Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5-6 mayıs offshore izlemek?

Motovento
    REKLAM ALANI
    1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    arkadaşlar 5-6 mayıs'ta haliçte offshore var. ben hemen hemen her yıl gidiyorum. bu sene toplanıp gitsek motosiklet ailesi olarak. ne dersiniz? gelmek istermisiniz? saat 14:00 yarışma başlangıcı. saat 12:30 gibi zincirlikuyuda buluşup gidebiliriz. accuweatherda hava çok güzel gösteriyor. umarım yanılmazlar. ben orda olacağım mutlaka. gelmek isteyen herkesi beklerim.
    kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    6 mayıs bana uyar...

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    2012 yılı sezon açılışı 05-06 Mayıs 2012 de İstanbul Haliçden start alıyor.Her ne kadar yarışları bizim patron düzelemiş olsada bu yılki açılışa katılamıyacağım.Her yıl İzmirden motorumla sezon açılışı için haliçe geliyordum bu sene işlerin yoğunluğundan gelemiyorum.Bu yarışların esas babası olana Offshore Class-1 sınıfı yani diğer bağlamda Formula-1 i olan 13 mt lik Katamaran V12 Motorlu tekneleri izlemenizi tavsiye ederim.Deniz üzerinde maksimum sürat yaklaşık olarak 300-315 km/s Ses 915 Desibel gerisini siz hayal edin
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı 1sthanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 5-6 mayıs'ta haliçte offshore var. ben hemen hemen her yıl gidiyorum. bu sene toplanıp gitsek motosiklet ailesi olarak. ne dersiniz? gelmek istermisiniz? saat 14:00 yarışma başlangıcı. saat 12:30 gibi zincirlikuyuda buluşup gidebiliriz. accuweatherda hava çok güzel gösteriyor. umarım yanılmazlar. ben orda olacağım mutlaka. gelmek isteyen herkesi beklerim.
    kazasız sürüşler dilerim.
    siz yarın mı gideceksiniz yoksa c.tesimi gideceksiniz yarın malum cuma var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 yılı sezon açılışı 05-06 Mayıs 2012 de İstanbul Haliçden start alıyor.Her ne kadar yarışları bizim patron düzelemiş olsada bu yılki açılışa katılamıyacağım.Her yıl İzmirden motorumla sezon açılışı için haliçe geliyordum bu sene işlerin yoğunluğundan gelemiyorum.Bu yarışların esas babası olana Offshore Class-1 sınıfı yani diğer bağlamda Formula-1 i olan 13 mt lik Katamaran V12 Motorlu tekneleri izlemenizi tavsiye ederim.Deniz üzerinde maksimum sürat yaklaşık olarak 300-315 km/s Ses 915 Desibel gerisini siz hayal edin
    o yarış ne zaman ve nerede oluyor????
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Suzuki m800
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz yarın mı gideceksiniz yoksa c.tesimi gideceksiniz yarın malum cuma var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

o yarış ne zaman ve nerede oluyor????
    ben cumarteside pazarda gidicem dostum. gelmek isteyenler 12:30 zincirlikuyu shellin tam karşısında köprünün altında olucam bi kaç motorcu arkadaşla. orda bekleyebilirler.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    tamam da yarış ne zaman cumartesimi pazarmı yani yarın sıralama turlarıda ,pazarda yarışmı yoksa ona göre geleyim yana netten bulup bakayım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

bak şunu verseydin sana soru sorup zahmet vermezdik http://www.ioc-tr.net/tr/news_guncel.asp
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ben cumarteside pazarda gidicem dostum. gelmek isteyenler 12:30 zincirlikuyu shellin tam karşısında köprünün altında olucam bi kaç motorcu arkadaşla. orda bekleyebilirler.
    geldikte sen yoktun tam 12:30 oradaydım üzerimde MT yeleği vardı ama 12:50 ye kadar bekledim kimse gelmedi eyvallah yani...

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldikte sen yoktun tam 12:30 oradaydım üzerimde MT yeleği vardı ama 12:50 ye kadar bekledim kimse gelmedi eyvallah yani...
    benden sonra kimse gelmedimi nasıl iş yahu
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    6 mayıs sağanak yağışlı olacakmış, tedbirli olun derim ;)

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden sonra kimse gelmedimi nasıl iş yahu
    yok be hocam gelmedi ağaç olduk orada ama offshore yarışı biraz teselli etti neyse bide güzel yer buldum önümden geçti tekneler

Motosikleti
    Hyosung Aquila Gv 250
    Organizasyonu yapan arkadaşı tebrik etmek lazım mükemmeldi. Buluşma yeri olan zincirlikuyu shell in karşıındaki köprünün altında yarım saat bekledikten sonra tek başıma gittim. Tebrik ederim ...

Motosikleti
    Suzuki m800
    iyide arkadaşlar kimse konuya cevap yazmayınca bende bastım oraya gittim direk.2 motor gittik hatta tam etkinlik alanının sağ tarafındaydım. kusura bakmayın yani bi gelicem yazsaydınız ben beklerdim. benim eksikliğim değil kusura bakmayın. günlerdir konuyu takip ediyorum kimse mağdur olmasın diye.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    iyide arkadaşlar kimse konuya cevap yazmayınca bende bastım oraya gittim direk.2 motor gittik hatta tam etkinlik alanının sağ tarafındaydım. kusura bakmayın yani bi gelicem yazsaydınız ben beklerdim. benim eksikliğim değil kusura bakmayın. günlerdir konuyu takip ediyorum kimse mağdur olmasın diye.
    hadibe sende bide zeytin yağı gibi üste çıkıyosun insan kimse gelmesede mademki orada randevu yazdı sevabına gelir bir ondakka bekler bi daha etkinlik başlığı açma senin gibilerle işimiz olmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

tabii etkinlik alanı çocuk parkıydıya sende sağındaydın bi biz göremedik seni çok küçük olduğun için heralde bide bulunduğun yeri vereceksen sana zahmet olacak ama birazcık uğraşıver bizim uğraştığımız gibi http://img820.imageshack.us/img820/3710/offshore.png

Motosikleti
    Suzuki m800
    sende 30 sanıye ayırıp gelıcem yazsaydın arkadaşım. bu kadar basitti. daha öncede buluşma ayarladım ben. cevap yazan herkese telefonuma kadar verdim kimse mağdur olmasın diye. ayrıca bana map falan göstermene gerek yok. çocuk değilim ben koskoca adamım sana yalan söylücek halim yok. etkinlik alanının tam sağ tarafındaydım.hatta herkes piknik yapıyordu falan filan. neyse uzatmaya gerek yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)