Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İzmir] 23-24-25 Haziran 2006 / 1.Çeşme Motosiklet Festivali

Motovento
    REKLAM ALANI

1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ
    23-24-25 Haziran 2006

Sevgili Motorcu DOSTLARIMIZ,

Hepimizin ortak sevdası ve tutkusu olan MOTOSİKLET aynı zamanda kurulan nice dostluklarada vesile oluyor.

İşte bu dostluklarımızı pekiştirmek,yaşanası Motosiklet Kültürünü biz Motosiklet kullanıcıları dışındaki insanlara sevdirmek ve aramızdaki dayanışmanın ne denli güçlü oldugunu bir kez daha ispatlamak için; 1.Çeşme Motosiklet Festivali'nde siz dostlarımızla olmaktan büyük keyif alacagız.

Motordelisi Spor Kulübü'nün çözüm ortagı oldugu, "f.b.p ve HIP Productions" tarafından organize edilen 1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ içeriği ile ilklere imza atacak bir etkinlik olacak.

Bu festivalin duyurusunu yaparken istiyoruzki; bir grup yada kulübün degil Tüm Motorcuların festivali olsun..

Bu festival; İkiteker,Supereva,Motosiklet.net,WomenRiders,HOG,E mok,EMK,Vespa Clup,Mototürk,Gezginler,Endurocu,Motoline,İstmod.. .adını sayamadıgımız tüm grupların festivalidir.Yani MOTORCU Festivali...

Motordelisi Spor Kulübü olarak siz dostlarımıza ev sahipliği yapacak ve Festival süresince katılımcı dostlarımızın tüm isteklerine cevap vermeye çalışacagız.

Aylar öncesinden başlayan Festival hazırlıkları oluşturdugumuz Organizasyon Komitesi tarafından özenle ve profosyonel bir şekilde yürütülmektedir.

Sadece Türkiye içinden degil komşu ülkelerimizdende bir çok Motosiklet Kulübünün katılacagı; 1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ dopdolu içeriği ile 3 gün boyunca biz motosiklet sürücülerinin hakettiği ve bu güne kadar yapılacak en yüksek bütçeli Motosiklet Festivali olacaktır..

Festival alanında tüm grupların çadır alanları,motosiklet park yerleri ve tanıtım standları hazır olacak ve katılan grupların hepsi Organizasyon Komitesi tarafından el üstünde tutulacaktır.

ÇEŞME'de oluşturulacak INFORMATION Noktaları'nda katılımcı gruplar ve Kulüpler karşılanacak ve gelecek gruplara Festival alanına kadar görevlendirdiğimiz "Kortej Scooter" lar eşlik edecektir.

"f.b.p ve HIP Productions" tarafından organize edilen, Motordelisi Spor Kulübü'nün çözüm ortagı oldugu 1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ eşsiz doğa güzelliğine sahip KUM BEACH 'de biz Motosiklet aşıklarına unutamıyacagımız bir etkinlik yaşatacak..

Türkiye'nin en gözde tatil beldesi ÇEŞME, festival süresince MOTOSİKLET Kültürünü benimseyerek bizlere tüm olanakları saglayacaktır.

Hep özlemini duydugumuz birlik ve beraberlik adına tüm kulüpler ve gruplarla omuz omuz'a,kol kol'a birlikte olacagımız 1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ'nde ortak sevdamız MOTOSİKLET, içeriğimiz Eğlence olacak..

Tüm dostlarımızla bunu paylaşmak ve 1.ÇEŞME MOTOSİKLET FESTİVALİ'nde görüşmek dileğiyle...

Motordelisi Motosiklet Spor Kulübü
    Yönetim Kurulu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Güzel bir organizasyon olacağa benziyor.
    Çeşmede bir sürü motor göreceğiz desenize

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu yılın en iyi ve kalabalık organizasyonu olsun dilerim izmirin misafirperverliğini gösterelim HAYDİ ELLER HAVAYA
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Bart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl650 V-Strom
    çocukuluğumdan beri yazlarını çeşmede geçirmiş biri olarak böyle bi organizasyona evsahipliği yapıcağımız için çok mutlu oldum.. istanbullu arabaların işgaliyle mahvolmaya başlayan çeşmeye yeni bi hava getiricek bu festival

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay Hakan abimizde buradaymış...sevgiler saygılar...Hakan Abi bura benim ilk göz ağrım...erhan senden iyi olmasın çok severim...ikinizi yeri apayrı kalbimde...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Ben de orda olmak istiyorum ama motorsuz olmaz :(
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakan abi bu festivale katılım ücretlimidir?

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    23-24-25 haziranda büyük ihtimalle izmirdeyim. tüm izmirli motorcuları birarada görmek çok güzel olur kesinlikle.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    festival ne oldu hala güncelmi yoksa yalan mı oldu
    CENGOMOTO

mesefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN400 burgman

iyide resimde 30 ağustos-3 eylül yazıyor başlıkta 23-24-25 haziran nasıl olacak bu iş hangisi doğru?
    [center][b][size=2][color=Yellow]A[/color][color=Red]L[/color][color=White]A[/color][color=Black]Y[/color][color=DarkRed]I[/color][color=Blue]N[/color][color=Red]A[/color] [color=Black]İSYAN[/color] [color=Red]ÖLÜMÜNE [/color][color=Blue]FE[/color][color=Yellow]N[/color][color=Blue]ER[/color][/size][/b][/center]

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    resimdeki dogrudur... agustosta yani.. gerekli bilgiyi motordelisi.com dan alabilirsin...
    buyuk bi organizasyon olucak.. insallah gidicem
    KSK FOREVER ... 35½

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben elimdeki motosiklet fuarından aldığım broşürleri arkadaşlara dağıtmıştım ve antalya denizli adana ankara ve tüm ege bölgesindeki arkadaşlar bu tarihe göre yıllık izinlerini yazmışlardı şimdi nasıl ben bu insanlara bunu anlatacağım YALANCI ÇIKTIM YALANCI ikinci motor festivali fiyaskosunu bu insanlar bakalım nasıl kaldıracak
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Çeşme festivalinin son durumu ne oldu? Bilen var mı?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ben bilmiyorum ama kotu oldu agustosta tatile cikacam tam diyorum nerde bir senlik olsada ona gitsek bari. 31 Agustosta da is icin Fransaya ucuyorum yaa ne sans beee , nasil moralim bozuldu.Agustos ayi icerisinde hic baska festial varmi????
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    hala güncelmi PERTMİ pardon fest MOTOFESTMİ OLDU
    CENGOMOTO

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ayrıca urla motofestden bir çok kişinin ağzı yandı buyüzden bu tür org. lara tam açıklık be bilgi ve en önemlisi ücret,
    çünki urla motofest olmuş bir ticarifest çok yazık millet motorcu deyince tümü parababası zannediyor galiba, marmaris desen ona keza imiş
    doğrudürüst ve uygun fiyatla bir festival sanırım daha uzun bir süre yapılamayacak, urla da motorlar için ayrılan yeri bir görse gelmeyenler içleriniz acır güneş altı ve beter bir tozlu alan çadırların kurulduğu yer pamuk tarlası gibi
    sabah kahvaltısıiçin bir örnek ki en ucuzu bir tost bir çay 5 ytl idi yuh yani.neyse gidecek olana iyi eğlenceler umarım urla gibi olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler