Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT[İzmir] 10 Mayıs Çarşamba Toplantısı [EKO]

Motovento
    REKLAM ALANI
    okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Bak önce istanbula geliyorsunn...........
    Zaten EKO dediğin İstanbul'dan sağa dönünce değilmiydi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Bak önce istanbula geliyorsunn...........

yok istanbula gelemem daha istanbul yorgunluğunu üstümden atamadım bidaha gelir geri dönersem ölürüm heralde hem benim sınavlar başlayacak gelemem kii
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Bizde alternatif çok.....
    Mesela Cenk kardeş her gün izmir'e gelip İstanbul'a da dönebilir.
    Beğenmezse,
    Tek günlerde gidip çift günlerde dönebilir.
    oda olmadı,
    Transantal meditasyona başlıyabilir,
    Biliyorsun biz kız evi naz eviyiz.

Hem siz eko topiğinin içine ne ediyonuz????
    Erhan'a söyleyin bir adet Lowe Story bölümü açsın siteye.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Konu dışı mesajlar silinmiştir......!!!!!!

Lütfen forumdaki PM den mesaj atma özelliğini kullanalım, toplantılara katılım gösterelim ve konu dışı, topiğin amacı dışındaki mesajları, yada iletilmek istenenleri özel mesaj yoluyla,mail ile,cep telefonu denen ve bahsedilen teknoloji icadı ile, yada toplantılara katılım göstererek yüz yüze yapalım, genel çoğunluğa saygı gösterelim toplantı,site yada grup ile alakalı başlıklarda konu dışına çıkmayalım..!!!!

MT Motosiklet sitesi, tüm motosiklet kullanıcıları ve tutkunlarına açık, ve aynı zamanda MT ye ait ve üye olan gruplar da tüm kullanıcılara açık gruplardır.........!!! Bu gruplara katılım gösterecek kişilerin seçimi, engellenmesi yada kısıtlaması söz konusu değildir. Kimsenin buna yetkisi yada hakkı yoktur...!!!
    Tüm MT üyeleri, MT[İzmir] Grubuna katılım gösterebilir, ( Sevgi,saygı ve düzeni bozmadığı sürece ) toplantı ve gezilerde yer alabilir. Amacımız ve isteğimiz bütünlüğü sağlamak ise, bu bütünlük ve topluluk en seviyeli ve kaliteli şekilde bir arada tutulacaktır.!!! Benim buradaki en önemli misyonum budur Sevgi ve saygılarımla....!!!!

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Resimlerimizi görebilecekmiyis buradan???
    Yoksa yeni bi topiğe doğru yol almak zorunda mı kalacağız???

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    dun aksam kı resımlerımızı buraya mı koyalım baska topık acackmıyız ya bılemedım yalnıs bırseylerde yapmayalım...

vallahı ben resım koymaya baslıyorum zaten az var bende asıl tarıkta resımler

usttekı resımdekı de betul arkadasımız bundan sonra bızlerle olacak kendısı ve arkadasları soz verdıgım gıbı resmını koyuyorum..
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    karakız köşkte personel indirimi var %20. sanırım E.Ü. öğrencileri içinde geçerli bu

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    hadi çalışın biraz ..... ....

nerde resimler üç resimlen kandırmayın bizi burda...

bende fot mak. yok bari olanlar koysunda doya doya bakalım izmiri gösterelim

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık levent..Fakat Eko da çekildiklerimizide görmek isteriz..Herkese sevgilerimi yolluyorum.

tesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün akşam için teşekkürler güzel geçti ayrıca leventkozcuyada teşekkürler söz verdiği gibi fotomu koyduğu için

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    egeken
    açıklamanız ve uyarılarınız için teşekkür ederiz, umarız bundan sonra tüm arkadaşlarımız daha hassas ve içten hareket ederler.

toplantı ve sonrası çok güzeldi katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

levet
    fotolar için teşekkürler.

tesla
    yeni üyemiz, aramıza hoş geldin, sevgi ve saygıyla kal.

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

Dün gece EKO....

Alıntı aakreeep adlı üyeden alıntı
    Eline sağlık levent..Fakat Eko da çekildiklerimizide görmek isteriz..Herkese sevgilerimi yolluyorum.
    Hepiniz çok sevimlisiniz ve sıcaksınız..ayrı ayrı tutmadan hepinizi selamlıyorum tekrar buradan...

Çok fazla kalamadım sizlerle ama çok keyif aldım beraberliğimizden...umarım gelecek toplantılara da katılabileyim..ama dediğim gibi Manisa da çalışıyor olmak gerçekten engelliyor beni çoğu zaman...

Urla ya gitces di mi ? çok güzel bi organizasyon..afişini gördüm bugün Kahramanlar da asmışlar esnaf camlara....

Söz bu sefer taş maş engel tanımıcam atlatcam oğlumu her yerden...

EKO daki fotoğraflardan da ekler misiniz?

özellikle bizim eşek sıpalarının yan yana dizildiği fotoğraflardan...pek güzellerdi akşam öyle baktım baktım durdum..ışıkların altında pırıl pırıl ....

Herkese sevgiler, selamlar...kazadan beladan uzak, keyifli ve güvenli sürüşler...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Millet beni ekleyin bakim msn e
    tarales@hotmail.com
    dun gece cok guzeldi. Bundan sonra florya sahilleri beni bekleyin. C.tesi gecesi ne yapcas??? ben simdiden biralari alayım...

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    slm arkadaşlar çarşamba akşamı sizlerle tanışmak içn gelecektim ancak,bir arkadaşımın sağlık problemi nedeni ile gelemedim. ilk fırsatta geleceğim.
    buarada,bu akşam çiğli kipa da JİAJUE marka gördüm, 250 cc scouter bilgi formundan bişey anlamadım,ama baya iyi görünüyo,iri bi makine hava soğutmalı
    ve ön,arka disk fiatı da,peşin 2690ytl buna ötv dahil,ayrıca peşin fiatına 12 ay vade yapıyolarmış.ha bide 40km mesafeye kadar da ücretsiz nakliye yapılıyormuş.bu markayı duyan bilen varmı aranızda şimdiden tşk ederim
    FUSUR-35

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Sizin bu bostanlı sahili de iyi oluyor ha, dibinizde deniz sahil ve kutu kutu biralar ulem kıskanmamak elde değil

Motosikleti
    x9 500
    arkadaslar resımler ıcın bır sey degıl elımden geldıgını yapmaya calıstım. vallaha eko cafenın bende resımlerı yok maıkınamı almamıstım yanıma ben en ıyısı sıze dun aksamın resımlerını vereyım bu arada tesla aramıza tekrardan hos geldın herkes kazasız gunler dılıyorum..

arkadaslar resım koymaya baslıyorum dun aksam'ın resımlerı gelemeyenler kıskanmasın fevzı arkadasımızı zıyarete gıttıkten sonra cekıldık. bız cekılemedık demeyın sızde gelın sızıde cekeyım

yukardakı resımde bır ben eksıgım oda arkadaslarım ıcın kendımı feda ettım

bu resımde de acık hava sıneması vardı goruldugu gıbı motorlu bır fılm ızledık fılm de tarık ta vardı tabı bırde sevgılısı...

burdan daha ne gozukuyor sınema.. ve resme bakıp aldanmayın elındekı bıra falan degıl ha kotu ornek olmayalım ıcınde kola vardı onun
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

karakızzzz

karakız eko dan senin makinayla fotolar çekmiştik. nerde onlar? bak sabırsızlıkla bekliyorum. Levent kardeşim fotolar çok güzel içim gitti, keşke bende sizle devam etseymişsim yaa

Motosikleti
    x9 500
    wallace uzulme bır daha kı sefere hep beraber oluruz daha guzel resımler cekılırız bundan sonra hep bareberız nasıl olsa

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı
    karakız eko dan senin makinayla fotolar çekmiştik. nerde onlar? bak sabırsızlıkla bekliyorum. Levent kardeşim fotolar çok güzel içim gitti, keşke bende sizle devam etseymişsim yaa
    o makine benim değil tarık a ait makine.eğer o eklerse görürsünüz benim olsaydı çoktannn ekelrdim ben oresimleri
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bahtican yine laptoptan motosiklet videoları olayına girmişsin kardeşim Çok güzel bir olay o ya.. Yazın senin motorla açıkhavada sinema partileri verilir cok guzel. Konuşmuştuk ben ordayken zaten
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler