Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Düş peşindeysen düş peşime!

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bodrum'da görüşmek üzere Fatih
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    didime gelince gezilcek görülcek kalıncak yerleri seve seve gösteririm ama okul olucak ondan pek yardımcı olamayabilirim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gezdim oraları ağustosta maalesef. İzin ve paralar da suyunu çekti, yoksa gelebilirdim yine de. Daha önceden söyleseydin izni ertelerdim belki. Kısmet değilmiş. Naçizane tavsiyelerim: Saklıkent'i görmeden gelme, ölüdenize git kendini turistmiş gibi hisset (ingiltere toprağı gibi orası) datçanın ucuna kadar git, oradaki antik kenti gör, bodrumdan, yani istanbulun güneye indirilmiş versiyonundan uzak dur. Gece hayatına dalarım diyorsan bir nebze. Zeus mağarası varmış orayı göremedim. Kelebekler vadisine de gidecektim de fırsat bulamadım. Sessiz sakin yerleri seviyorsan marmaris-bodrum arası sahil yolundan da gezebilirsin, çadır kuracak çok güzel koylar var Face'e fotolarını koymuştum. Şimdiden söyleyeyim de seneye Gürcistan'a doğru bir karadeniz turu düşünüyorum çadırlı pansiyonlu; düşünürsen şimdiden haberin olsun. İyi gezmeler şimdiden.
    murat hocam umarın önümüzdeki yıl a sağ sağlim kavuşuruz yoksa neden olmasın karadenizde görmek istediğim tek yer var oda sümela dır orayı görmeden bu dünya dan gitmek istemem açıkçası
    zaten karadeniz i de gezdikten sonra motosiklet benim için bitmiştir kendime bi socooter alıp işten eve evden işi gideceğim arada da balığa kaçarım ama büyük bi motor alacağım kafam bozulursa 100 cc ile bir yere gidemem diye

---------- Post added at 00:45 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodrum'da görüşmek üzere Fatih
    inş carlos dostum
    oraları çok merak ediyorum hayatımdaki en uzun bilinmeze yolculuk olacak bu gezi o sebeb le çok heyecanlıyım daha şimdi den

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihim senle bu konuları konuşmuştuk.. malesef benim ince işlerden dolayı seneye kaldı.. allah yanında olsun kardeşim.. gez gör eğlen ve en önemlisi motor sürmenin tadını çıkar..
    sana hayırlı yolculuklar.. bol foto isteriz..
    kanka senin de gelmeni çok isterdim keşke bu ince işleri biraz daha erteleyebilseydin
    fakat herşey kader kısmet vakit nakit e bağlı yani ben bu ayrıntıların hepsini bi arada topladım ve gidiyorum
    umarım sende en kısa zaman da bu imkanları bulursun ve akarsın ege ye

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaş çıkmazsa bence tek te takılınabiliir. İstediğin zaman istediğin yerde ol, istediğin zaman istediğin şeyi yap, istediğin yerde istediğin kadar mola ver, istediğin kadar bas veya yavaş git, kimseye ayak uydurma zorunluluğunun olmasıda zaman zaman hoş olabilir. Sen şuraya gidelim diyicen, arkadaşın, (ya ben orayı gördüm, şuraya gitsek) falan. Yol arkadaşı çıkmazsa takma, keyfini sür.
    ethem abi zaten bi arkadaş çıksa da olur çıkmasa da çıkarsa muhabbet olur ama illa da çıkmazsa yapacak birşey yok
    ben gideceğim mekanlarda yeni arkadaşlar bulurum onlar yol arkadaşı olmaz belki ama bana oralarda eşlik ederler

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be yavru, keşke iznim falan olsaydı. Atlar gelirdim valla. tam da aklımın bir köşesinde olan turlardan biri; Ege turu... Beni de götür... az yakarım çok kaçarım bak Fatih
    aman toprağam çok kaçma beri dur
    benim bu geziyi aklımda planladığımı sadece emre biliyordu onunla biraz paylaşmıştım bu özel konuyu
    ama başka bi arkadaşla paylaşmamıştım artık başka zaman da başka yerlere senle gideriz mesela akdeniz e akarız sen le o zaman
    cihan54 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    vayy hayin vayyy fatihim kartallar yalnız uçar gerçi kafa dengi bir yol arkadaşı da güzel olur hani , lakin çadırlı gezilerde her zaman için bir arkadaş iyidir , hemen kötüye çekmeyin uleyyynn

sağ salim git sağ salim gel şekerim hayırlı yolculuklar şimdiden biz mıhlandık yerimize onun için tadını çıkar ama önce güvenlik
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy hayin vayyy fatihim kartallar yalnız uçar gerçi kafa dengi bir yol arkadaşı da güzel olur hani , lakin çadırlı gezilerde her zaman için bir arkadaş iyidir , hemen kötüye çekmeyin uleyyynn

sağ salim git sağ salim gel şekerim hayırlı yolculuklar şimdiden biz mıhlandık yerimize onun için tadını çıkar ama önce güvenlik
    aga ii dileklerin için tşk
    bir daha böyle bi fırsat bulamam diye korktuğumdan ne olursa olsun gideceğim dünya ya bir daha gelmeyeceğimiz için bu gelişimizi iyi değerlendirmeliyiz değilmi ben böyle düşünüyorum
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ii dileklerin için tşk
    bir daha böyle bi fırsat bulamam diye korktuğumdan ne olursa olsun gideceğim dünya ya bir daha gelmeyeceğimiz için bu gelişimizi iyi değerlendirmeliyiz değilmi ben böyle düşünüyorum

aynen fatih fırsatın ve zamanın varken gez derim gerisi yalan
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen fatih fırsatın ve zamanın varken gez derim gerisi yalan
    merak etme aga sabaha kadar motür le gazlayacam

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    POMPEİİ dostum tşk ederim..

AHMET aga sen de hiç alkol almıyorsun allahtan daha ne istiyon işte biraz kafa dağıtırdık içelim güzelleşelim
    sabahlar olmasın
    olmasın abi olmasın...
    bak bu laflar benı gaza getiriyor...sonra sana gene bir özel msj atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

dünya ya bir daha gelmeyeceğimiz için bu gelişimizi iyi değerlendirmeliyiz değilmi ben böyle düşünüyorum
    evet evet çok iyi düşünüyorsun Fatih abi...
    bu arada ağzından bal damlıyor abi...
    bu fırsatı iyi değerlendirmemiz lazım... yarın birgün iş bitti, evli evine köylü köyüne derlerse pişmanlık duymayalım ...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmasın abi olmasın...
    bak bu laflar benı gaza getiriyor...sonra sana gene bir özel msj atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

evet evet çok iyi düşünüyorsun Fatih abi...
    bu arada ağzından bal damlıyor abi...
    bu fırsatı iyi değerlendirmemiz lazım... yarın birgün iş bitti, evli evine köylü köyüne derlerse pişmanlık duymayalım ...
    ferhat dostum güzel kareşim hayatta ta tatmdığım tatlar halen var olmakla birlikte yavaş yavaş tatmadığım tatları da tatmaya gayret ediyorum
    varmı tadına bakılacak tat o memlekette
    abicim sana da ne desek gaza geliyon gaza gelmeye meyilli bi kardeşimsin allah tan senle birlikte takılmıyoruz yoksa senin başından hiç bela eksik olmaz dı ben çok fena ayar veririm
    abicim bizim hiç köyümüz olmadı ki

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    eğer Didim'e pazar günü gelirsen görüşürüz tanışırız turlarız vs. vs hatta ben arada kaçıveriyorum Bodrum'a 2 saat sürüyor geze geze
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer Didim'e pazar günü gelirsen görüşürüz tanışırız turlarız vs. vs hatta ben arada kaçıveriyorum Bodrum'a 2 saat sürüyor geze geze
    murat dostum aslında oraya da gelmem lazım bi asker arkadaşım davet etti kısmet yani.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marmarise gelecekseniz sizi marmarisin girişinde karşılamam şimdiden söliyim
    Büyük beklenti içinde olmayın
    Yağ değişmeniz gerekirse gidin bir tamirciye değiştirin bunun için beni aramayın ..

geçen sene bu yüzden yerden yere vuruldum baştan söliim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    barış bey ilgisizliğiniz için tşk ederim
    umarım yolda başıma bi iş gelmez de seni aramak zorunda kalmam yoksa gelmeyeceğini bilmek beni taaa derinden yaraladı
    yerden yere vurulmak size pek yaramamış

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rahat adamım ben kardeşim kasamam kendimi..
    hem elin boş başın yaş gelcen hemde ilgi bekleyecen .. varsa bir hediye .. öle kitap falan istemem ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    elma getirir en güzelinden Fatih kardeşim
    sana hayırlı yolculuklar Fatih şimdiden,kazasız belasız gönlünce gez eğlen.
    ben geçen ay geldim ege turundan çok sıcaktı Allahtan şimdilerde hava biraz daha serin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    beni istanbuldan alırsanız neden olmasın..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    de hadi......................................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Fatih reis hayırlı yolculuklar sana gez dolaş sonra güzel resimler çek bize de kılavuz olsun yengeye çaktırmadan dönerken olmuşlarından bir rus hatun getir bize oralardan evde kaldık tekerine taş değmesin kardeşim..
    cihan54 ve tekhancer bunu beğendiler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    aman toprağam çok kaçma beri dur
    benim bu geziyi aklımda planladığımı sadece emre biliyordu onunla biraz paylaşmıştım bu özel konuyu
    ama başka bi arkadaşla paylaşmamıştım artık başka zaman da başka yerlere senle gideriz mesela akdeniz e akarız sen le o zaman
    Var zaten bi akdeniz niyeti de, ne zamana olur Allah bilir. Beraber çıkartırız aradan akdenizin sahillerini.. Emre, duyuyosun di mi, akdeniz diyo

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih reis hayırlı yolculuklar sana gez dolaş sonra güzel resimler çek bize de kılavuz olsun yengeye çaktırmadan dönerken olmuşlarından bir rus hatun getir bize oralardan evde kaldık tekerine taş değmesin kardeşim..
    emre ayıp ediyorus rus vs yani hiç sevmem böyle muhabbetleri

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahat adamım ben kardeşim kasamam kendimi..
    hem elin boş başın yaş gelcen hemde ilgi bekleyecen .. varsa bir hediye .. öle kitap falan istemem ..
    aga ayıp ettin şimdi gelirken sana ıslama köfte getireyim bi porsiyon sakarya da ıslama köfte meşhur dur

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elma getirir en güzelinden Fatih kardeşim
    sana hayırlı yolculuklar Fatih şimdiden,kazasız belasız gönlünce gez eğlen.
    ben geçen ay geldim ege turundan çok sıcaktı Allahtan şimdilerde hava biraz daha serin.
    abi iyi dileklerin için tşk ederim
    zaten tatil için bu zamanı seçmem de ki sebeblerden biri de bu ege ve akdenizde kasım ayına kadar deniz e girildiği için bence şimdi tam zaman ı
    elmalar oldu çıtır çıtır yiyoz vallaha gezi olmadığı için de malesef arkadaşlara ikram edemiyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)