Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim'de gezi planlayan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Superlight 200
    Herkese merhaba,

Ben İstanbul'da oturuyorum. Ağustos'tan beri Superlight 200 kullanıyorum. Uzun yol tecrübem olmadı. Şile'ye kadar gittim en uzun. 29 Ekim'de
    Yenikapı'dan Bandırma'ya feribota binip oradan kafama göre Edremit Körfezi civarına gitmek istiyorum. Sizce motosikletim böyle bir yolculuğu kaldırabilir mi?

Planladığınız herhangi bir farklı rota, sürüş önerisi, dikkat etmem gereken konular vs. var ise her türlü görüşlerinizi bekliyorum.

İyi sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KZGN
    Merhaba,

Motosikletinizin teknik olarak durumu nasıl bilemiyorum ama yolda hacim olarak size yetecektir eğer sorunuz bu ise.
    Bu yaz bende Yenikapı-Bandırma feribotunu kullanarak haftasonu Çanakkaleye kadar sürmüştüm.
    amacım çok yorulmadan gezebilmekti...
    Yalnız uzun yola çıkmadan önce varacağınız bir nokta var ise önceden haber vermeniz faydalı olabilir.
    Ek olarak da Yenikapı feribota gidierken yol çalışması dolayısı ile trafik kaotiktir ve ayrıca da yolda çok fazla toz toprak bulunmaktadır.

Yolunuz açık olsun.
    скиталец

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Motosiklet kesinlikle kaldıracaktır; Superlight 150'nin de içinde olduğu bir grupla İzmir'e kadar indiğimiz şöyle bir gezimiz vardı.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...en-devami.html

Devamında ikinci bir kez daha yapmıştım benzer bir turu...

Motor açısından sıkıntı olmayacaktır; ağustostan beri kullanıyor olmanız da belli bir deneyim edinmiş olduğunuzu düşündürdü bana, azami dikkat ve özenle gayet keyifli bir rota olacağını düşünüyorum... Şimdiden iyi eğlenceler...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Lastik havalarinizi kontrol etmeniz faydali olacaktir. Sakin ve rahat bir kafa ile yola cikmaya ozen gosterin. Simdiden iyi gezmeler.
    kahve bunu beğendi.

antalya kortej gezisi var

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Rahat rahat gider gelirsin Allahın izniyle.

Motosikleti
    Superlight 200
    Merhaba,

Admin uzun bir süre mesajı yayınlamadığı için umudumu kesmiştim. Bugün tesadüfen girdim yayınlandığını ve cevaplarınızı gördüm.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. 30 ekim cuma günü izin almam mümkün olmadığı için geziye çıkamadım. Haftasonu fırtına yüzünden feribotların iptal edildiğini gördüm. İyi ki çıkamadım belki de.

Keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler