Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24 Ağustos Tek Gecelik Kesikköprü Kamp Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Gelmeye çalışacağım 1 gun oncesınden haber werırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    cumartesi günü eşimle bi gezelim dedik gittik kesikköprüye yollar fena deği yer yer yol çalışması var, virajlarda kamyonlardan dökülen mıçırlar var dikkat etmelisiniz.

kesikköprünün adını aldığı yer şahane biyer

fabrisio bunu beğendi.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü eşimle bi gezelim dedik gittik kesikköprüye yollar fena deği yer yer yol çalışması var, virajlarda kamyonlardan dökülen mıçırlar var dikkat etmelisiniz.

http://img488.yukle.tc/thumbs/35892013-08-17-0123.jpg
    http://img489.yukle.tc/thumbs/16812013-08-17-0067.jpg
    kesikköprünün adını aldığı yer şahane biyer

http://img490.yukle.tc/thumbs/71652013-08-17-0133.jpg
    http://img489.yukle.tc/thumbs/59312013-08-17-0125.jpg
    http://img489.yukle.tc/thumbs/61322013-08-17-0091.jpg
    Emre resimler için teşekkürler. Buyrun siz de gelin ;)
    Aptallık En Büyük Günahtır !

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    rica ederim umut böyle bi planın oldugunu bilseydim hep beraber giderdik zaten çankırı eldivan ve kesikköprü arasında kararsız kaldık gittik kesikköprüye bu haftada çankırı düşünüyoruz olurda planlar değişirse haberleşiriz. bu arada giderken bala üzerinden gidin geze geze keyif sürerek :D

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Katılmayı çok isterdim, çalışma zamanım uymadığından bu aktiviteye de ağzımın kenarındaki suyu silerek bakakalıyorum ): ama sizi ankamall önünden uğurlayabilirim (:

Motosikleti
    Mondial MCT-250
    Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni bir motorcuyum. 150 lik bir asya scooter (AS150T-5A) motorum var. Acaba bu motorlar ile böyle bir geziye katılmak mümkün mü? İkincisi kamp malzemesi olarak ne gerekir?

Sevgiler ....

Motosikleti
    Alıntı OzkiSoft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni bir motorcuyum. 150 lik bir asya scooter (AS150T-5A) motorum var. Acaba bu motorlar ile böyle bir geziye katılmak mümkün mü? İkincisi kamp malzemesi olarak ne gerekir?

Sevgiler ....
    Öncelikle merhaba kardeşim. 150cc bir scooter ile üstelik yanında bir çok motorcu arkadaşın varken tabi ki böyle bir geziye katılabiilirsin. Herhangi bir olumsuz durumda zaten bizler yanında olacağız.

Kamp malzemesi olarak çadır, uyku tulumu, mat ve bir kafa feneri olmazsa olmaz ihtiyaçlar. Bunları ucuz yollu olsun diyorsan metro gross marketlerden tedarik edebilirsin.

Çadır 29tl, uyku tulumu 29tl, mat 7-8 tl, kafa lambası 8 tl..

Ama biraz daha iyi bir çadırım ve malzemelerim olsun vs dersen decathlondan 2 kişilik yağmur vs geçirmeyen çadır, uyku tulumu, mat ve kafa lambasını toplamda 135 tl gibi bir fiyata alabilirsin.

Bunlar zaruri olanlar. Bunun yanında bir tane bardak, bir adet tabak, bir adet çatal kaşık ve bıçak getirmeniz yararınıza olacaktır. Plastikler ile zor oluyor

Motosikleti
    Mondial MCT-250
    ForeverMore arkdaşım,

Hızlı ve samimi cevabın için teşekkür ederim.
    Hemen decathlon'un sitesine baktım ancak stoktaki ürünlere göre fiyat senin söylediğinin üstüne çıkıyor bayağı bi Ancak metro gross market evin yakınında oraya bi gidip bakacağım. 100-150 TL sorun değil sonuçta sürekli kullanılabilecek malzeme. Asıl mesele evdeki patrondan izin alabilmek. Bakalım eğer uygun bir zamanında, uygun bir dille anlatıp, güzel bir hediye ile birlikte konuyu gündeme getirebilirsem izni koparırız ve ben de inşallah sizlere katılırım

Sevgi ve saygılarımla,
    Selim Ozkan
    Mondial MCT-250
    Ankara

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı selim1996 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam abicim yaz , ablalarda gelecek mi abi ? Kız arkadaşımla gelmeyi düşünüyordum :-?
    Alıntı selim1996 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicimm hürkan abiden haber alırsam, bilgimde tam olcak
    Selim kardesim , benim gelme durumum daha net değil lakin gelirsem eşimle gelirim, ama sen sıkıntı ete orda sıkılmaz bizim ortam bay bayan yaşlı genç herkeze hitab eder sıkılmazsınız merak etme.Onu da getir mutlaka cekinme.
    Bu arada kusura bakma biraz geç cevap yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

ForeverMore arkdaşım,

Hemen decathlon'un sitesine baktım ancak stoktaki ürünlere göre fiyat senin söylediğinin üstüne çıkıyor bayağı bi Ancak metro gross market evin yakınında oraya bi gidip bakacağım. 100-150 TL sorun değil sonuçta sürekli kullanılabilecek malzeme. Asıl mesele evdeki patrondan izin alabilmek. Bakalım eğer uygun bir zamanında, uygun bir dille anlatıp, güzel bir hediye ile birlikte konuyu gündeme getirebilirsem izni koparırız ve ben de inşallah sizlere katılırım

Sevgi ve saygılarımla,
    Dostum sende benim yöntemi uygula patronuda al gel. Ben öyle yapıyorum başım daha az ağrıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Bu arada UMUT sana gene Tebrik koyuyorum cok güzel bir organizasyon yapmışsın. Senle bir tur organizasyon şirketi mi kursak acep

Motosikleti
    Mondial MCT-250
    Patronla konuştum

Eğer çocuğu bırakacak birlerini bulabilirsek beraber gelmeye çalışacağız, değilse yalnız gelmek için çalışmalarım devam ediyor

Sevgi ve Saygılarımla,
    Selim Ozkan
    Mondial MCT-250
    Ankara

Motosikleti
    ForeverMore arkdaşım,

Sevgi ve saygılarımla,
    Decathlondan linkler veriyorum incelemen açısından ;

ÇADIR

MAT

UYKU TULUMU

Yukarısı toplam 110 -115 lira civarı tutuyor. Kafa lambası en ucuz metroda 8 lira onu da aldın mı 125 liraya piller dahil bu işi çözmüş oluyorsun

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Hürkan abi , geleceğin kesinleşirse haber verir misin??

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Selam arkadaşlar...Aslında ben de gelmek istiyorum. Bu gruptan kimseyi tanımıyorum. Gelebilir miyim? Gelip biraz kafa dinlemek istiyorum..hani sizleri rahatsız da etmem kamp malzemelerim mevcuttur ..

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...Aslında ben de gelmek istiyorum. Bu gruptan kimseyi tanımıyorum. Gelebilir miyim? Gelip biraz kafa dinlemek istiyorum..hani sizleri rahatsız da etmem kamp malzemelerim mevcuttur ..
    Herkese kapımız açıktır Helin. Ayrıca tanışmak zor değil. Mutlaka bekliyoruz.

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Helin bizleri tanıman gibi bir şartımız yok , gelmek istiyorsan zamanında bulusma yerinde olman yeterli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Seçkin dostum aynı anda cevaplamışız . Ama sende abartmışsın , yanlış bilgilendirme yapmayalım herkeze kampımız acık değil.Öyle önümüze geleni ekibe dahil etmeyiz.Ama hemen hemen abartılı tavırları ve motosikletini Haymana , Bala hattı seferleri yapan dolmuşlar gibi süslerle dolduranları, direk başta eleriz.Gurup butunlugune gurup suruşune uymayanları ve arkadaşlarını ve kendi hayatını riske atanları eleriz.(Bu arada gurup sürüşü büyük CC katılımcıları etkilemez , onlar önden gidebilir canı istediğinde ) Herşeyiben bilirim diyenleri , paylasımcı olmayanları, anlayışsız ve saygsız olanları eleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Bu arada bence yola cıkmadan kucuk bi tanısma etkinliği de fena olmaz gibi görünüyor.Yeni motora başlıyanlar , uzun yola hiç cıkmamış olan arkadaşlar ve gurup suruşu ve kamp hiç yapmamış arkadaşlar var bu gezide.Bir önceki ekipler deneyim kazandı lakin bu ekip ilk tecrübelerini yapacak arkadaşlara da ev sahipliği yapacak.Bu nedenle bence bir tanısma ve bilgi paylasımı etkinliği fena olmaz gibi nedersiniz ekip ? Ben güzel bir yer biliyorum MOGAN park gibi hem size gene balık ta tutarım.Kendimi düsünüyorsam ne olayim . Umut hocam top sizde geziye gelemeyip iç çekrek evde oturacak olanları da dusunerek bir tanısma toplantısı ayarlarsınız umarım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmayı çok isterdim, çalışma zamanım uymadığından bu aktiviteye de ağzımın kenarındaki suyu silerek bakakalıyorum ): ama sizi ankamall önünden uğurlayabilirim (:
    Tanısma toplantılarına işin uyarsa gelmeye calış istersen Ankamall den uğurlama fikride fena değil
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helin bizleri tanıman gibi bir şartımız yok , gelmek istiyorsan zamanında bulusma yerinde olman yeterli.
    tamamdır arkadaşlar. teşekkürler..benim çadır katlandığında 1 metreye kadar kısalabiliyor..Bu şekilde Ankamall' in önüne gelebilirim. Orada yeniden bir düzeleme yapabilirsek iyi olur diye düşünüyorum..

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaşlar yazın beni...bence yola cıkmadan bıgun once bı toplaşalım ne dersınız ?

Motosikleti
    tamamdır arkadaşlar. teşekkürler..benim çadır katlandığında 1 metreye kadar kısalabiliyor..Bu şekilde Ankamall' in önüne gelebilirim. Orada yeniden bir düzeleme yapabilirsek iyi olur diye düşünüyorum..
    Helin arkadaşlar gerekli cevabı vermiş zaten. Motosikleti yükleme konusunda sıkıntı çekiyorsan bir şekilde buluşma yerine gel her türlü yardımcı oluruz.

ARKADAŞLAR CUMA SAAT 19:30'DA MOGANDA BİR TANIŞMA TOPLANTISI YAPALIM, HEM TANIŞIRIZ HEM DE YÜKLEME, SÜRÜŞ, KAMP MALZEMESİ VB KONUSUNDA SOHBET EDER EKSİKLERİMİZİ TAMAMLARIZ.

AKTİVİTE ÖNCESİ TANIŞMA TOPLANTISI CUMA SAAT 19:30 MOGAN PARK-GÖLBAŞI DİYELİM O ZAMAN.

AKTİVİTEYE KATILABİLECEK VEYA KATILAMAYACAK HERKESİ TANIŞMA TOPLANTIMIZA BEKLERİZ. GÜN BATIMI İZLER, BALIK TUTAR ÇAY İÇER ÇEKİRDEK ÇİTLER FOTOĞRAF ÇEKER SOHBET EDERİZ.
    helin126, selim1996 ve MuZiP_06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helin arkadaşlar gerekli cevabı vermiş zaten. Motosikleti yükleme konusunda sıkıntı çekiyorsan bir şekilde buluşma yerine gel her türlü yardımcı oluruz.

ARKADAŞLAR CUMA SAAT 19:30'DA MOGANDA BİR TANIŞMA TOPLANTISI YAPALIM, HEM TANIŞIRIZ HEM DE YÜKLEME, SÜRÜŞ, KAMP MALZEMESİ VB KONUSUNDA SOHBET EDER EKSİKLERİMİZİ TAMAMLARIZ.

AKTİVİTE ÖNCESİ TANIŞMA TOPLANTISI CUMA SAAT 19:30 MOGAN PARK-GÖLBAŞI DİYELİM O ZAMAN.

AKTİVİTEYE KATILABİLECEK VEYA KATILAMAYACAK HERKESİ TANIŞMA TOPLANTIMIZA BEKLERİZ. GÜN BATIMI İZLER, BALIK TUTAR ÇAY İÇER ÇEKİRDEK ÇİTLER FOTOĞRAF ÇEKER SOHBET EDERİZ.
    Önemli bir işim çıkmazsa gelirim...

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Seçkin dostum aynı anda cevaplamışız . Ama sende abartmışsın , yanlış bilgilendirme yapmayalım herkeze kampımız acık değil.Öyle önümüze geleni ekibe dahil etmeyiz.Ama hemen hemen abartılı tavırları ve motosikletini Haymana , Bala hattı seferleri yapan dolmuşlar gibi süslerle dolduranları, direk başta eleriz.Gurup butunlugune gurup suruşune uymayanları ve arkadaşlarını ve kendi hayatını riske atanları eleriz.(Bu arada gurup sürüşü büyük CC katılımcıları etkilemez , onlar önden gidebilir canı istediğinde ) Herşeyiben bilirim diyenleri , paylasımcı olmayanları, anlayışsız ve saygsız olanları eleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Bu arada bence yola cıkmadan kucuk bi tanısma etkinliği de fena olmaz gibi görünüyor.Yeni motora başlıyanlar , uzun yola hiç cıkmamış olan arkadaşlar ve gurup suruşu ve kamp hiç yapmamış arkadaşlar var bu gezide.Bir önceki ekipler deneyim kazandı lakin bu ekip ilk tecrübelerini yapacak arkadaşlara da ev sahipliği yapacak.Bu nedenle bence bir tanısma ve bilgi paylasımı etkinliği fena olmaz gibi nedersiniz ekip ? Ben güzel bir yer biliyorum MOGAN park gibi hem size gene balık ta tutarım.Kendimi düsünüyorsam ne olayim . Umut hocam top sizde geziye gelemeyip iç çekrek evde oturacak olanları da dusunerek bir tanısma toplantısı ayarlarsınız umarım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Tanısma toplantılarına işin uyarsa gelmeye calış istersen Ankamall den uğurlama fikride fena değil
    Kafadan elendik kendime uygun bir grup bulmalıyım
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)