Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

14 Haziran Sarıyer - Garipçe - Kemrburgaz Chopper Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site kullanıcılari icin gelenekselleşmiş bir gezi olan Yuvacik gezisi ile aynı tarihte olmasi gercekten saçma olmus. Avrupa yakasinda oturan arkadaşlari tercih yapmak zorunda birakircasina. Yılda bir kez olan bu gezi organizasyonuna saygısızlıktır bence. İsteyen istediği geziye katilabilir , buna kimse gık diyemez elbette, ama işin icine bu taraftakiler icin yuvacik uzak falan denmesi hic hoş değil. Sonucta hepimiz varmaktan cok yolda olmak icin motor kullanıyoruz. Sezonun daha başındayiz, onlarca 'pazar' günü varken, ayni güne tıkıştırmak yanlıs..
    kocaeli rotası çoğu arkadaşımız için uzak bir nokta dolayısı ile biz daha sakin ve kısa mesafeli bir gezi düşündük.
    Bİrde yapımız itibari ile çok düşük hızlarda seyir yapacağız,bunu başlıkda belirttim zira bizim modellerin belli bir kapasitesi var ve bunu aşma gibi bir imkanımız yok dolayısı ile bizim için en sağlıklı bir gezi planı yapmak istedik.Geçen hafta seçimler dolayısıyla iptal etmek durumunda kaldık ancak bu rotayı bazı arkadaşlarımız geçtiğimiz cumartesi günü gezdiler ve mola yapacağımız yerleri dahi ayarladılar bunun için gezimizi daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde götürmek isteidğimizden böylesi bir karar aldık,ayrıca önceki geziye gelmek isteyipde gelemeyenler,ramazan dolayısı ile tatile gidecekler vs gibi etkenler bu tarihe plan yapmamızı mecbur kıldı.

böyle bir planlama durumundan ötürüde anlayışla karşılayacağınızı ümit ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Güncel Listemiz

@BlackGhost
    @Kaldorein
    @1rebel
    @pitbullcu
    @Deltaeagle
    @8.makinaci
    @barisilgas
    @haqan1987 - Artçısı
    @ikitekerli
    @shadowmaster
    @Dims
    @berkturk
    @sfmetaladam
    @olay + 3 motorcu arkadaşı ile
    @mesut81

Facebook sayfamızdanda katılımlar olacak yaklaşık 10 kişi gibi ama teyid bekliyorum son kez.
    Kendi kuba superlight 200 başlığımızdan birçok arkadaşımızda katılım sağlaycak.Takribi 30 kişilik bir listemiz oluştu forum harici gelecekler ile.

Katılımın devamını diliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hocam sanırım beni listeye yazmamışsınız, istemeden de olsa isabet olmuş. Gelmeyi çok çok isterim ancak özel bir sebepten dolayı gelemeyeceğim gibi görünüyor. 12:00'de Cevahir'den hareket edeceğinizi biliyorum. Gelebilirsem sürpriz olarak oradan katılacağım.

Şimdiden kazasız belasız sürüşler herkese.

Motosikleti
    Güncel Listemiz

@BlackGhost
    @Kaldorein
    @1rebel
    @pitbullcu
    @Deltaeagle
    @8.makinaci
    @barisilgas
    @haqan1987 - Artçısı
    @ikitekerli
    @shadowmaster
    @Dims
    @berkturk
    @sfmetaladam
    @olay + 3 motorcu arkadaşı ile
    @mesut81
    @Evoque

Facebook sayfamızdanda katılımlar olacak yaklaşık 10 kişi gibi ama teyid bekliyorum son kez.
    Kendi kuba superlight 200 başlığımızdan birçok arkadaşımızda katılım sağlaycak.Takribi 30 kişilik bir listemiz oluştu forum harici gelecekler ile.

Katılımın devamını diliyoruz.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

olay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 APACHE (KIRMIZI)
    Son durum nedir birazdan cevahir e dogru yola cikacagiz bi degisiklik yok degil mi

Motosikleti
    Harika bir gezi oldu.Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

gezi videoları ve resimleri paylaşılacakdır.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    çok özür dileyerek merakıma yenildim. anlayamadığım olay herkez gelebilir, ama önde crusuerler olacak cümlesindeki saçmalığı anlaya bilmiş değilim. ayrım yapacaksanız neden herkez gelebilir sözü ?

Gerçekten güzel bir gezi oldu, herkese teşekkürler.

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok özür dileyerek merakıma yenildim. anlayamadığım olay herkez gelebilir, ama önde crusuerler olacak cümlesindeki saçmalığı anlaya bilmiş değilim. ayrım yapacaksanız neden herkez gelebilir sözü ?
    Önde veya arkada maksat birlike gezmek olduktan sonra fark eder mi? Yine de belirteyim her sınıftan motosiklet vardı ve böyle bir problem yaşamadık.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Gezimiz süperdi 😊
    Bunun cevabı gayet basit, grubun %80'i hızı belli motorlardan oluşuyor, genel hızı ayarlamak adına böyle bir çözüm bulduk ve tıkır tıkır işliyor. Bu gün aramızda SS de vardı scooter da, öncü görevini kawasaki vulcan yaptı arkada SL200'ler ve bir enduromuz grubu toparladı yer yer yol açtı yer yer arkayı kolladı, karışık gayet güvenli ve keyifli sürıdük ve gururla söylüyorum ki bunun için bir brifing falan da yapmadık herkes birlikte 10 yıldır sürüyormuş gibi uyumluydu, tavsiye ederim herkese...
    mhmetozy, haqan1987 ve 1rebel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    buluşma yerlerini kaçırdım. ben de tek başıma gideyim diye düşündüm. Garipçe de karşılaştık. yolun geri kalan kısmında katıldım. pişman olmadım. gayet güzeldi. ilk defa toplu sürüşe katıldım. herkese teşekkür ediyorum.
    1rebel bunu beğendi.

Yolun bir kisminda sizi gordum sanirim, emin olmasam da twister la yaninizdan gecen bendim , iyi eglenceler.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    İlk fotolar benden gelsin o zaman, asıl videoları bekliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

bu da ortaya karışık, benden bu kadar

Kaldorein, 1rebel ve haqan1987 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    videolar ne zaman yüklenecek? çok merak ediyorm.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @berkturk, Mahmut montajlarını yapıyor bu akşam yükleyecek, hepimiz bekliyoruz merakla 😊
    berkturk bunu beğendi.

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Yine efsane bir gezi oldu. Gerçekten 20+ motorun daha önce hiç birlikte sürmemiş insanın, bu kadar uyum içerisinde olması herkesin birbirini kollaması muhteşem. Özellikle mesutun çektiği videoları dehşet merak ediyorum Gelen herkese çok teşekkürler ayağınıza sağlık.Sonraki gezileri iple çekiyoruz
    1rebel bunu beğendi.

pitbullcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda VT750 C Shadow & 69' Jawa 250 Classic
    çok keyifli, güzel ve düzenli bir sürüş oldu. birlikte sürdüğüm bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
    1rebel bunu beğendi.

Motosikleti

Ham video,düzenlemeler ve eklemeler daha sonra yapılacakdır.
    Merak eden arkadaşlarımız için güzel bir ön bakış videosu oldu.

Süper olmus video

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Video çekimler çok iyi olmuş, son halini bekliyoruz artık, teşekkürler Mesut
    Bir dahaki sefere kamerayı arada benim kaska takalım, hem düz hem ters ben de seni çekeyim biraz

mesut81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    video montaj konusunda yeniyim. bu aralar işlerimde çok yoğun araştırıp düzgün bişey hazırlayamadım. sadece gurup halinde geçişleri kırpıp müzik ekledim. gezinin full hali mevcut ilerleyen zamanlarda güzel videolar hazırlayıp sizlerle paylaşıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

bidahaki sefere takalım benide çekelim.

Motosikleti
    VULCAN S
    KAYIT OLDUM !! SONUNDA !!! İŞTE GELDİM BURDAYIM :D:D:D:D
    barisilgas, berkturk ve Dims bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)