Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

9.Geleneksel Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi 14 Haziran 2015 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar harika bir gündü.

Opetteki motosiklet seli, zigzag (fermuar sıralanışı), birlikte otobanda yol alışımız ve diğer araçların sempatiyle bizi selamlamaları, virajlı, bol yatmalı, barajlı, yeşillikli Yuvacık yolları, kiremitte köfte, mantarlı kaşar (ya da tam tersi) , derede topraklama, elektrikten kurtulma, kahkalarla dinlediğimiz trajikomik çalıntı motosiklet hikayeleri ve hırsız profilleri (Ramazan Abi sağolsun , sürücü arkadaşların tecrübelerinden yararlandığımız dolu dolu bir turdu. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum. Emeği geçen motosiklet.net üyelerine zevkli bu haftasonu için teşekkürler. Yenisinde görüşmek üzere.

Not: Fotoğraf ve videoları heyecanla bekliyoruz.
    qezgin, K4NuNi, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kimileri için güzel geçen gezi kimileri içinde hayal kırıklığı oldu. Misal biz. Kimsenin bir şeyden haberi yoktu. Karaarslan bizi görünce neden geldiniz rezervasyonunuz yoktu ki derrmis gibi baktı. Grubun nerede olduğunu bilmeden oturdukları yedik gittik. Sekaparkta grubumuzla geçirdiğimiz vakit çok daha güzeldi. İlk ve son oldu benim için.

Daha prof birşey beklerdim.
    ozgranl ve mehmetenis bunu beğendiler.

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Bende Yalova'dan tek gelen olarak grubun kaçta orada olacağından bir haber yola çıktım(buradan yazdım ama maalesef cevap veren olmadı). Ben geldiğimde herkes oturmuştu, kimseyi tanımadığımdan dolayı bir masaya oturuverdim, o masada bulunanlara da buradan teşekkür ederim. Bana kalırsa aşırı kopuk bir organizasyondu. Kimseyi tanımadan geldim ve kimseyi "tanıyamadan" döndüm. Yine de bu organizasyonu gerçekleştiren herkesin emeğine,yüreğine sağlık.
    lac1vert bunu beğendi.
    XV

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Geleneksel SEKA park buluşması yapalım derim. Çok daha zevk alınacaktır. Yeşillikle içe. Otur ye iç muhabbet et.

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bizim grup cok keyifliydi.hosca ve dostca sohbet ettik.yedik ictik eglendik.alper tim e ve emegi gecen herkese tessekurler.
    qezgin, K4NuNi, safak3457 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Rezervasyon kimin adına yapıldı merak ettim

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Foruma yazılandan daha çok motosiklet toplanmıştı, kazasız belasız vardık ama tesislere gelince "ee şimdi ne yapıyoruz" telaşı bazı erken kopmalara neden oldu.

Ninja grubuna önceki sayfalarda atar gider yapmıştım o yüzden başka tesiste takıldılar

Serdal abi bizim Istanbul'a erken geçmemiz gerekti, bi sonraki pazara bi organizasyon yapalım sizin grup ile bizimkiler.
    Karalı ve mehmetenis bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ferhat sen atar yapınca arkadaş'larla toplantı yaptık dedik bunlar bizi yer uzak duralımsabah levent bp'ye ilk gelen bizdik baktık cemaat toplanana kadar baya zaman geçer mekanı'da bildiğimiz için dayanamadık gazladık lakin motosikletnet adına veya Alper isimli bir kayıt yoktu karaaslan görevlilerinin hiç birinin motosikletle alakalı bir organizasyon'dan heberi yoktu biraz bekledik dedim nasıl olsa buraya gelecekler gelen giden yok boş yer bulduk yedik içtik sizi bulduğumuzda çok geç olmuştu Uğur Ak bizi karşılamasa sizide görmeyecektik belki. yoksa bizde beraber oturup hoş sohbet etmeyi isterdik
    Sokollu bunu beğendi.

lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Fotoğraf veya video paylaşımı olacak mı? Çekenler gönderebilirse çok sevinirim.

Motosikleti
    HONDA CBR500R
    CBR250 kullanan benim hocam :D
    Adım Emre. sen dönüş yoluna geçince telefonları almadığımızı farkettim bir anda
    Dün çok güzel vakit geçirdik. Herkese bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Burda bir video var http://www.motosiklet.net/forum/moto...orum-icin.html sizde foto ve videoları o konuda paylaşın isterseniz.
    safak3457 ve serdar.0405 bunu beğendiler.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    cümleten hayırlı haftalar arkadaşlar

