Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Denizli MT 06.05.2012 Güney Şelalesi Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    abi benzini petrolden alcamıza senden alalım madem sen de işini görmüş olursun nasıl yapcaz?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    beyler ben hesaplayamadımda bı yardımcı olurmusunuz ben aydın nazıllıdeyım bana gore bu yol tahmını kaç km olur ?
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben hesaplayamadımda bı yardımcı olurmusunuz ben aydın nazıllıdeyım bana gore bu yol tahmını kaç km olur ?
    Savagate Oğuzhan arkadaşımız Nazillili kendisi daha iyi yardımcı olcaktır
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    eyw zongoku sağolasın bırde gırıs ucretlı denılıyordu oraya en fazla ne kadardır tahmını ?

Motosikleti
    yamaha crypton kral kr100-77 ve mondial zn 125
    arkadslar en fazla kişi başı 5 tl dir daha yukarı bir giriş ücreti beklemiyorum. arkadaşlar benzin isteyen olursa kaç litre istedigini yazsın ona göre şişeleme yapabilirim ama 2.5lt 4 lt 1.5lt 5 lt 6 lt gibi takamlarda yardımcı olabilirim elimde 1 lik 1.5 luk ve 2.5 lukşişeler var..
    yamaha crypton 110cc

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Alıntı byramdenizli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorum bugun itibari ile bitti birkaç şeref yoksunu hırsız bana bir dünya para ya mal oldu scotoor var benim onu toplattım onunla gelecegim
    geçmiş olsun, neyse ki bulunmuş. ama polis kayıtlarına aldırmışsındır umarım.

o halde muhammet'i ben artçı olarak alıyorum.

Motosikleti
    ok ali kardeş polis buluverdi zaten polis incelemesinden falan geçti
    yamaha crypton 110cc

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    eyw zongoku sağolasın bırde gırıs ucretlı denılıyordu oraya en fazla ne kadardır tahmını ?
    Bende Bayram abi gibi düşünüyorum en fazla olacağı 5 Tl dir. Olmasa da pazarlık yaparız artık

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:36 ----------

Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, neyse ki bulunmuş. ama polis kayıtlarına aldırmışsındır umarım.

o halde muhammet'i ben artçı olarak alıyorum.
    Tamam abi Muhammet sende o zaman herhangi bi sıkıntı kalmıyor. Yarına da buluşalım isterseniz toplantıda konuşuruz sohbet ederiz.

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

Alıntı byramdenizli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadslar en fazla kişi başı 5 tl dir daha yukarı bir giriş ücreti beklemiyorum. arkadaşlar benzin isteyen olursa kaç litre istedigini yazsın ona göre şişeleme yapabilirim ama 2.5lt 4 lt 1.5lt 5 lt 6 lt gibi takamlarda yardımcı olabilirim elimde 1 lik 1.5 luk ve 2.5 lukşişeler var..
    Bayram abi ben senden alıcam benzini vallahi abi 30 Tl lik almayı düşünüyodum artık kaç lt oluyor nasıl oluyor ayarlarız abi. Bu arada Mesutta senden alıcaktı ama kendisi haber veriri heralde ben faceden mesaj atıyorum sana şimdi

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    bayram abi ben 5lt alayım abi
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Motosikleti
    ok akşma benzinlerinizi getireyim toplantıya motorumun son halinide bir görün isterim
    yamaha crypton 110cc

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    evet yazan motor ve umarım dediğiniz gibidir.ilk motoru aldığımda yolda kalmıştım.yedeği açamamıştım.ilk olarak 10 tl lik bidonla benzin aldım daha sonra 35 tl ye dolmuştu.ardında 170 km civarında benzin bitti bu sefer yedeği açabildim.benzinlikte yedek+normal depo silme 45 tl ye doldu.aslında şu an tam 100 km oldu.yarın tekrar dolduracağım.bakalım ne yakıyor.teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

arkadaşlar tam çıkış saat kaç???10:30-11:00 yada 12:30 mu? tam saati verirmisiniz? iyi geceler yada günaydın

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    beyler ben kıbrıstan getiricem 4 tl den satarım 97 oktan litresini :D işe azcık rekabet girsin :D
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    beyler bu gezıye gelmeyi cok istememe rağmen bır artcı bulamadığım ıcın gelemıyorum malum oğrencılık çok zor bı iş :( size bol eğlenceli keyifli yolculuklar dılıyorum...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yazan motor ve umarım dediğiniz gibidir.ilk motoru aldığımda yolda kalmıştım.yedeği açamamıştım.ilk olarak 10 tl lik bidonla benzin aldım daha sonra 35 tl ye dolmuştu.ardında 170 km civarında benzin bitti bu sefer yedeği açabildim.benzinlikte yedek+normal depo silme 45 tl ye doldu.aslında şu an tam 100 km oldu.yarın tekrar dolduracağım.bakalım ne yakıyor.teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

arkadaşlar tam çıkış saat kaç???10:30-11:00 yada 12:30 mu? tam saati verirmisiniz? iyi geceler yada günaydın
    Buluşma saatimiz son açıklamadaki gibidir. 10:45 gibi toplanmaya başlayıp 11:00 gibi yola çıkıcaz nasip olursa depoları doldurun

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

beyler bu gezıye gelmeyi cok istememe rağmen bır artcı bulamadığım ıcın gelemıyorum malum oğrencılık çok zor bı iş :( size bol eğlenceli keyifli yolculuklar dılıyorum...
    Sağlık olsun kardeşim dediğin gibi hepimiz öğrenci olduk durumunu iyi anlıyorum yani Yolun açık olsun İnşallah müsait bir zamanda buluşmak dileğiyle

---------- Post added 06-05-2012 at 00:30 ---------- Previous post was 05-05-2012 at 23:57 ----------

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben kıbrıstan getiricem 4 tl den satarım 97 oktan litresini :D işe azcık rekabet girsin :D
    Aga orayla rekabet edilmez bence haksız rekabet olur

---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

Geziye Gelenler

1-Cardoso
    2-Ms90
    3-Sadeceo
    4-Zongoku
    5-Mustanoğlu
    6-20fatih
    7-Relaxis
    8-Savagate
    9-Soccer
    10-Muhammet_195
    11-Alper55

Arkadaşlar son duruma göre 9 motoruz. Artçılı gelicek arkadaşlar var 11-12 kişi varız sanırım. Kazasız belasız güzel bir gezi yaparız İnşallah. Yarın 10:45 de Belediye Meydanında Buluşmak üzere Hayırlı Geceler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)