Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Kocaeli çıkışlı Haziran sonunda Ayvalık - Cunda Gezisine katılmak isteyen

Motovento
    REKLAM ALANI
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Kafamdaki yol planı şöyle alternatifleride aşağıya ekleyeceğim..

21 Haziran cuma

06:00 Yalova 'dan hareket
    Susurluk mola
    12-1 gibi Ayvalık 'ta oluruz.
    Öğlen yemeği.. sonra denize girer serinleriz
    Kamp yerimizi buluruz..
    Sonra etrafta tur atarız şeytan sofrası vs.
    akşam yemeğinde cunda da raki & balik olayına girebiliriz.

22 Haziran Cumartesi
    Sabah kahvaltı vs. sonra yüzme,
    Sonra Ayvalık çarşıya gelip biraz mahalleleri gezeriz.. çarşı alışverişi, zeytin yağı + zeytin vs..
    Sonra yola çıkar Asos - Geyikli tarafına geçeriz..
    Bu kısmı opsiyonel olmak koşulu ile
    Bozcaada 'ya geçerek üzüm bağları içerisinde muhteşem manzarada şarap + peynir eşliğinde gün batımı..
    Sonrasında bozcada da kamp
    ya da Asos tarafında gezilip oralarda bir yerlerde kamp yaparız. akşam mangal yakarız.

23 Haziran Pazar
    sabah kahvaltı vs.. yüzme
    Sonrasında geze geze dönüş yolu..

Son gün alternatifi olarak feribot ile karşıya geçip şehitlikleri gezebiliriz. Ben şahsen görmedim.
    erays ve darpgen bunu beğendiler.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çok iyi düşünmüşün de bende İrfan gibi düşünüyorum açıkçası haziranda 3 gün izin çok zor ama hele dur bakalım tarih bi yaklaşsın (Haziran nöbet listesi yazılsın) kim öle kim kala
    MBHoro bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Eyvallah abi izin ayarlayabilirsen bekleriz. Sen hafta sonlari calisiyor musun
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hafta içi ortası sonu başı hiç farketmiyo kardeşim 12/24 nöbet sisteminde dolap beygiri misali dönüp duruyoruz (imzamdanda bellidir bu konudaki felsefem)
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    hadi bakalım. ben izmitten geçicem. bu taraflardan geçecek olanlarla bir yer belirleyip buluşalım
    Bir gün + Bir gün daha..

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım. ben izmitten geçicem. bu taraflardan geçecek olanlarla bir yer belirleyip buluşalım
    Izmitten gelenleri degirmendere migrosta bekleriz ordan birlikte devam ederiz 5:15 degirmendere

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yalova - Ayvalık arası yaklaşık 350 km

Yol %80 oldukca güzel ve rahat

Yolun %70i şiddetli rüzgar ( nezaman geçsem aynı ) deniz tarafından geliyor ve sürüşü bozacak kadar etkili.

Yaklaşık 40-50 km kadar tek yön bozuk yol ve çalışma var sürekli gidişli gelişli yol.

Bol miktarda trafik kontrol noktası var.

Ortalama 80-100 km/h ile seyahat ettim. 2 saat kadar mola verdim 6 saatte eskihisar-tocular feribotuna ulaştım.

İstanbuldan çıkmak ve feribota ulaşmak da karşıya geçmek 2 saat

İstanbuldan çıkacaklar için seyahat süresi 8 saat.

Ayvalıkla ilgili diğer bilgileri daha sonra paylaşacağım programımızı belirlemede cok işimize yarayacak.
    MBHoro, erays ve darpgen bunu beğendiler.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kimsenin sesi çıkmıyor biraz ağızları sulandırayım dedim. gezeceğimiz yerler buralar.

http://oliveodore.com/tr/gezilecek-yerler/ayvalik/

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    edremitten geçicekmişsiniz o halde sizi karsılamaktan rehberlık etmekten memnunıyet duyarım ama zamanı cok onemlı suan unıversıtedeyım ve son senem mezunıyet falan ıslerı memleketıme yanı edremıte donersem sıze katılmayı cok ısterım

Motosikleti
    CBR 250 R
    Bir artçım olabilir arkadaşlar, adı Oğuzhan. mümkün müdür?

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Bandırma kısmında biraz zaman harcayacaksanız , Kiraz Cafe'de kahvaltı yapın derim,10 numaradır,şehrin hemen göbeğinde kime sorsanız bilirler. + Höşmerim yemeden gitmeyin yanına 1 top kaymak dondurma da koydurtmayı unutmayın. Kiraz kafe olmaz derseniz gideceğiniz güzergah üzerinde liman avm var -kumpir box kahvaltıya alternatif, çorba derseniz de padişah köfte yine aynı avm içerisinde 10 numara çorba sunar Bir de susurluk-yörsan güzeldir ( domates çorbası-kaşarlı tost vs). Ayvalıkta yanılmıyorsam cunda adasına giderken bir kamp alanı vardı kamp yapmak isteyenlere,oldukça güzel bir yerdi. + Cunda adasında balık yenmeden gidilmez adeti bozmayın :D

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir artçım olabilir arkadaşlar, adı Oğuzhan. mümkün müdür?
    Valla sana bagli, yorucu bir istir attciyla uzun yol. Katlanirim diyorsan sen bilirsin

Motosikleti
    Şuanda Yok.
    Kocaelinde olsam direk katılırdım :( Ama Kocaeli Grubu olarak etkinliklerinize bayılıyorum.Herzaman böyle devam eder inş.Kazasız belasız sürüşler :D

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    horo kimseden ses çıkmıyor diye kimse gelmeyecek anlamına gelmiyor hele bi haziranın nöbet listeleri çıksın duruma göre
    yazar çizeriz bi şeyler

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sana bagli, yorucu bir istir attciyla uzun yol. Katlanirim diyorsan sen bilirsin
    haklısın üstad, bakalım artık.
    Bir gün + Bir gün daha..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bandırma kısmında biraz zaman harcayacaksanız , Kiraz Cafe'de kahvaltı yapın derim,10 numaradır,şehrin hemen göbeğinde kime sorsanız bilirler. + Höşmerim yemeden gitmeyin yanına 1 top kaymak dondurma da koydurtmayı unutmayın. Kiraz kafe olmaz derseniz gideceğiniz güzergah üzerinde liman avm var -kumpir box kahvaltıya alternatif, çorba derseniz de padişah köfte yine aynı avm içerisinde 10 numara çorba sunar Bir de susurluk-yörsan güzeldir ( domates çorbası-kaşarlı tost vs). Ayvalıkta yanılmıyorsam cunda adasına giderken bir kamp alanı vardı kamp yapmak isteyenlere,oldukça güzel bir yerdi. + Cunda adasında balık yenmeden gidilmez adeti bozmayın :D
    Cunda adasındaki kampinging adı Ada Camping, eğer kamping sevmiyorsanız ve yanınızda çadırınız varsa Cunda Maden adası-Patriçia taraflarını öneririm.Çok izole ve nefis bir yerdir.Kafa dinlemelik.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cunda adasındaki kampinging adı Ada Camping, eğer kamping sevmiyorsanız ve yanınızda çadırınız varsa Cunda Maden adası-Patriçia taraflarını öneririm.Çok izole ve nefis bir yerdir.Kafa dinlemelik.
    Kafa dinlemelikmi resmen ıssız biyer. Hava karardıktan sonra gittik motorla ne bir ses ne bir ışık sadece karanlık var.

İnmeden bir foto çektim geri döndük.

erays ve audioslave bunu beğendiler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Siz yolun başından dönmüşsünüz,birde gece karanlığa kalmışsınız.Oradan akşam üstü geçip,beğendiğin yerde çadırını kurup ertesi dönecektin.Gecenin kör karanlığında Blair Wicht Project etkisi yapar tabi
    Aslında gündüz gözüne böyle bir yerdir ;

erays bunu beğendi.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Bende gelmek isterdim ama malum emekliyiz maaşta 25 inden 25 ine yoksa kaçırmazdım bu turu...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Bir ay kaldı, son hafta yoklama alırız.
    Çok fire vermeyiz inş. şimdiden kimsenin işi gücü belli olmaz, 3 motor olsa da gidecek miyiz?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)