yapıyorsun 50 kişi gelebiliyor hangisi iyi hangisi kötü kimin ehliyeti var yok bilemiyorsun.Biz ilk toplantıda tanışıp daha sonra gezi düzenliyoruz.

Başıma geldi koray burdan biliyorum aynı gün içinde tanıştıgın sürücülerden biri virajda düştügünde özellikle ( karaburun tam yeri ) seni

suçluyorlar polislerin sordugu ilk soru geziyi kim düzenlendi . 2nci soru bu kadar kalabalık yola çıkmak için kimden izin aldınız trafigin

Kalabalık olmak EŞİTTİR MUTLULUK eglence anlamına gelmıyor sagolsun bir kaç arkadaş eleştiri ve sitemle yaklaşıyor ben foruma çok sık mesaj yazmasamda 6 yıldır takip ediyorum bi çogunu görüyorum

Ayrıca ne kadar anlatsanda abi brifingdir fermuar düzenidir 10dklık anlatmayla zor.

Benim tavsiyem önce tanışma toplantısı düzenleyip rotayı kısa tut daha sonra virajlı uzun rotalar çıkar bence

Umarım yarın sorunsuz hatasız güzel bir yol gidicez. Şuan WP den tanıştığımız kadarıyla iyi bir yolculuk güzel bir tatil yapıcaz gibi geliyor. Herkes bilinçli kalabalık bir gezinin ne anlama geldiğini biliyor. Umarım bu gezi ekibiyle daha çok yollar yapıcaz
    Kısaca ben;

Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,

http://<a href="http://hizliresim.co...6g.jpg</a></a>

Cem merhaba,

İşte bende tam bu bahsettiğin sebepleri yaşadığım için mesajda belirttim. WP gruptada yazdım tekrar. Yasal olmayan bir iş olmaması için tam evrak istedik. Resmi bir grup/klüp olmadığımız için izin alma durumumuz yok. Grubu çok büyütmek istemedim zaten 7 motor gibi bir şeyiz. Yol durumunda da Kuşadası ve Foça düşünmüştüm ama bunlar uzun süre boyunca çok daha yoğun trafik ve yüksek hızda akış isteyen yollar. Karaburun uygun geldi. Bakalım umarım sorunsuz atlatırız. Brifing yapmak yetmeyecek ama hiç yapmamaktan daha iyidir. Bu yüzden tanışma süresini uzun tutmak istedim. Şimdi iş yerinde grup sürüş teknikleri ve yol el işaretleri için çıktı alacağım. Umarım bir faydam(ız) olur.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem merhaba,

İşte bende tam bu bahsettiğin sebepleri yaşadığım için mesajda belirttim. WP gruptada yazdım tekrar. Yasal olmayan bir iş olmaması için tam evrak istedik. Resmi bir grup/klüp olmadığımız için izin alma durumumuz yok. Grubu çok büyütmek istemedim zaten 7 motor gibi bir şeyiz. Yol durumunda da Kuşadası ve Foça düşünmüştüm ama bunlar uzun süre boyunca çok daha yoğun trafik ve yüksek hızda akış isteyen yollar. Karaburun uygun geldi. Bakalım umarım sorunsuz atlatırız. Brifing yapmak yetmeyecek ama hiç yapmamaktan daha iyidir. Bu yüzden tanışma süresini uzun tutmak istedim. Şimdi iş yerinde grup sürüş teknikleri ve yol el işaretleri için çıktı alacağım. Umarım bir faydam(ız) olur.
    Miraç abi tam teçhizat sağlam lider
    Kısaca ben;

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    tura katılmak istiyorum da birisi bana ulaşabilir mi 0544 661 1912

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler