Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[20-09-2015] Sapanca Gölü Chopper Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Herkese Selamlar.

Yaz ayının bitmesi ile birlikde sonbaharın bu ilk günlerinde havalarında sürüş için daha bir makul sıcaklıklara gelmesi ile birlikde daha güzel geziler yapmaya devam ediyoruz.Son yaptığımız uzun yol gezilerimiz düşündüğümüzden de daha verimli ve keyifli geçti.Bu sefer ise daha kısa ama keyifli bir rota üzerinden gideceğiz.

Sapanca Gölü Gezisi
    (Ortalama Gidiş-Dönüş 250 km yolculuk ve 4 saate yakın sürüş öngörülmekdedir)

Sapanca yemyeşil ormanları,mavi gölü ve balık lezzetlerinin yanında sosyal aktiviteleriyle de tercih edilebilen tatil merkezlerinden biri haline gelmiştir.

1. Toplanma yerimiz anadolu yakası kurtköy opet mehmetçik vakfı tesislerinde (viaportun biraz ilerisindeki alan) olacakdır,Saat 09:00
    2. Saat 09:15'de kalkış yapılacaktır.Gezimiz chopper motor gezisi olduğundan hızlarımız otobanda 70-100 km civarı seyir edecekdir.
    3. Buradan sapanca mevkisine gezi devam edilecekdir.
    4. Sapanca gölüne geldiğinde Kıyı kafade mole verip,yemek ve diğer ihtiyaçlar karşılanıp dinlenecekdir.
    5. Ardından saat 17:00'da gezimiz tamamlanıp dönüş yolu üzerinden dağılanacaktır.

Toplanma Noktamız
    http://i.hizliresim.com/WZjPJQ.png

NOT:Avrupa Yakasından Katılım Yapacak Arkadaşlar için Toplanma Noktası Rotası (başlangıç noktası temsilen verilmiştir)

GEZİ İÇİN GEREKLİ KATILIM ŞARTLARI;

-GEZİYE KATILACAK ARKADAŞLARIN GÜVENLİKLERİ İÇİN ÖNCELİKLE KASK,KORUMALI MONT,ELDİVEN VE VARSA DİĞER EKİPMANLAR İLE GELMELERİ ZORUNLUDUR.

-GEZİYE ARTÇI ARKADAŞINIZ İLE GELME DURUMUNUZ VAR İSEDE EKİPMAN OLARAKDA AYNI KURALLAR ARTÇI İÇİNDE GEÇERLİ OLACAKDIR.
    GEZİMİZİN AMACI KEYİF ALMAK VE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMEK OLSADA,KATILANLARIN GÜVENLİĞİNİ GÖZETMEKDE ASLİ GÖREVİMİZDİR.

-GEZİ ESNASINDA GRUP LİDERİ VE GRUBUN EN ARKASINDA YER ALACAK ARKADAŞLARA,TRAFİKDE OLUŞABİLCEK TEHLİKELERDEN ÖTÜRÜ GEZİ SÜRESİNCE UYULMASI RİCA EDİYORUZ.

-GEZİ BAŞLAMADAN ÖNCE DEPOLARIN TAM DOLU OLMASI,MOTORUNUZ İLE ALAKALI PROBLEM YAŞAMAMAK İÇİN ÖNCESİNDE VARSA YAPILACAK SERVİS İŞLEMLERİNİZİ TAMAMLAYARAK GELMENİZ TAVSİYE EDİLİR.

-GEZİYE KATILIMIN SAYISINA GÖRE TRAFİKDE GÜVENLİ SÜRÜŞ YAPMAK ADINA GRUPLARA BÖLÜNEBİLİR,BU DURUM GEZİ BAŞLAMADAN ÖNCE ARKADAŞLARA AKTARILACAKDIR VE AYRICA GEZİ ESNASINDA HAREKET EDİŞ TARZLARI HAKKINDADA BİLGİ SUNUMU YAPILACAKDIR.

-GEZİDEN DAHA İYİ KEYİF ALMAK ADINA BİR GÜN ÖNCESİNDEN DİNLENEREK GEZİYE KATILIM YAPMANIZ TAVSİYE OLUNUR.

KURALLARA UYGUNSUZ HAREKET EDEN ARKADAŞLAR,GEZİ ÖNCESİ YADA GEZİ ESNASINDA OLSA BİLE GEZİ GRUBUNDAN ÇIKARILACAKDIR.

Bu konuda gerekli duyarlılığı göstermenizi rica ediyoruz.

Gelecek olan arkadaşlarımız isimlerini belirtirlerse listemizi oluşturup gezimizi gerçekleştireceğiz.

Şimdiden herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Başlıkta tarih [20.05.2015] olarak gözüküyor.
    Yanlış yazıldı sanırım.

Motosikleti
    Yanlış yazılmış düzeltilecekdir.09 olacak.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yine güzel bir organizasyon, yine ben yokum :D

Kazasız sürüşler arkadaşlar

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben varım

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazılmış düzeltilecekdir.09 olacak.

Kardeşim agresifçe eleştirmiyorum ama Türkçedeki sertleşmeden haberin yok galiba

edecekdir gidecekdir düzeltilecekdir

t olacak bunların hepsi

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyorum, düzeltme rica ediyorum.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ünsüz_sertleşmesi

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bir gezi başlığı yalnızca "admin" tarafından açılabiliyor ve içine müdahale etmek mümkün değil.
    Black Ghost istese de imla düzenlemesi yapamaz ne yazık ki.
    Bir gezi başlığındaki yazım kuralları konusundaki titizliğiniz için de kutlarım. Mümkünse siz de bir ara noktalama işaretlerini hallediverin mesajınızda.
    Keyifle kalın ...

Motosikleti
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim agresifçe eleştirmiyorum ama Türkçedeki sertleşmeden haberin yok galiba

edecekdir gidecekdir düzeltilecekdir

t olacak bunların hepsi

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyorum, düzeltme rica ediyorum.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ünsüz_sertleşmesi
    Valla yanlış anlamayında ,türkçem çok iyi olsaydı kitap filan yazardım herhalde.Algıda seçicilik yapmaya gerek yok,bilgim dahilinde insanların anlayabilceği,tırnak içinde "emolojik" stilde olmayan ve forum kural,adaplarına göre düzgün bir şekilde başlık açıp devam ediyoruz,tutunki sizin hiçbir etkinlik sayfası açmadığınızı bu vesile ile anlayabildik zira etkinlik sayfası açıldığı zaman düzeltme yapılamıyor.Ancak forum yöneticilerimiz el atabiliyor.

Teşbihde hata olmaz derler,burası konun ne tartışılacağı ne de konuşulacağı bir alan,rahatsız oldu iseniz özelden mesaj atıp durumu konuşabilirdiniz ancak bu şekli ile izahatiniz manidardır...

Her halükarda sıkıntı yok,biz gezilerimizi düzenlemeye ve sürmeye "ünlü ve ünsüz" sertlikde devam edeceğiz
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    sapanca güzel bir güzergah. geliyorum.

Merhaba,
    Geziye katılım göstermek isterim.
    Kemal Sezer
    05067019065

Motosikleti
    intruder m800 ve znu125
    Kac motor oldu asagi yukari ?

Motosikleti
    Kuba SL 200
    ACİL DUYURU !
    Gezimiz acil bir sağlık durumu nedeniyle iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)