Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi 3 Haziran 2012 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Apache Tvs 150
    [QUOTE=ghostcorc;2703691]siz sahildenmi gideceksiniz izmite yani eski yoldanmı???[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz sahildenmi gideceksiniz izmite yani eski yoldanmı???

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

erol elimde 1 tane yedek var eğer alper dağıtmazsa sana veririm daha sonra ;giderken değilde dönüşte pazargünü çok ıslanndım bursa girişte ve gölcük civarında ama sadece ayaklarım ıslandı yeni aldığım mont ne su ne rüzgar geçirdi verdiğim para helal olsun altımdada yağmurluk vardı yani sadece ayaktan ofsayta düştüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

vallaha ona cevap verecek karamürsel gurubu
    aynen eski yoldan gidicez e-5 üzerinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung karion rt 125
    otoban geçen hafta gittiğimde kapalıydı. bir süre otobanda gitttikten sonra mecburen e 5 e döndüm. bilginiz olsun

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alper ;millet sticker istiyor.Ben Karamürsel-Kızderbent gezisinde epey dağıtmıştım elimde bir kaç tane daha kaldı sanırım,eğer elimde kaldıysa 3-5 tane dağıtabilirim.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Düzeltme yapayım arslanfb +3 maaile ordayız...

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm sayfaları okumadım onun için sorulmuş olabilir. Bir sorum olacak..
    Kendi etini getirenler için pişirme fiyatı ne kadar. Yine servis mi açılıyor yoksa farklı bir durum mu söz konusu? Çünkü ben ekmek vs yemiyorum. Verdikleri 4 tane köfteyle de doymam. Onun için kendim getirmek istiyorum. Bilen arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
    Teşekkür ederim..

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm sayfaları okumadım onun için sorulmuş olabilir. Bir sorum olacak..
    Kendi etini getirenler için pişirme fiyatı ne kadar. Yine servis mi açılıyor yoksa farklı bir durum mu söz konusu? Çünkü ben ekmek vs yemiyorum. Verdikleri 4 tane köfteyle de doymam. Onun için kendim getirmek istiyorum. Bilen arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.
    Teşekkür ederim..
    Bu soruyu forum dışından da bir kaç kişi sordu,tam olarak açıklık getirilirse iyi olur.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    sym gts 250
    merhabalar ben forumda yeniyim gelmeyi çok istiyorum. motorum 180lik kanuni phantom ilk başta biraz endişelendim yüksek cc motorlar çok olursa arkada nal toplarız diye ama yeterli heralde.
    mehmetçikten hareketten sonra 85 km aralıksız olmucak gezi heralde belirli yerlerde dinlenme var dimi
    depom dolu kgs var tutkumda var
    cc konusunda görüşlerinizi bekliyorum
    saygılar
    gokhanbaksi bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı abana1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben forumda yeniyim gelmeyi çok istiyorum. motorum 180lik kanuni phantom ilk başta biraz endişelendim yüksek cc motorlar çok olursa arkada nal toplarız diye ama yeterli heralde.
    mehmetçikten hareketten sonra 85 km aralıksız olmucak gezi heralde belirli yerlerde dinlenme var dimi
    saygılar
    gel tabi toprağam ya adamlar activayla geliyo senin 180 cc makinan orta sınıfla bile gider motoruna güveniyosan düşünme abanalımısın..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saygılar
    Kimsenin arkada birini bırakacak hali yok. Bu güne kadar olmadı öyle bir şey. Zaten grup lideri ve grup artçısı olacak diye biliyorum. Yoksa da olmalı diye düşünüyorum. Topluca mola verilmiyordu geçen senelerde. Ama kendi grubunu oluşturanlar dinlenmek ve sigara içmek için mola veriyorlardı. Zaten kısa bir güzergah. Küçük motosikletlerle 60-80 dakika arası sürüyor. Molaya çok da ihtiyaç yok gibi. Her ihtiyaç Mehmetçik vakfında karşılanır ve yolda acıkılır. Tesiste de karınlar doyurulur ve muhabbetin dibine vurulur..

Motosikleti
    YAMAHA XENTER 150 (BEYAZ)
    İyi akşamlar Bizde Boludan dört emekli dört motorla nasip olursa geziye katılmak istiyoruz listeye bizi de eklerseniz sizlerle tanışmaktan memnun olacağız.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    saygılar
    sorun olmaz arkadaşım,son grup genelde 90-100 km hız aralığında seyreder.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    sym gts 250
    bende varım abana 1903
    evet abi abanalıyım ben kardeşimle geliyorum ozaman kaçıramam bu olayı hep bu etkinliklerin hayalini kurardım katılmak şimdiye nasipmiş

Motosikleti
    2000 ford
    bende varım abana 1903
    evet abi abanalıyım ben kardeşimle geliyorum ozaman kaçıramam bu olayı hep bu etkinliklerin hayalini kurardım katılmak şimdiye nasipmiş
    kendimi bi an asker ocağinda zannettim toprak görmek ne güzel oluyomuş abananin neresindensin yaş kaç ..

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı KYMCO14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Bizde Boludan dört emekli dört motorla nasip olursa geziye katılmak istiyoruz listeye bizi de eklerseniz sizlerle tanışmaktan memnun olacağız.
    Bi emeklide Düzce'den var,kısmet olursa tanışırız.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Mobilden giriyorum bi müslüman şu listeyi yenilesin...yeni katılan arkadaşlarda eklensinki listemiz coşsun

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı esirci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi emeklide Düzce'den var,kısmet olursa tanışırız.
    abi kısmetse orada sizinle özellikle tanışmak isterimmm .... malum ybr 250 alma arifesşndeym bnde...
    elit motogaraj

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kısmetse orada sizinle özellikle tanışmak isterimmm .... malum ybr 250 alma arifesşndeym bnde...
    Tanışırız İnşallah,

Motosikleti
    sym gts 250
    21 yaşındayım abana küçük yer abi biliyosun merkez :D gidemedim özledim memleketimi ya 2009da istanbula geldim okul davasına gözümde tütüyo mis gibi denizi sahili ah ah

Motosikleti
    2000 ford
    [QUOTE=abana1903;2703943]
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimi bi an asker ocağinda zannettim toprak görmek ne güzel oluyomuş abananin neresindensin yaş kaç ..

21 yaşındayım abana küçük yer abi biliyosun merkez :D gidemedim özledim memleketimi ya 2009da istanbula geldim okul davasına gözümde tütüyo mis gibi denizi sahili ah ah
    abana bozkurt kalkıyoooşöför hayrettini tanıyon mu abanada bilmeyen yok abana bozkurtta şöför

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşlar karamürsel ve bursadan gelecek arkadaşlarla sabah müsait gördüğünüz saatte balık adasında toplanıp hareket edebiliriz , telefonum olan arkadaşlar birbirimizle irtibata geçelim , özcan 1980- bursadan gelirken boyalıca üzerindenmi geleceksiniz ?
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)