Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu haftasonu yağmursuz ve açık İstanbul-Ağva 200-300km bol virajlı bi gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    zetun ing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RT125-150ZAT HONDA 600RR-1000RR KTM 990SM-690SMC
    arkadaşlar hafta sonu hava açık vede yağmursuz biz geçen hafta 3 kişi ağvaya doğru yol yaptık güzel video çekimleri yaptık
    https://www.youtube.com/watch?v=fyIe1HzHnQk

hazır fırsatımız varken sezona biraz daha hazırlanırız pasımızı atmış oluruz vede kaynaşma olur cumartesi sabah erken saatlerde 07:00-10:00gibi yola çıkılırsa kahvaltı yapılacak güzel yerler var kahvaltı sonrası motosohbetlerimiz olur bir kaç saat birlikte çayımızı içer daha sonra dönüş yoluna geçeriz ayrıca yollar boş vede güvenli olur
    görüşlerinizi bekliyor olacağım tabi bu sadece bi fikir,
    benimle aynı fikirde olanlar olursa hafta sonu eminim güzel geçecektir
    toplamda yapılacak km gidiş dönüş tahminime göre 200-300km arası olacaktır....
    berkaye, Survivalsyk ve ctuna81 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polat04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400 2014
    merhaba 2 gün önce yamaha x max 400 aldım şu aşamada motorum rodajda daha 120km de size ayak uydurabilirmiyim gelsem

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Selamlar, bir ihtimalle ben de o taraflara tur atacağım, ortalama hız v.s gibi bilgileri de yazarsanız uygun olup olmadığını görelim.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Hayırdır yarış mı yapıyorsunuz
    Altımda iyi bir motor olsa keşke bende aksam şöyle yollarda ahh ahhhh
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    Alıntı polat04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 2 gün önce yamaha x max 400 aldım şu aşamada motorum rodajda daha 120km de size ayak uydurabilirmiyim gelsem
    açıkcası ağva yoluna girinceye kadar şile otobanı virajları geniş vede uzun oluyor zaman zaman uzadığımız olabilir fakat tabiki yolun büyük bir kısmını birlikte gideceiz ortalama hız ise 30km-80km olacaktır tabi bu ağva yolunda böyle olcaktır onun haricinde otobanda 80km-130km arası bi hızımız olur uzadığımız aralar kısa olur o aralardada 160-200km arası bi hızlara ulaşır tekrar aradaki açığı yavaşlayıp kapatabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Alıntı bariscinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, bir ihtimalle ben de o taraflara tur atacağım, ortalama hız v.s gibi bilgileri de yazarsanız uygun olup olmadığını görelim.
    genel olarak hızlı olamayız virajlarda iyiyseniz taş çatlasın 30-80km arası hızlara çıkabiliriz ağva yolu için daha hızlı gitmek yarış olur
    şile otobanında ise 80-130 arası hızlar yapılabilir gezi mayetinde tabi ara ara hızlanabilecek yollarımızda olacaktır orada hızlananlar ilerde ekibe tekrar ayak uydurabilirler hızlarını düşürdükten sonra
    ctuna81 bunu beğendi.
    hedefin büyükse basamakları tırmanmak hayelden öte....

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    virajlı yolları hiç sevmiyorum belkide virajlarda yavaş olduğum içindir. bende silivri sinekli köyü ve gölüne gidecektim bu cumartesi . ama agva ya ve şile ye hiç gitmedim hep merak etmişimdir. nasıl yer güzelmi oralar ? kaç motor gideceksiniz .
    resim yokmu ?mekanın? kalvaltı kaç tl? bende kuruş kalmadı işsizim zaten benzin parasını ancak ayarlarım.
    hsk bunu beğendi.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bende nereye gitsem diye düşünüyodum tam. Denk gelmiş olur. Umarım daha fazla katılımcı olur.

Konuyu takipteyim.

Motosikleti
    sizin için birkaç resim atayım

barodi, efsane88, zetun ing ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

Motosikleti
    arakadaşlar biz 3 kişi geçen hafta gitdik bunuda mt üyeleri ile paylaştık

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/144460-2015-sezonu-acilis-gezisi-agva.html

buradan bakabilirsiniz kahvaltıyı eniştem ısmarladı cidden ne tutdu bilmiyorum ama masada sürekli birşeyler gelip gidiyordu belki 30 çeşit peynir saymışımdır 10 çeşit zeytin gibi ama inanılmaz bir zeytini vardı hiç sevmediğim halde o zeytine bayılmıştım oraya özelmiş benim tahminimce 3 kişi 200tl'ye çıkmışızdır herhalde

gelelim yarına yeterince katılım olursa gidilebilir olmaz ise haftaya cumartesi gününe erteliyelim derim ne kadar çok kişi olursak o kadar iyi olur ?

kahvaltı mayetinde illaki serpme kahvaltı yapmaya gerek yok durumu müsait olan var olmayan var daha ucuz alternatiflerinizi bekliyorum muhtemelen katılım bu hafta az olacaktır tarihi 11.04.2015 olmasından tarafım sizlerin görüşlerinizi bekliyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Alıntı K4NuNi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende nereye gitsem diye düşünüyodum tam. Denk gelmiş olur. Umarım daha fazla katılımcı olur.

Konuyu takipteyim.
    katılımın az olacağı kanaatindeyim çok geç planladık tarihin 11.04.2015 olmasından tarafım ne düşünürsünüz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajlı yolları hiç sevmiyorum belkide virajlarda yavaş olduğum içindir. bende silivri sinekli köyü ve gölüne gidecektim bu cumartesi . ama agva ya ve şile ye hiç gitmedim hep merak etmişimdir. nasıl yer güzelmi oralar ? kaç motor gideceksiniz .
    resim yokmu ?mekanın? kalvaltı kaç tl? bende kuruş kalmadı işsizim zaten benzin parasını ancak ayarlarım.
    inanın bilmiyorumuz fakat 30 motorcudan fazla olursak eğlenceli olacaktır güzel zaman geçeciktir katılımları bekliyoruz az kişi olması durumunda 11.04.2015 tarihine erteleme taraftarıyım siz ne düşünürsünüz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

paylaşım için teşekkkür ederim kahvaltı alternatiflerin varmıdır önerini bekliyoruz ?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Tam tersi düşünüyorum ne kadar az kişi o kadar iyi çünkü nerde çokluk orda bokluk ayrıca riskli oluyor çok kişi olunca grup sürüşleri stresli oluyor o yüzden 3 5 motor iyidir. stres olmadan.
    yok o beni geçti yok bu beni teğet geçti birden geçti uzadı vs gibi durumlar olmaz. daha önce hiç biribirini tanımayan grup sürüşlerinede katıldım adam habersiz bir şekilde dibimden sollayanmı dersin dibimden sağlayanmı dersin sıkıntı oluyor. bir yol zevkimiz var onuda rezil etmeyelim. ben zaten genelde her yere solo giderim arada nadir olarak en fazla 3 kişi gezerim .
    zetun ing ve aadrenalin16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Olsa tabi ki hayatımda bir kez gittim ben oda kuzen sağolsun.

LifeisBike
    Misafir
    Istanbulda hava durumları biraz cortladı sanki bencede haftaya yapmak cok daha mantıklı gibi..
    zetun ing bunu beğendi.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ben haftaya Memlekete (Zonguldak) yolculuk planladım çok önceden. Bir aksilik olur da gidemezsem memlekete katılırım.

