Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Küçük CC - 6 Temmuz 2014 Pazar MTA 100.Yıl Tabiat Tarihi Müzesi Ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere hava durumu nedeniyle bugün gerçekelştirmeyi planladığımız 'Eğriova Kamp Gezisi'ni ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.

Haftasonunu değerlendirmek maksatlı, yarın yani pazar günü, MTA'nın tabiat tarihi müzesine bir ziyaret gerçekleştirelim dedik. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa, çok seviniriz. Tanışmış oluruz. Müze saat 17.00'de kapandığı için, buluşma saatini 14:00, buluşma yerini ise CEPA OTOPARK olarak planladık.

BULUŞMA YERİ: CEPA AÇIK OTOPARK
    BULUŞMA SAATİ: 14:00

HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR. HEPİNİZE İYİ FORUMLAR

Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu geziye katılmamak büyük hata olur.. Sonunda gelebildim aranıza birtakım teknik aksaklıklar nedeniyle geç kaldım... Yarın ki gezide bende aranızda olacağım.. Muzip_06 nick imle tanıyorsunuzbeni arkdaşlar ama ne hikmetse o nick yasaklanmış yerine bunu alarak aranıza geri katıldım...

Büyükşehir nimetlerinden sonuna kadar istifade edin, tabii zaman/imkan meselesi, ancak köskös park bahçede oturmaktansa böyle aktivitelere yüklenin.
    doğa bunu beğendi.

Hemde bu etkinlik,kültürel olduğu kadar ekonomikde.Girişler ücretsiz.. Aynı zamanda bahçesinde sohbet edip dinlenilecek ahsap çardaklar ve bufeleride var.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Evde misafirlerimiz var, bi nasip olmadı sizlerle tanışmak. Şimdiden keyifli ve kazasız belasız geziler. İnşallah bir dahakine katılabilirim.

Bundan sonra kötü havalarda toplantılarımız olacak iyi havalarda gezilerimiz olacak.Artık hangisine musait olursanız bekleriz.. Bu arada mümkün mertebe konaklamalı gezilerimizde iki gurup halinde hatta motosikletinin buyuklugune göre üç gurup halinde yola çıkmaya özen göstereceğiz.Malum Cumartesi çalışanlar oluyor, yarım gun olanlar oluyor, işi olanlar oluyor , gunu birlik gelmek isteyenler oluyor, motoru buyuk olup bizi takip ederek yol keyfini yaşayamayanlar oluyor, bu kişilerinde gezilerimize katıla bilmesi için gurup gurup yola çıkmalarına olanak sağlamaya da özen göstereceğiz.
    Hayatta zenginlik nekadar çok şeyin olduğuyla ölçülmez , nekadar az şeye ihtiyaç duyduğunla ölçülür... Yani ben varlıklı bir adamım..

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Teşekkür ederim, yarın fırsatını bulursam cepaya sizlerle tanışmak için gelmeye çalışıcam.
    Görüşmek üzere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Bugün 10 dakikalığınada olsa gittim tanıştım, Umut ve Gürkan beye samimi tavırları için teşekkür ederim, hiç yabancılık çekmedim. İnşallah bir dahaki organizasyonda sizlerle birlikte olurum, aranıza kabul ederseniz eğer.

Teşekur ederiz,hakkımızdaki dusuncelerin için.Bizde uzunzamandir taniyor gibiydikseni,birdahaki etkinlikte muhakkak bekleriz.Bugunki etkinlik fotoğraflarini Umut arkadasimiz ekliyecektir.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Levent biz de seninle tanıştığımız için çok memnun olduk, şu ramazanı ve bayramı bir atlatalım inşallah geniş katılımlı organizasyonlarımızda seni de aramızda görürüz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)