Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim Cumhuriyet Bayram Korteji ve Şehitlerimizi Anma Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakk90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Besiktas meydanda olan varmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    bir 29 ekimi daha ifa ettik..eski dostlarla karşılaşıp yeni dostlarla tanışmak güzeldi.emeği geçen herkesi kutlarım.forumdan tanıyordum ama ogün(desparados) la tanışmak helede motorumda misafir etmek ayrı bi onur oldu benim için bendeki fotolar bu kadar .diğer arkadaşlar şimdi burayı resimlerle donatırlar zaten

Osırıs ve RODWIN250R bunu beğendiler.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    ya ben etkinlikte bitek burakk90 arkadaşımızı gördüm bide mavi ybrli bi abimiz vardı onu görebildim bi gün bi buluşma ayarlasanızda herkes birbirini görse
    burakk90 bunu beğendi.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Harika bir gündü. Yeni kortejleri bekliyor olucam. O fotoğraflarda bende varım. Beylikdüzü'nden. Oğuz seni epey takip ettim sonra gözden kayboldun. Tanıştığımıza memnun oldum. Tekrar görüşmek dileği ile ...

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    Geçen seneki kortejden daha iyiydi sanki,birde hafta içi olmasına rağmen süper katılım oldu,kimi 300-kimi 500 diyordu ama sayacak vaktim olamdı..!biz beşiktaş'tan dahil olduk.bir çok foto-video çeken arkadşlar oldu, lütfen esirgemesinler bizden
    o kortejin geçişini saygıyla sabırla bekleyen istanbul tarfiğine ve ilgiyle bizlere bakıp alkışlarla destekleyen vatandaşlara teşekkürler..!

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Haberleri takip ediyorum ama hiç bir kanalda bizim kortej haber olmamış galiba

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen senelerden daha iyiydi gibi geldi sanki
    Alıntı kopan çocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen seneki kortejden daha iyiydi sanki,birde hafta içi olmasına rağmen süper katılım oldu,kimi 300-kimi 500 diyordu ama sayacak vaktim olamdı..!biz beşiktaş'tan dahil olduk.bir çok foto-video çeken arkadşlar oldu, lütfen esirgemesinler bizden
    o kortejin geçişini saygıyla sabırla bekleyen istanbul tarfiğine ve ilgiyle bizlere bakıp alkışlarla destekleyen vatandaşlara teşekkürler..!
    İşaretler iyi , katılımın fazlalığı , Cumhuriyete sahip çıkıldığının göstergesidir , gün geçtikçede artacak !! tüm katılımcı arkadaşlarımızı kutlarım.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bogazkoprusunden uzunca bır kortej gectı yanımızdan anadolu tarafına dogru.cok guzel bı goruntuydu.benı sevındıren apacı kardeslıgı hıc gormedım...nefret edıyorum ara gazcı ss tayfasından bu tur gunlerde...

bu arada...
    bugunun en anlamlı fotografı bence...

dockerengin bunu beğendi.

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    arkadaşlar bugunki kortej için facebookta profilime bakabilirsiniz buraya atmayı beceremediğim için kusura bakmayın pek iyi olmasada 2 video ve baya bi fotoğraf çektim https://www.facebook.com/deliqaan

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    oldukça kalabalıktık gelen herkese teşekkürler..

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    gerçekten de çok güzeldi. video ve fotolar artçıda kaldı. yakında ekleriz buraya.

Motosikleti
    mr 250 destro
    kortej guzeldı ama kuryeler yıne rahat durmadılar mılletı sıkıstırıp durdular bırde ıkı scooter onumden anıden gecıp kaldıram cıktı dıger yerden ındı saygısızlar
    cem_bloodz bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bu seneki kortej de çok kalabalık çok güzeldi arkadaşlar. Emek verip gelen herkesin ayağına, tekerine sağlık.

Fotoğrafların büyük halini görmek için üzerine tıklayabilirsiniz arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bogazkoprusunden uzunca bır kortej gectı yanımızdan anadolu tarafına dogru.cok guzel bı goruntuydu.benı sevındıren apacı kardeslıgı hıc gormedım...nefret edıyorum ara gazcı ss tayfasından bu tur gunlerde...
    nasıl ya ben aragaz dışında bişey duyamadım hatta hala kulaklarım çınlıyo hayabusaların devir kesici sesinden
    İTLİK VE SERSERİLİK

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bu yılki katılım baya yüksekti fakat organizasyonu beğenmedim.Çünkü herkes dağıldı sıralı şekilde gidilmedi...

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yılki katılım baya yüksekti fakat organizasyonu beğenmedim.Çünkü herkes dağıldı sıralı şekilde gidilmedi...
    Evet bu kesinlikle konuşulması gereken bir konu. Avr yakasından gelirken görevli arkadaşlar epey çaba harcadılar ikili düzeni devam ettirebilmek için. Suadiye otelin önünden kalkar kalkmaz bu düzen yokoldu. İnsanlara biraz da örnek olunması gereken bir geçiş olmalıydı bence, hem trafik düzenine uyum hem de motorcuların aklı başında insanlar olduğunu göstermesi bakımından.. Artık seneye..

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı erincengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu kesinlikle konuşulması gereken bir konu. Avr yakasından gelirken görevli arkadaşlar epey çaba harcadılar ikili düzeni devam ettirebilmek için. Suadiye otelin önünden kalkar kalkmaz bu düzen yokoldu. İnsanlara biraz da örnek olunması gereken bir geçiş olmalıydı bence, hem trafik düzenine uyum hem de motorcuların aklı başında insanlar olduğunu göstermesi bakımından.. Artık seneye..

Örneğin yolların çok az kısmında trafik durduruldu ve bence bu sebeple kortej karıştı...

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Kortejin karışması kendi içinde oldu bence. Genel sürüş hattında karışma yok. Ayrıca kuryeci arkadaşlar sürekli toparlamak için çaba gösterdiklerine şahit oldum. Bir ara edirnekapıda bir çok motorcu arkadaşımız sağdan rampa aşağı kortejden ayrılarak dolaşmayı tercih ettiler. bence yanlış yaptılar. Birlik bozulmaz arkadaşlar. Her topluluğun bir lideri olur ona uyulur . Seneye korteje çıkılmadan önce sürüş düzeni çizimleri ve anlatıcı 2 sayfa kitapçık versinler veya internetten korteje katılacaklara dikkat falan desinler , sistem konulsun herkes ona uysun.. Sıralama yapsınlar .... haya lar önde suzukilerler yanda BMW karşıdan 250 likler arkadan scoterler şurdan dandikler burdan falan gibi ,,,diye bir düzenleme harika olurdu.... Hemde estetik görünürdü..

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    dandikler derken ?

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Yahu bitane bile kanalda çıkmadıkmı nerde bu kameramanlar nerde bu kanallar ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)