Motosikleti
    Alıntı LifeisBike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbulda hava durumları biraz cortladı sanki bencede haftaya yapmak cok daha mantıklı gibi..
    yarın hava soğuk olacak vede ara ara yağmurlu orman yollarında sıkıntı yaşanabilir iliklerimize kadar donabiliriz bizde bunun yerine yarın antreman yapalım dedik istanbul parkın oraya sabah erken saatlerde gidip drift powerslayt felan çalışmayı planlıyoruz hiç yoktan 5 dk çalışır 10 dk dinleniriz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı K4NuNi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben haftaya Memlekete (Zonguldak) yolculuk planladım çok önceden. Bir aksilik olur da gidemezsem memlekete katılırım.
    haftaya planlamak daha doğru olacak bu hafta planlar değişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersi düşünüyorum ne kadar az kişi o kadar iyi çünkü nerde çokluk orda bokluk ayrıca riskli oluyor çok kişi olunca grup sürüşleri stresli oluyor o yüzden 3 5 motor iyidir. stres olmadan.
    yok o beni geçti yok bu beni teğet geçti birden geçti uzadı vs gibi durumlar olmaz. daha önce hiç biribirini tanımayan grup sürüşlerinede katıldım adam habersiz bir şekilde dibimden sollayanmı dersin dibimden sağlayanmı dersin sıkıntı oluyor. bir yol zevkimiz var onuda rezil etmeyelim. ben zaten genelde her yere solo giderim arada nadir olarak en fazla 3 kişi gezerim .
    görüşlerinde çok haklısın ama zaten biz kendimiz 4-6 motorcu oluyoruz çay içmeye bile giderken burda olay keyifli bir hafta sonu hepbirlikte tanışmak az kişi az konu demek çok kişi konuşulacak çok konu demek farklı motorlar ve bu motorlar hakkındaki görüşlerimizi paylaşmak güzel olacak ben fazla kişi olmasından tarafım sende söylediklerinde haklısın orantısız süren olursa uyarırız!! uzayıp giden olursa yolu bulan uzasın gitsin ilerde bizi bekler bende ara ara yolu bulunca uzar giderim sonra yavaşlar beklerim ama seninde dediğin gibi hatalı sollama grup sürüşüne uyum sağlayamayan olursa kendi yoluna gider zaten en başta buluşulan noktada bunları konuşup öyle yola çıkacağız tarih olarakta şahsen biz kendimiz 11.04.2015 tarihinde havaların düzgün olması durumunda yol yapacağız yarın gitmek isteyen olursa burdan haberleşip gidebilirsiniz haftaya yine bekleriz ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

bu arada haftaya olması iyi oldu haberleşme açısından planı hafta içi rayına oturtup öyle çıkarız arkadaşlar

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    11 nısanda pıst gunu olucak hocam !!!

Motosikleti
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 nısanda pıst gunu olucak hocam !!!
    nasıl yani 11 nisan pist günü istanbul park bedavamı olacak ? (bu konuda bilgiye sahip değilim)

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    guzel bır paylasım tebrıkler ALLAH kaza bela gostermesın . kullandıgınız kamera markasını soylermısınız? memnunmusunuz?

Motosikleti
    Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel bır paylasım tebrıkler ALLAH kaza bela gostermesın . kullandıgınız kamera markasını soylermısınız? memnunmusunuz?
    biri gopro hero3 balck edition diğeri sony actions cam gopro su altı çekimlerinde güzel su kapağını takarsanız motorda rüzgar sesinden başka birşey almazsınız tabi bu 30km hızın üstündeyken geçerli onun haricinde sesi su altı kapağı ilede güzel ama su altı kapağını çıkarırsanız normal kapağını takarsanız ses kaydetme olayı sony'den daha iyi görüntüye gelcek olursak sony daha renkleri canlı ve doygun tutuyor vede görüntü kalitesi çok iyi ama bana göre ses kayıt olayı goprodan kötü gopro görüntü olarak renkler daha cansız ama görüntü yinede çok kaliteli sadece renk tonlarında farklılık var bana göre ikiside çok iyi ayrıca gopro silver edition var iki tane daha onların görüntüsüde iyi ama balck editionla arasında fark olduğu bariz en iyisi black edition plus o hepsinden iyi ondanda vardı bir tane eniştemindi oda motordan düşürdü kaybetdi onu çok üzüldük onun görüntü kalitesi hepsinden daha iyiydi kısacası memnunuz eğer action camera alacaksınız piyasadaki en iyi görüntü 4k ile goprohero4'de var

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    vermıs oldugunuz bılgılerden dolayı tessekkur ederım ..bugun fuarda ınceleme fırsatımda oldu .dusuncelerımız aynı goproherodan yana artık butceye gore bırıne karar verıcez artık ) .

Merhaba, 11.04 tarihleri geziye bende gelmek istiyorum fakat akşam dönüş kaç gibi yaparız. Çunku ertesi sabah yurtdışına çıkmak zorundayım. Bilgilendirme yaparmısınız çıkış ve dönüş saatleri ile ilgili. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)