Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hadi biz de şenlik düzenleyelim

Motovento
    REKLAM ALANI
    BrotherDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İntruder vs 800
    Gezilerinizi bizlerle paylaştığınız için hepinize sonsuz teşekkür ederim. Özellikle ADANA ve civarında yaşayıp bu tür doğa gezileri yapan krosçu ve endurocu arkadaşlarımızdan da özel bir ricam var. Gezilerinizi yaparken, ilimize davet edeceğimiz motorcu arkadaşlarımızla çadır kamp ve çeşitli etkinlikler yapabileceğimiz uygun yerleri de tesbit edip buraların fotoğraflarını çokça çekmenizi ve yol haritalarını çıkartmanızı rica ediyorum.

Gözlemlediğiniz yerlerin özellikleri arasında;
    Güzel manzarası olmasına, akan su kenarı olmasına, en az 50 çadır kurmaya elverişli düz ve mümkün olduğunca gölgesi koyu olan ağaçların bol olduğu alanların bulunmasına, ana yola mümkün olduğunca yakın olunmasına, kros ve enduro motorsikletlerin kamp sakinlerine hoşça vakit geçirtebilmeleri için gösteriler ve küçük yarışmalar yapabilecekleri alternatifli (düz veya engebeli) alanlar bulunmasına dikkat etmenizi rica ediyorum.

Ç.M.S.K. olarak kamp boyunca ambulans ve seyyar hastane, seyyar tuvalet, büfe ve barbekü gibi hizmetler ve güvenlik unsurları organize edilebilecektir.

Şenlik süresince yarışmalar, konserler, uzmanlardan sürüş ve bakım eğitimleri ile bu süreye sığdırabileceğimiz aklımıza gelmeyen diğer etkinlikler ile hoşça vakit geçirebiliriz.

Üç yıl önce Kapadokya'da Enduro Club ve Hitit Motor, iki yıl önce Kütahya'da EMOK bu güzellkleri başarı ile yaptılar. Bu yıl da Marmariste MARMOK çok güzel olacağını tahmin ettiğim bir şenlik düzenliyor. ADANA' mızda da bu işi hakkı ile yapabilecek bir kulübümüz ve bir dolu neferi var artık.

Sevgili Motor ve doğa dostu arkadaşlarım,
    Gezinizi yaparken hem egonuzu tatmin etmenizi hem de bu tür bir aktivite için bana yardımcı olmanızı saygılarımla rica ediyorum.

Yolunuz ve farınız açık olsun.

Ferhat Özagil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı BrotherDragon adlı üyeden alıntı
    Gezilerinizi bizlerle paylaştığınız için hepinize sonsuz teşekkür ederim. Özellikle ADANA ve civarında yaşayıp bu tür doğa gezileri yapan krosçu ve endurocu arkadaşlarımızdan da özel bir ricam var. Gezilerinizi yaparken, ilimize davet edeceğimiz motorcu arkadaşlarımızla çadır kamp ve çeşitli etkinlikler yapabileceğimiz uygun yerleri de tesbit edip buraların fotoğraflarını çokça çekmenizi ve yol haritalarını çıkartmanızı rica ediyorum.

Gözlemlediğiniz yerlerin özellikleri arasında;
    Güzel manzarası olmasına, akan su kenarı olmasına, en az 50 çadır kurmaya elverişli düz ve mümkün olduğunca gölgesi koyu olan ağaçların bol olduğu alanların bulunmasına, ana yola mümkün olduğunca yakın olunmasına, kros ve enduro motorsikletlerin kamp sakinlerine hoşça vakit geçirtebilmeleri için gösteriler ve küçük yarışmalar yapabilecekleri alternatifli (düz veya engebeli) alanlar bulunmasına dikkat etmenizi rica ediyorum.

Ç.M.S.K. olarak kamp boyunca ambulans ve seyyar hastane, seyyar tuvalet, büfe ve barbekü gibi hizmetler ve güvenlik unsurları organize edilebilecektir.

Şenlik süresince yarışmalar, konserler, uzmanlardan sürüş ve bakım eğitimleri ile bu süreye sığdırabileceğimiz aklımıza gelmeyen diğer etkinlikler ile hoşça vakit geçirebiliriz.

Üç yıl önce Kapadokya'da Enduro Club ve Hitit Motor, iki yıl önce Kütahya'da EMOK bu güzellkleri başarı ile yaptılar. Bu yıl da Marmariste MARMOK çok güzel olacağını tahmin ettiğim bir şenlik düzenliyor. ADANA' mızda da bu işi hakkı ile yapabilecek bir kulübümüz ve bir dolu neferi var artık.

Sevgili Motor ve doğa dostu arkadaşlarım,
    Gezinizi yaparken hem egonuzu tatmin etmenizi hem de bu tür bir akivite için bana yardımcı olmanızı saygılarımla rica ediyorum.

Yolunuz ve farınız açık olsun.

Ferhat Özagil
    Hani yılmaz erdoğan diyor ya
    "şereffsizimm aklıma gelmişti bu"

evet dostum sana katılıyorum hemen hazırlıklara başlayalım .motosiklet firmalarıyla baglantıya geçelim sponsor bulalım.
    Akaşm kulüp te olursan daha detaylı görüşelim ama nereye kadarrrrrr
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    güzel fikir walla benimde aklıma geldi
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Adanaya sevgiler arkadaşlar...fikirlerinizi destekliyorum...Adanaya yakışır...

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    güzel fikir walla benimde aklıma geldi
    kankacım bu aralar Adanayı kulübü çok ihmal ediyomuşun aldığım duyumlara göre...Adananın güzelliklerinden arkadaşlarını unutmuşun...öyle diyolar...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    Adanaya sevgiler arkadaşlar...fikirlerinizi destekliyorum...Adanaya yakışır...

kankacım bu aralar Adanayı kulübü çok ihmal ediyomuşun aldığım duyumlara göre...Adananın güzelliklerinden arkadaşlarını unutmuşun...öyle diyolar...

Evet dostum çok haklısın.hemde ne ihmalllll ya kanki aşk sana yarıyorda bize ii gelmedi seni kaybettik

BU BİR İLANDIR
    Kankimi kaybettik yenisini alıcamızdan eskisinin hiç bir numarası yoktur.sadece ayakkabı nr sı vardırrr
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ee abi aşk denen şey böyle bişey işte...şimdi anasını babasını unutmuştur benim kankam...değilki sizleri hatırlasın...yemek içmek bile haram ona...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aha bu benimde aklıma gelmişti ...ne yerler var valla
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

baltazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben mekanı buldum... kürkçüler cezaevine ne dersiniz? hem girmek de çok kolay artık. hepimiz toplu olarak bi suç işleyelim sonra ver elini kürkçüler.. müdür bey den de rica ederiz festivali orda yaparız...

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baltazar adlı üyeden alıntı
    ben mekanı buldum... kürkçüler cezaevine ne dersiniz? hem girmek de çok kolay artık. hepimiz toplu olarak bi suç işleyelim sonra ver elini kürkçüler.. müdür bey den de rica ederiz festivali orda yaparız...
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler