Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 25 Haziran 2006 Pazar / Kerpe'ye gidiyoruz.. gelen vaaamııı..:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı ByChoes adlı üyeden alıntı
    Kerpe'ye gezi var bu kandıralı kardeşinizi katmıyomusunuz aglarim walla necdet abi yarın kesin listeyle kandıra grubundan kaç kişi olucagımızı belirticaz çok güzell olucak inşş
    Ne demek Kandıralı sende gel....
    Hatta aktif olunuz MT nette.gelen arkadaşları karşılarsınız....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    burda bakınca bir anda ledo levent bey sonra ahmet bruce peşinden bizim skull erhan hopp diye bi bagırsam soner muzo millet inceden sızarlar ben son dk bildiricem beni yazın ama yanına belirsiz derseniz sevinirim

Ersen,

valla ben gelmek isterim fakat benim Egitimlerim var daha kesinlesmedi tarihler, istersen senin gibim yedek yaziverdirelim belli degil daha diye. Güzel bi yer olduguna Eminim baksana abi Resimlere, hele Yemekler Müthis yanii...

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Necdet,
    Avatarın için yorum yapmamışsın okadar uğraştık....bişey değil kardeş...elimizemi yapıştı ...iyi olmuş...yok..yok.ben teşekkür ederim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı ByChoes adlı üyeden alıntı
    Kerpe'ye gezi var bu kandıralı kardeşinizi katmıyomusunuz aglarim walla necdet abi yarın kesin listeyle kandıra grubundan kaç kişi olucagımızı belirticaz çok güzell olucak inşş

vay kandıralı hemşo yazdım tabi seni bize rehberlik yaparsınız oralarda
    benden oraları çok çok daha iyi bilirsiniz dönüşte bakarsın kandırayıda gezeriz

Alıntı Highway adlı üyeden alıntı
    Ersen,

valla ben gelmek isterim fakat benim Egitimlerim var daha kesinlesmedi tarihler, istersen senin gibim yedek yaziverdirelim belli degil daha diye. Güzel bi yer olduguna Eminim baksana abi Resimlere, hele Yemekler Müthis yanii...

highmay kardeş yerleri çok güzel görebilirsin zatende öyle ama yemeklerin tadını birtek ben bilirim size tatdırmadımki

Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı
    necdet abi direkt ismimizi yazmış zaten +1'imle
    söz yavaş gitcem ben de bu sefer

motosiklet gurmesi necdet abim zaten tatmış yemeklerden eheheh biz de seçimimiz ona göre yaparız artık

vay kardeş gurme olduk yani bence kerpede yemeklerden sonrada
    notumu verirsiniz kaç yıldız gurme olduğumu biliyorsun en fazla üç yıldız
    olur

tuncel abi sen teksin ya hiç farkına bile varmamışım neyse telafi ederiz
    edirne gezimizde tekirdağ dönüşünde unutmadım

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı ALPERRR adlı üyeden alıntı
    yarın alıyom. Annemi gönderecem. inşallah çıkmıştır çünkü carşamba günü gelin alın dediler.
    ee.kardeş ıslatalım artık şu ehliyeti...

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Valla Kerpe'ye geçen yaz da gitmiştik MT olarak.. Çok güzel bir yer.. Biz Gebze ekibi olarak sanırım Cumartesi gününden gideriz.. Diğer kişiler için keisn konuşmiyim de bu gezide ben ve KARAKIZ da orada olacağız ama dediğim gibi heralde biz (enazından KARAKIZ ve ben) Cumartesi günüden gidip oranın tadını biraz daha fazla çıkarmayı planlıyoruz. Pazar günü gelen arkadaşları da karşılarız
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

KaNKa_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scooter Tuning
    Bende gelsemmi ya
    [COLOR="Red"][B]Sevmek aldatmaksa durdurun dünyayı inecek var...[/B][/COLOR]

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı
    kartal sen yeterki gel ben sırtımda taşırım motorunu

bu arada kartal bu daha çok bir gezi olacak koşa koşa yemeğe gitmicez
    yollar çok güzel körfezden sonra çay içicez mısır yicez tadını çıkartacağız ufak bir top yanımıza alalım denizde oynarız
    ,
    abi ne demek şindi bu adamın ne özelliği var sırtında taşıyosun yani hayır ufak tafek bişe de değil dana kimi bişi bizim kafamız kelmi heee
    valla bizde geliriz
    --mert ybr 125--
    --batuhan 35--
    gelçi bugün biraz yuvarlandık ama bereket bişi olmadı o zamana kadar toparlanırız heralde inş yeboş yarın hastaneye gidecek yaf çizildi hep motorum
    ha bu ara gelelim sırtta taşıma mavzusu bizim motorlar yolda kalırsa aynı yarden iki kişilik te bize yer ayırıver bi zahmet
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı mert ybr 125 adlı üyeden alıntı
    ,
    abi ne demek şindi bu adamın ne özelliği var sırtında taşıyosun yani hayır ufak tafek bişe de değil dana kimi bişi bizim kafamız kelmi heee
    valla bizde geliriz
    --mert ybr 125--
    --batuhan 35--
    gelçi bugün biraz yuvarlandık ama bereket bişi olmadı o zamana kadar toparlanırız heralde inş yeboş yarın hastaneye gidecek yaf çizildi hep motorum
    ha bu ara gelelim sırtta taşıma mavzusu bizim motorlar yolda kalırsa aynı yarden iki kişilik te bize yer ayırıver bi zahmet
    Geçmiş olsun yaw kardeş hayırdır...!!?

Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Necdet bi hazmetsinde yediklerini sonra anlatır nasıl gidicemizi..
    abii harbiden o resmi olan yameklerin hepsini senmi yadinnn yafff

nepiçem büyük bi mideymiş yaff anca erir heralde pohahahahah

ya abi sorma salan teki giderken benzinciye girecem diye bizi ezdi kuruyemiş gibi yaf neyse berekt bende bişe yok motorda var ufaktan tutanak falan tutturdum 8/8 karşı taraf kusurlu işte yarın sevise götürecem napım bu salak şöförler oldumu piyasada biz daha çok sürünürüz gibi geliyo dikkat edelim yaf korumasız binmeyelim ....

TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    hoca bende hayabusa ıle gelırım ızmıtte oturuyorum bende bıraz yabancıyım yenı gırdım sıteye

alo kımse yokmu burdaa

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı mert ybr 125 adlı üyeden alıntı
    abii harbiden o resmi olan yameklerin hepsini senmi yadinnn yafff

nepiçem büyük bi mideymiş yaff anca erir heralde pohahahahah

mert kardeş nerde kaldınya geçmiş olsun necdet abini üzdün vallah
    neyse fazla bişey yok diyorsun biraz teselli oldum midemi sende biliyorsun
    birkaç geziden ama korkma yeteri kadar balık köfte mantar var

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ben 6 yaşıma kadar kerpe sahildeki yazlığımızda büyüdüm.çok çok çok iyi bilirim oraları.yüzmeyi bile orda öğrenmişimdir.
    eski zamanlarda kerpenin tadına doyulmazdı ama şu an bunu söylemek benim için çok zor.o zamanlar sahilde toplam 7 tane ev ve "Evin" motel vardı sadece.
    bir doğa harikasıydı.
    en son 2002de yolum gene kerpeye düştü ve dehşete düştüm.
    sizi bilemem ama benim için kerpe tam bir faciaydı.
    lütfen yanlış anlamayın, ben eski halini çok çok iyi bildiğim için şimdiki halini beğenmedim ve beğenemem.ilk defa görecekler için hala bazı güzellikler vardır eminim.
    ve son olarak şunu demek istiyorum(gözlerim yaşardı yaa)
    hani yukarıdaki fotoğraflarda bahçesinde beyaz şemsiyeler olan yer var ya, oturmuş bir fotoğrafın var.
    hani direğinin ortası sarı demirli çardakta oturmuşsun galiba, o bahçe işte.
    işte bizim evimiz oydu.mavi çöp tenekesi ve motorun olduğu resim de tam evimizin önü.o sahil de benim yüzme öğrendiğim sahil.Evimizi rahmetli babam, gene rahmetli ibrahim usta ile beraber yapmıştı(yıl 1973).1974 yılında da ben 1 aylıkken annemler evde oturmaya başlamışlar yazlık olarak.ve ben o 1 aylık halimden 6 yaşımdaki halime kadar tüm yazlar denizden hiç çıkmamışım.
    gene hatıralarımda kalan bir detay ile son vermek istiyorum.
    hani motor+mavi çöp tenekesinin olduğu resmin 1 üstündeki resimde motorun tam sağ aynasının sağ üst çaprazında bir basık beyaz yapı vardır.oraya da "yılanlı köşk" derler(hikayesini detaylı hatırlamıyorum ama anneme sorar öğrenirim).ve o köşkün hemen arkasındaki 3 katlı ev de amcamların evi.onlar satalı 10 sene civarı oluyor.biz de yanılmıyorsam 1994 de sattık evimizi.artık kerpe bozuldu, çok kalabalıklaştı diye.
    neyse daha fazla yazmiim, çünkü yazdıkça yazacak oluyorum.hatıralarım canlanıyor...
    ama siz gidin ve görün.çünkü kerpe hala bir çok beldeyi dörde katlayacak kadar güzel(şimdiki zaman tabii).daha geç kalınmadan görün, bu fırsatı kaçırmayın.
    ben ne yazık ki eski hali gözümün önüne geldikçe bu haline üzülüyorum.ve sanırım sizi bu gezinizde yalnız bırakıcam çünkü... çünkü... siz anlayın işte...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı TEK TEKER AGİ adlı üyeden alıntı
    hoca bende hayabusa ıle gelırım ızmıtte oturuyorum bende bıraz yabancıyım yenı gırdım sıteye

alo kımse yokmu burdaa

gel abiciğim gel kandıra mt de katılcak senide yavaş motorunla biryerden katarız aramıza

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı
    ben 6 yaşıma kadar kerpe sahildeki yazlığımızda büyüdüm.çok çok çok iyi bilirim oraları.yüzmeyi bile orda öğrenmişimdir.
    eski zamanlarda kerpenin tadına doyulmazdı ama şu an bunu söylemek benim için çok zor.o zamanlar sahilde toplam 7 tane ev ve "Evin" motel vardı sadece.
    bir doğa harikasıydı.
    en son 2002de yolum gene kerpeye düştü ve dehşete düştüm.
    sizi bilemem ama benim için kerpe tam bir faciaydı.
    lütfen yanlış anlamayın, ben eski halini çok çok iyi bildiğim için şimdiki halini beğenmedim ve beğenemem.ilk defa görecekler için hala bazı güzellikler vardır eminim.
    ve son olarak şunu demek istiyorum(gözlerim yaşardı yaa)
    hani yukarıdaki fotoğraflarda bahçesinde beyaz şemsiyeler olan yer var ya, oturmuş bir fotoğrafın var.
    işte bizim evimiz oydu.mavi çöp tenekesi ve motorun olduğu resim de tam evimizin önü.o sahil de benim yüzme öğrendiğim sahil.Evimizi rahmetli babam, gene rahmetli ibrahim usta ile beraber yapmıştı(yıl 1973).1974 yılında da ben 1 aylıkken annemler evde oturmaya başlamışlar yazlık olarak.ve ben o 1 aylık halimden 6 yaşımdaki halime kadar tüm yazlar denizden hiç çıkmamışım.
    gene hatıralarımda kalan bir detay ile son vermek istiyorum.
    hani motor+mavi çöp tenekesinin olduğu resmin 1 üstündeki resimde motorun tam sağ aynasının sağ üst çaprazında bir basık beyaz yapı vardır.oraya da "yılanlı köşk" derler(hikayesini detaylı hatırlamıyorum ama anneme sorar öğrenirim).ve o köşkün hemen arkasındaki 3 katlı ev de amcamların evi.onlar satalı 10 sene civarı oluyor.biz de yanılmıyorsam 1994 de sattık evimizi.artık kerpe bozuldu, çok kalabalıklaştı diye.
    neyse daha fazla yazmiim, çünkü yazdıkça yazacak oluyorum.hatıralarım canlanıyor...
    ama siz gidin ve görün.çünkü kerpe hala bir çok beldeyi dörde katlayacak kadar güzel(şimdiki zaman tabii).daha geç kalınmadan görün, bu fırsatı kaçırmayın.
    ben ne yazık ki eski hali gözümün önüne geldikçe bu haline üzülüyorum.ve sanırım sizi bu gezinizde yalnız bırakıcam çünkü... çünkü... siz anlayın işte...
    seni anlıyorum kardeşim ama türkiyede malesef hiçbiryer olduğu gibi kalmıyor
    bende mecidiyeköyü gecekondu halinde daha çok severdim ama malesef
    yürücek yol bile kalmadı

TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    tamam kardes benıde alın yawas motorumlada ne zaman nasıl olcak ayak uydurabılcekmıyım??

Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    abi gidelim tabe böle geziler güzeldir de şu bizim işide unutma sana zahmet yaff anladın deme

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    ee.kardeş ıslatalım artık şu ehliyeti...

ya siz islatmak isteyin problem degil her zaman olur.

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı TEK TEKER AGİ adlı üyeden alıntı

alo kımse yokmu burdaa
    Kardeş hoş geldin aramıza... İnan bu sitede ummadıklarınıda bulabilirsin Beden numaranı söyle sanada MT T-shirt'ümüzden getirelim(15ytl) ilk sayfada necdet kardeşin sırtında görebilirsin hepimiz giyeceğiz..

Alıntı ALPERRR adlı üyeden alıntı
    ya siz islatmak isteyin problem degil her zaman olur.
    iyiya bak Alinin, necdetin,Abzahın,baggionun,benim canımız sıkılıyor bizi bi gezdiriver Necdetin bildiği çok güsel ve ucus balıkçı vaa...boğazda..

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Sonunda geldim eve, hemen baktım siteye, bizim başlık 6 sayfa olmuş, ben bıraktığımda sadece 3'tü Hepsini okudum. Cevap veriyorum:

Tuncel abi, maç yapacaksak oynarım. Lisede amatör kümede oynardım, 10 sene önceydi ama Kilo verdim ama 2 hafta içinde tığ gibi olamam herhalde Uğraşıyoruz bakalım.

Kerpe'de her bütçeye konaklama yeri mevcut bildiğim kadarıyla. Pansiyondan motele, bi araştırıp haber versen olmaz mı Organizatör Necdet Bey
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ulen memo kıskanmaa.... baba gerçekten şaka bir tarafa da aman dikkat geçmiş olsun diliyorum...
    necdet abi ben defans oyuncusuyum... adam düşer top bende kalır yanlız o yemeklerden sonra bana bir ağırlık çökerse deniz bile taşımaz gibime geliyooo... o gün aç karnına gelicemmm sawuunun cemil geliyoooooooooooooooooooooooo
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler