Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motoshow'06 Fuar Sonrası Organizasyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    15 kişi civarı gittik, ayrıntılar gelir yakında

Memnun oldum herkesle tanıştığıma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    nereye gittiniz peki

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yeşilköydeki yere. Adına bakmadım valla

Sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 fazer
    Bu geceden bir kaç fotoğraf.

Alakası yok ama bu da yamaha standından

Tanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250
    Yarına bekliyorduk çok saol bu geceden gördük hepimiz kendimizi

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Tatmin edici bir fuardı diyebilirim tanışmış olduğum tüm arkadaşlara sevgi ve selamlarımı gönderiyorum izmire sağ salim döndük fuar çıkışı toplanan bir araya gelen tüm arkadaşlara,fuar esnasında her konuda yardımcı olan ilgilenen dangero(mert),Gelişim Sürücü Kursu(ibrahim),Shemoto(Yasemin),ZühtüPaş a(ali abi ),Skullhunter(erhan) ve belki hatırlayamadığım bir çok arkadaş tek tek teşekkür ederim

Toplantı sonrası otobüse kadar geçiren uğurlayan Kırmızı,cbr1000rr,erhan,zühtüpaşa herkese çok teşekkürler yakın bir zamanda tekrar görüşmek üzere

selam ve saygılar...

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    fuarda bizimle ilgilenen bütün herkese teşekkür ederim... ben ist. in yabancısı olmama rağmen sanki kendi mekanımda gezer gibi çekinmeden gezdim. .. hele fuarda o atmosferde bulunmak bile benim için yeterliydi....

birebir tanıştığım mt üyeleri dostlarıma buradan çok teşekkür ederim.. sizlerle sohbet çok güzeldi....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendenmidir,ortamın sıcaklığındanmıdır nedir,direk sohbete girdim.Dışardan gören bayadır tanışıyolar zanneder.Bugüne kadar tanıştığım tüm üyeleri çok has insanlardı.Şükranlarımı sunuyorum.

Bide sondaki beyazlı arkadaşı ben orada görmedim.Erkenmi kalktı mekandan?

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Dışarda kapının önünde beni bekliyodu o ondan görememiş olabilirsin birlikte istanbulun gece alemlerine aktık

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    Tatmin edici bir fuardı diyebilirim tanışmış olduğum tüm arkadaşlara sevgi ve selamlarımı gönderiyorum izmire sağ salim döndük
    Valla sabah sabah sırf dönüşünüz nasıl geçti diye siteye girdim.
    Neyse sağ salim varmışsınız.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Valla sabah sabah sırf dönüşünüz nasıl geçti diye siteye girdim.
    Neyse sağ salim varmışsınız.
    dönüşümüz güzeldi ledo,vallaha yorgunluktan bir çok kişi neredeyse deliksiz uyudu,keyifli bir geziydi,keşke sizde beylerbeyine gelebilseydiniz,hepimizin içine sindi,bizim için yaptıklarınıza teşekkür ederim

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Bende çok arzu ediyordum, böyle bir fırsatta beraber olmayı...

Ancak maalesef, akşam evde büyük bir grup misafirim vardı.

Eh, artık bir dahaki sefere...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    Dışarda kapının önünde beni bekliyodu o ondan görememiş olabilirsin birlikte istanbulun gece alemlerine aktık

Yakışır yakışıklı moderatör'ümüze.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet istanbul gerçekten bizden büyükmüş onunla başa çıkamadık ben tüm istanbullu arkadaşlara,eskişehir mt grubuna,ankara mt grubuna çok teşekkür ediyorum ayrıca gm sitesinin kurucusu yusuf abiye çok teşekkür ediyorum.bu arada skullhunter ı göremedim diye çok üzülüyordum ama meğersem akşam bizi izmir e geçirirken elini bile sıkmışım onun otobüste çok üzüldüm diyordum bizimkiler söyledi keşke sohbet edebilseydik daha fazla işallah bir dahaki sefere bizlerde bekleriz
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    içinize sinmiş olması çok güzel bişey.sizlerler fuarda karşılaşamadık biz gelmeden hemen önce gitmişsiniz ama neyse artık izmirde görüşürüz....
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    İzmir'den, Motoshow 06 İstanbul fuarına katılım organizasyonunu planlı ve programlı bir şekilde sağlıyan Phaetonw12 (Mustafa)ya emeğinden dolayı, Deli mengi (Yusuf) kardeşimize bize sabahın erken saatinden başlayıp gecenin geç saatine kadar rehberlik ve istirahat gününden yaptığı fedakarlık nedeniyle, sabah kahvaltımızda candan bir hoşgeldin ile bizi karşılayan Zuhtupaşa’ya, tanışabildiğim ve gösterdikleri samimiyet ve hoşsohbet nedeniyle MT üyesi kardeşlerim ve birlikte yolculuk yaptığımız Egeriders ve gezginmotorcu üyelerine, bizi uğurlama inceliğini gösteren Kırmızı’ya, Cbr1000rr’e, Skullhunter (Erhan)a ,ve tekrar Zuhtupasa’ya şahsım adına çok teşekkür ederim.

MT Motoshow'06 Fuar Sonrası Organizasyon’a topiğin açıldığı günün bizim yola çıktığımız gün olması nedeniyle ve programın bize 1/04/2006 saat 16:30 da bildirilmesinden kaynaklanan (Bu arada Beylerbeyi programı oylandı ve sözleşildi) olumsuzlık dolayısıyla tanışamadığım diğer MT üyelerinden özür dilerim. İlk fırsatta imkanlar dahilinde daha erken belirlenebilecek bir toplantıda görüşebilmek ümidiyle.......

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Herkes teşekkür ediyo ama ben özür dileyeceğim, Fuar yorgunluğu nedeniyle bu fuar sonrası buluşmasına katılamadım. taaaa izmirlerden (ve diğer illerden)kalkıp gelen tüm dostlardan bu konuda özür dilerim.

Ayrıca fuarda standlarımıza uğrayarak bize destek olan herkese teşekkürler
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ben de kim nereye gidiyor nerde buluşulacak falan net olmadığı için katılamadım.. sanırım aynı sebepten ötürü bir çok insan iki yere de gitmedi.. ve buluşmalar biraz az katılımla gerçekleşti.. oysa ki geçen fuar öncesi buluşma baya kalabalık gerçekleşmişti..

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizlerle, böylesine bir tanışma fırsatı yaratılabilmişken, bunu bazı kişisel nedenlerden dolayı değerlendiremediğim için çok üzgünüm. EgeKnn bizlerin selamını size iletmiştir. Tüm hafta sonu aklımız oraya giden MT İzmir Grubunu Temsil etmeye çalışan arkadaşlarda ve sizdeydi. Ha bide şu fuardaki motorlar vardı diymi Sayı olarak az bi MT Ekibi göndermek zorunda kaldık. Ama keşke bazı mucuzeler yaratıp gelseymişiz. Ben açıkcası stantımızı çok merak ettim EgeKnn anlatınca. Tabiki Sizlerin selamınıda iletti sayın modum. Arkadaşlarımıza göstermiş olduğunuz ilgi, fedakarlık ve sıcaklık için bende teşekkür etmek istedim. Umarım En kısa zamanda sizlerle de tanışma fırsatını yakalayabilirim.

Motosikleti
    1000RR06
    herkeze tek tek teşekkürler herşey çok güzeldi izmirli arkadaşların hepsiyle tanışamadık ama elimizden geleni yaptık tabi

ayrıca kenan abi seni tanıdığıma sevindim
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler