Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana Ç.M.S.K da akşam fasıl var

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostlar

Geçen hafta kulüpte fasıl yapmıştık ve çok eglendik.Tadı damagında kalan arkadaşların ısrarıyla bu haftada fasıl a devam edicezzz.herkes davetli
    Akşam saat 21.00 de başlıcak.................................... artık ordan sabah çorbacıya falan gideriz sanırım
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Of ya istanbul mt durmuyor yerinde tamamda bu Adana yı ne yapsak herzaman birbirinden güzel aktiviteler var keşke ayfonlu arkadaşımız gibi bi anda gelip katılabilsek Adana ya bol keyifli geceler ve günler diliyorum bizim içinde eğlenin.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

halaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v-strom 2005 transalp 2008
    adanaya iyi eglenceler elbet yakında adanaya gelicem ve fasıla katılacagım

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    Of ya istanbul mt durmuyor yerinde tamamda bu Adana yı ne yapsak herzaman birbirinden güzel aktiviteler var keşke ayfonlu arkadaşımız gibi bi anda gelip katılabilsek Adana ya bol keyifli geceler ve günler diliyorum bizim içinde eğlenin.
    walla teklif var ısrar yok.haftaya sıra gecesi yapıcaz sonra country ,ijazz vs vs ekşınlar devam edecek...
    Bizi izlemeye devam edin
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler