Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

İstanbul Cross Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    enduro ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey qm200
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yok emanetle idare ediyorum simdilik. Guzel bi rotada buldum hafta sonu gelmek isteyen varmi?
    Bu arada kendimede almak istiyorum, aranizda scooterla takas dusunen varmi
    güzergah olarak neresini seçtin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Benim yok emanetle idare ediyorum simdilik. Guzel bi rotada buldum hafta sonu gelmek isteyen varmi?
    Bu arada kendimede almak istiyorum, aranizda scooterla takas dusunen varmi
    biz toptan sıfır almayı düşünüyoruz ayrıca iskontolu.bu fırsatı kaçırma derim sat şu scooter'ı gel alalım

Alıntı enduro ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sezon başladı motor fiyatları daha fazla yükselmeden aklınızdaki motoru hemen alın derim

Öner Kardeş iş yerin geçiş güzerğahımın üzerinde kısmet olursa uğrarım bi çayını içeriz .

ömerli barajında hem cross hem balık tutmak iyi olur dugrusu artık balıklarda çıkmaya başladı.
    iştahımı açtın içim kıpır kıpır oldu yaww balığa'da gidemiyodum uzun zamandır çok iyi olur.her zaman beklerim

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun hocam sorumu cevapladığınız için.

peki 100km de ne yakar bunlar? birde şehir içi gündelik kullanıma da uygunmudur?

olursa belki 2.eli düşünebilirim
    dostum yakıt olayını str 250 sayfasına bakarak kullanan arkadaşlardan öğrenebilirsin.ayrıca izmir'de str ci arkadaşlar çok var
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sifir isine simdilik str etmek zorundayim
    Kendim birsey yapmaya calisiyorum dakar 125 e rx 115 motoru taktim bi yurutursem alicam anahtarlarinizi. :p

Bu arada asyada kredi olayi varmi hic soran oldumu?

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Sifir isine simdilik str etmek zorundayim
    Kendim birsey yapmaya calisiyorum dakar 125 e rx 115 motoru taktim bi yurutursem alicam anahtarlarinizi. :p

Bu arada asyada kredi olayi varmi hic soran oldumu?
    asya bayii kredi çıkarıyor ama kol gibi faizi geçiriyor.banka'dan kredi al daha iyi.şu dakar ı en kısa zamanda aramızda görmek isteriz

Motosikleti
    Ramzey qm200
    motor alım işleri ne durumda bir girişim yaptınızmı? yılan hikayesine benzemesin bu alım işi
    çok uzarsa soğukluk girer işin içine.
    asya motor yeni cross medeller getiriyormuş sitesinden inceledim 250cc su sogutmalı ama bana bi acayip geldi
    görsel olarak pek tatminkar gözükmüyor
    ama fiyatı 5,900 tl civarında taksit imkanıda var. su sogutmalı olarak fiyatı iyi gibi birde siz bakın.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    motor alım işleri ne durumda bir girişim yaptınızmı? yılan hikayesine benzemesin bu alım işi
    çok uzarsa soğukluk girer işin içine.
    asya motor yeni cross medeller getiriyormuş sitesinden inceledim 250cc su sogutmalı ama bana bi acayip geldi
    görsel olarak pek tatminkar gözükmüyor
    ama fiyatı 5,900 tl civarında taksit imkanıda var. su sogutmalı olarak fiyatı iyi gibi birde siz bakın.
    alım işi tamam gibi.bu hafta büyük olasılıkla alıyoruz motorları

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Biraz aragazi verelim
    www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/101627-ben-kendim-ve-hickimse.html#post2657872

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Bende yakacık aydos tarafında oturuyorum.Aydos ormanına çıkıyorum haftasonları çoğunlukla.Haberleşelim birlikte vakit geçirmiş oluruz benim de aklımdaydı çünkü bir süredir şu işi birkaç kişi yapsak daha eğlenceli olur diye.Gerçi şöyle bir durum da var bende hem arazi hem asfalt kullanımlı supermoto lastiği olsada sonuç olarak supermoto.KTM 690 kullanıyorum sizin crosslar gibi kullanılamaz tabi ağırlığı, jant ve lastik v.b. ..Ama yine de ben sıkıntı yaşamıyorum ağır kullanıma girilmediği sürece birlikte yapabiliriz bu aktiviteyi.

Herkese selamlar İstanbul Anadolu yakasında cross yapmak isteyen arkadaşlar aydos ormanı
    çok müsait ben geçen pazar iki saatlik bir gezi yaptım
    aydos ormanı eteginde samandıra bölgesinde birde göl var süper bi yer.
    motorum ramzey qm 200 cross a yeni başladım şimdilik yeterli geliyor.
    cross yapmak isteyen arkadaşlar ben samandırada ikamet ediyorum hafta sonları gelmek isteyenler
    bir cross gurubu oluşturursak mükemmel olur herkesi bekliyorum

---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

E hadi gel o zaman az kaldı zatenSenin ev ne taraftaydı acaba?

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben askerden geliyim garanti aranizdayim mayis 20 de bitiyor :-)

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    şu motorları alalım bizde yapıcaz hayırlısıyla bu arada motor seninmi?gruba ekleyelimmi senide?

[QUOTE=YILDIRIMBORA;2658047]Bende yakacık aydos tarafında oturuyorum.Aydos ormanına çıkıyorum haftasonları çoğunlukla.Haberleşelim birlikte vakit geçirmiş oluruz benim de aklımdaydı çünkü bir süredir şu işi birkaç kişi yapsak daha eğlenceli olur diye.Gerçi şöyle bir durum da var bende hem arazi hem asfalt kullanımlı supermoto lastiği olsada sonuç olarak supermoto.KTM 690 kullanıyorum sizin crosslar gibi kullanılamaz tabi ağırlığı, jant ve lastik v.b. ..Ama yine de ben sıkıntı yaşamıyorum ağır kullanıma girilmediği sürece birlikte yapabiliriz bu aktiviteyi.

dostum o zaman senide listemize ekliyorum.kısa bir süre için'de hayırlısıyla motorlara kavuşunca haberleşiriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Güncelleme...

Cross u olupda gruba katılacakalar:
    1.enduro ist
    2.YILDIRIMBORA
    3.
    4.
    5.

Yakın tarihde Cross alıp gruba katılacaklar:
    1. Olcay Avşar (eyong)
    2. Öner Bakır (ozrace)
    3. Erhan (Skullhunter)
    4.
    5.

hadi yokmu arttıran

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Tamamdır hayırlısıyla tamamlayalım kadroyu ben beklemedeyim o halde haberleşiriz.

[QUOTE=ozrace;2658065]şu motorları alalım bizde yapıcaz hayırlısıyla bu arada motor seninmi?gruba ekleyelimmi senide?

Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yakacık aydos tarafında oturuyorum.Aydos ormanına çıkıyorum haftasonları çoğunlukla.Haberleşelim birlikte vakit geçirmiş oluruz benim de aklımdaydı çünkü bir süredir şu işi birkaç kişi yapsak daha eğlenceli olur diye.Gerçi şöyle bir durum da var bende hem arazi hem asfalt kullanımlı supermoto lastiği olsada sonuç olarak supermoto.KTM 690 kullanıyorum sizin crosslar gibi kullanılamaz tabi ağırlığı, jant ve lastik v.b. ..Ama yine de ben sıkıntı yaşamıyorum ağır kullanıma girilmediği sürece birlikte yapabiliriz bu aktiviteyi.

dostum o zaman senide listemize ekliyorum.kısa bir süre için'de hayırlısıyla motorlara kavuşunca haberleşiriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Güncelleme...

Cross u olupda gruba katılacakalar:
    1.enduro ist
    2.YILDIRIMBORA
    3.
    4.
    5.

Yakın tarihde Cross alıp gruba katılacaklar:
    1. Olcay Avşar (eyong)
    2. Öner Bakır (ozrace)
    3. Erhan (Skullhunter)
    4.
    5.

hadi yokmu arttıran

Motosikleti
    Ramzey qm200
    Beyler gelişmeler sevindirici bu haftasonu kısada olsa bi gezi ve tanışma faslı yapsak iyi olur.
    Yıdırımbora nezaman istersen geziye çıkabiliriz msn mi ekle (n.kirazli@hotmail.com) ben samandıra merkezdeyim.
    motorun ön amortisörün biri yağ kaçırdı uygun bir kece yeni buldum yarın tamir ettiriyorum ve cross a devam.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Beyler gelişmeler sevindirici bu haftasonu kısada olsa bi gezi ve tanışma faslı yapsak iyi olur.
    Yıdırımbora nezaman istersen geziye çıkabiliriz msn mi ekle (n.kirazli@hotmail.com) ben samandıra merkezdeyim.
    motorun ön amortisörün biri yağ kaçırdı uygun bir kece yeni buldum yarın tamir ettiriyorum ve cross a devam.
    motorları sipariş verdik yarın parayı göndericez bu haftaya yetişmeyebilir,ruhsat vs... yetişirse haberleşiriz,yetişmezse haftaya artık

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Birazdan gidip 3 adet str 250 yi teslim alacağız erhan ile birlikte, ozrace öner in motorunuda alıp geleceğim oh ne güzel oturduğu yerden motor ayağına gelecek

Ruhsat plaka işlemleri hafta içi hallolur, önümüzdeki pazar bir cross toplaşması yapabiliriz.

Gelmeyi düşünen olursa planlasın şimdiden.
    35emre35 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan gidip 3 adet str 250 yi teslim alacağız erhan ile birlikte, ozrace öner in motorunuda alıp geleceğim oh ne güzel oturduğu yerden motor ayağına gelecek

Ruhsat plaka işlemleri hafta içi hallolur, önümüzdeki pazar bir cross toplaşması yapabiliriz.

Gelmeyi düşünen olursa planlasın şimdiden.
    uwww harika heycanlandım şimdiden o kadar bekledik ama değdi sonunda.
    yapma abi elimde olsa gelmemmi ama akşam dükkana uğrarım şu bizim oyuncakları görmeye

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    eğer trafiğe fazla çıkmadan gidilebilecek yakın bir arazi var ise bence hafta sonu kısa bir gezi yapın derim, hem kendinizi hem motorları test etmiş olursunuz. tadının damağınızda kalacağına eminim gerçi şimdi toprak kuru, çok toz kalkıyor arkadan gelene sıkıntı oluyor ve arayı açmak gerekiyor. yağmur çamur başladığında daha çok keyif alacaksınız. bol çamurlu, eğlenceli geziler dilerim

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer trafiğe fazla çıkmadan gidilebilecek yakın bir arazi var ise bence hafta sonu kısa bir gezi yapın derim, hem kendinizi hem motorları test etmiş olursunuz. tadının damağınızda kalacağına eminim gerçi şimdi toprak kuru, çok toz kalkıyor arkadan gelene sıkıntı oluyor ve arayı açmak gerekiyor. yağmur çamur başladığında daha çok keyif alacaksınız. bol çamurlu, eğlenceli geziler dilerim
    teşekürler.keşke yakın olsaydık hep beraber toplanır STR gücünü kurardık iyi olurdu.
    35emre35 bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu listeye dandik hurda dökük bir cross bulduğumda bende dahil olacağım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu listeye dandik hurda dökük bir cross bulduğumda bende dahil olacağım....
    bekleriz her zaman.önemli olan motor değil amaç.askerlik bitince apache yi satar bi cross patlatırsın artık

Motosikleti
    Ramzey qm200
    Yeni motorlarınız hayırlı olsun
    Allah kazasız belasız kullanmak nasib etsin
    Motorun 106 kg olması bence çok iyi cross dedigin hafif ve güclü olmalı.
    artılarını eksilerini arazide görürüz artık.
    bence bu çinliler kaliteyi yavaş yavaş yükseltiyor gibi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)