Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(MT İZMİR) 23 Haziran Sarnıç beldesi piknik alani Toplantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    evet arkadaslar baya kalabalık olduk ısım ısım yazmaya gerek yok her zaman kı gıbı cogunluk gelıyor ınternete gıremeyen bır cok arkadas bana gelecegını bıldırdı yalnız ben burdan gelemeyecek olan bır ıkı arkadas ozel olarak seslenmek ıstıyorum...
    marko abıcıgım sensız olmaz mazeret ıstemıyorum vallaha evden zorla gelır alırım ne ısın varsa sonra yaparsın haberın olsun aksam bastırma bana evı
    zaten vocıes erdal abı benı kırmaz gelır buraya henuz yazmamıs ama yazacagınada emınım..
    saffet ve hanımı benle gelecek bu arada bı suprız perı de benımle gelıyor yanı alısverısı sattırdım ona aramızda olacak
    benı kırmayıpta gelen butun arkadaslarıma cok cok tesekkur ederım ve fatıh kardesım bole bır gezı tertıp ettıgı ıcın ayrıca tesekkur ederım yalnız sunuda belırteyım aksam gezı de (bakın gezı dıyorum) mt nın sorunlarıyla ılgılı gorusulmeyecektır bu mt toplantısı degıl ozel bır davettır lutfen konu acmayalım...
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vocies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    selam dostlar umarım bir aksilik çıkmazsa katılıçam hepinize şimdiden iyi eylenceler

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    tamam arkadaşlar bende benim motordan alan bir abiyi getireceğim forumu takip ediyor.İşi yoksa o da gelecek Dedikodu yaparık zaten marko abi gelecek sanırsam ama bilmiom gelir gelir cengiz abi senden ses seda çıkmıo

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili arkadaşlar,
    Az konuşurum, beyanlarımda da ne demek istediğim açıktır.
    Hiç bir işim yok.
    Fakat kabul edilse de edilmese de prensiplerim yüzünden
    katılamıyacağım.
    Gerekçesini de ilgili arkadaşa pm atarak belirtmiş bulunmaktayım. Paylaşmak isterse paylaşır.
    Tekrar ediyorum.
    Sevgili Tarales nazik davetin için içten teşekkür ederim.

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    evet arkadaslar marko abının gelmeme nedenını baskalarına etıket olmamak ıcın burda acıklamayacagım ama aksama oraya gelen arkadaslara anlatırım yıne soyluyorum ısteyen gelır ısteyen gelmez bız bıze yeterız bunuda ustune alınıpta kızan olursa yapacak hıc bır sey yok bu ozel bır davet kımseye neden gelmıyorusun dıye de tafra yapamayız gelmek ısteyen herkezıde beklıyoruz...
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Simdi gelecek olan herkese adresi belirttim. Saat 20:00 da bekliorum hepinizi.
    O gece aralıktan faydalanılıp süt içen bendim.(Sarı vede köppüklü)
    TESS senin biranı kimseye vermeyeceğim. Ben içeceğim ama saat 12 sıraları sizin sokakta birçok motor sesi duyacaksın haberin olsun. Almaya gelebilirim bak istersen okay.
    Marko abem senin yerin hep var biliyorsun. Ama senide görmek isterdik aramızda.
    Bu özel davette sürpriz bir katılımcı olacak haberiniz olsun.

Gelemeyenler arkadaşları tekrar davet edeceğim ama bu sever kumanya olmayacak. Haberiniz olsun...

Motosikleti
    Zealsun zs200
    gelioz gelioz hade görüşmek üzere

shanimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SENATÖR150
    arkadaslar sanırım arabaya artcı yok. bende bosa arabayı almıyorum bende motorla gelıyorum.

akşama görüşmek üzere

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hayırlı eğlenceler....

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Arkadaşlar kimse Marmok'a gitmedi mi ya?? Hiç bunla ilgili yazan yok. Yarın sabah 5 te yola çıkacam Marmarise..

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaha erkan çok istiyorum ama beni kasar,çünkü 2 hafta sonra karadeniz turuna çıkıyorum,sana iyi yolculuklar,iyi eğlenceler

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Abi gelen herkese cok teşekür ederim. Bundan sonraki gezi teklifimde alkol vermiycem sapıtıyoruz. Yok regal le 2.10 yaparken amuda kalkarım falan. Yalan bunlar yalan...

RR cı arklar bu olay şaka anlamındadır. RR (Regal Raptor) ler 160 ın uzerine cıkmısmı bi bak bakalım. Neyse ben oturdugum yerde 2.60 ile gidiyom bırak amudu tek parmak ustunde gaz veriyom. Fotolara gerek yok. Yaşasın Efes T.borg C.rona. He.niken T.K.L Gazlı arpa suyu içecekleri....

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    umarım ii eğlenmişinizdir
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı leventkozcu adlı üyeden alıntı
    evet arkadaslar baya kalabalık olduk ısım ısım yazmaya gerek yok her zaman kı gıbı cogunluk gelıyor ınternete gıremeyen bır cok arkadas bana gelecegını bıldırdı yalnız ben burdan gelemeyecek olan bır ıkı arkadas ozel olarak seslenmek ıstıyorum...
    marko abıcıgım sensız olmaz mazeret ıstemıyorum vallaha evden zorla gelır alırım ne ısın varsa sonra yaparsın haberın olsun aksam bastırma bana evı
    zaten vocıes erdal abı benı kırmaz gelır buraya henuz yazmamıs ama yazacagınada emınım..
    saffet ve hanımı benle gelecek bu arada bı suprız perı de benımle gelıyor yanı alısverısı sattırdım ona aramızda olacak
    benı kırmayıpta gelen butun arkadaslarıma cok cok tesekkur ederım ve fatıh kardesım bole bır gezı tertıp ettıgı ıcın ayrıca tesekkur ederım yalnız sunuda belırteyım aksam gezı de (bakın gezı dıyorum) mt nın sorunlarıyla ılgılı gorusulmeyecektır bu mt toplantısı degıl ozel bır davettır lutfen konu acmayalım...
    Sadece bir sorum olacak,o da meraktan :Alllllllaşkına neyle gittin Sarnıç'a ??? ;sepet falan mı taktırdın dostum.??Dilersen msn den at cevabını da burayı fazla meşgul etmeyelim.Sadece merak dostum .....sadece MERAK

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    çok iyidi çok yanlız hesapları kim verdi onu anlamadım arkamızdanda koşan yoktu acaba bir daha alırız diyemi düşündüler TÜRKÜN AKLI YA KAÇARKEN YA ,,,,,,, EVE VARINCA GELİRMİŞ AYIP OLDU YA yarın gideyim bari hesabı sorayım bu adamlar bizi bu kadar sevmiş olamaz hesap almadan saldılar bizi kaç fıçı bitti ben sayamadım sayan varsa bana yazsın bende hesabı vereyim benim hatırladığım bir tarla kadar patates yedik
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı TaRaLeS adlı üyeden alıntı
    Abi gelen herkese cok teşekür ederim. Bundan sonraki gezi teklifimde alkol vermiycem sapıtıyoruz. Yok regal le 2.10 yaparken amuda kalkarım falan. Yalan bunlar yalan...

RR cı arklar bu olay şaka anlamındadır. RR (Regal Raptor) ler 160 ın uzerine cıkmısmı bi bak bakalım. Neyse ben oturdugum yerde 2.60 ile gidiyom bırak amudu tek parmak ustunde gaz veriyom. Fotolara gerek yok. Yaşasın Efes T.borg C.rona. He.niken T.K.L Gazlı arpa suyu içecekleri....
    Dostum ;senden kendi adıma özür diliyorum.BELUSHİ ile süt içmek kadar güzel birşey olamazdı benim için ama.....ne yazık ki gelemedim.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ŞİMDİ AĞLARIM BAK parvez kanuni sultan konusundaki fikirlerin bende işe yaradı bak her toplantıya gidebiliyorum ÇÜNKİ BENDE KANUNİ SULTAN YOK 125 olsun bizim olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    ŞİMDİ AĞLARIM BAK parvez kanuni sultan konusundaki fikirlerin bende işe yaradı bak her toplantıya gidebiliyorum ÇÜNKİ BENDE KANUNİ SULTAN YOK 125 olsun bizim olsun

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Cengiz abi biz gittikten sonra kaç tarla patates yediniz

Bu arada çok güzel bir geceydi.Motorcu kardeşlerimin sayesinde yeni bir yer öğrendim.Herkeze çok teşekkürler

nergal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mtc 250
    Tornedo abijim gelemedim kusura bakma yaw abim anlattı baya bi eylenmişsiniz. Umarım izmir mt daha sıklıkta buluşup böyle hoş arkadaşlık pekiştirici buluşmalar olur dileğindeyim!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler