Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 10/06 Cumartesi Akşam Kadıköy-Moda Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı
    hero, ataper,
    kaydettim bile

akşama kadar yolu var, kaydediyoruz herkesi

bu arada, iskelenin oraya motorla nerden gircez?

vallah bişey uydur artık kırmızı halımı serersin bomba
    ihbarımı verirsin sana kalmış havada iyicene açmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal Raptor
    Emniyet var orda onun önünde buluşalım

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    iskelenin oraya kadar motorla giremezse uygun bi yere park eder iskelenin önünde yayan olarak buluşuruz
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı
    vallah bişey uydur artık kırmızı halımı serersin bomba
    ihbarımı verirsin sana kalmış havada iyicene açmış
    mekan sahibiyle telefonda konuştum, kalabalık konusunda bir problem olmayacağın söyledi.
    yer var nasıl olsa, herkes gelsin

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Anlaşılan iskele önünde çok fazla motor olacak olmazsa ben direk Bomonti' ye geleyim.. Kalabalık yaratmıyım Kaçta ayrılırsınız iskelenin ordan?
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı MrSandman adlı üyeden alıntı
    Anlaşılan iskele önünde çok fazla motor olacak olmazsa ben direk Bomonti' ye geleyim.. Kalabalık yaratmıyım Kaçta ayrılırsınız iskelenin ordan?
    iskeleye gel abi ya boşver, hep beraber gideriz işte ordan
    akşam 8 de buluşucaz, benim tahminim en geç buçukta ordan yola çıkarız. o kadar bulmaz bile belki

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    Buluşma yeri için bir fikir :
    Siz daha iyi bilirsiniz ama madem iskele önüne sığamıyoruz, trafiği sıkıştırıyoruz. Niye biraz daha ilerideki TürkPetrol benzincide (durakmıydı neydi orası, Migrosun çaprazı) daha müsait değilmi.

Tifosi12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı
    iskeleye gel abi ya boşver, hep beraber gideriz işte ordan
    akşam 8 de buluşucaz, benim tahminim en geç buçukta ordan yola çıkarız. o kadar bulmaz bile belki
    ben arabayla gelecem.. bence emniyetin olduğu boş yerde buluşalım, iskele önünde çok trafik olur, polis motorları bekletmez orda
    [B][SIZE="2"][COLOR="Red"]DİDİ[/COLOR][/SIZE][/B]
    "BAĞIMSIZLIK VE HÜRRİYET BENİM KARAKTERİMDİR.."

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    heeyyyy bomontiye 3 saat kaldı +1imle geliyorum kamp kaçkınları nerdesiniz haydi herkes bomontiyeeeeeeeeee
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    çok az kaldı. ben birazdan t-shirtleri temin etmek için çıkıcam.
    ataper'in fikri çok iyi sanırım. biraz daha ilerideki TÜRKPETROL benzincisinde buluşalım (bostancı minibüslerinin kalktığı yer). bu yazıyı okuyamayacaklar için ben gider iskelenin önünde de beklerim

İLK SAYFADAKİ BİLGİYİ DE DEĞİŞTİRDİM, BENZİNCİDE BULUŞUYORUZ. İSKELEYE GELENLER OLURSA DİYE BEN BENZİNCİYE İLK GELEN ARKADAŞTAN SONRA AYRILIP İSKELEDE DE BEKLEYECEĞİM

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    iskelenin oraya koycak bi tabela hazırladım ben
    ok işareti fln.. yakınlaşınca görülecek bi korki de hazırladım
    (şaka tabi)

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    hehe
    büyük ihtimalle birçok arkadaşımız bu son kararı göremeyecek ve iskeleye gelecek.
    o yüzden ben daha erken bir saatte TÜRKPETROL'de olacağım. ilk gelen arkadaşı gördükten sonra insanları orada toplaması için bırakıp iskeleye döneceğim ve oraya gelenler olursa onları kaşılayıp benzinciye getireceğim. oradan hep beraber modaya gideriz

gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    Eveeetttt arkadaşlar bi buluşmayı daha noktaladık ve eve geldim. Beklemediğim oranda katılımcısı olan bir buluşma oldu. Asker arkadaşım Timuçin'in telefonu ile askerden sonra ilkkez buluşma kararı almıştık. Adam kısmetliymiş be! Bir geldi, hızlı motorcu olmaya karar verdi! Sizin anlayacağınız onu da fena gazladık!

Timuçin namı diğer Timoti taksimden geliyordu, moda'ya ulaşmış ve tabanvayla çaybahçelerine doğru yolalıyordu. Hal böyle olunca ben buluşma yerine Türkpetrole gelemedim. Timuçini alıp bomontiye geldiğimiz de saat 19:30 du ve vakit vardı. Bizde motoru otoparka bırakıp sahile aşağı indik. Onunla ufaktan askerlik hatıralarımızı yaad edelim, yüzbaşı Sivcanı ve başçavuş Hayatiyi çekiştirelim, deriiin mi derin sevgili mevzularına değinelim derken bir baktık saat 20:25 olmuş! Ahada geç kaldık! Haldur huldur yukarı çıktık bomontiye geldik ama oda ne! Kimsecikler yok!

Abi dedim daha toplanma yerindelerdir hadi oraya gidelim! motora bindik tam kafayı çevirdi kiiiii Har har har bi grup motosikletli geliyo! AMA VARRYA ARKADAŞLAR GELİŞİNİZİ Bİ GÖRSEYDİNİZ. MÜK-KEM-MEL-Dİ. sizin biraz altınızda kaldık ve süper geçişinizi bizim 295 KD Timotiyle izledik! Bu arada ben de 299KD Bizim timoti benim 4. göbekten dedem oluyo askerde! dede-torun muhabbetleri hey gidi günler heey! kolu kırmış devre kaybetmiş! Olsun kaderde onla tanışmakta varmış. Neyse, Lafın evirip çevirip başını döndürmiyeyim, Otoparka sırayla girşiniz harikaydı. Tam kameraya alınacak bi manzaraydı, sizi izleme konumumuzda çok güzeldi. Valla içimi hoplattınız beh! Allah canınızı almasın emiii! Çoook yaşayın çoooookk

Velhasılı kelam tüm aradaşlar otoparka girdiler bizde hooop peşinizden oraya damladık

Ya Allah kahsretsin kamerayı alıp gelmedim. Oysa süper bi ortam vardı çekim için, herkesi süper tanıtırdık ama sağlık olsun bidaha ki sefere sizi ünlü yapacam Karar verdim MT çekim ekibini kuracam

Kamera ve ÇENE benden eşlik etmek isteyen buyursun

Etkilendiğim birşeyde Yenibosnadan gelen MT cilerdi. VALLAHİ HELALLL OLSUN DİYORUM. Kadıköy Maltepe grubu olarak Yenibosnaya gelmek bize farz oldu

açın bi topik gelelim vallaaa, süper olur

Çok güzel bi akşamdı, hem asker arkadaşımı, askerlik sonrası ilkkez gördüm hem harika MT grubuyla biraradaydık, hemde sektörel sohbetler ve tabiki motosiklet sohbetleri çoook ama çoook güzeldi

herkese kucaklar dolusu sevgiler

gazlabeni / orhan

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    vay beee gazlabeni gezi dönüşü benden önce girmiş okumaya :D
    ehem ehem.. nadide bir toplanmaydı... organizatör arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.. güzel, keyifli, hoş ve bol sohbetli bi akşamdı.. katılan herkese teşekkür ediyorum.. st. joseph mezuniyet günüymüş aynı zamanda kötü bi tesadüf çünkü maalesef sizleri geride bırakmak zorunda kaldım... hem de 125 lik scooter ımla utanınnnnn.. trafikten ilk çıkan ben oldum yuppi boyum da uzadı sormaya yeltencek varsa

şu an bu akşam aldıgım MT tshirtunu giymiş halde cevap yazıyorum.. tshirt için de tekrar teşekkürler... (bedava aldım sanmayın.. teşekkürüm emek verenlere)

bu arada.. lütfen herkes çektiği resimleri bi şekilde buraya ya da bana ulaştırsın

çook amatör olarak 5 dakkada yaptigim http://motobuka.sitemynet.com/bowling bu siteye benzer bişi yapar koyarım herkes bakar imrenir ilerki toplantılarda daha kalabalık oluruz ;)

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    arkadaşlar benim makınanın pili bitmeden çekebildiğim 9 adet fotoyu ilk sayfaya ekledim
    yaklaşık 40 kişiydik sanırm. gelen herkese çok teşekkür ederim, hem kendi adıma, hem de katılan herkes adına
    avrupa yakasından gelen MT üyelerine sonsuz sevgi ve saygılar tekeriniz her daim düz bassın
    t-shirt alamayanlardan özür diliyorum, gerçekten bu kadardı kalanlar. adminimizden alma fırsatım olmadı. anadolu yakası dağıtıcısı olan Gelişim Sürücü Kursunda olanlar da o kadardı
    buluşmalarımız ve bu sıcak sohbetler devam edecek.
    tekrar görüşmek üzere sevgi ve saygıyla kalın

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    evet çok güzeldi arkadaşlarla tanışmak güzel oldu, yasminle kapıda karşılaştık e artık başka bi toplantıya, crato kardeşim sende bugun birazcık sinirliydin takma kafana lespaul hani fotolar hani toplu halde beklemiştik ya ya hatırla işte hani pil bitmişti diye yazacaktımki fotoları gördüm ışıl ışıl çıkmışımız yaw...
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Serkan fotoğrafların devamı dahası yok muu?? Walla çok güsel olmuş. Küçük hızlı bi anda parlayan organizasyon bu olsa gerek.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    üstüme gelme abi
    fotolar uzaktan çekildiği ve flaş da yetersiz kaldığı için karanlıktı. daha net olabilmesi için biraz rengini açtım fotoların
    benim makinanın pili bittiği için gitarist_aslan nickli arkadaşın makinasıyla çekmiştim biraz da.
    yarın fotoğrafları atar zannediyorum
    o makinayla dolanıp herkesi çekmiştim, herkesin fotosu olması lazım merak etmeyin

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    İlk defa katıldığım gezide beni hor görmeyen aksine bağrına basan, matah bişi olmadığı halde motorum hakkında sorular soran ve ilgili görünen , benimle tecrübelerini paylaşan, göbeğimle dalga geçmeme yardım eden, ilk defa grup sürüşüne katılıp bu harika duyguyu yaşamama yardım eden, nargile içicez deyip temiz duygularımla oynayan, listede 4. olduğum için Large tişörtü aldığım halde "hade len olmaz o sana bırak o tişörtü" demeyen (ki olmadı ) , pil gibi çağımızın en basit icadından yoksun kalıp fotoğraf çekilememizi sağlayan ve daha sayamadığım sonsuz güzellikte ki duyguları yaşamamı sağlayan siz motorcu kardeşlerime çok teşekkür ederim..

İnşallah daha sık buluşur daha sık görüşür daha sık kaynatırız..
    Hepinize sevgiler, saygılar..

Hey Bukalemoon ya benim hatırladıım ben gidiyodum sen arkadan geldin şimdi ilk benmi kaçmış oldum o trafikten?
    Ya bu arada arkadaşlar çok özür dilerim ama inanın o yol doğru yoldu.. Lakin nerden bilebilirdik ki Saint Joseph in mezuniyet günüymüş..
    Bu arada Saint Joseph de çocuğu okuyan anne babaları da burdan tebrik etmek istiyorum! Çünkü takıldığımız trafiğin sebebi gelen ebeveynler çocuklarını birinci turda göremezlerse ara sokaklara girip yukarı çıkıp tekrar caddeye girip bir kez daha geçiyorlardı.. Bravo walla çok takdir ettim! Ama sizde haklısınız akıl pazarda satılmıyor..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok güzel bir akşamdı... herkese teşk. ederim...

bir deee. yanlışlık la ilk çevre yolu sapağına dönen en son sırada bir arkadaş vardı bende yanlışlık la onun arkasından daldım ve diğer 2. köprüyü kullanacak olan arkadaşlardan istemeyerek ayrıldım... batuhan... necdet...tunoka.. abicim kusura kalmayınnn...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Slwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE300 & Honda CRF250
    erken bıtırdınız sız geceyı yaslanıyosunuz yenı geldım eve daha saat 03:04 fenerbahcede cok guzel bı denız kıyısı var oraya gıttık bız 5 kısı muhabbet falan saat 1:30 oldu kalktık sonra organızasyon ıcın herkese tesekkurler her ne kadar saatınde geledıysekte cok guzeldı
    m € c l ü q

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler