Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

[MT İstanbul] 25 Haziran 2006 Pazar / Kerpe'ye gidiyoruz.. gelen vaaamııı..:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi adam köfteyi 1 saatte getirdi
    gerisi guzeldi herkese teşekkürler
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ilk defa sizlerle bir geziye katıldım, inanın bu kadar kaliteli ve düzgün insanları bir arada görmedim, toplu sürüş kurallarına herkes harfiyen uydu, kimsenin ağzından bir tek olumsuz kelime duymadım, hepinize en içten teşekkür, en kısa zamanda sizlerle yine birlikte olmak isterim.

NECDET kardeşimle konuşma fırsatı bulamadım çok telaşlıydı, ama kendisine çok teşekkür ederim hem organizasyonu mükemmel yapmış hemde çok güzel bir yer seçmiş, yemeklerde , servisde mükemmeldi.

İki misafir arkadaş getirmiştim onlarda çok memnun kaldı.

Biz erken dönmek zorunda kaldık, yolculuğumuz çok iyi geçti, hiçbir sorun çıkmadı, mola verdiğimiz yerde, kerpeden kız arkadaşının rahatsızlığı yüzünden erken dönmek zorunda kalan bir regal raptorla karşılaştık motorunda ufak bir sorun vardı onunla ilgilendik, yalnız bırakmadık, çıkış gişelerine kadar eşlik ettik, yani sağ salim evlerimize ulaştık, şu an eşimin gönlünü almakla uğraşıyorum.
    Saygıdeğer abicim o sizin kaliteniz ve teveccünüz.Biz şahsınızdan bizimle yol aldığınız için teşekkür ederiz.Her zaman her yerde birlikte olmak ümidi ile...
    Rüzgarınoğlu...

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar

Bızım ekıp sag salım ıstanbula ulastı.. gezı hakkında yazacak cok seyım var ama su an cok yorgunum.. Yarın yazarım ınsallah

Selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bende ılk gezımı sag salım tamamladım..gercektende cok eglendım..donus yolunda yedıgım ruzgar harıc cok rahat gıttım..bol bol foto cekıldı sımdı onları beklıoruz:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    süper gezi oldu herkese teşekkürler

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı
    abi adam köfteyi 1 saatte getirdi
    gerisi guzeldi herkese teşekkürler
    ben son gelenlerden ama ilk yiyenlerdendim. ısrarcı olunca herşey çok güzel oluyor

bu arada, necdet abi sonsuz teşekkürler. sen bu işi yalamış yutmuşsun walla (yemekleri de yaladın yuttun ya neyse)
    çok güzel bir gezi oldu. yorulduk ama çok mutluyum (yorulmamızın sebebi denizde istop oynamamız suda koşmak zor oluyor )
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler