Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi 3 Haziran 2012 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Anadolu yakasından geleceğim ama leventte katılacağım siz değerli mt ailesine ana buluşma yerine kadar o hevesle tek süremem
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk bayraklarımızda yanımızda olsun derim.....
    Bu fikri gerçekleştirelim,müthiş olur..

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işlh 3 haziranda hawa bugünkü gibi yağmurlu olmaz
    Olsada farketmez. Biz tatlısu motorcusu değiliz. Geçen sene yağmur var diye bazı tatlı su motorcular gelmekten vazgeçmişti.

Bu arada anadoludan katılanlar isterlerse 2. bulusma yerıne beraber gıdebılırız. Ben bulgurludan yola çıkacağım. Yakın olan veya ben yalnız gidemem dıyen varsa takılsın peşime.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yağmaz o tarihte yağmur.... ama her sene yağacak denir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    katılım listesi güncel
    1-alper_tim
    2-sinner34 +1
    3-MBHoro +3
    4-serkanADH13
    5-tekteker_ramço
    6--unnamed-
    7-GKN
    8-ERROR88 +1
    9-babaçi+1
    10-mehmet_gemli
    11-piyanist_irf+1
    12-Uğur Ak
    13-jackal_64
    14-Siyahatmaca
    15-motoseyyah+1
    16-Özcan1980+1
    17-aparat+1
    18-Ahmet N. +2
    19-atilla_hakan
    20-halis
    21-rq7
    22-v max
    23-engin_deniz
    24-pynst_ercan
    25-Raphae1 +1
    26-körfezli
    27-furkanmg
    28-sedat_57
    29-Arjantinli69
    30-Cesim Fatih Sarıgül
    31-Fikri Aktaş
    32-ortadadogulu
    33-ghostcorc
    34-delicocuk61
    35-TÜPGAZTEAM
    36-serkanunal
    37-mzcı
    38-erdincpolat +1
    39-AYHAN ERBAY
    40-is_met16
    41-Asubayah+2
    42-FinalCUT+1
    43-Cenk şenver*
    44-Speedy2 +1
    45-yakari1071
    46-halit_bayrak +1
    47-carpe diem
    48-Aragorn78 +1
    49-inzell
    50-Zippo's
    51-Chronix
    52-Undojob
    53-Zenon
    54-I3luee
    55-ceyhun__22
    56-ercankarakus
    57-XBARACUDAX +1
    58-baysalorhun + 1
    59-KomutanLogar
    60-LP76 +1
    61-akın
    62-funy Salih
    63-crazy wind
    64-Hedef_Turan +1
    65-Spakender + 3
    66-
    67-
    68-
    69-
    70-
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı sus'KUN... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 52 demiyiz yavvv ben 80 i bulmuşuzdur diyordum haydeyin millet valla çok yavaşsınız , arka koltuğu beşleyelim, ön taraflar biraz sıkışın , abiii gel abiii geç merdiven tarafına , geç abi sıkışın biraz ön tarafı dolduralım ,

evvveetttt istanbul yuvacık istanbul yuvacık yolcusu kalmasınnnn ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

sınavdan bir hafta önce yada 1 hafta sonra olursa daha iyi olacak gibi görünüyor

hep alpertim in suçu yuvacığa gelince kocaman çınar ağaçlarında sallandırmak lazım tabi salıncakta

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağmaz o tarihte yağmur.... ama her sene yağacak denir....
    yağmura sözüm yok ramço geçen gün yağan yağmurda altınova ilçesine yağmurla karışık dolu yağdı dalga geçmiyorum yumruk büyüklüğünde , arkadaşın kartal arabasının resimlerini çekip paylaşacağım abartısız söylüyorum arabanın her tarafı çukur dolu

yağmur komaz bize kurban dolu yağmasın
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Rx3i Evo
    yağmura sözüm yok ramço geçen gün yağan yağmurda altınova ilçesine yağmurla karışık dolu yağdı dalga geçmiyorum yumruk büyüklüğünde , arkadaşın kartal arabasının resimlerini çekip paylaşacağım abartısız söylüyorum arabanın her tarafı çukur dolu

yağmur komaz bize kurban dolu yağmasın [/QUOTE]

Kartalsa sorun yok tersten baskı etki tepki meselesi vur düzelir
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alper başkan çiğ köfte isteriz......
    Raphae1 bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    İnsallah listede üc basamakli sayilari goruruz ;)
    HONDA Hayat ONDA

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    vallaha şunun şurasında ne kaldı hala 70 e ulaşamadık irfanın geziyi geçemiyecez galiba

Hedef_Turan Anadolu yakasından geleceğim ama leventte katılacağım siz değerli mt ailesine ana buluşma yerine kadar o hevesle tek süremem bu yazını anlayamadım zaten bizim gideceğimiz yer anadolu yakasında izmitten ilerde sen avrupaya niye geçiyosun anlamadım
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    XINTIAN 250
    17-is_met16

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha şunun şurasında ne kaldı hala 70 e ulaşamadık irfanın geziyi geçemiyecez galiba

Hedef_Turan Anadolu yakasından geleceğim ama leventte katılacağım siz değerli mt ailesine ana buluşma yerine kadar o hevesle tek süremem bu yazını anlayamadım zaten bizim gideceğimiz yer anadolu yakasında izmitten ilerde sen avrupaya niye geçiyosun anlamadım
    Abim biliyorsun 19 mayıs'da da dayanamadım erkenden çıkmam lazım Önce karşıya geçicem sonra ordan gelicem neden diye sorma bende bilmiyorum İstersen beykoz'a gelirim

Arkadaşlar bende böle bi geziye katılmak istiyorum ama bir kaç çekindiğim konu var bunları sizinle paylaşmak istedim . 1.cisi motorum mondial 150 mcx bu motorla size ayak uydurabilirmiyim. 2.cisi sitedeki hiç kimseyi tanımıyorum. Böle bi gezide aranızda yanlızlık çekermiyim . Bu konular hakkında cevap verirseniz sevinirim. Bende böle bi geziye katılmak istiyorum.

sus'KUN... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salıh_ıst adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende böle bi geziye katılmak istiyorum ama bir kaç çekindiğim konu var bunları sizinle paylaşmak istedim . 1.cisi motorum mondial 150 mcx bu motorla size ayak uydurabilirmiyim. 2.cisi sitedeki hiç kimseyi tanımıyorum. Böle bi gezide aranızda yanlızlık çekermiyim . Bu konular hakkında cevap verirseniz sevinirim. Bende böle bi geziye katılmak istiyorum.
    Yaşasınnn ,aynı dertten muzdarip bir arkadasa rastladım sonunda ben de ,nasip olursa ilk defa katılacağım aranıza ,ama yine de katılmak istiyorum , güzel bir sosyal paylaşım olacağı kanaatindeyim ...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Allah kısmet ederse bende gelmek isterim

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sen gel arkadasim MT ailesine bi girin siz birdahada çıkmak istemezsiniz süper bi camia burası motorunun modeli cc sı farketmez. Biz bir bütünüz
    ekleyin arkadaşlar listeye kendinizi 100 ü geçelim artık...

Motosikleti
    hyosung karion rt 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsada farketmez. Biz tatlısu motorcusu değiliz. Geçen sene yağmur var diye bazı tatlı su motorcular gelmekten vazgeçmişti.

Bu arada anadoludan katılanlar isterlerse 2. bulusma yerıne beraber gıdebılırız. Ben bulgurludan yola çıkacağım. Yakın olan veya ben yalnız gidemem dıyen varsa takılsın peşime.
    peşine takılırım. bulgurlu shell de buluşalım mı 9 gibi. yakın oturuyorum. tabii 1000 cc. yok dersen halden anlarız 125 liğimle zorlarsam 110 basarım ancak

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep alpertim in suçu yuvacığa gelince kocaman çınar ağaçlarında sallandırmak lazım tabi salıncakta
    hamak isterim hamakda sallancam ben
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper başkan çiğ köfte isteriz......
    çarşamba akşamı buyrun gelin
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsallah listede üc basamakli sayilari goruruz ;)
    görürüz sıkma canını
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her türlü geçeriz
    motorunun markası modeli önemli değil 90-100 arası gitsin sorun olmaz
    bir çok kişiyle tanışacağın içinde isimleri ve nickleri aklında tutmaya hazırlansan iyi olur
    ayrıca beni tanısan yeter
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim . İnşallah bi aksilik olmaz ise bende gelmeye karar verdim. Artçı ile gelmeyi düşünmüyorum. Yorucu olur düşüncesindeyim kendimi yanlız daha rahat ve özgür hissediyorum . Hıza gelince 120 çok rahat yapıyor motorum 163 cclik olduğu için ama daha rodajını tam manasıyla tamamlamadı çok ta sıkıştırmak istemiyorum. Motorum daha 3500 km de . Ümraniyeden katılcam geziye buluşma noktasına birlikte gidebileceğim kişiler olursa katılırım onlara

XBARACUDAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Ultra Classic electra glide
    Ben çerkezköyden gelicem buralardan gelecek arkadaşlar varsa beraber gitmek isterim yardımcı olursanız sevinirim zaten istanbulunda yabancısıyım kendimi gelmek için zorlanacakmışım gibi hissediyorum inşallah bi aksilik olmaz.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)