Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 Mayıs Perşembe Günü Birlik Mangallı Şile-Ağva Gezisine Arkadaş Aranıyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    Merhabalar.Beyoğlun'da ikamet ediyorum. 1 Mayıs'da evden çıkamıyacağım için kendimi biyerlere atmak istiyorum.Şile Ağva'ya defalarca gitmeme rağmen;aşağıda belirtilen yerlere hiç gitmemiştim.Havanında güneşli ve bulutsuz olduğunu gördüm.Tabi tahminler doğruysa.Yanıma arkadaş arıyorum Ortalama 150+150 km.Şile'ye kadar otoban gibi sonra orman içi.Eğlenceli olabilceğine inanıyorum.Mangalını al gel diyorum belirili bi planım yok.Doğaçlama gezeceğim.Uygun rahat bir gölgelikte mangal yapılabilinir.Sabah 9 gibi yola çıkmayı planlıyorum yol üstünde kahvaltı yapılınabilinir.Gelecek arkadaşlar 05359117713 ile iletişim kurabilirler yada foruma yazabilirler.Teşekkürler.

Hacıllı Köyü: Tarihi kalıntıları görebileceğiniz bir diğer yer de Hacıllı Köyü'dür. Kale ve değirmen kalıntılarını gezebileceğiniz Hacıllı Köyü'nde aynı zamanda Gürlek Mağarası'nı da görebilirsiniz.

Akçakese Köyü: Şile Ağva'da gezmenizi önerdiğimiz bir diğer yer de Akçakese Köyü. Berrak bir denize ve tertemiz bir kumsala sahip olan, doğal güzelliklerden de fazlasıyla nasibini almış bu şirin köyü görmeden Ağva'da dönmeyin.

Saklı Göl: Ağva, doğal güzellikler bakımından bir cennet. Saklı Göl de bu cennetin bir parçası. Karamandere Köyü'nde bulunan Saklı Göl, Ağva ziyaretçilerinin gezi rotasındaki ilk duraklardan biri.

Kilimli Koyu: Ağva'nın en bakir yerlerinden biri olan ve muhteşem bir sahile sahip olan Kilimli Koyu, adeta bir Ege sahili. Tipik Karadeniz sahillerinden çok farklı bir karakteristiğe sahip olan Kilimli Koyu'nda denizin ve güneşin keyfini çıkarın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Takipteyim

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Bişi yapılması kesinleşirse mutlaka son durumu paylaşın lütfen.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    1 Mayısta dumanaltı olunacak tek yer Taksim olmalıdır.
    Palakadir bunu beğendi.

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    Katılım olmasa bile etkinliği gerçekleştireceğim tek başıma

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    hocam şileye kadar otobandan gitmek yerine; kavacıktan rivaya doğru giden yolu takip ederek, riva-şile-ağva şeklinde gayet güzel bir güzergahta seyahat edebilirsiniz. ;)

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Akşam fazla takılmışız yoksa gelmek istiyordum . Umarım sorunsuz güzel bir gün olmuştur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)