Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Denizli MT 06.05.2012 Güney Şelalesi Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Merhabalar arkadaşlar Denizli MT biraz ara vermişti gezilerine ama artık kendini toparlıyor. Yakın illerden de arkadaşlarımızı bekleriz. Gidiş dönüş 200 km lik bir yoldur. Sanıyoruz ki yolun rampalı zorlu kesimleri de var. Yemek konusunu ilerleyen günlerde daha da netleştireceğiz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22406.0

Bekleriz. Selamlar.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    http://www.numanaga.com/guney-selalesi/

Arkadaşlar gidiş dönüş 160-200 km arası olduğunu tahmin ediyoruz. Depolarımızı bu duruma göre dolduralım lütfen. Bu arada Güney den sonra yollar biraz bozuk olabilir ama bize her yol güzel Yemek konusunda da Güney Şelalesinde yemek yenilebilecek yerler mevcut. Fakat kendimizde mangal yapabiliriz. Ben zaman kaybedilmemesi açısından yemeğin orda bir yerde yenilmesinden yanayım. Herkes düşüncesini belirtirse iyi olur.

Toplanma ve hareket saatleriyle ilgili bilgi ilerleyen günlerde verilecektir

[COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    askerlik bitsin gelip kamp kuracağım denizliye...
    zongoku bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerlik bitsin gelip kamp kuracağım denizliye...
    Kamp yerin benden abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    "Sanıyoruz ki yolun rampalı zorlu kesimleri de var"

daha önce giden oldu mu? kaybolmayalım.
    yemeği güneyde yiyebiliriz bana uyar

bu arada lastik arıyorum denizlide 2. el, marka lastik satan yer var mı. metzeller pirelli mişelın dunlop gibi az kullanılmış çıkma lastik en fazla 200tl verebilirim.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Kaybolmayız Allah'ın izniyle. Yolu bilen yok ama bulunur yani sora sora 200 Tl ye 0 satılıyor ön arka michelin pilot sporty fakat kullanılmış hakkında herhangi bir tanıdığım yer yok

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Vay Hacı orda olmayı isterdim
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 Tl ye 0 satılıyor ön arka michelin pilot sporty
    michelin nerde satılıyor zahire pazarının oralara baktım eski garajın ordaki parçacıya baktım birde hacılar caminin ordakine baktım düzgün bi marka bulamadım siparişle getiririz diyorlar ama uzun iş

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin nerde satılıyor zahire pazarının oralara baktım eski garajın ordaki parçacıya baktım birde hacılar caminin ordakine baktım düzgün bi marka bulamadım siparişle getiririz diyorlar ama uzun iş
    İnternette mevcut Denizli de zaten ne arasan bulunmuyor. Tek çare getirtmek heralde.

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Hacı orda olmayı isterdim
    Sağlık olsun İnşallah birgün denk gelir gezeriz

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosuperstore.net/275-18...y,PR-1046.html
    http://www.motosuperstore.net/9090-1...y,PR-1048.html
    kanmix_x bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Evet arkadaşla geziye gelecekler listesi başlatalım

1-Cardoso
    2-Ms90
    3-Sadeceo
    4-Zongoku
    5-Mustanoğlu
    6-20fatih
    7-Relaxis
    8-Savagate

Varmı listeyi uzatan arkadaşlar artık toplandık mı kalabalık oluyoruz. Daha da kalabalıklaştıralım.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    çıkış kaçta?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkış kaçta?
    Ali abi tam sana özelden mesaj atıyodum. Abi 12.30 yaparız çıkışı uyarmı?

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi tam sana özelden mesaj atıyodum. Abi 12.30 yaparız çıkışı uyarmı?
    yakaladım tamam, bana uyar. ben sadece çok erken (8 felan) olmasın diycektim. yani çıkışı değiştirmeye kalkarsanız 1-2 saat öne veya geriye yine uyarım.
    beni de yaz.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakaladım tamam, bana uyar. ben sadece çok erken (8 felan) olmasın diycektim. yani çıkışı değiştirmeye kalkarsanız 1-2 saat öne veya geriye yine uyarım.
    beni de yaz.
    Tamamdır abi tekerleri iyi kontrol et ha Şaka abi saygılar

1-Cardoso
    2-Ms90
    3-Sadeceo
    4-Zongoku
    5-Mustanoğlu
    6-20fatih
    7-Relaxis
    8-Savagate
    9-Soccer

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    ben gelmk ısterdım ama sol elımı sakatladım eger bırı bnı artcısı olarak alıcaksa gelebılırım yada bnım motorumu kullanıverecekse gelırım

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    marmaris akaRR size iyi eğlenceler
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı muhammet_195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelmk ısterdım ama sol elımı sakatladım eger bırı bnı artcısı olarak alıcaksa gelebılırım yada bnım motorumu kullanıverecekse gelırım
    Geçmiş olsun vallahi teklifinize uyabilcek arkadaş olursa bekleriz güzel bi gezi yaparız inşallah

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmaris akaRR size iyi eğlenceler
    Ak abi ak hayat sana güzel Sana da iyi eğlenceler abi.

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    benzin alınabilecek yerleri de öğrenelim: 1 depoyla gidip dönme imkanı olacağını sanmıyorum.en azından benim 1 depoyla gidip dönme olasılığım yok

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin alınabilecek yerleri de öğrenelim: 1 depoyla gidip dönme imkanı olacağını sanmıyorum.en azından benim 1 depoyla gidip dönme olasılığım yok
    hocam eger avatarınızda yazan motorsa, yani asya ghost 35o, bi depoyla gider gelir, kaç lt lik ki bunun deposu
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Motosikleti
    yamaha crypton kral kr100-77 ve mondial zn 125
    arkadaşlar gezi tam olarak 93+93 km dir yani 196 km buldan ı geçtikten sonra güneye dogru dndükten sonra yol biraz kötüleşiyor güneyden sonra yol iyice bozuluyor. belirli yerlerde toprak yol dan gidiliyor 5 6 km gibi ayrıca şelale blgesine giriş ücretli kişi başına para alınıyor. yemek yenecek yer var ama ücret konusunda pek bilgim yok. mangal biraz daha keyifli olur pratik bir şeyler yapılabilir ayrıca çıkış saatini biraz daha erken bir saate çekmenizi isterim çünkü yol uzun her yerde yüksek hızda gidilmiyor. bunun dısında güneyin girişinde yakıt alınabilecek yer mevcut cup motorlarda bir depoyla gidip gelemez. biz daha önce gitmiştik 100 lük cuplar 22tl yakmıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

pardon 186 km dir yol bu yakıt bilgisi geçen yaz dönemine aittir. motorlar iki kişi olarak bu rakamları yakmıştır. yol rampadır arkadaşlar.
    yamaha crypton 110cc

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)