Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji ve Şehitlere Saygı Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Ben de geleceğim İnşallah.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene şehitlerimiz kimsenin umrunda değil galiba yazık
    Benzin ve diğer tüm zamlar için uyuşmuşlardı. Bu olaylar için de uyuşmuşlar galiba. Gerçekten yazık. Ben umuyorum ki buraya isimlerini yazmadan yüzlerce kişi gelsin

Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    5.TTdnmz

Motosikleti
    bmw r1100r 2006
    allah in izni ile gelecegim inşallah

LP76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250
    güncel... kesinlikle geliyorum

1. Raphae1
    2. Alper_Tim
    3. Reşit ve çetesi..
    4. ccman
    5. LP76

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    güncel.......
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    İSTANBUL VE ANKARADA YİNE BAYRAK YASAĞI GELDİ. TAKSİMDE BOY BOY PKK BAYRAĞI AÇAN TERÖRİSTLERE DEMOKRASI PALAVRASIYLA İMTİYAZ TANIYANLAR 29 EKİMDE TÜRK BAYRAĞINA VE YÜRÜYÜŞLERİNE YASAK GETİRİYORLAR, KENDİ ÜLKEMİZDE TUTSAK EDİLİYORUZ. KENDİ ÜLKEMİZDE BAYRAK YASAĞIYLA KARŞILAŞIYORUZ.. YAZIKLAR OLSUN BU YASAKLARI KOYANLAR KENDİLERİNE TÜRK DİYORLAR İSE BAYRAK TAŞIYANLAR KİM O ZAMAN.....
    http://gundem.milliyet.com.tr/29-eki...39/default.htm
    HABERİN LİNKİ EKLİDİR.
    Shrieker ve durango bunu beğendiler.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Ankara'da olacağım için büyük ihtimalle gelemeyeceğim. Erken gelirsem mutlaka oradayım.

5 kişi geleceğini söylemiş. Koca siteden bu kadar mı adam çıktı yani?
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Cumhuriyetin kuruluş kutlamaları yasak diye biliyorum ben, bir aydınlatma olsa iyi olur.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    Arkadaşlar koca siteden bu kadar mı katılım var tam katılım olsun bu ülkenin sonu nereye gidicek bu şekilde..
    ben de orada olacağım...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    13 Kasım 1918 de İstanbulu işgal eden güçler 94 yıl sonra amaçlarına ulaşmış görünüyor.
    Emperyalizm ve onun yerli işbirlikçilerinin gayretleri, kararlı tutumları sonucu bu noktada tüm fabrikalarımız el değiştirmiş, kaynaklar ve sermaye global güçlerin eline geçmiş, halkımızın tüm örgütlenme ve sendikalaşma hakları gasp edilmiştir.
    EMEKLİ İŞÇİ MEMUR KÖYLÜ ESNAF VE ÖĞRENCİLERE ÜÇÜN BİRİ KALMIŞ DURUMDADIR. BÜYÜME DİYE ANLATILAN İSE SAHTE V-PİLİS HAPLARINDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.
    Bu gerçekleri görmeyip işgal kuvvetleri tarafında yer alanları ALLAHA HAVALE EDİYORUM.

Soru 1: Sevgili arkadaşlar bu sürüşün hukuki sonuçlarından kim sorumludur.
    Soru 2. Neredeyse tüm ülkede yasaklanan bu vb kutlamaları gerçekleştirmek için kitlelerinize ne kadar güveniyorsunuz.

Öneriler: Kaska ilaveten deniz gözlüğü de kullanın, bir poşet içerisinde çok ıslak bir bez parçası bulundurunuz (gaza karşı ve yara temizliği için), kesinlikle hayati organlarınızı koruyan giysilerinizi eksik etmeyiniz. cildinizin açık kısımlarını cantları parlattığınız vazelinle izole ediniz (gazın cilde değince yarattığı tahriş ve yanmaya karşı) Üzerinizde alehinize suç unsuru olabilecek hiç bir materyal bulundurmayınız.
    Disipilini bozmayınız dolmuşa gelmeyiniz. ( böyle durumlarda küfür ederler, alttan gizlice tekme atıp sonra direndi diye gözaltına alırlar)
    Ve hatta mümkünse gözünüzün üstündeki kaşları ağda ile aldırınız yoksa birileri fena halde tahrik olabilir.

Ehtiyar 78 li

Konuyu bir ben iki konuk okumakta büyük ağabey olduklarına eminim, ne halt ediyor bunlar diye aporttalar.
    piyanist_irf ve yasdal bunu beğendiler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    istanbulda ki kutlamalarda herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir
    ancak sitemizde katılım oranının ve foruma bu ilgisizlik bu sene beni hayrete düşürdü
    cumhuriyetimize ve şehitlerimize kimlerin sahip çıktığını o gün göreceğiz
    çalışmak zorunda olan arkadaşlarımızı ayrı tutuyorum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Yurt dışında olduğumdan katılamıyorum ancak umuyorum katılım çok güçlü olacaktır.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    denizlide yim katılamayacağım... ama istanbulda olsaydım katılırdım ve bu güne kadar da katıldım.. gösterin kendinizi..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    GÖRÜNTÜDE CUMHURİYETÇİ DEĞİL ÖZÜNDE SÖZÜNDE CUMHURİYETÇİ VE LAİK VATANDAŞIM, DİNİMİ KİTABIMI KİMSENİN SİYASİ ÇIKARLARINA ALET ETMEM DİYEN HERKESİ ORADA GÖRMEK İSTERİZ......

CUMHURİYET BARAMI GİBİ ÜLKEMİZİN ONUR VERİCİ BAYRAMLARINDA İŞÇİLERİNİ ÇALIŞTIRAN İŞ VERENLEREDE BİR KERE DAHA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM BU ÜLKE KOLAY KAZANILMADI BU BAYRAK DİREKLERİMİZE KOLAY TAKILMADI, KANIMIZIN BİR PARÇASIDIR BU BAYRAK, UNUTMASIN O İŞ VERENLER BU GÜN HUKUKSAL OLARAK DÜNYA ÜLKELERİNDE SÖZ HAKLARI VARSA BUNU GEÇMİŞİMİZDE BU BAYRAK İÇİN KANINI DÖKEN TÜRK ORDUSUNA BORÇLULARDIR BU BORÇ NAMUS ŞEREF BORCUDUR. BU GÜN ÜLKEMİZDE ANAMIZ BACIMIZ RAHAT BİR ŞEKİLDE HAYATLARINI YAŞAYABİLİYORLARSA NAMUSLARIYLA YUVA SAHİBİ OLABİLİYORLARSA BUNU HİÇTEN VAR EDEN MUSTAFA KEMAL VE ONUN SİLAH ARKADAŞLARINA TÜRK ORDUSUNA BORÇLUYUZ EĞER ONLARDA GÜNÜMÜZ İNSANLARI GİBİ AMANNN BEN İŞİME BAKARIM, İŞİM OLMAZ BU MESELELERLE DESELERDİ BU GÜN YA YUNAN TOHUMU YA FRANSİZ YADA İTALYAN TOHUMU OLURDUK, UMARIM BİRŞEYLER ANLAMIŞSIZNIDIR. ATATÜRK ÖYLE ONE MİNUTE DİYEK BAĞIMSIZLIĞIMIZI KAZANMADI "YA İSTİKLÂL YA ÖLÜM" DEMİŞTİR..... BU SEBEPTEN GEÇMİŞTE CANINI VERMİŞ ŞEHİTLERİMİZE YILDA BİR KEZ OLSUN GÖREVİMİZİ YAPALIM DERİM. (NOT : HİÇBİR SİYASİ SEBEPTEN YAZILMAMIŞTIR BU YAZI, KESİNLİKLE VATAN SEVGİMDEN, KİMSEDEN KORKAMDAN VE KİMSENİN DİREKTİFİ OLMADAN İÇİMDEN GELDİĞİNCE YAZDIM, SAĞCISI SOLCUSU, KÜRDÜ TÜRKÜ ÇERKEZİ LAZI HERKES BU BAYRAK ALTINDA ÖZGÜRCE YAŞAYABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BAZI SİYASETÇİLER BU BİRLİĞİ NE KADAR BOZMAK İSTESEDE UNUTMAYIN BU BAYRAK HEPİMİZİN)

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Buraya yazmaya gerek görmeyen bir çok arkadaşım gelecekler. Biz GARAJ grubu olarak orda bulunacağız.
    Gökhan YAŞDAL

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı chaosbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖRÜNTÜDE CUMHURİYETÇİ DEĞİL ÖZÜNDE SÖZÜNDE CUMHURİYETÇİ VE LAİK VATANDAŞIM, DİNİMİ KİTABIMI KİMSENİN SİYASİ ÇIKARLARINA ALET ETMEM DİYEN HERKESİ ORADA GÖRMEK İSTERİZ......

CUMHURİYET BARAMI GİBİ ÜLKEMİZİN ONUR VERİCİ BAYRAMLARINDA İŞÇİLERİNİ ÇALIŞTIRAN İŞ VERENLEREDE BİR KERE DAHA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM BU ÜLKE KOLAY KAZANILMADI BU BAYRAK DİREKLERİMİZE KOLAY TAKILMADI, KANIMIZIN BİR PARÇASIDIR BU BAYRAK, UNUTMASIN O İŞ VERENLER BU GÜN HUKUKSAL OLARAK DÜNYA ÜLKELERİNDE SÖZ HAKLARI VARSA BUNU GEÇMİŞİMİZDE BU BAYRAK İÇİN KANINI DÖKEN TÜRK ORDUSUNA BORÇLULARDIR BU BORÇ NAMUS ŞEREF BORCUDUR. BU GÜN ÜLKEMİZDE ANAMIZ BACIMIZ RAHAT BİR ŞEKİLDE HAYATLARINI YAŞAYABİLİYORLARSA NAMUSLARIYLA YUVA SAHİBİ OLABİLİYORLARSA BUNU HİÇTEN VAR EDEN MUSTAFA KEMAL VE ONUN SİLAH ARKADAŞLARINA TÜRK ORDUSUNA BORÇLUYUZ EĞER ONLARDA GÜNÜMÜZ İNSANLARI GİBİ AMANNN BEN İŞİME BAKARIM, İŞİM OLMAZ BU MESELELERLE DESELERDİ BU GÜN YA YUNAN TOHUMU YA FRANSİZ YADA İTALYAN TOHUMU OLURDUK, UMARIM BİRŞEYLER ANLAMIŞSIZNIDIR. ATATÜRK ÖYLE ONE MİNUTE DİYEK BAĞIMSIZLIĞIMIZI KAZANMADI "YA İSTİKLÂL YA ÖLÜM" DEMİŞTİR..... BU SEBEPTEN GEÇMİŞTE CANINI VERMİŞ ŞEHİTLERİMİZE YILDA BİR KEZ OLSUN GÖREVİMİZİ YAPALIM DERİM. (NOT : HİÇBİR SİYASİ SEBEPTEN YAZILMAMIŞTIR BU YAZI, KESİNLİKLE VATAN SEVGİMDEN, KİMSEDEN KORKAMDAN VE KİMSENİN DİREKTİFİ OLMADAN İÇİMDEN GELDİĞİNCE YAZDIM, SAĞCISI SOLCUSU, KÜRDÜ TÜRKÜ ÇERKEZİ LAZI HERKES BU BAYRAK ALTINDA ÖZGÜRCE YAŞAYABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BAZI SİYASETÇİLER BU BİRLİĞİ NE KADAR BOZMAK İSTESEDE UNUTMAYIN BU BAYRAK HEPİMİZİN)
    Ağzına yüreğine sağlık. Artık öyle duruma geldi ki şu ülke o günlerde canları pahasına savaşan köle olmak istemeyen ejdatlarimiz, Şimdi şu şirketlerde şu firmalarda yabancı ortaklığı yada tamamen sahibi bulundukları işyerlerinde ÇAĞDAŞ KÖLE olacağımızı tahmin bile etmemişlerdir.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Orada olacağız inşallah.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    1. Raphae1
    2. Alper_Tim
    3. Reşit ve çetesi..
    4. ccman
    5. LP76
    6.TTdnmz

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    1-Alper_Tim
    2-scooboy
    3-siyahatmaca
    4-motojektif
    5-ozrace
    6-motoseyyah
    7-otopsici
    8-chaosbaris
    9-GKN
    10-Burak_34
    11-garfield1907
    12-mgu
    13-puser
    14-myhammer
    15-VİNCENT
    16-ortadoğulu
    17-Nicat
    18-flashhock
    19-sbr
    20-raphae1
    21-lacivert
    22-dreamkiller
    23-cbr1100xx
    24-sakinşeytan
    25-reşit
    26-tanselyazici
    27-NstljApache
    28-ccman
    29-YUCETAYFUN
    30-madlive
    31-TTdnmz
    32-hakanka8
    33-LP76
    34-yasdal
    35-atilla_hakan
    36-ozzy73
    listeyi eksik yazıyosunuz,,sonrada hepimiz bukadarmıyız diyorsunuz... topiğin başından beri gelicem diyenleri yazdım haa bu arada ben yasak filan tanımam..benim motorun her yeri türk bayrağı ile dopdolu olacak ogün, her sene olduğu gibi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)