Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

19 Mayis Büyük Buluşma - Ata ' Ya Saygi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKI Z750 S / SUZUKI GS500
    gelecek arkadaşlar , http://85.105.40.152/kayit.aspx adresinden kayıt yaptırabilirsiniz bu ciddi bir organizasyondur. 14:00 de hareket edecek kortej için Valilikten izin alındı ... korteje motosikletli polisler , yunuslar ve jandarma da katılacak. Detaylı bilgiler için ikiteker.org sitesini takip edebilirsiniz
    sevgilerimle , tekerleriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    istanbul hareketi nasıl olacak

Motosikleti
    Arkadaşlar , bu organizasyonu düzenleyen Sn. Mehmet Binli abimizin girişimleriyle Ankara Valiliği aşağıdaki afişten 5000 adet bastırıp ... belediye otobüsleri , dolmuşlar ve billboardlara yapıştırma kararı aldı. Kortejin hareket saati ve güzergahı afişte belirtiliyor ve kortej güzergahında trafik diğer araçlara kapatılacak ...

Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    istanbul hareketi nasıl olacak
    www.ikiteker.org sitesinden öğrenebilirsiniz.. ya da www.motordelisi.com da buluşma ve etkinlikler forum sayfasından

Motosikleti
    Sayın skullhunter , rica etsem bu başlığı sabitler misiniz ???

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    ah be arkadaşlar bende gelmeyi çok isterdim ama ehliyet problemim var olmasa mutlaka gelirdim çok güzel bir organizasyon bu organizasyonu düzenliyen herkezin emegine salık sadece bu günlerde değil özel olmayan günlerdede böle bişi yapalım bir hafta sonu olabilir mesela

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    arkadaşım sitem etmişinde katılımcı az diye. o gün cuma ya geliyo yaaa. benim oldugu gıbı bıcok kısı calısacak herhlde. ben de zaten ızın almaya calısacam gelmek ıcın.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Arkadaşlar bu konuya herkesin, sahip çıkması gerekiyor.bu tam bir festival olacak.

Organizasyonla ilgilenen Mehmet Binli demiş ki:

Arkadaşlar,

Ankara'da sorun yaşamamak için her türlü konuyu gözden geçirip, tedbir almaya çalışıyorum.
    Günlerdir resmi kurumlarla çalışmalar yapmaktan kendimi memur gibi hissetmeye başladım.

Bu gün Valilik, Milli Eğitim, Federasyon ve Emniyette bir dizi görüşmedeydim. Çalışmaları gözden geçirdik.Ankara Emniyetinden yazı çıktı Yunuslar tam kadro korteje katılıyor.
    Valilikten şenlik alanı yazısı çıktı. AKM alanı için Kültür Bakanlığı onay yazısını bekliyorum. Yarın AKM müdürü ile görüşmem olacak.

Yarın Aynı zamanda Yunusların Amiri ile toplantım var hazırlıklar ve güzergah üzerine çalışacağız.

Gördüğünüz gibi tüm yasal konular ve destekler konusunda hiçbir sorunumuz görünmüyor.

Siz yeterki bireyse hatalar yapmayın. Gurubu emniyetli bir şekilde yönlendirecek olan İstanbul'daki arkadaşlarımızın uyarılarını dikkate alın.

Korteje katılacaklara önümüzdeki günlerde süprizlerim olacak, izlemeye devam edin

Mehmet Binli
    Ankara
    AKM bahçesinin izni alındı. İzin yazısını yarın sabah alıyorum. "Bu alanın dilediğiniz yerini dilediğiniz şekilde kullanın" ifadesi ile izin verildi.Tek şartla "Lütfen çöplerinizi ortaya atmayın"
    Biz bulduğumuz gibi bırakırız diye söz verdim.

Yunuslar kortejde bizimle olacak.Akşam AKM alanındaki ŞENLİKte gösteri ekibini de bulunduracaklar ve bayramlarda yaptıkları gösterilerini bizim için tekrarlayacaklar.

Herşey çok güzel, bu organizasyon kendini aştı gidiyor.

Bu saaten sonra, kişisel sorumluluğumuz üstlenip, üstümüze düşeni ve bize yakışanı yapalım.

Aman dikkat;hiçkimse için İtham, suçlama, eleştiri yok.

Gelenlerle Ankara Anıtkabir'de beraberiz, biliyoruz ki gelemeyen dostlarımızın yürekleri bizimle.

Mehmet Binli
    Ankara
    Bayrağınızı kapın gelin, gün beraberlik günüdür.

Zorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    motosiklet net ciler Ankara da, duymuş olabiliceginiz gibi, motur net ile oldukça ilerleyen bir dostluk seviyesinde toplantı ve gezilerine devam etmektedir.
    Biz bu nedenle motur.net ciler olarak Ankara ya gelecek olan her gurupdan, yada Ankara da , yaşayan her motor severi, elimizden geldigi kadar, istedikleri taktirde kendi gurup üyelerimizden ayırt etmeden birlikte olmaya hazrız. Bu yüzden gurup yada tek olarak Ankara da bu organizyonda olmak isteyen arkadaşlar hiç çekinmeden bize katılabilirler.
    Bu önemli ve anlamlı ''19 Mayıs'' buluşmasını ve kortejini desteklemenizi ve katılmanızı tavsiye ederim.hem çok önemli mesajlar verecegiz hemde o kadar motorcu ile birlikte olma tanışma ve eğlenme fırsatını bulucağız.
    Bu topiğe 19 mayısa kadar istediginiz her konuda bilgi alma amaçlı yazabilirseniz burdan çözüm ve öneri bulmaya çalışacagız.
    Ankara da görüşmek dilegi ile.
    [COLOR="Red"]ANKARA KALE GURUBU[/COLOR]

Motosikleti
    Caponord 1200
    Arkadaşlar kayıtsız kalmayalım lütfen

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Alıntı Zorba adlı üyeden alıntı
    motosiklet net ciler Ankara da, duymuş olabiliceginiz gibi, motur net ile oldukça ilerleyen bir dostluk seviyesinde toplantı ve gezilerine devam etmektedir.
    Biz bu nedenle motur.net ciler olarak Ankara ya gelecek olan her gurupdan, yada Ankara da , yaşayan her motor severi, elimizden geldigi kadar, istedikleri taktirde kendi gurup üyelerimizden ayırt etmeden birlikte olmaya hazrız. Bu yüzden gurup yada tek olarak Ankara da bu organizyonda olmak isteyen arkadaşlar hiç çekinmeden bize katılabilirler.
    Bu önemli ve anlamlı ''19 Mayıs'' buluşmasını ve kortejini desteklemenizi ve katılmanızı tavsiye ederim.hem çok önemli mesajlar verecegiz hemde o kadar motorcu ile birlikte olma tanışma ve eğlenme fırsatını bulucağız.
    Bu topiğe 19 mayısa kadar istediginiz her konuda bilgi alma amaçlı yazabilirseniz burdan çözüm ve öneri bulmaya çalışacagız.
    Ankara da görüşmek dilegi ile.
    Öncelikle gezi ve toplantılarınıza katılmak istememe rağmen bir türlü fırsatım olmadı
    Böyle anlamlı bir organizasyonda hepberaber olmak dileğiyle.
    Umarım herkes bu anlamlı olaya tam destek verir.
    Dışardan gelecek arkadaşlara da iyi bir evsahipliği yapmak için elimizden gelen çabayı gösteririz.
    Görüşmek üzere.

Mozaik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

afişleme çalışmalarım tüm hızı ile sürmektedir.
    Ankara Kızılayda Cafelerde (Konur sokak ve civarı ) afişlendi
    YİBA ÇARŞIŞI afişlendi.
    Kale yolu üzerindeki ramzey bayisine afiş asıldı.
    Abidinpaşada mondial ve asya bayileri afişlendi.
    Yolda trafikte kırmızı ışıkta görülen her motorcuya denildi

Eylemlerim devam edecek

19 mayıs korteji için bir şeyler demek isterim. (fikir )
    bu tür toplantılarda , yürüyüşlerde organizasyon önemlidir.
    Anlık karar vermeler , birinin peşine takılıp gitmeler olabilir.Bağırış , çağırış içerisinde birine bir şey anlatmak yönlendirmek zordur.

bildiğim kadarı ile bu tip işlerde minik bir el kağıdına program yazılsa , dağıtılsa , insanlar programa bakarak ne yapacaklarını , saat kaçta nerede olacaklarını öğrense ?
    olmaz mı ?

Motosikleti
    kendisini demokrasinin kalesi , Atatürkçülüğün başkenti gören izmir nerde izmir mt nerde
    fos çıktı

Zorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı KaWa-JaWa/HaWa-CıWa adlı üyeden alıntı
    kendisini demokrasinin kalesi , Atatürkçülüğün başkenti gören izmir nerde izmir mt nerde
    fos çıktı

sadece İzmir değil. Hemen tüm MT den ses yok ki.
    [COLOR="Red"]ANKARA KALE GURUBU[/COLOR]

Mozaik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütün basına mail attım ( yaklaşık 500 kişi )
    Biraz önce Hürriyet / Ankara sayfasından Ümit KOZAN aradı
    görüştük.
    Yarın hürriyette haber yapacağını söyledi

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    MT Ankara,
    Bir liste oluşturabilir miyiz kendi aramızda toplanıp,buluşma alanına toplu olarak gitsek nasıl olur?
    Bir de grup sürüşü deneyimim hiç olmadığından böyle büyük çaplı bir organizasyon gözümü korkuttu biraz!

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    inşallah geleceğiz anca ve kanca beraber elimizden geldiğisürece
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Motosikleti
    Caponord 1200
    Ses yok mu yaaaa ????

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    ben gelecem de bir sorun var; Anıtkabire girdiğimizde motorları bırakıyoruz, bunların başında kimse olacak mı?

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    KaWa-JaWa/HaWa-CıWa
    Zorba,Mozaik,Tenere600

MT olarak pek ilgilenilecek bir organizasyon değil MT Ankara grubunun zayıf oldugunu daha öncede belşirtmiştim, Bu durumda yapılması gereken......

MT den katılmak isteyen arkadaşlarında Motur Grubuna katılmasını sağlamak....

Grubumuz En geç 13:30 gibi AKM de olucaktır....
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Alıntı Mozaik adlı üyeden alıntı
    Bütün basına mail attım ( yaklaşık 500 kişi )
    Biraz önce Hürriyet / Ankara sayfasından Ümit KOZAN aradı
    görüştük.
    Yarın hürriyette haber yapacağını söyledi
    mozaik hürriyet ankara ekinde haberi az önce okudum.. tebrikler hocam
    çalışmalarını saygı ve takdirle izliyorum

just_life 13:30 da orda olacağız

Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı
    ben gelecem de bir sorun var; Anıtkabire girdiğimizde motorları bırakıyoruz, bunların başında kimse olacak mı?
    gupilya ankaranın tüm yunusları ( motosikletli polisleri ) orda olacak , yeterli mi bu koruma ???

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler