Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

(İzmir Mt) 21 Şubat Art MotoAkademi teori egitimi etkinligi ( ücretsizdir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    neeee kızlarmı :S tamam eğitim notları yoksa bile birisi herhalde kızların fotoğrafını falan çekmiştir :S hemen yayınlayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Eğitim güzeldi ama ondan da güzeli Gündoğdudan başlayan konvoyumuz Karşıyaka'ya kadar eşlik eden grup temsilcimize de teşekkürler)

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı SUKRU-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim güzeldi ama ondan da güzeli Gündoğdudan başlayan konvoyumuz Karşıyaka'ya kadar eşlik eden grup temsilcimize de teşekkürler)
    Sagolasın şükrü ne yaptıkki
    SUKRU-35 bunu beğendi.

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    İşe gitmicek olsaydım daha güzel olcaktı bnm için adam gibi tanışıp sohbet de edemedim sizlerle ama ortam sıcaktı kısa da sürse güzeldi hem eğitim hemde sizinle olmak birde üstüne çok yakın akrabamla tanıştım hehe ;) çok ilginçti. Bi daha ki buluşmada artık seminer olmassa bol bol sohbet ederik iyice tanışmış oluruz
    sametozturk, CEM. ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşe gitmicek olsaydım daha güzel olcaktı bnm için adam gibi tanışıp sohbet de edemedim sizlerle ama ortam sıcaktı kısa da sürse güzeldi hem eğitim hemde sizinle olmak birde üstüne çok yakın akrabamla tanıştım hehe ;) çok ilginçti. Bi daha ki buluşmada artık seminer olmassa bol bol sohbet ederik iyice tanışmış oluruz
    Birdaki toplantıya katılırsanız bol bol konuşuruz
    isamilx bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birdaki toplantıya katılırsanız bol bol konuşuruz
    İnşallah gelicem tek sıkıntım iş saatlerim vardiyalı sistem her hafta değişiyor.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Evet arkadaşlar çok kısa süreliğine de olsa sizlerle tanışmak çok güzeldi. Umarım bundan sonraki buluşmada daha uzun sohbet etme ve birbirimizi tanıma fırsatını yakalamış oluruz. Tüm arkadaşlara kazasız sürüşler diliyorum.
    mkaptan, CEM. ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    olacak olacak güzel olacak bu grup
    isamilx ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    çok güzel insanlar var bu grupta
    allah muhabbetimizi arttırsın
    EMREGTR ve isamilx bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cem faydalı adamsın
    CEM., Arda_Karaca ve isamilx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Son katılımlarla birlikte ve genel olarak çok güzel insanlarla tanıştık umarım her daim aktif ve kalıcı bir grup oluruz

Tsubasa yönlendirdigim arkadaşa yardımcı oldugun içinde teşekkürler
    isamilx bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Son katılımlarla birlikte ve genel olarak çok güzel insanlarla tanıştık umarım her daim aktif ve kalıcı bir grup oluruz
    ayıp ediyosun cem, sonuçta ögretmeniz =) bilgi paylaştıkca cogalır bana birisi bişi sorsun sabaha kadar anlatırım anlamasa da
    isamilx bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp ediyosun cem, sonuçta ögretmeniz =) bilgi paylaştıkca cogalır bana birisi bişi sorsun sabaha kadar anlatırım anlamasa da
    Dogru diyosun

Bu arada satmıssın motoru hayırlısı olsun . Umarım yerine istedigin modeli alırsın.
    Tsubasa bunu beğendi.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cem,yeni olduğun için bilmezsin,bu grup adı altında geçen onlarca güzel insan oldu,kalıcı da oldular. İzmir MT yeni kurulmadı, 2005 ten beri var.
    İzmir in insanları güzeldir,yeri gelir iş yeri gelir aile yeri gelir grupla ilgili sıkıntılar yaşar gruptan bir müddetliğine uzak kalabilirler,ancak bu grup hep vardı ve hep güzel insanlarla var olacak.Eskiler sessiz de olsa buradalar.
    Bu faydalı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem,yeni olduğun için bilmezsin,bu grup adı altında geçen onlarca güzel insan oldu,kalıcı da oldular. İzmir MT yeni kurulmadı, 2005 ten beri var.
    İzmir in insanları güzeldir,yeri gelir iş yeri gelir aile yeri gelir grupla ilgili sıkıntılar yaşar gruptan bir müddetliğine uzak kalabilirler,ancak bu grup hep vardı ve hep güzel insanlarla var olacak.Eskiler sessiz de olsa buradalar.
    Bu faydalı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi.
    Son kavgalardan sonra ve izmir Mtdeki gerilim ve kendi içinde gruplaşmalardan sonra bizden sonra tekrardan izmir mtyi yeniden canlandıran kimse göremiyorum hocam yanlışmı telavüz ettim acaba.[COLOR="Silver"]
    abeciMotoru ve isamilx bunu beğendiler.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son kavgalardan sonra ve izmir Mtdeki gerilim ve kendi içinde gruplaşmalardan sonra bizden sonra tekrardan izmir mtyi yeniden canlandıran kimse göremiyorum hocam yanlışmı telavüz ettim acaba.
    Senin baktığın yerden ben de baksam aynı şeyi görürdüm,bu durum dolayısıyla yanlış telafuz ettiğini düşünmüyorum.
    Ancak tecrübeyle sabit olan şeyler var,ki senden şuan bunu anlamanı beklemiyorum. Şuan senin bulunduğun düşünceyi defalarca yaşadık.
    MT İzmir de tanıdığım ve hala her hafta görüştüğüm onlarca insan var,ve en sağlam arkadaşlarım onlar..
    Yeni olan herkese de kapımız açık,düzgün olduğu sürece..
    Birşeyin çok dile getirirlmemesi,onun var olmadığı anlamına gelmez.
    İzmir MT yıllardır var,yenisiyle - eskisiyle de var olmaya devam edecektir.
    Kimin ne düşündüğü manidar değil.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin baktığın yerden ben de baksam aynı şeyi görürdüm,bu durum dolayısıyla yanlış telafuz ettiğini düşünmüyorum.
    Ancak tecrübeyle sabit olan şeyler var,ki senden şuan bunu anlamanı beklemiyorum. Şuan senin bulunduğun düşünceyi defalarca yaşadık.
    MT İzmir de tanıdığım ve hala her hafta görüştüğüm onlarca insan var,ve en sağlam arkadaşlarım onlar..
    Yeni olan herkese de kapımız açık,düzgün olduğu sürece..
    Birşeyin çok dile getirirlmemesi,onun var olmadığı anlamına gelmez.
    İzmir MT yıllardır var,yenisiyle - eskisiyle de var olmaya devam edecektir.
    Kimin ne düşündüğü manidar değil.
    Bahsettiğiniz ve şu an var olan İzmir Mt değil bence.Var olan "Mt'den kopan,küsen kimseler topluluğu" sanırım.Ya da "süper elit,ultra profesyonel,yılların en süper tecrübelileri,hep 10 puan alan birincili gibi birşeyler" topluluğu.

Aylarca bir yerimizi yırttık burda.Hakkımız olmadan birilerini kırdık,üstümüze vazife olmayan olaylara burnumuzu soktuk ki o "elit" topluluk kimse sesini versinde bizde dahil olalım.

Şu ilk kalabalık buluşma (yani Cem başganın Mt İzmir İl Temsilcisi olmasından sonraki buluşmadan önce) öncesinde bir kaç sefer toplanma teşebbüsünde bulunduk.Acemi,bilgisiz,alt tabaka halimizle.Aramıza "eskilerden" abilerimiz katıldı.Bir kişi hariç (ismini de zikretmiyorum haberi olmadığı için) hiç kimse bize destek olmadı.

O buluşmalarda gezi yapalım dediğimizde uzman abilerimizden aldığımız cevaplar;

-Toplu sürüş çok zordur yapamazsınız
    -Biz yaptık olmadı
    -Siz çok acemisiniz
    -Biz herkesi tanırız bak şu kankamız gerekirse ararız
    -Heh o işler öyle olmaz
    -Biz eskiden çok geziyorduk ama acemi arkadaşlar sorun oldu vs. vs. vs...

Vallahi acı gerçek gayet güzel geziler yaptık.

Size gelince.Şahsen sizi tanımıyorum.Size bir garezim de yok.Fakat yaptığınız yorumlar yakışıksız. Hatta o kadar yakışıksız ki üstüme vazife olmadan burnumu sokuyorum.

Eğer varsanız yani zikrettiğiniz gibi biz değil de sizseniz bu topluluk niye sesiniz çıkmadı ? Her buluşmadan(burada paylaşılanlardan) sonra pörtleyip gidiyorsunuz.Sürekli "sahteler aslını yaşatır koçum" havası,yok efendim arada şu an olduğu gibi "zararsız" laf sokmalar,"sizin yürüdüğünüz yolda biz koştuk koçum" yorumları.Biriniz de yardımcı oldu mu ? Anca yapamazsınız,olmaz,gerçek biziz,biz istersek aramıza alırız sizi beğenmedik ondan yoksunuz tavrı...

Biz çakma İzmir Mt ortaya çıktığından beri bir panik havası bu.Eyvah ekmek elden gidiyor durumu oluştu herhalde ki yıllar sonra reklam gibi girip yazma gereği duydunuz.Onurlandırdınız bizi aslında ya neyse...

Vallahi geziyoruz ya.Oluyor yani böyle kalabalıkken,acemiyken filan...Yapılan plana kafası uyan geliyor,uymayan sonrakini bekliyor veya kendi arasında takılıyor.Kapımız da her daim açık herkese

Neyse bakalım yine eski başganlara selam edelim buradan ki kırılmasınlar.PADİŞAHIM ÇOK YAŞA!
    realbyshadow, CEM., abeciMotoru ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    siz gıttıkten sonra kızlar geldi üst kattan bi anda ortam degıstı vallaha inan hatırlamıyorum aynı şeylerı tekrarlıyarak daha detaylı anlattı sanırım.
    ahaha şans torbasından yedik desene Cem :D tecrübeli olmak başka tabi!
    CEM., isamilx ve kemboo bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Tuncer bey alper abi biraz yukarda sert bir dille ifade etmiş söylemek istediklerini fakat asıl demek istedigimiz şu.

İzmir mt'ye çok emek verdiginizi biliyorum insanlar iş nedeniyle aile yada başka sebeblerle forumu takip edemeyebilir hatta motorculugu dahi bırakabilir. Sizi kimse suçlayamazda.

Ben teras cafedeki buluşmalarada gittim fakat sizinle tanıştıgımı hatırlamıyorum. Fakat sizi karşıyakada gördüm gibiyim.

Fakat bizi yani yeni oluşum İzmir mt'yi rencide eden konuşmalar degilde ( şahsen ben biraz rencide oldugumu düşünüyorum ) Cem gel seninle tanışalım konuşalım hatta sana birçok konuda yol göstereyim dahi diyebilirsiniz fakat ne özel mesaj attınız nede telefon numaramı istediniz..

Direk alıntı yapıp cem sen yenisin degince haliyle alınmamak elde degil.. Ben sizinle yolları ayırmak degil tam tersi destek olmanızı ve eski günlerdeki gibi izmir mt ile adım atmanızı istiyorum.

Her daim bir diktatör gibi degil oylama ve fikir birligiyle karar vermek istiyoruz.

Eger tanışmak isterseniz en yakın zamanda görüşmek dilegiyle ..
    isamilx, SUKRU-35, metinkilic ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    way be ne fırtanalar kopmuş izmir mt de haberimiz yokmuş :D kanka grup sürüşüne bende hiç katılmadım hep uzak durdum en fazla 3-4 motor çıktım gezilere şurda yeniyim şuanki izmir mt çok iyi işler beceriyor kanımca, bayadır takip ediyordum ama yeni üye oldum aranıza katılmaya çalışıyorum.

Ve çok kalliteli insanların olduğunu düşünüyorum.

Seminer gecesi hiç konuşamasam da sizleri dinledim, biraz izledim, baya yakınlaşmış, kaynaşmış gördüm ve sonra dedim ki keşke daha önceden gelseymişim neyse bi giriş yapmış olduk.

Bu grup canlanmış zaten devam ettirmek artık üyelerin ben de artık kendimi katmak istiyorum görevimizdir imkanlar dahilinde...

Çok zengin olmayabiliriz çok profesyonel sürücü de olmayabiliriz ama bu adamlar kendilerine yetiyor ve çok keyif alıyorlar cem kardeşim heralde bütün organizasyonları yapıyor çokta güzel oluyor fotolarla yazılarla süslüyor etkinlikteki herkesi herşeyi çok iyi sunuyor keyifle okuyup izliyorum gerçekleştirdiği etkinlikleri gayet başarılı buluyorum bundan sonraki etkinliklerde bulunmaktan çok mutlu olurum.

Üzerime düşmeyebilir ama içimde kalsın istemedim. yanlış yaptıysam da af ola...
    mkaptan, kemboo, CEM. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)