öncelikle dün gelen katılım gösteren herkese teşekkürler

bana göre ufak tefek problemler olmuş problem olmasının nedeni mekan işletmecisi hasan beyi bulamadığınız için olmuş ben 2 haftadır hasan beyle görüşüyordum ve yerimiz ayrılmıştı hasan beyle ben oraya geldiğimde görüştüm kendisi erken gelen müşterilerin olduğunu ve onların sağa sola yerleşmesinden dolayı bizi alt tesise almayı planladığını kendi müşterileri ile ilgilenirken bizim gurubun gelip orda çalışan arkadaşlarla muhatap olduğunu ve kendi personelinin de bu konuyu bilmediği için motosiklet.net organizasyonundan haberleri olmadığını belirtti ve daha sonra olaya müdahil olup bizim gurubu aşşağıda tesislere aldığını söyledi

ben gurupla beraber gelemediğim için böyle bir aksilik oldu kusuruma bakmayın

ancak benim geç gelme nedenim gurubun en arkasından gelirken 2 arkadaşımızın yavaşlayıp durduğunu gördüm ve bende durdum onları yolda bırakmamak için duran arkadaşlarımızdan birinin kaskının içine böcek kaçmış onu temizledi ve yola devam ettik 3 motor ben gene arkadayım önde giden arkadaşımız tam kandıra gişelerine geldiğimiz sırada tır sollayınca tabelayı kaçırdı ve peşinden gittim önümde giden (2.motor) arkadaşı durdurdum ama diğer arkadaşı durduramadım daha sonra mecbur peşinden gittik ona en son telefonla ulaştığımızda geri döndüğünü ifade etti bizde geri dönelim dedik ama sapancadan dönebildik
    baştada dediğim gibi ufak tefek sorunlar hariç kazasız belasız bir etkinlik oldu ve güzel geçti kanısındayım tek sıkıntım geri dönüş yolunda yaşadığımız inanılmaz trafikti

herkese tekrar teşekkürler inşallah yeni buluşmalarda görüşmek üzere

şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar
    K4NuNi, snake eyes, Sokollu ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Biz aile olarak araba ile geldik. İlk mola yerinden grup çıkarken biz de çıktı. Sonrasında, ilk tesise varanlardan birisi biziz. İlk giriş kapısında söylemediler ama otopark kısmına indiğimizde görevli kişi bizleri alt tesise alacağını söyledi ve tekrar oraya geçtik. Bu arada alt tesisin girişine grup kurucusu gelmiş ve gelenleri yönlendiriyordu. Keyifli bir buluşma oldu emeği geçenlerin ellerine sağlık. Ufak tefek aksaklıklar oldu ve olur tabi ki de ama şu şekilde yapılsa daha iyi olur diye fikir üretmek, beğenmemekten daha iyi sonuçlar verir.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bende bikaç resim var ;

Sokollu, smokaliptus, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bi r25 gördüm sanki o.O

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alttaki tesise geldikten sonra 30dk boş boş oturup sonra kendimizin bir masa bulması çok saçma oldu. Bekledik çunku bizim için ayrılması gereken yerde gelen kişiler ailecek serpme kahvaltı keyfindeydi. Bazı kişilerin grup sürüşünü bilmemeside ara ara bozulmalara yol açtı ama birçok kişiyle sohbet ettik 3 masa birleştirip yemeği ve barajın huzur dolu ortamında dinlendik. Sonra biz 4-5 motor saat 16:05 de geri döndük. Hediye buff çıkartma ve organizasyon için teşekkürler. r25 ile gelen bendim

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Gezide organizasyonu yapan arkadaşın, en arkada kalıp grubu toplama görevi yapması işleri aksatmış gibi görünüyor. Genelde toplanma yerlerinde bir sorumlu arkadaş organize edip, çıkmadan kısa bir konuşma ile programı anlatması sonra arkasına katıp grubu getirmesi makul olandır. En arkada gelen arkadaş bir kaza veya arızada durup insanlarla ilgilenir. Bu da bütün grubun işleyişine etki etmez. Dönüşü kaçıran adamın peşine düşüp geri getirmeye çalışmak da fazla yardımseverlik olmuş biraz.
    invent bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Elimdeki tek toplu foto bu

mehmetenis, Sokollu ve smokaliptus bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Mekandan kaynaklı ufak tefek sorunlar olmuş. Bazı arkadaşlar geri dönmüşler. Keşke dönmeselerdi,sağlık olsun.

Dün katılım geri dönenlere rağmen gerçekten çok fazlaydı. Katılan herkese teşekkür ederim şahsım adına.

Alper Abi'ye organizasyon için teşekkür ederim. Malesef bu tip organizasyonlar zordur,ufak tefek pürüzler her daim çıkar. Önemli olan akşam herkesin evine sağ salim dönmesidir.

Kocaeli-Bursa-Yalova kısmı için organize olamadık ne yazık ki. Sağlık problemlerim sebebiyle motosiklete ara verdiğim için otomobille gitme durumu oldu. Motosikletsiz olduğum için organizasyon konusunda elim kolum bağlı kaldı. Burada sorumluluk ve insiyatif almak isteyen başka birisi de olmadığı için malesef kopukluklar oldu.

Ancak insanların hiç tanımadığı onlarca kişi ile birlikte toplu sürüş yaptığı bir gezide bu tip minik aksaklıklar işin doğasında var.

Bence son derece güzel,bol katılımın olduğu şahane bir Yuvacık finali oldu.

Artık başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

Tekrar gezinin organizatörü Alper abi başta olmak üzere,tüm katılanlara şahsım adına teşekkür ederim

Resim,video paylaşımlarınız için aşağıda linki verilen konuyu kullanabilirsiniz.

9.Geleneksel MT Kocaeli Yuvacık Gezisi Duygu-Düşünce-Resim Paylaşım Başlığı
    Alper_tim bunu beğendi.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Ufak tefek sıkıntılar olsa da eski dostlarla güzel bir gün geçirmek güzeldi, eline sağlık Alper abi.
    Alper_tim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)