Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirde Ücretsiz Teori Egitimi LS2 Kask ve Reflektif Yelek Hediyeli.

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha o zaman süper teşekkür ederim cem hocam çünkü hani gördüler mi görmediler mi kaydettiler mi kaydetmediler mi diye soru işareti kalıyor da kafamda. mesajım görüldü olarak çıktı :D tekrar teşekkürler
    Ne demek rica ederim
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Kaskın modeli ne?

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Tarih için bilgi var mı acaba? Ona göre boşuna yer kaplamayalım

ThatDay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Biz kayıt yaptırsak ancak gelememe gibi bir durum olursa sorun çıkar mı ? Malum okul falan

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Tarih icin bilgi yok sayi netlesince kesinlesir.

Kayit yaptirip gelememe durumu olursa mutlaka önceden belirtin kaydinizi silelim cunku kisi sayisina gore yer ayarlanicak.

150 kisilik salon ayirip 50 kisi gelirse ayip olur

Motosikleti
    MT-25
    Bilgileri gönderdim, numarami mesaja yazmamistim .

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kontenjan için eleman lazım olursa (bir nevi figüran hesabı)
    beni yazın,

kask yelek kesin alırım söyleyeyim,
    bedava mezar olsa girmem ama kesin girecek bir tanıdık bulunur.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Tarih uygun olursa bende Denizli'den gelmek isterim.

bende Ekrem beye mesaj attım çok faydalı bir eğitim olucaktır

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Cem, seni tebrik ediyorum. Bu organizasyonu yapmak gerçekten zor. Ciddi ön hazırlık gerektiriyor, katılımcıları ayarlamak kolay da Rahmi Hocayı ikna etmek en zor kısmı bence. Allah kolaylık versin. Tarih belli olsaydı çalışma durumuma göre mutlaka katılmak isterdim. Yazdırıp da sizlere mahçup olmak istemiyorum. ama buradan takip edeceğim. Umarım çok başarılı ve katılımı yüksek bir çalışma olur. Şimdiden hepinizin ellerinize sağlık.

banno1957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Xv 250(Satıldı) - Yamaha R25
    Mesaj Attım Yaklaşık olarak 5 - 6 arkadaş geleceğiz izmir - bornovadan

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    istanbula gidemedik, buna muhakkak gelmek isterim.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha o zaman süper teşekkür ederim cem hocam çünkü hani gördüler mi görmediler mi kaydettiler mi kaydetmediler mi diye soru işareti kalıyor da kafamda. mesajım görüldü olarak çıktı :D tekrar teşekkürler
    onu bende merak ediyorum. herhangi bir dönüş olmayınca insan tedirgin oluyo

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yakın zamanda kişi sayısını belirtecegiz ve istedigimiz kişi sayısına ulaştık.

Şuan için beklememiz gerekecegi söylendi ve mecbur bekleyecegiz.

Turing istanbul dışı egitimlerinin , gerçekleştigi söz konusu oldugunda bize dönüş saglacak.

Malesef zaman mekan ve yer belli degil.

Eger iptal yada herhangibi bir degişiklik olursa sizlere toplu mesaj olarak bunu bildirmeye çalışacagız.

Ve Turing egitimlerinin izmire gelecegi kesinleştiginde Tugrul bey bir form göndericek ve katılıcak arkadaşların bu formu doldurmasını isteyecegiz.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Oo süper bir haber hemen mesaj attım gün uygun olursa kesin katilirim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda kişi sayısını belirtecegiz ve istedigimiz kişi sayısına ulaştık.

Şuan için beklememiz gerekecegi söylendi ve mecbur bekleyecegiz.

Turing istanbul dışı egitimlerinin , gerçekleştigi söz konusu oldugunda bize dönüş saglacak.

Malesef zaman mekan ve yer belli degil.

Eger iptal yada herhangibi bir degişiklik olursa sizlere toplu mesaj olarak bunu bildirmeye çalışacagız.

Ve Turing egitimlerinin izmire gelecegi kesinleştiginde Tugrul bey bir form göndericek ve katılıcak arkadaşların bu formu doldurmasını isteyecegiz.
    hocam şuan ki listeyi açıklamanız mümkün mü, hani ismimiz var mı yok mu kontrol edelim?

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Tebrik ederim Cem. 2 günde istenilen kişi sayısına ulaşmayı başarmışsın. Hadi birazda gelmeleri için baskı yap. Kask, yelek vermeseler de olur. Eğitim şart. 2 gram bilgi eklesek ne mutlu bize
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Motosikleti
    MT-25
    İptal olmasın artık,ta denizlilerden çıkıp gelecekler var..

poyraz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu ücretsiz olarak Teori egitimi düzenlemektedir. Daha öncedende konusu açılmıştı bilenleriniz vardır.

Biz bu projeyi izmire getirmek istiyoruz. Teori egitimi sonrası LS2 KASK VE REFLEKTİF yelek verilecektir.

Fakat bu projeyi izmire getirmek için en az 80 kişilik kontejanı doldurmak zorundayız.

Teori egitimini Rahmi barutçu verecektir. Ayrıca Rahmi beyle görüşmemiz esnasında gerekli sayıya ulaşılırsa kapalı alan egitimi içinde sayı çıkarabiliriz.

Şimdilik tek gereken 80 barajını aşmak. Çok ümitsiz olmayalım 30-40 kişilik bir İzmir mt grubu var zaten. Kontejan dolma durumu yok sayı sınırsız aldıgımız bilgilere göre.

Yapmanız gereken İSİM SOYİSİM ve TELEFON NUMARANIZI görevli olan arkadaşımıza atmaktır.

Görevli arkadaşımız :

Ekrem Alkan

Telefon numarası: 0536 600 77 08.

Bu arada Ekrem beye ve diger tüm emegi geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

ÖNEMLİ NOT: EĞİTİME HERKES KATILABİLİR,A2 EHLİYETİ OLAN YA DA OLMAYAN. ANCAK BELİRLENEN HEDİYELERİ YALNIZCA A2 EHLİYETİ OLANLAR ALABİLECEKTİR. A2 EHLİYETİ OLMAYANLARA HEDİYE DAĞITILMAYACAKTIR. BİLGİNİZE..
    eğer eğitim ücretsiz ve pazar günü olursa ben bursadan gelebilirim hem etkinlik hem eğitim hem de hediyeler için
    klavyem yabancı dil olduğu için yazım hatalarımın kusuruna bakmayın beyler
    Bazı kızlar ekmek gibidir "Ah şimdi bir ekmek olsa da yesem" demezsin ama her sofrada bir ekmek illa ki bulunur... PoYraz__

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Motosikletim yok ama A2 ehliyetim ve pazar günüm var ??? Hani ona göre mesaj atıcam Ekrem Bey'e ? Alıntı ile cevaplarsanız müteşekkir kalırız

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Motosikletim yok ama A2 ehliyetim ve pazar günüm var ??? Hani ona göre mesaj atıcam Ekrem Bey'e ? Alıntı ile cevaplarsanız müteşekkir kalırız
    eğer eğitim ücretsiz ve pazar günü olursa ben bursadan gelebilirim hem etkinlik hem eğitim hem de hediyeler için
    İptal olmasın artık,ta denizlilerden çıkıp gelecekler var..
    Tebrik ederim Cem. 2 günde istenilen kişi sayısına ulaşmayı başarmışsın. Hadi birazda gelmeleri için baskı yap. Kask, yelek vermeseler de olur. Eğitim şart. 2 gram bilgi eklesek ne mutlu bize
    hocam şuan ki listeyi açıklamanız mümkün mü, hani ismimiz var mı yok mu kontrol edelim?

Arkadaşlar gelen soruları cevaplıyayım teker teker aklınıza takılan birşey varsa mutlaka sorun .

Şimdi ilk önce şunu açıklayayım verilecek egitim TEORİ egitimidir. Yani kapalı alan egitimi yada yol egitimi yada pist egitimi degildir.

Teoıri egitimi sunum slyat soru cevap şeklinde olur. Bu yüzden motosikletinizle gelmenize gerek yoktur.

Ehliyetinizin olması yeterlidir.

Şimdi Ekrem beye mesaj atmanız bizim net sayı çıkarmamız ve isim soy isim bilgisine ulaşmak içindir.

Asıl kayıtlar biz net sayı çıkardıktan sonra. Turing kurumu izmirdeki potansiyeli görüp izmire gelme çalışmalarını başlattıkları taktirde bir form göndericekler ve sizlerden bu formu doldurmanızı istecegiz. Asıl kayıt ozaman olacaktır.

Fakat ekrem beye mesaj atmanız bizim kişi sayı listesini onlara bildirmemiz için önemlidir.

Mesaj attıysanız ekrem bey mutlaka not almıştır akşam tekrar görüşecegiz ve bugun sonlandırmayı düşünüyoruz ulaştıgımız rakam 300lere dayandı çünkü.

Rahmi hocayla görüşmemiz esnasında Antalya ve aydına gideceklerinden bahsetti aydında olan arkadaşlar için bi fırsat .

Öte yandan izmirden evel başka iller var sırada yani 1-2 ay içinde olursa tabi anca gerçekleşir.

Umuyoruzki bu proje izmirede gelsin biz bu projeyi izmire getirmek için gerekli potansiyeli gösterdik ulaştıgımız rakamlar gerçekten iyi
    ENİGMA bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)