Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SUPERMOTO hastasıyım...!! Kawasaki KLX 250 alıp supermotoya dönüştürmek istioorm..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha wr 125 x
    merhaba arkadaşlar... ilk motorum honda cbr 125.. tamamiyle asfalt motoru..
    almak istediğim motor yakışıklı bir supermoto... ama gerek ülkemizdeki yakıt durumu ve vergiler açık ve net iken tek bir motor gözüme çarpıyor.. o da KAWASAKİ klx 250..
    bu motorun supermoto modeli özel olarak yurt dışından getirttirilebiliyor ama yaklaşık olarak 0 km normal kross 11000 tl iken supermoto 15000 i buluyor..
    diyorum ki;
    bu motoru supermotoya dönüştürmek istesem jant lastik ve yeni fren diski nereden bulurum nasıl taktırırım kaça malolur..?

bilgili tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliorm.. şimdiden teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15000 lira ver, hic ugrasma, aci ama gercek, cok ugrasirsin. Ben de 19 inch janti 17 inch yapayim dedim, jant cemberi ayri dert, teli bulmasi ayri dert, gobegi uydurmasi ayri dert. Hazir jant takimlari 1500-2000 lira vs.vs. Arastir, ama 11000 veren 15000 de verir, hatta 15000 e ne supermotolar bulunur

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    dostum elimizde gs500'ün jantları üzerinde diskleri fren kaliperlerine kadar herşeyi mevcut. ikinci el çıkma uygun fiyattan veriyoruz. onları takarsan direk oturur.

jantlar 17 inç. arka 150 tabana kadar lastik kaldırıyor, ön ise 120 tabana kadar.

545 375 7227 detaylı bilgi için ara.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    ninja 250
    xt 660x 2.elleri ucuz

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş klx 250 nin torku yetersiz kalır arka teker kaydırmak için en az crf450 falan bak hatta sana birkaç foto atayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75358462/detay

bu motor benim arkadaşın dükkanda toplandı harika ötesi oldu bende spmoto hastayım ama şuan maddi durumlar el vermiyor yoksa bende 10000tl ye birşeyler bakarım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...53441392/detay

bence böyle birşeyler bak 250cc küçük gelebilir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    yamaha wr 125 x
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15000 lira ver, hic ugrasma, aci ama gercek, cok ugrasirsin. Ben de 19 inch janti 17 inch yapayim dedim, jant cemberi ayri dert, teli bulmasi ayri dert, gobegi uydurmasi ayri dert. Hazir jant takimlari 1500-2000 lira vs.vs. Arastir, ama 11000 veren 15000 de verir, hatta 15000 e ne supermotolar bulunur
    usta sen galiba yaptırmayı denemişsin birebir hassas ölcüleri olmadığı için yaptırması zor iş.. hazır jantlar da hep ktm üzerine.. göbeklerde uyarmı bilmiorm bu konuda çok fikirsizim onun için burda yardım arıorm.. ayrıca 11000 ile 15000 arasında 4000 lira fark var.. ben o 4000 lirayı biriktirebilmek için bi sene uğraştım cbr 125 aldm.. mesele max 11000e supermoto oluşturmak.. sorun bu..

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum elimizde gs500'ün jantları üzerinde diskleri fren kaliperlerine kadar herşeyi mevcut. ikinci el çıkma uygun fiyattan veriyoruz. onları takarsan direk oturur.

jantlar 17 inç. arka 150 tabana kadar lastik kaldırıyor, ön ise 120 tabana kadar.

545 375 7227 detaylı bilgi için ara.
    henüz motoru almadım ne yazıkki... umarım elinde bekler ben alana kadar

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş klx 250 nin torku yetersiz kalır arka teker kaydırmak için en az crf450 falan bak hatta sana birkaç foto atayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75358462/detay

bu motor benim arkadaşın dükkanda toplandı harika ötesi oldu bende spmoto hastayım ama şuan maddi durumlar el vermiyor yoksa bende 10000tl ye birşeyler bakarım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...53441392/detay

bence böyle birşeyler bak 250cc küçük gelebilir
    ya torku kuvvetli diye biliorm alanlar çok memnun şimdiye kadar torkundan yana kötü bişey yazan hiçbir bilgiye rastlamadım... suzuki güzelmiş ama o fiyata sıfır klx 250 de alabiliorm.. honda da pahalı biraz..
    [COLOR="#FF0000"][B][U]Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.:bounce:
    [/U][/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha wr 125 x
    yokmu daha bilgisi olan yau...?
    [COLOR="#FF0000"][B][U]Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.:bounce:
    [/U][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    süpermoto yapmak için bol vaktin bol paran bol bilgin ve bol ilgin olacak..kısaca hiç uğraşma xt660x al deli gibi kullan..
    aparat bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hastasıyız dedeeeee! (Süpermoto)

Bu nasıl peki?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76328799/detay
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    WR250X harika bir makine , çok ekonomik yakıtı bi o kadarda yanlış hatırlamıyorsam 28-30 hp 11500 max devir, kısa mesafelerde (ışılardan kalkışlarda filan) her türlü 250lik emsallerini toz yutturabilecek , ön arka 17 lik jantları tam bir süper moto , 600 veya 660lık abilerinin yanında yakıt ekonmisi ile ön plana çıkan Kaslı bir görünüşe sahip güç olarak şehir içi kullanımında bence harika..
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpermoto yapmak için bol vaktin bol paran bol bilgin ve bol ilgin olacak..kısaca hiç uğraşma xt660x al deli gibi kullan..
    hanimiş de benim [MENTION=67205]Syanur[/MENTION] um?? Kendisi bu konuda daha bilgili faket xt660x ağır bir motor tam istenilen türde bi supermoto değil hatta çoğu kişi onu supermoto sınıfında bile saymıyor bildiğim kadarıyla....

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WR250X harika bir makine , çok ekonomik yakıtı bi o kadarda yanlış hatırlamıyorsam 28-30 hp 11500 max devir, kısa mesafelerde (ışılardan kalkışlarda filan) her türlü 250lik emsallerini toz yutturabilecek , ön arka 17 lik jantları tam bir süper moto , 600 veya 660lık abilerinin yanında yakıt ekonmisi ile ön plana çıkan Kaslı bir görünüşe sahip güç olarak şehir içi kullanımında bence harika..
    evet wr250 x süper ötesi bir alet hatta 11 liraya bitane satılık var zaten hepi topu 1 tane satılık var

ha ben senin yerinde olsam [MENTION=67205]Syanur[/MENTION] kızacak yine ama olsn ben marka fanatikliği yapıcam 11 lira bütçe var alırım Bir lc4 lü KTM hazır jantlar zaten var direk takar kullanırım yahut bilemedin direk bir KTM DUKE II alırım
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    burada konusu açılmışken bilen arkadaşların fikirlerini merak ediyorum da, supermoto, xt660x olur drz400 olur, uzun yola ne kadar uygundur? 4 saatte 300-400km yol yapmak mumkun mudur? rüzgar ve titreşim ne kadar sıkıntı yaratır?

Motosikleti
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada konusu açılmışken bilen arkadaşların fikirlerini merak ediyorum da, supermoto, xt660x olur drz400 olur, uzun yola ne kadar uygundur? 4 saatte 300-400km yol yapmak mumkun mudur? rüzgar ve titreşim ne kadar sıkıntı yaratır?
    şahsi fikrim kaba etleri uyuşturacağı yönünde ki kesintisiz 300-400km gitmek de ne kadar sağlıklı bir durum hoş illaki benzin almak için durması gerek ama yapılmayacak şey değil skuter ile dünya turu yapanlar var en nihayetinde..
    pistolpitt bunu beğendi.
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanimiş de benim [MENTION=67205]Syanur[/MENTION] um?? Kendisi bu konuda daha bilgili faket xt660x ağır bir motor tam istenilen türde bi supermoto değil hatta çoğu kişi onu supermoto sınıfında bile saymıyor bildiğim kadarıyla....

Aferim evladım öğreniyorsun... Senin motörü SM sayarım da 660X i saymam

evet wr250 x süper ötesi bir alet hatta 11 liraya bitane satılık var zaten hepi topu 1 tane satılık var
    ha ben senin yerinde olsam [MENTION=67205]Syanur[/MENTION] kızacak yine ama olsn ben marka fanatikliği yapıcam 11 lira bütçe var alırım Bir lc4 lü KTM hazır jantlar zaten var direk takar kullanırım yahut bilemedin direk bir KTM DUKE II alırım
    Bak bu sefer Duke 200 diye tutturmamışsın Şaka bir yana, LC4 beni ürkütüyor bile, gereksiz agresif

@babuxd TR de SM olmayan bir motor alıp da SM'ye çevirmeye uğraşacağıma ve bir o kadar da masraf yapacağıma kadar WR250X almak çok daha mantıklı. [MENTION=23825]Lucas[/MENTION] arkadaşımız biraz uğraştı ama jant bile bulamadı diye biliyorum. Üstelik güzel bişeyler bulsan da oldukça pahalı olur...

O kadar para çok gelir diyorsan şunu tekrar öneriyorum Shineray SuperMoto 250. En azından KLX'i SM ye çevireceğine bunu alır motoruna müdahale eder ve şuna çevirirsin daha iyi ; Aynı motorun daha güçlüsü . Ama bundan öte, WR250 X alabilirsen, ne ala...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu sefer Duke 200 diye tutturmamışsın Şaka bir yana, LC4 beni ürkütüyor bile, gereksiz agresif
    Arada giydirmişin bize de neyse şimdilik affedelim bari

supermoto dediğin alet agresif olmalı zaten benim gözümde kökledinmi gaz kolunu altında çıldırmalı, kükremiş sel gibi bendini çiğneyip aşmalı! beni zaten buna çeken kısmıda o aslında düşündükçe bile böle bi galeyana geliyorum ama cidden baktığımda 660x in altı yere yakın heleki egzoz borularını da karterin altından geçirmişler bu sıkıntılı bi durum benim gözümde kaldıki ben kendi motorumun bile altını sürebiliyorum yeri gelince ordan burdan inip çıkarken onu da heralde yarar atarım.Aklımdaki motor Special cross gibi yüksek ivmelenmesi çok iyi ve hafif..Evet bu ben bunu istiyorum!!
    ANGARAJ

Motosikleti
    yamaha wr 125 x
    @syanur bilgilerin için teşekkür ederim amma ve lakin mondial konusuna çok önyargılı bakıyorum.. sence bu konuda haksızmıyım abi.. titreşim desen onda kırılma dökülme desen onda hadi ilk 10000 km mutlu mesut gezersin ama sonra......?

@gaccal xt 660 x konusunda seninle aynı fikirdeyim.. bencede enduro sınıfına daha yakın ağır tip.. motordan çıkan egsozlar çok zayıf noktada yere yakın.. ve en çok sinir olduğum kısım çokk yakıyoo..... !!!

şu klx i supermotoya dönüştürmemiz lazım ucuz yoldan yau yokmu bunun bi çözümü... wr 250 3 ay parça bekletiyo.. daha önce xt 125ten başım yandı öyle..:(((
    [/U][/B][/COLOR]

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Yamahanın xt ve wr (125-250)modellerinin en önemli sorunu parça, şu an benim fikrime göre en uygunu wr250x
    Valla param olsa hiç düşünmeden o ilandaki motoru alırdım, sonra her yere tek teker giderdim

O zaman biraz gazlayalım
    http://www.youtube.com/watch?v=J_Z945zKcdU
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı babuxd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @syanur bilgilerin için teşekkür ederim amma ve lakin mondial konusuna çok önyargılı bakıyorum.. sence bu konuda haksızmıyım abi.. titreşim desen onda kırılma dökülme desen onda hadi ilk 10000 km mutlu mesut gezersin ama sonra......?

şu klx i supermotoya dönüştürmemiz lazım ucuz yoldan yau yokmu bunun bi çözümü... wr 250 3 ay parça bekletiyo.. daha önce xt 125ten başım yandı öyle..:(((
    babuxd Rica ederim, SM deyince bizim buralarda deliren birkaç kişi var da, dikkat et

