Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

31 Mayıs Pazar Riva-Şile yolu Chopper Gezisi (OwlCruiser'ın Katılımıyla)

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Full korumadan kasıt elbetteki belirli ölçülerdeki olmazsa olmaz ekipmanların bulunması lazım.Misal bir kask ve korumalı montta önemli ekipmanlar.aama malum havalar ısındı ,üstte sadece tek bir tshirt ile gelmenin uygun olmayacağı düşüncesindeyiz.Yoksa dediğiniz gibi herkezin botuna bakacak kadar manasız şeylerde bulunmayız.

Güzergah haritasını paylaşacağım bu hafta içerisinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Ben de katılabilirim bir aksilik olmaz ise MSX 125 ile.

BearBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor.
    Ben Keeway SL150, arkadaşım CamelBiker Kuba SL200, Owl Cruiser ve 2 arkadaşı ile daha Üsküdar'dan Kavacıktaki buluşma noktasına geleceğiz.
    Ordan sizlerle birlikte yola devam edeceğiz.
    CamelBiker bunu beğendi.

Motosikleti
    Tamamdır,gerekli rota bilgileri ve buluşma noktasını paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

https://goo.gl/maps/6vXyx

Evet arkadaşlar ,Riva - Şile gezimizin yol rotasını yukarıdaki linkden bakabilirsiniz.

İlk önce rivaya geçip,oradan şile otoyu üzerinde evin abla gözleme evinde yemek yiyip ayrılacağız.

Şile otoyolu üzerinden ister 1. köprü ister 2. köprü yollarına çıkış olacağından kolayca karşıya geçebilirsiniz.

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır,gerekli rota bilgileri ve buluşma noktasını paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

https://goo.gl/maps/6vXyx

Evet arkadaşlar ,Riva - Şile gezimizin yol rotasını yukarıdaki linkden bakabilirsiniz.

İlk önce rivaya geçip,oradan şile otoyu üzerinde evin abla gözleme evinde yemek yiyip ayrılacağız.

Şile otoyolu üzerinden ister 1. köprü ister 2. köprü yollarına çıkış olacağından kolayca karşıya geçebilirsiniz.
    Eline sağlık. Saat olarak kaç düşünüyorsunuz?Kaçta bulusma noktasında olunacak.

Motosikleti
    saat 11-12 gibi ,kavacık orta göbeğe gelindiğinde hsbc bankın arkasında benzin istasyonu vardır,dileyen orda yakıt ikmali ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilirler.Orada buluşacağız arkadaşlar.
    CamelBiker bunu beğendi.

slmlar bende gelmek istiyorum ancak motorum yok kuba superlight almak istiyorum otomobil ile gelebilir miyim bilgi verirseniz sevinirim

Gökhan KARASOY

Motosikleti
    size tavsiyem ,rivadaki toplanma noktamıza gidin ve bizi bekleyin motorları görmek için,orada güzel bir sohbet etme imkanı bulacağız.
    harita bilgisini paylaştım yukarıdan,araba ile bizi takip etmeniz sizi yorabilir çünkü ağır gideceğiz ama rivadaki ilk mola noktamızda motorlarımız hakkınnda bilgi alabilir,fikir alışverişi yapabilirsiniz daha sağlıklı olur bu şekilde.

Arkanızdan gelirim sıkıntı yapmayın olmadı ben erken çıkarım toplanma yerine gelir konuşurum teşekkürler şimdiden

mesut81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Merhaba,
    superlight' ımı 2 hafta önce aldım. şu anda rodaj sürecinde. size katılmak istiyorum ama rodaj sürecinde sıkıntı yaşarmıyım ? motoru aldığım bayi 60-70 km hızı geçme dedi. sizin görüşünüz nedir ?

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @vteclup ; kameranız varsa arkadan çekim de güzel olabilir şaka bir yana bence de gelin ve motorları görün, bilgi alın, muhtemel gelecek hafta içi bir tane alırsınız

@mesut81 ; hayırlı olsun güle güle kullan. Motor şu an kaç kilometrede ?

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    250 civarı

Motosikleti
    rodaj için bence bu gezi tam size göre,korkmanıza gerek yok ama elbette tercih yine sizin.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı mesut81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 civarı
    Böyle bir gezi için sorun olmaz, rodaj boyunca gazı 3/4 açacaksınız, zaten o güzergahta tam gaz yapılacak yer çok çok az, biz ona göre ayarlarız sürüşü, bence de rodaj için iyi bir rota ve motivasyon ortamı olur. Bu arada 250'ye gelmişsiniz bence gezi öncesi zinciri yağlayın, Türkiye gibi tozlu bir ortamda 250-300 km'de bir yağlama yapıyorum ben.

Bi tane gopro 2 var kullanmasını pek bilmiyorum bi kaç amatörce çekim yaptım hafıza şarjı full olur öyle bişey isterseniz elimden geleni yaparım

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    ozaman ben de Allah nasip ederse pazar günü sizinle beraberim. bu gün lastikleri michlen bayine gidip değiştiriyorum. zincir için yağ alıyorum ve yağlıyorum. pazar günü kavacıkta görüşmek üzere

Motosikleti
    intruder m800 ve znu125
    Katılımcılar için bir liste hazırlansa oluşacak grup aşağı yukarı gözümüzde canlanır ve katılım o oranda büyür diye düşünüyorum..

1. Motoru - Sürücü - Artçı
    2. Motoru - Sürücü
    3. Motoru - Sürücü - Artçı
    .
    .
    .

şeklinde ??

Arkadaşlar avrupa yakasından şişliden veya civarından gidecek olanlarla buluşabilir miyiz

Motosikleti
    listemizi toparlayacağım ama artçı olarak kimler gelmek istiyor ise bunu listelemek zor olacakdır,artçılı gelmek tamamiyle isteğe bağlıdır.Burada katılım sayısı baz alınarak bir liste yapılacakdır ancak bizim kuba sl200 sayfamızdada katılanlar oldu, o listeyide burda paylaşıp genel toplamı çıkartacağız.

Motosikleti
    intruder m800 ve znu125
    Anladım BlackGhost.. Artçı listesini önemli buluyorum. Hatta çok önemli. Eminim bir çok sürücü eşini yada kız arkadaşını getirip getirmemek konusunda imtina ediyor. Tüm grup askerlik şubesi gibi olursa güzel olmaz diye düşünüp..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)