Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Şehitlere Saygı Sürüşü (Kortej)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birçok motosiklet kulübünün katılımıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Korteji bu yıl "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ" olarak düzenliyor.

PROGRAM

KORTEJ

Anadolu yakası Kortej için buluşma yeri Suadiye Oteli Önü
    Buluşma Saati : 12:30
    Hareket Saati : 13:00

Avrupa yakası: Dolmabahçe. Toplanma saati 12 : 30
    Hareket: Suadiye'den saat birde hareket eden kortejin intikali ile Edirnekapı Şehitliğine sürülecek.
    Tahmini süre: Suadiye'den Dolmabahçe'ye 1 saat sürebilir.
    Güzergah: Suadiye otel önünde buluşup hareketle birlikte Bağdat caddesinde kortej sürüşü yaparak. Edirne Kapı şehitliğine gidilecektir Anadolu ve Avrupa yakası birlikte hareket edecektir.

Katılımcı motor kulüplerinden isteğimiz fermuar düzenine ve güvenli sürüş konularına hassasiyet göstermeleridir.
    Motorlarımızı bayraklarımızla donatalım, kırmızı ve beyaz renkler ağırlıkta giyinelim ve bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirelim.

Etkinlik facebook sayfası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Paylaşmanız çok hoşuma gitti.
    herkesi bekliyoruz arkadaşlar. 19 Mayısta çok kalabalıktık. geçen senede öyleydi.
    bu sene çok daha kalabalık bekliyoruz. herkes bayraklarını alsın gelsin.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Her sene olduğu gibi yine ordayım...

alivemad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bend ordayım inşallah bu arada aramızda action camera kullananlar varsa super olur
    101010 bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bende gelirim gecen sene katilamamistim

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    30 Ağustos Zafer Bayramı'na ilişkin Başbakanlık genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
    Başbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla yayımlanan genelgede bayram boyunca şenlik, konser ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması istendi.
    Genelgede "Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür" ifadesi yer aldı.

Yukarıdaki haber "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ" nü kapsamıyordur dimi.
    Sormamın amacı 14 yaşında oğlumla geleceğim gazlı bir müdahaleye maruz kalmasını istemiyorum.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 Ağustos Zafer Bayramı'na ilişkin Başbakanlık genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
    Başbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla yayımlanan genelgede bayram boyunca şenlik, konser ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması istendi.
    Genelgede "Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür" ifadesi yer aldı.

Yukarıdaki haber "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ" nü kapsamıyordur dimi.
    Sormamın amacı 14 yaşında oğlumla geleceğim gazlı bir müdahaleye maruz kalmasını istemiyorum.
    Sıkıntı olmaz abi polise taş atmadiktan sonra

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayır hocam,
    tüm izinler alındı.
    Türkiye de resmi vergilerini dahi ödeyen tek bir motosiklet platformu var. oda, tüm izinleri aldı.
    zaten sayımız 300+ motor oluyor genelde bu sefer daha da artması bekleniyor. o konuda merak etmeyin, aramızda bir çok poliste olacak zaten
    Ercument bunu beğendi.

sabotaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 325 Panzerfaust
    Katılıyorum
    Bu anlamlı organizasyonu yapan arkadaşlara da teşekkürü borç bilirim.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Malesef katılmıyorum pazar sabah 5te çıkıp gelibolu şehitliğe doğru gaz açıyorum orda olacak varsa beni görürse selam vermeden geçmesin

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Avrupa yakası tam dolmabahçenin önündemü bulusucak orada durmaya izin vermezler gibi geliyo bana

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Dolma bahceden yola cikinci hangi guzargahtan gidilecek? Ucretli gecis olacakmi? Hgs osg falan yok mantara gelmeyelim sonra birde bazi yollari kapatacaklarnis yetkili biri bilgi verirse cok guzel olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Geldim kimse yok polis brklrmr yaptirmiyo hani izin hani yetkili bir allahin kulu yok oturduk hanimla otoparka crktik cay iciyoruz

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200

...

Hani bekliyoruz kaç kişi kimse birşey bilmiyor biri gelip koordine etsin

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Bence bekleyin, karşıdan çıkış, beraber sürüş derken mutlaka gecikme olmuştur. Gelirler.

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    Zaten bekliyoruz

alivemad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AZ SONRA FOTOLAR GELİYOR ARKADAŞLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

ARKADAŞLAR RESİMLER HAZIR ATIYORUM [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

ARKADAŞLAR RESİMLER HAZIR ATIYORUM [IMG][/IMG]

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    çok iyi bir kortejdi korteje katılan tüm arkadasları kutluyorum hayatta bu kadar gurur verici hiçbirsey olamaz

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Aynen oyle cok guzeldi. Yolda arabalarin gecmesini engellemeleri cok hosuma gitti. Sahilde biryerde giderkende bir teyzemiz gururdan agliyordu tuylerim diken diken oldu. Gelen arkadaslara tek tek tesekkur ederim bana bu duyguyu yasattiklari icin

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Avrupa yakası katılımı çok azdı. Karşıdan gelenleri görünce moralim düzeldi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle cok guzeldi. Yolda arabalarin gecmesini engellemeleri cok hosuma gitti. Sahilde biryerde giderkende bir teyzemiz gururdan agliyordu tuylerim diken diken oldu. Gelen arkadaslara tek tek tesekkur ederim bana bu duyguyu yasattiklari icin
    O teyze gozumun onunden gitmiyor kiyamam ya benide duygulandirdi..
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)