Ancak benim sana önerdiğim motor Mondial değil -zaten mondial diye bir motor yok tabi de- özellikle Shineray diye yazdım. Mondial dışarıdan(çinden) getirtiği ürünlerde değişime gitme çabasında. Önce Destro modeli ile biraz hacim yükseltti(çok iyi bir motor olduğunu söylemiyorum ) sonra 350 lik bişeyler getirdi, şimdi de bu motorları getiriyor. Bu marka şuanda avrupada felan da satılıyor. Kullanıcıları gayet memnun. Yabancı video/forum tarzı yerlerde okuduğum yorumlar özellikle 125cc için gayet olumlu. 250cc de aynı paralelde bir motor. Bu tarz enduro, cross işleriyle uğraşan kişiler KTM, Yamaha vs gibi markalara KÜÇÜK HACİMLER İÇİN yüksek meblağlar ödemek istemeyince, belli ki bu motor güzel bir alternatif olmuş(Yurt dışı için konuşuyorum). Zaten performans olarak ciddi bir eksiği yok. Kalite olarak da söylenenler gayet yeterli(ekmek-köfte hesabı). Zaten motor su soğutmalı, ön+arka amort. ayarlanabilir. Balansör kullanmışlar, TR deki ilk test eden kişi de titreşimin olmadığını söylemiş. Şuan çinde cross yarışlarına felan katılıyor marka. Aynı motoru kullanan cross modeli 22hp / 22NM değerler üretiyor. Daha önce bukadar güçlü bir 250lik çinli görmedim ben. Ancak SM ve enduro modellerinin gücü düşürülmüş. Nedenini anlamadım ama 1e1 aynı motoru kullandıkları için gücü kolayca yükseltilebilir gibi geliyor bana(bir irdelemek lazım tabi). İşte ozaman satış fiyatını hak eder(rakiplerine göre kıyaslayınca). Yoksa şu anda bu güce bu para biraz pahalı gibi bence. Tabi modelin montajı burada yapıldığı için hemen civatalarını felan kontrol etmeni tavsiye ederim, orası ayrı Bu bahsettiğim şeyleri forumdaki kullanıcı başlığında da okuyabilirsin.

Bir arkadaş da DRZ400 tavsiye etmiş. Neyazıkki TR de mevcut alternatifler oldukça az olduğundan, SM lerin kralı olarak tabir edebiliriz kendisini Gerçekten de çok başarılı bir motor. Benim kara listemde de bulunmakta kendisi. Ancak ilk sorun TR de çok az sayıda kaldılar ve temizi yok(temiz diye ~15.000 TL fiyat çeken birisi vardı) ve diğer sorun tam olarak senin "düşük hacim" tarifine uymuyor diye tavsiye etmedim. Ama olası bir SM sıralaması yapacak olursak tabikide açık ara farkla ilk sırada yer alacaktır kendisi KTM nin ~600 lük leri de var, DRZ den biraz daha yaşlı, ama onlar da artık büyük hacimli SM sınıfına girer...

WR250X varken KLX'i ise söylemiyorum bile. Çünkü Kawa sana yedek parça/bakım/masraf açısından daha ucuz yada daha kısa süre olarak geri dönmeyecektir(aynı sayılırlar). Üstelik daha güçsüz ve bir de jant felan uğraşacaksın. Bodoslama WR250X almak daha mantıklı. Ancak yedek parça için de neden ebay gibi siteleri de kullanmadığınızı anlamıyorum. Ben buradaki servislere vs, güveneceğime/bekleyeceme gider netten siparişimi veririm. Ve sanmıyorum ki çok daha pahalıya gelsin...

Şimdi bu kadar uzun uzun yazdım, neden? Sana illa şunu al bunu al demek için değil. Yukarıda bahsedilen motorların 3 ü de birbirinin muadili değil, o yüzden kıyaslama yapmak doğru olmaz. Ancak senin için alternatif oluşturuyorlarsa kıyaslama yapmak gerekir. Millet çinli gelmeyince ağlar niye bize gelmiyor diye. Çinli gelir yine ağlar çok kalitesiz diye. Kaliteli çinliler gelmeye başlar yine ağlar çok para istiyorlar, eskiden 3000 di şimdi 5000 istiyorlar diye. Düşük hacimli Japon gelir yine ağlarlar hem çok pahalı hem de parçası yok diye... Ha evet bizde çinliden italyana kadar tüm motorlar pahalı ona bişey demiyorum. Ama elimizdeki bunlar ise adam akıllı oturup değerlendirmesini yapmamız gerek diye düşünüyorum. Yoksa hangi motoru alcaz...
    babuxd ve boschnak_tr bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babuxd Rica ederim, SM deyince bizim buralarda deliren birkaç kişi var da, dikkat et

Ancak benim sana önerdiğim motor Mondial değil -zaten mondial diye bir motor yok tabi de- özellikle Shineray diye yazdım. Mondial dışarıdan(çinden) getirtiği ürünlerde değişime gitme çabasında. Önce Destro modeli ile biraz hacim yükseltti(çok iyi bir motor olduğunu söylemiyorum ) sonra 350 lik bişeyler getirdi, şimdi de bu motorları getiriyor. Bu marka şuanda avrupada felan da satılıyor. Kullanıcıları gayet memnun. Yabancı video/forum tarzı yerlerde okuduğum yorumlar özellikle 125cc için gayet olumlu. 250cc de aynı paralelde bir motor. Bu tarz enduro, cross işleriyle uğraşan kişiler KTM, Yamaha vs gibi markalara KÜÇÜK HACİMLER İÇİN yüksek meblağlar ödemek istemeyince, belli ki bu motor güzel bir alternatif olmuş(Yurt dışı için konuşuyorum). Zaten performans olarak ciddi bir eksiği yok. Kalite olarak da söylenenler gayet yeterli(ekmek-köfte hesabı). Zaten motor su soğutmalı, ön+arka amort. ayarlanabilir. Balansör kullanmışlar, TR deki ilk test eden kişi de titreşimin olmadığını söylemiş. Şuan çinde cross yarışlarına felan katılıyor marka. Aynı motoru kullanan cross modeli 22hp / 22NM değerler üretiyor. Daha önce bukadar güçlü bir 250lik çinli görmedim ben. Ancak SM ve enduro modellerinin gücü düşürülmüş. Nedenini anlamadım ama 1e1 aynı motoru kullandıkları için gücü kolayca yükseltilebilir gibi geliyor bana(bir irdelemek lazım tabi). İşte ozaman satış fiyatını hak eder(rakiplerine göre kıyaslayınca). Yoksa şu anda bu güce bu para biraz pahalı gibi bence. Tabi modelin montajı burada yapıldığı için hemen civatalarını felan kontrol etmeni tavsiye ederim, orası ayrı Bu bahsettiğim şeyleri forumdaki kullanıcı başlığında da okuyabilirsin.

Bir arkadaş da DRZ400 tavsiye etmiş. Neyazıkki TR de mevcut alternatifler oldukça az olduğundan, SM lerin kralı olarak tabir edebiliriz kendisini Gerçekten de çok başarılı bir motor. Benim kara listemde de bulunmakta kendisi. Ancak ilk sorun TR de çok az sayıda kaldılar ve temizi yok(temiz diye ~15.000 TL fiyat çeken birisi vardı) ve diğer sorun tam olarak senin "düşük hacim" tarifine uymuyor diye tavsiye etmedim. Ama olası bir SM sıralaması yapacak olursak tabikide açık ara farkla ilk sırada yer alacaktır kendisi KTM nin ~600 lük leri de var, DRZ den biraz daha yaşlı, ama onlar da artık büyük hacimli SM sınıfına girer...

WR250X varken KLX'i ise söylemiyorum bile. Çünkü Kawa sana yedek parça/bakım/masraf açısından daha ucuz yada daha kısa süre olarak geri dönmeyecektir(aynı sayılırlar). Üstelik daha güçsüz ve bir de jant felan uğraşacaksın. Bodoslama WR250X almak daha mantıklı. Ancak yedek parça için de neden ebay gibi siteleri de kullanmadığınızı anlamıyorum. Ben buradaki servislere vs, güveneceğime/bekleyeceme gider netten siparişimi veririm. Ve sanmıyorum ki çok daha pahalıya gelsin...

Şimdi bu kadar uzun uzun yazdım, neden? Sana illa şunu al bunu al demek için değil. Yukarıda bahsedilen motorların 3 ü de birbirinin muadili değil, o yüzden kıyaslama yapmak doğru olmaz. Ancak senin için alternatif oluşturuyorlarsa kıyaslama yapmak gerekir. Millet çinli gelmeyince ağlar niye bize gelmiyor diye. Çinli gelir yine ağlar çok kalitesiz diye. Kaliteli çinliler gelmeye başlar yine ağlar çok para istiyorlar, eskiden 3000 di şimdi 5000 istiyorlar diye. Düşük hacimli Japon gelir yine ağlarlar hem çok pahalı hem de parçası yok diye... Ha evet bizde çinliden italyana kadar tüm motorlar pahalı ona bişey demiyorum. Ama elimizdeki bunlar ise adam akıllı oturup değerlendirmesini yapmamız gerek diye düşünüyorum. Yoksa hangi motoru alcaz...
    50 kere söyledim hala hangi motoru alcaz diyon beyavv

KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....KTM DUKEII.....

Binicem üstüne vurucam kırbacıııı

hatta KTM DUKE II'buçuktan 3 çıksa yine DUKE II arkadaşş

ANGARAJ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler