Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

11 Mayıs Cumartesi 21:00 "Samet Ağır" Caddebostan Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    bily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm990smt
    evet arkadaşlar oldukça keyifli bi akşamdı tatlılarda iyiydi, kesenize bereket .19 mayısta görüşmek üzere
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun benden yana.
    eyvallah kardeşim sağol
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülem yine en güzel foto Alperinki olmuş.hem yakın hemde parıltısı göz kamaştırıyor
    sen asıl parıltıları 19 mayısda gör
    mete_han bunu beğendi.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasıt yok ama bu arada o kadar da atladım bir de benim olduğumu çekelim diye ama o da yalan olmuş

iki kısa video var bir de:

http://www.youtube.com/watch?v=tFDBTs6Y6_U
    http://www.youtube.com/watch?v=tFDBTs6Y6_U
    Ha kardeşim kusura bakma tablette görünmemiş fotolar bilgisayardan baktım tam açtı kusura bakma tekrar..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Fotodan yana pek şanslı değilmişiz yav...

Reşit biraderim sağolsun nc 700 ü ile turladım...harika bir makina olduğunu bizzat yaşadım...ulan caponlar neler yapıyor derken Bily usta sağolsun eli titremeden KTM 990 anahtarını verdi... ben daha doğrusu yanaştım kendisine sakin bi anda yüzsüzlük yaptım istedim... CERRAHI Erhan KTM yi galiba çalıştırdı motorun uğultusunu duyunca bu cesareti o motor sesinden güc alarak buldum

cebefe150 min arkasına artcı almazken matoruma kıyamazken arkadaşların hoşgörüleri karşısında biraz kendimden utandım diyebilirim...

ama KTM nin gaz tepkimesi atlaması hoplaması zıplamasını tarif edemem...bir ara beni korkutku bu nasıl tork diye zaptedemedim aleti... ya zhızlanıyorum ya duruyorum ortası yok yani...bileiğindeki en hafif eğime tepki veriyor makina...kelimelerle tarif edilemez...ss motor bloğunu almışlar bu kasaya koymuşlar yani...

enee videoda varmış..Uğurcum sağol...daha şimdi bakıyom valla...

agi mator çekmişiniz yav...aslında ben hep yapardım cep telefonumla herkesi videoya alırdım tek tek mini sohbetler yapardım hatıra babında garip sorular sorardım anlık cevaplar komik olurdu izlerken hemde o akşam ordaydık gibilerinden bir arşiv olurdu ama dalgınlığıma gelmiş diyim ...ışıkda güzel vuruyordu tepeden...ama demek gece olunca megapikseller yalan oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

hani 80 lerde 90 larda olur ya toprak sahalarda bisiklet ve mobilet turları olurdu...bilmem kaç paraya...beni bırak sahilde öyle dolanır dururdum..çocuklar gibi şendim...

inşallah bir kusurumuz hatamız olmamıştır...ama kimseyle tam bir sohbetimiz muhabbettimiz olamadı...o hususda mahcub hissediyorum kendimi...af dilerim yani...ben hep gözüm sağda solda keyifler nası modundaydım konsomasyondaydım yani napim abi...
    Alper_tim ve htmetin bunu beğendiler.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bende ona yanıyorum Metehan..sanırım herzaman böyle olmak zorundadır..herkes birbiri ile sohbet etme fırsatı bulamaz sanırım ama..
    inan ki biraz daha zorlamalı ve herkesle sohbet edebilmeliydim diye kızıyorum kendime...

Yuvacık gezisine gelemiyorum..fotoğraflarda yine en güzel Alper çıkacakmış..banane bananeee...
    mete_han ve Alper_tim bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi kalabalık ortam yapcak bişey yok...sünnet çocuğu gibi ortada dolanamıyosun Özer Abiyide özlemişiz heee Arcantinli abimizde teşrif etti sağolsun...ama sona kalan dona kalır malum... ben yalandan fantayla kurtarayım durumu dedim ama yemedi tabi...
    Alper_tim ve Arjantinli69 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tamere bi ara balık tutarken ısmarlarım ben..yiyecek,içecek,ne isterse..nasılsa balık tutamayıp bekliyor sürekli..bari midesi çalışsın...
    mete_han ve Arjantinli69 bunu beğendiler.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Ortam tahmin ettiğim gibi güzeldi iyi ki inat edip gelmişim ama motorumla gidemedim ki bu beni çok üzdü. Samet abimize tekrar tekrar geçmiş olsun. Mete abi ile çok yazışmamız atışmamız olmuştu şu 6-7 senedir ama bir türlü karşılaşmak nasip olmamıştı. Yazarken keyifli, sohbeti başka keyifli bir abimiz.. Xanka'yada ayrıyetten teşekkür ediyorum uzun uğraşlardan sonra bostancıda park yeri bulduğum arabama beni motoru ile bıraktığı için gerçi birazda benim anlık yüzsüzlüğüm oldu ama olsun oda bu yüzsüzlüğümü alçakgönüllüğü ile süsledi. Ve beni o kadar yolu yürümek zorunda bırakmadı. Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    uzun zaman sonra tekrar bir mt buluşmasında iyi amaç için orda olmak dostlarla konuşmak çok iyi geldi samet abiye tekrar geçmiş olsun.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortam tahmin ettiğim gibi güzeldi iyi ki inat edip gelmişim ama motorumla gidemedim ki bu beni çok üzdü. Samet abimize tekrar tekrar geçmiş olsun. Mete abi ile çok yazışmamız atışmamız olmuştu şu 6-7 senedir ama bir türlü karşılaşmak nasip olmamıştı. Yazarken keyifli, sohbeti başka keyifli bir abimiz.. Xanka'yada ayrıyetten teşekkür ediyorum uzun uğraşlardan sonra bostancıda park yeri bulduğum arabama beni motoru ile bıraktığı için gerçi birazda benim anlık yüzsüzlüğüm oldu ama olsun oda bu yüzsüzlüğümü alçakgönüllüğü ile süsledi. Ve beni o kadar yolu yürümek zorunda bırakmadı. Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar.
    yahu tamam hattatımız Hasan da...ben seni Metin sanıyordum kardeşim..yukarıda da öyle yazmıştım..sen de Hasan mışsın...kusuruma bakma.. iyi dileklerin içinde teşekkür ederim...
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zaman sonra tekrar bir mt buluşmasında iyi amaç için orda olmak dostlarla konuşmak çok iyi geldi samet abiye tekrar geçmiş olsun.
    Hasan kardeşim..uzun lafa gerek yok..yıllardır muhabbetimiz içinde hakkını ödeyemem..Hakkını helal et...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Hasan ismi güzel ama dimi? Ben seviyorum ismimi

Motosikleti
    inanırmısın metinden daha güzel diyecektim ama diyemedim..tahmin ettiğim kadarıyla güzellikten kastını da anladım...İnşallah bu ismin en güzel yakıştığı kişi gibi yaşarsın..
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanırmısın metinden daha güzel diyecektim ama diyemedim..tahmin ettiğim kadarıyla güzellikten kastını da anladım...İnşallah bu ismin en güzel yakıştığı kişi gibi yaşarsın..
    İsmimize yakıştığı gibi yaşasak cennetlik tayfadan oluruz Abi. İnşallah Allah Nasip eder. Ben Şehit Torunuyum Çanakkalede Dedemiz yatıyor Onun ismide Hasan Hatta Topal Hasan derlemiş eskiler Haliçte Kayıkçılık yaparmış bir kıyıdan ötekine.. Ama Savaşta Şehit olunca ve Gelen geçen herkes Nineme "Metin ol Metin ol" dedediği için Soyadı kanunu da çıkınca Soyismimizi Metin diye yazdırmışlar
    mete_han bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)